Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10697 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Jungling 10075 16.Šípek 10075 Hory: 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442 16. 3376
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Kde berete parťáky?? 22.02.2015 co je na ně spoleh, už maj něco málo za sebou (člověk si nepřipadá jak na kurzu), maj chuť zkoušet nový cesty a nelezou furt to samý dokola(každá druhá věta není to nejde, to nedám, příště, dnes už nemůžu)..
je to sci fi?
  Re: Kde berete parťáky?? 22.02.2015 najdi si nějaký fungující oddíl.
  Re: Kde berete parťáky?? 22.02.2015 Scifi to neni, ale vetsina lezcu se u nas na stenach (a zacina to byt i na skalach) pohybuje podle m
    Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 jsem z Prahy. Jak je psáno níže, já se taky namotivuju sám, resp. mě namotivuje ta lajna, zvědavost
  Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Je to scifi pro namyšlený idioty, pro který není nikdo dobrej...
    Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Podle sebe soudim tebe? Jediny namyslesny idiot jsi tady ty.
      Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Sice nejsem JJ, ale kdyz uz se to tady tak pekne rozjizdi...
Potrefena husa se nejvice ozve ;
        Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Tak ses ukazal v plne krase. A takovych jako jsi ty plno.
      Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Právě naopak. Neřeším nesmysly a proto mám fajn spolulezců pořád spoustu. V mém okolí většina lidí,
        Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Pak mas stesti. Nemuzes vsak zobecnovat, ac te to k tomu svadi.
  Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Nevím, proč by to, jestli partner leze 5 nebo 8, mělo ovlivnit můj výkon. Lezu si co chci, jak se te
    Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Důvodů je více. Namátkou dva:
Každý člověk je tak trochu ješitný a každý se rád předv
      Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Zní to logicky, ale nesouhlasím s tím. Ano, osoba opačného pohlaví většinu z nás vyburcuje, ale mě o
        Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Noj, ale to motas 2 veci dohromady. Samozrejme, ze kdyz nemas motivaci/chut se zlepsovat, pac ti sta
      Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Amen...presne tak jsem to myslel. Zadek na klajde me dokaze namotivovat mozna na chvilku, ale z dlou
        Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 To jsi asi neviděl zadek Lucie Š. tady v Brně na Klajdě! :-) Bohužel chodí raději na Duro bouldrovat
          Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Sakra asi tam budu muset nekdy zase zajit...skoda, ze tam ty lidi neznam jmenem, tak ten vysneny zad
          Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Kdo je Lucie Š.? A to jsem na Klajdě celkem často...
            Re: Kde berete parťáky?? 24.02.2015 Zrovna teď tam je :-)
              Re: Kde berete parťáky?? 24.02.2015 :-E nějaký bližší info by nebylo??
  Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 dobryho partaka do tezsich podniku apod vetsinou nenajdes na inzerat ci nahodnym vyberem, nejspolehl
    Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Pokud se pohybujes v lezeckych kruzich, nelezes uplnou tuzku a nejsi s prominutim debil, tak si na t
      Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Zapomnel jsi dodat, ze to je jen tva individualni zkusenost (nebo pouhy nazor). Za sebe mohu rici, z
        Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 na jaký žiješ planetě? jestli si magor, tak se nediv. Když se k lidem budeš chovat slušně, tak přijd
          Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 ano jiste, kdo ma jinou zkusenost je magor, debil ..apod.
            Re: Kde berete parťáky?? 24.02.2015 no dáš se odhadnout podle toho které věty z těch dvou ses chytil
              Re: Kde berete parťáky?? 24.02.2015 Neumis ani pocitat...
                Re: Kde berete parťáky?? 24.02.2015 omlouvám se, chtěl jsem ti zjednodušit výběr - netušil jsem že je pro Tebe důležitá i ta první část
                  Re: Kde berete parťáky?? 24.02.2015 dochazi k mirnemu zmateni, do tehle vymeny prispiva nekolik anonymu.
Nicmene.. snadno dovodit
                    Re: Kde berete parťáky?? 24.02.2015 No a stejne jsme se nedozvedeli, kdo je to ta Lucie S. s peknym zadkem :(
                      Re: Kde berete parťáky?? 24.02.2015 Tmavovláska, dobře leze, miluje hory, cca 175cm a zrovna teď je na Klajdě :-) Víc nic, ať nemá nos n
  Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Podle me je dobry misto boulderova stena, jakoze dat se tam s nekym do reci.
    Re: co udělal? 22.02.2015 Jo ... jinak pěkná roztahovačka.
Táboření Vraca 22.02.2015 Ahoj. Máte někdo informace, jak je to s tábořením v Bulharsku v kaňonu Vraca, nejlépe z minulé sezóny. Díky, Michal.
  Re: Táboření Vraca 26.02.2015 Loni v pohodě. V horohospodě pokoje kolem 150 Kč, snad si to pamatuji dobře, když tak to najdeš na w
  Re: Táboření Vraca 02.03.2015 Jako o lanovce ve Vrace nevím, asi něco nového, byl jsem tam, už je to dýl. Ale spali jsme v altánu
pro adminy 21.02.2015 proč zmizelo v průvodcích topo vlastiny stěny v srbsku??
  Re: pro adminy 21.02.2015 Přibyly tam nějaké nové cesty. Jeden kluk mi napsal, že mi pomůže to zaktualizovat a tak jsem to stá
Dětský úvazek 20.02.2015 Ahoj, sháním pro dceru (6,5 roku, 127 cm a 27 kg) celotělový úvazek. Zatím jsem u všech narazil na výškové doporučení do maximálně 130 cm, což už by ji za rok zřejmě nestačilo. Nemáte někdo nějaký tip?
  Re: Dětský úvazek 20.02.2015 Jak Singáč, tak Ocún dělaj celotlák pro dospělý. A nebo koupit dětský sedák např. Ocún Webee Kid a k
Ledy v Rakousku 20.02.2015 Ahoj. Chtěl bych jet příští víkend s parťákem na ledy do Rakouska. Nemate někdo nějaké info o stavu? Bad Gastein a nebo Pitztal? Dekuji. M
  Re: Ledy v Rakousku 22.02.2015 Ahoj, zrovna jedeme z Gasteinu. Ledy nad 1200mnm jsou docela hezky natecene, s ledy pod 1000mnm ale
    Re: Ledy v Rakousku 23.02.2015 A co anlaufarena? A mordor?
      Re: Ledy v Rakousku 23.02.2015 Mordor jsme lezli před 2 týdny a byl dobře vytečený, aktuálnější info nemám. O víkendu Maltatal: jd
Podmínky na Ostaši 18.02.2015 Čao nevíte někdo jaký jsou bouldrový podminky na ostaši? Popř. kolik je sněhu ?
Grosser Arber ledy 18.02.2015 Čau, nevíte jestli sou lezitelné ledy na Arberu? A jak to tam vlastně je s možnosti lozit? Dík
  Re: Grosser Arber ledy 18.02.2015 Zakázáno. Občas tam někoho chytěj a pak je kvalitní německá pokuta v eurech.
  Re: Grosser Arber ledy 19.02.2015 Občas tam někoho chytěj, ale furt tam někdo leze :) Minulý víkend to vypadalo ještě sušně - leziteln
  Re: Grosser Arber ledy 19.02.2015 A nevíte kolik je pokuta? Jen jestli to za to stojí:) furt nevím jestli jét nebo ne.
    Re: Grosser Arber ledy 19.02.2015 v Sasku spaní mimo povolený bivak 500 E, tady to nebude jiné. Spíš víc.
    Re: Grosser Arber ledy 20.02.2015 ..nechapu proc tohle musis vetrat pres verejnou diskuzi...aby vsichni vedeli ze se tam nekde leze a
Foto dne Fatal attraction 17.02.2015 Krásná fotka, krásná skála. Vše je dokonalé ... ale z té dokonalosti trochu tluče do očí to spodní jištění. Pěkné, co se na skalách všechno nestane.
  Re: Foto dne Fatal attraction 18.02.2015 krásná skála, ale to spodní preso jsem nepochopil, jak to tam oprasil?
    Re: Foto dne Fatal attraction 18.02.2015 Se běžně stává, přetočila se mu expreska, naštěstí má nad ní už jinou a leze na půlkách. Jeden prame
      Re: Foto dne Fatal attraction 18.02.2015 třeba tam byli jen dva, tak to dali na fix, aby to druhý mohl vyfotit..
1
...
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: