LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Poslední slova před smrtí: Cvaknu si tu erárku...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
14.Novák 10787
15.Lebloch 10697
16.Pail 10603
Bouldry:
14.Vaňous 10103
15.Jungling 10075
16.Šípek 10075
Hory:
14.Chomová 3836
15.Dörfl 3442
16. 3376

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230831 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Areál LITES, Borovice u Mnichova Hradiště - Mnichovo Hradiště
Boulder HO Domažlice - Domažlice
Pajkland - Olomouc

Prodejny
Keen Concept Store - Palác Flóra - Praha 3
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál
HUDYsport - Liberec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Kde berete parťáky??22.02.2015
co je na ně spoleh, už maj něco málo za sebou (člověk si nepřipadá jak na kurzu), maj chuť zkoušet nový cesty a nelezou furt to samý dokola(každá druhá věta není to nejde, to nedám, příště, dnes už nemůžu)..

je to sci fi?
 Re: Kde berete parťáky??22.02.2015
najdi si nějaký fungující oddíl.
 Re: Kde berete parťáky??22.02.2015
Scifi to neni, ale vetsina lezcu se u nas na stenach (a zacina to byt i na skalach) pohybuje podle m
  Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
jsem z Prahy. Jak je psáno níže, já se taky namotivuju sám, resp. mě namotivuje ta lajna, zvědavost
 Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
Je to scifi pro namyšlený idioty, pro který není nikdo dobrej...
  Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
Podle sebe soudim tebe? Jediny namyslesny idiot jsi tady ty.
   Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
Sice nejsem JJ, ale kdyz uz se to tady tak pekne rozjizdi...
Potrefena husa se nejvice ozve ;
    Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
Tak ses ukazal v plne krase. A takovych jako jsi ty plno.
   Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
Právě naopak. Neřeším nesmysly a proto mám fajn spolulezců pořád spoustu. V mém okolí většina lidí,
    Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
Pak mas stesti. Nemuzes vsak zobecnovat, ac te to k tomu svadi.
 Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
Nevím, proč by to, jestli partner leze 5 nebo 8, mělo ovlivnit můj výkon. Lezu si co chci, jak se te
  Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
Důvodů je více. Namátkou dva:

Každý člověk je tak trochu ješitný a každý se rád předv
   Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
Zní to logicky, ale nesouhlasím s tím. Ano, osoba opačného pohlaví většinu z nás vyburcuje, ale mě o
    Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
Noj, ale to motas 2 veci dohromady. Samozrejme, ze kdyz nemas motivaci/chut se zlepsovat, pac ti sta
   Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
Amen...presne tak jsem to myslel. Zadek na klajde me dokaze namotivovat mozna na chvilku, ale z dlou
    Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
To jsi asi neviděl zadek Lucie Š. tady v Brně na Klajdě! :-) Bohužel chodí raději na Duro bouldrovat
     Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
Sakra asi tam budu muset nekdy zase zajit...skoda, ze tam ty lidi neznam jmenem, tak ten vysneny zad
     Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
Kdo je Lucie Š.? A to jsem na Klajdě celkem často...
      Re: Kde berete parťáky??24.02.2015
Zrovna teď tam je :-)
       Re: Kde berete parťáky??24.02.2015
:-E nějaký bližší info by nebylo??
 Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
dobryho partaka do tezsich podniku apod vetsinou nenajdes na inzerat ci nahodnym vyberem, nejspolehl
  Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
Pokud se pohybujes v lezeckych kruzich, nelezes uplnou tuzku a nejsi s prominutim debil, tak si na t
   Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
Zapomnel jsi dodat, ze to je jen tva individualni zkusenost (nebo pouhy nazor). Za sebe mohu rici, z
    Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
na jaký žiješ planetě? jestli si magor, tak se nediv. Když se k lidem budeš chovat slušně, tak přijd
     Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
ano jiste, kdo ma jinou zkusenost je magor, debil ..apod.
      Re: Kde berete parťáky??24.02.2015
no dáš se odhadnout podle toho které věty z těch dvou ses chytil
       Re: Kde berete parťáky??24.02.2015
Neumis ani pocitat...
        Re: Kde berete parťáky??24.02.2015
omlouvám se, chtěl jsem ti zjednodušit výběr - netušil jsem že je pro Tebe důležitá i ta první část
         Re: Kde berete parťáky??24.02.2015
dochazi k mirnemu zmateni, do tehle vymeny prispiva nekolik anonymu.
Nicmene.. snadno dovodit
          Re: Kde berete parťáky??24.02.2015
No a stejne jsme se nedozvedeli, kdo je to ta Lucie S. s peknym zadkem :(
           Re: Kde berete parťáky??24.02.2015
Tmavovláska, dobře leze, miluje hory, cca 175cm a zrovna teď je na Klajdě :-) Víc nic, ať nemá nos n
 Re: Kde berete parťáky??23.02.2015
Podle me je dobry misto boulderova stena, jakoze dat se tam s nekym do reci.

 co udělal?22.02.2015
čaute, co udělal kluk v 1:17, procvakl nejtem i druhý preso, aby si tak zkrátil smyci? Proč ale rovnou necvak lano do prvního presa a druhý nenechal volně viset?

 Re: co udělal?22.02.2015
Borec do tý erárni smyce cvakl jenom karabinu s pojistkou zámku a nezamkl jí. Dle mě cvakl z dobrý p
  Re: co udělal?22.02.2015
Jo ... jinak pěkná roztahovačka.

 Táboření Vraca22.02.2015
Ahoj.  Máte někdo informace, jak je to s tábořením v Bulharsku v kaňonu Vraca, nejlépe z minulé sezóny. Díky, Michal.
 Re: Táboření Vraca26.02.2015
Loni v pohodě. V horohospodě pokoje kolem 150 Kč, snad si to pamatuji dobře, když tak to najdeš na w
 Re: Táboření Vraca02.03.2015
Jako o lanovce ve Vrace nevím, asi něco nového, byl jsem tam, už je to dýl. Ale spali jsme v altánu

 pro adminy21.02.2015
proč zmizelo v průvodcích topo vlastiny stěny v srbsku??
 Re: pro adminy21.02.2015
Přibyly tam nějaké nové cesty. Jeden kluk mi napsal, že mi pomůže to zaktualizovat a tak jsem to stá

 Dětský úvazek20.02.2015
Ahoj, sháním pro dceru (6,5 roku, 127 cm a 27 kg) celotělový úvazek. Zatím jsem u všech narazil na výškové doporučení do maximálně 130 cm, což už by ji za rok zřejmě nestačilo. Nemáte někdo nějaký tip?
 Re: Dětský úvazek20.02.2015
Jak Singáč, tak Ocún dělaj celotlák pro dospělý. A nebo koupit dětský sedák např. Ocún Webee Kid a k

 Ledy v Rakousku20.02.2015
Ahoj. Chtěl bych jet příští víkend s parťákem na ledy do Rakouska.  Nemate někdo nějaké info o stavu? Bad Gastein a nebo Pitztal? Dekuji. M
 Re: Ledy v Rakousku22.02.2015
Ahoj, zrovna jedeme z Gasteinu. Ledy nad 1200mnm jsou docela hezky natecene, s ledy pod 1000mnm ale
  Re: Ledy v Rakousku23.02.2015
A co anlaufarena? A mordor?
   Re: Ledy v Rakousku23.02.2015
Mordor jsme lezli před 2 týdny a byl dobře vytečený, aktuálnější info nemám. O víkendu Maltatal: jd

 Podmínky na Ostaši18.02.2015
Čao nevíte někdo jaký jsou bouldrový podminky na ostaši? Popř. kolik je sněhu ?

 Grosser Arber ledy18.02.2015
Čau, nevíte jestli sou lezitelné ledy na Arberu? A jak to tam vlastně je s možnosti lozit? Dík
 Re: Grosser Arber ledy18.02.2015
Zakázáno. Občas tam někoho chytěj a pak je kvalitní německá pokuta v eurech.
 Re: Grosser Arber ledy19.02.2015
Občas tam někoho chytěj, ale furt tam někdo leze :) Minulý víkend to vypadalo ještě sušně - leziteln
 Re: Grosser Arber ledy19.02.2015
A nevíte kolik je pokuta? Jen jestli to za to stojí:) furt nevím jestli jét nebo ne.
  Re: Grosser Arber ledy19.02.2015
v Sasku spaní mimo povolený bivak 500 E, tady to nebude jiné. Spíš víc.
  Re: Grosser Arber ledy20.02.2015
..nechapu proc tohle musis vetrat pres verejnou diskuzi...aby vsichni vedeli ze se tam nekde leze a

 Spidermanpavouk Dejdar opět útočí? 18.02.2015
Asi špatnej biolit.Možná by to chtělo něco silnějšího.

 Foto dne Fatal attraction17.02.2015
Krásná fotka, krásná skála. Vše je dokonalé ... ale z té dokonalosti trochu tluče do očí to spodní jištění. Pěkné, co se na skalách všechno nestane.
 Re: Foto dne Fatal attraction18.02.2015
krásná skála, ale to spodní preso jsem nepochopil, jak to tam oprasil?
  Re: Foto dne Fatal attraction18.02.2015
Se běžně stává, přetočila se mu expreska, naštěstí má nad ní už jinou a leze na půlkách. Jeden prame
   Re: Foto dne Fatal attraction18.02.2015
třeba tam byli jen dva, tak to dali na fix, aby to druhý mohl vyfotit..

1   ...   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne Fatal attraction
Krásná fotka, krásná skála. Vše je dokonalé ... ale z té dokonalosti trochu tluče do očí to spodní jištění. Pěkné, co se na skalách všechno nestane.
ABL22:21:36 17.02.2015
odpovědět 
 Re: Foto dne Fatal attraction
krásná skála, ale to spodní preso jsem nepochopil, jak to tam oprasil?
10:03:20 18.02.2015
odpovědět 
  Re: Foto dne Fatal attraction
Se běžně stává, přetočila se mu expreska, naštěstí má nad ní už jinou a leze na půlkách. Jeden pramen lana se podivně kousnul, možná i uzel a zmařený pokus.
13:56:26 18.02.2015
odpovědět 
   Re: Foto dne Fatal attraction
třeba tam byli jen dva, tak to dali na fix, aby to druhý mohl vyfotit..
16:09:01 18.02.2015
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi