Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Tatry 14.02.2015 Ahoj, nevite nekdo jake jsou aktualni podminky ledu v Tatrach? Bielovodska a Velka studena dolina? Diky
  Re: Tatry 14.02.2015 Velka Studena: Veverkac a Grosz v pohode...
  Re: Tatry 16.02.2015 Aj Záhradky sú lezitelné,tiež v Malej St. sa dá...
    Re: Tatry 25.03.2015 Ahoj, nemáte někdo aktuální info z Tater, Popr. pleso a okolí, mixy a ledy, kolik je sněhu apod. Dík
Modrej důl 13.02.2015 Ahoj nelákalo by někoho se v sobotu potkat v laviništi a prozkoušet vyhledávání a vyhrabávání?
  Re: Modrej důl 13.02.2015 v kolik
  Re: SPIDERMANPAVOUK ??? Krute prelezy 13.02.2015 Richard Dejdar, 2003, soutezi na MCR. Je tu uz rozumny profil (elcapitan).
Myslim, ze timhle
Millet nebo Deuter 13.02.2015 Zdravím všechny :-) ,potřebuji novej batoh a nevím kterej si vybrat.Mám vybráno buď Millet Ubic 45 MBS , nebo Deuter Guide 45+. Prosím poradte máteli zkušenosti s temito batohy, nebo poradte nejaký jiný v této velikosti.děkuji.
  Re: Millet nebo Deuter 13.02.2015 jestli sedi oba, vem ten, co sezeneš za menší peníz. Oboje dobré. Rozhodne ne Lafumu a Mammut
  Re: Millet nebo Deuter 13.02.2015 To zalezi, na co ho chces :) Ja mam Guide 45+ a jsem fakt spokojena. Koupi jsem resila dlouho - pris
    Re: Millet nebo Deuter 13.02.2015 Deuter sice není lehký, ale zase je hodně zajímavý životností. Guide vydrží fakt hodně a to se u lez
    Re: Millet nebo Deuter 13.02.2015 Díky za názor :-) kamarat mi radil pravě deuter tak zstim vede on. Ale millet se mi zase líbí víc a
  Re: Millet nebo Deuter 13.02.2015 Mám Guida, sice 35+, ale konstrukce je stejná. Ten batoh je defacto nesmrtelnej. Jednou sem si do ně
    Re: Millet nebo Deuter 13.02.2015 Díky za info , kamarád říka to samí, že je nezničitelný.Akorád bych názor od někoho kdo má mileet -)
      Re: Millet nebo Deuter 17.02.2015 Mame se zenou dohromady pet batohu od Milletu, nejstarsimu a zaroven nejpouzivanejsimu bude nejakych
  Re: Millet nebo Deuter 14.02.2015 deuter mam asi 10 let a odesla pouze guma u vodozipu. Koupil bych ho zase.
  Re: Millet nebo Deuter 16.02.2015 Taky mám Guida 35+
Stejný názor, který zde zazněl. Nesmrtelný batoh. Díky Corduře (1000D, tuš
  Re: Millet nebo Deuter 17.02.2015 Za me jednoznacne Deuter. Mam Deuter guide 35+ i 45+ a oba si nemohu vynachvalit. Je to fakt kvalitn
  Re: Millet nebo Deuter 18.02.2015 Podívej se na odlišnost zádového systemu. Milet jej ma pravdepodobne nastavitelny, takže je horní dí
    Re: Millet nebo Deuter 18.02.2015 Dále u DG je možné dotvarova hliníkové výztuže podle tvaru zad. Sedne potom ještě líp.
Životnost lan, karabin 12.02.2015 Zdarec,
jakou životnost mají lana, popruhy, karabiny?
Mám tyhle věci takových 10 - 15 roků. Ale nejsou moc použity. Občas nějaká překližka, sem tam skála, lano 9 (nouzovka na hory) použito jednou nebo dvakrát. Nejvíc asi dostal zabrat sedák,
  Re: Životnost lan, karabin 13.02.2015 Čekej šílenou diskusi,která už tady několikrát byla.S karabinami si hlavu nedělej, pokud moc nelezeš
    Re: Životnost lan, karabin 13.02.2015 U lan to je max 10let u téměř nepoužívaného lana dle návodu od výrobce. Smyčky i karabiny opět dle p
      Re: Životnost lan, karabin 13.02.2015 Podobné věci k vyřazení a vhodné maximálně na nástěnku do hospody se běžně prodávají v inzerci a auk
  Re: Životnost lan, karabin 13.02.2015 10 let staré lano bych použil snad někde na stěnu na TR lezení, 15 let staré lano děckám na houpačku
Anketa jako? 12.02.2015 Jako tentokrát je anketa na lezci obzvlášť hloupá!
  Re: Anketa jako? 12.02.2015 Souhlas. Není tam moc na výběr. Ale stejně jasem hlasoval. Protože lezení je nejlepší. :-)
Ta
  Re: Anketa jako? 13.02.2015 Naopak, Ty sam jsi dost hloupy Chrudosi, když neumis pochopit opravdu vydareny humor. ha ha ha.
  Re: Anketa jako? 13.02.2015 Anketa je nobjektivní, zapomněli jste na lezení!
100 000 cest v databázi 12.02.2015 Je to tady. V databázi na Lezci je zapsaných už jednostotisíc cest.Přes vsechny chyby, dvojáky a neúplné informace o cestách je to úžasná věc...Blahopřání Lezci a všem, kteří do databáze přispívají.
  Re: 100 000 cest v databázi 12.02.2015 Chystali jsme se taky to zmínit. Hlavně teda poděkovat všem, kteří vyplňují cesty.
De fakto
  Re: 100 000 cest v databázi 12.02.2015 Teď jsem je odmázl, tak asi ještě 53 cest.
    Re: 100 000 cest v databázi 12.02.2015 To nevadí...ale stejně je to číslo úžasné...bylo by zajímavé spočítat, kolik kilometrů cest je v sou
Srbsko 12.02.2015 Zdravím,
prosím nevíte někdo jak to vyzerá v Srbsku ? Je to suché, dá se tam lízt ? Kamarád byl minulej týden v Braníku a tam to bylo pry ok, tak bych rád zkusil to Srbsko.
  Re: Srbsko 12.02.2015 Na Srbárně se dá lézt stále. Vysychá cca do 30min. po dešti (v závislosti na teplotě, větru, atd.).
    Re: Srbsko 12.02.2015 Letos toho moc nenapršelo ani nenasněžilo, takže v pohodě, jen tam občas dost fouká. Ráno nespěchejt
      Re: Srbsko 12.02.2015 Pánové moc vám děkuji :-)
RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 11.02.2015 Ahoj, vybírám z těchto dvou cepínů, oba jsem ,ěl v ruce, o trošičku lepší mi přišel Raveltik. Netestoval jsem je ale moc dlouho, Raveltik jen den a SR pár minut....
Máte někdo delší srovnání? Jsem v podstatě věčný začátečník, rozhodně neplá
  Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 11.02.2015 Zkus mrknout na stránky raveltik.cz ;-)
    Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 11.02.2015 stránky Ryveltik.cz už neexistujou ;-)
      Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 No právě. SR koupil Raveltik. Takže výše uvedené cepíny budou nejspíš totožné, možná s nějakými nepo
        Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 Kup si Quarky a nebuď osel. ;-)
          Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 13.02.2015 A můžeš svůj názor podepřít rozumným argumentem?
        Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 13.02.2015 Právěže Bandit je relativně dost jiný než Demony. Mohu je (Bandity) plně doporučit, jsou fakt vydaře
        Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 13.02.2015 Nepodstatné disajnové změny zahrnují kompletní změnu hrotu, změnu hlavy, změnu topora, změnu rukovět
          Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 13.02.2015 Howg! otec promluvil
  Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 Já vím, že SR koupil Raveltik, taky píšu, že JEŠTĚ jdou koupit. Stejné nejsou... Škoda, že ani jeden
    Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 Quarky jsou cenově jinde, proto je pro svoje v podstatě amatérské výkony nechci kupovat.
      Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 Ahoj,
vím kolik tomu kluci dali času aby to vše fungovalo, tak jak má a vím jaké byly problém
        Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 Díky. Jak jsem psal, Bandity jsem v ruce držel chvilku, ale přišlo mi, že nejsou moc těžký v hlavě,
          Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 Opak je pravdou, těžká hlava ulehčuje zaseknutí. Sekáš ze zápěstí, ne z loktu.
Raveltiky byl
            Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 No vždyť to píšu :-)
  Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 Prodám ti Gladiátory I s náhradními hroty, cana určo dobra :) Jirka
    Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 Tak si kup radši jednou jete quarky. Po někom. Ja je na podzim prodával za 4500. Bandity jsou fakt j
      Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 Otázka je, jestli rozdíl mezi Quarky a Bandity poznám. To je jak si po autoškole koupit Porsche, kdy
        Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 za mě Bandity. Do ledu jdou líp než nový Quarky, pokud tedy nepřikoupíš za dalších 12 stovek závažíč
          Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 Mám Bandity i Quarky a klidně bych do těch Banditů šel. Jsem s nimi spokojený, i když petzolfky jsou
  Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 Raveltiky nebrat, hrozná sračka.
Měl jsem je a hrůza. Bandit je sice lepší, ale bohužel Petzl
    Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 :) :) Na vylezení WI6 potřebuješ Nomicy ??
      Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 Taky si myslím, že to v těch zbraních až tak není.
    Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 13.02.2015 Nemyslím si, že by Bandit byl kopie. Můžeš uvést čeho je to kopie?
  Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 Kup si něco pořádnýho! SR jsou neskutečný vyčuránci...
    Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 Lezl jsem s kdejakýma piklama. Co jsem vyzkoušel Bandity. Musím říct, že je to velice povedený cepín
      Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 S tím poměrem cena/výkon si dovolím Libore odporovat - set Cassinu X-Alp včetně poutek za sedum klac
        Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 13.02.2015 Jasně, ale to už se bavíme o rozdílu v řádech stokorun. Při spovnání s Quark to jde do tisíců a to n
        Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 13.02.2015 no tak s poutkama už lezou jenom holky.
A nakolik pak vyjdou náhradní hroty?
A rukojeť
          Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 13.02.2015 Asi jak který, Hrozovka zrovna ne.
    Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 jojo, ta barva, je strašně vyčuraná. Každá holka co je u mě viděla si hned chtěla sáhnout.
On
      Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 14.02.2015 Ono se to nevyplatí ani pokud lezeš často a těžký věci. Vem si Bandit do ruky, ozkoušej si ho. Budeš
  Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 12.02.2015 Díky všem, rozhodl jsem se pro SR. Našel jsem je včetně pružné smyce k sedáku za 6350,-....
    Re: RAVELTIK Demon Super Cup vs. SINGING ROCK Bandit 13.02.2015 Kdybys ještě tak 6-8000 přidal, měl bys o něco lepší stroje.
ubytko Osp 11.02.2015 Ahoj nevíte někdo kolik aktualně stojí camp v ospu?popřípadě máte někdo zkušenosti se spaním někde poblíž?Chystáme se tam poprvé a co sem tak zjistil chrápat někde na volno se tam moc nedá.děkuju za info
  Re: ubytko Osp 11.02.2015 kemp v Ospu v žádném případě nedoporučuju, protože je stejně drahý jako ubytování v soukromí (a v te
    Re: ubytko Osp 12.02.2015 Pavle ještě jsi zapomněl zmínit to, že když nebydlíš v kempu, chce po tobě vyděrač peníze za parková
  Re: ubytko Osp 16.02.2015 Minulý týden jsme byli v Ospu - spaní v Xaxid Hostelu. Pokoj pro 2 stojí 14e/osoba, pokoj pro 6 12e/
1
...
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: