Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: drábské světničky 24.02.2015 Ahoj Michale, pískovcové internetové průvodce tady moc nenajdeš. Jestli tu nějaký průvodce je, zjist
Kde berete parťáky?? 22.02.2015 co je na ně spoleh, už maj něco málo za sebou (člověk si nepřipadá jak na kurzu), maj chuť zkoušet nový cesty a nelezou furt to samý dokola(každá druhá věta není to nejde, to nedám, příště, dnes už nemůžu)..
je to sci fi?
  Re: Kde berete parťáky?? 22.02.2015 najdi si nějaký fungující oddíl.
  Re: Kde berete parťáky?? 22.02.2015 Scifi to neni, ale vetsina lezcu se u nas na stenach (a zacina to byt i na skalach) pohybuje podle m
    Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 jsem z Prahy. Jak je psáno níže, já se taky namotivuju sám, resp. mě namotivuje ta lajna, zvědavost
  Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Je to scifi pro namyšlený idioty, pro který není nikdo dobrej...
    Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Podle sebe soudim tebe? Jediny namyslesny idiot jsi tady ty.
      Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Sice nejsem JJ, ale kdyz uz se to tady tak pekne rozjizdi...
Potrefena husa se nejvice ozve ;
        Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Tak ses ukazal v plne krase. A takovych jako jsi ty plno.
      Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Právě naopak. Neřeším nesmysly a proto mám fajn spolulezců pořád spoustu. V mém okolí většina lidí,
        Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Pak mas stesti. Nemuzes vsak zobecnovat, ac te to k tomu svadi.
  Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Nevím, proč by to, jestli partner leze 5 nebo 8, mělo ovlivnit můj výkon. Lezu si co chci, jak se te
    Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Důvodů je více. Namátkou dva:
Každý člověk je tak trochu ješitný a každý se rád předv
      Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Zní to logicky, ale nesouhlasím s tím. Ano, osoba opačného pohlaví většinu z nás vyburcuje, ale mě o
        Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Noj, ale to motas 2 veci dohromady. Samozrejme, ze kdyz nemas motivaci/chut se zlepsovat, pac ti sta
      Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Amen...presne tak jsem to myslel. Zadek na klajde me dokaze namotivovat mozna na chvilku, ale z dlou
        Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 To jsi asi neviděl zadek Lucie Š. tady v Brně na Klajdě! :-) Bohužel chodí raději na Duro bouldrovat
          Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Sakra asi tam budu muset nekdy zase zajit...skoda, ze tam ty lidi neznam jmenem, tak ten vysneny zad
          Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Kdo je Lucie Š.? A to jsem na Klajdě celkem často...
            Re: Kde berete parťáky?? 24.02.2015 Zrovna teď tam je :-)
              Re: Kde berete parťáky?? 24.02.2015 :-E nějaký bližší info by nebylo??
  Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 dobryho partaka do tezsich podniku apod vetsinou nenajdes na inzerat ci nahodnym vyberem, nejspolehl
    Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Pokud se pohybujes v lezeckych kruzich, nelezes uplnou tuzku a nejsi s prominutim debil, tak si na t
      Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Zapomnel jsi dodat, ze to je jen tva individualni zkusenost (nebo pouhy nazor). Za sebe mohu rici, z
        Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 na jaký žiješ planetě? jestli si magor, tak se nediv. Když se k lidem budeš chovat slušně, tak přijd
          Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 ano jiste, kdo ma jinou zkusenost je magor, debil ..apod.
            Re: Kde berete parťáky?? 24.02.2015 no dáš se odhadnout podle toho které věty z těch dvou ses chytil
              Re: Kde berete parťáky?? 24.02.2015 Neumis ani pocitat...
                Re: Kde berete parťáky?? 24.02.2015 omlouvám se, chtěl jsem ti zjednodušit výběr - netušil jsem že je pro Tebe důležitá i ta první část
                  Re: Kde berete parťáky?? 24.02.2015 dochazi k mirnemu zmateni, do tehle vymeny prispiva nekolik anonymu.
Nicmene.. snadno dovodit
                    Re: Kde berete parťáky?? 24.02.2015 No a stejne jsme se nedozvedeli, kdo je to ta Lucie S. s peknym zadkem :(
                      Re: Kde berete parťáky?? 24.02.2015 Tmavovláska, dobře leze, miluje hory, cca 175cm a zrovna teď je na Klajdě :-) Víc nic, ať nemá nos n
  Re: Kde berete parťáky?? 23.02.2015 Podle me je dobry misto boulderova stena, jakoze dat se tam s nekym do reci.
    Re: co udělal? 22.02.2015 Jo ... jinak pěkná roztahovačka.
Táboření Vraca 22.02.2015 Ahoj. Máte někdo informace, jak je to s tábořením v Bulharsku v kaňonu Vraca, nejlépe z minulé sezóny. Díky, Michal.
  Re: Táboření Vraca 26.02.2015 Loni v pohodě. V horohospodě pokoje kolem 150 Kč, snad si to pamatuji dobře, když tak to najdeš na w
  Re: Táboření Vraca 02.03.2015 Jako o lanovce ve Vrace nevím, asi něco nového, byl jsem tam, už je to dýl. Ale spali jsme v altánu
pro adminy 21.02.2015 proč zmizelo v průvodcích topo vlastiny stěny v srbsku??
  Re: pro adminy 21.02.2015 Přibyly tam nějaké nové cesty. Jeden kluk mi napsal, že mi pomůže to zaktualizovat a tak jsem to stá
Dětský úvazek 20.02.2015 Ahoj, sháním pro dceru (6,5 roku, 127 cm a 27 kg) celotělový úvazek. Zatím jsem u všech narazil na výškové doporučení do maximálně 130 cm, což už by ji za rok zřejmě nestačilo. Nemáte někdo nějaký tip?
  Re: Dětský úvazek 20.02.2015 Jak Singáč, tak Ocún dělaj celotlák pro dospělý. A nebo koupit dětský sedák např. Ocún Webee Kid a k
Ledy v Rakousku 20.02.2015 Ahoj. Chtěl bych jet příští víkend s parťákem na ledy do Rakouska. Nemate někdo nějaké info o stavu? Bad Gastein a nebo Pitztal? Dekuji. M
  Re: Ledy v Rakousku 22.02.2015 Ahoj, zrovna jedeme z Gasteinu. Ledy nad 1200mnm jsou docela hezky natecene, s ledy pod 1000mnm ale
    Re: Ledy v Rakousku 23.02.2015 A co anlaufarena? A mordor?
      Re: Ledy v Rakousku 23.02.2015 Mordor jsme lezli před 2 týdny a byl dobře vytečený, aktuálnější info nemám. O víkendu Maltatal: jd
Podmínky na Ostaši 18.02.2015 Čao nevíte někdo jaký jsou bouldrový podminky na ostaši? Popř. kolik je sněhu ?
Grosser Arber ledy 18.02.2015 Čau, nevíte jestli sou lezitelné ledy na Arberu? A jak to tam vlastně je s možnosti lozit? Dík
  Re: Grosser Arber ledy 18.02.2015 Zakázáno. Občas tam někoho chytěj a pak je kvalitní německá pokuta v eurech.
  Re: Grosser Arber ledy 19.02.2015 Občas tam někoho chytěj, ale furt tam někdo leze :) Minulý víkend to vypadalo ještě sušně - leziteln
  Re: Grosser Arber ledy 19.02.2015 A nevíte kolik je pokuta? Jen jestli to za to stojí:) furt nevím jestli jét nebo ne.
    Re: Grosser Arber ledy 19.02.2015 v Sasku spaní mimo povolený bivak 500 E, tady to nebude jiné. Spíš víc.
    Re: Grosser Arber ledy 20.02.2015 ..nechapu proc tohle musis vetrat pres verejnou diskuzi...aby vsichni vedeli ze se tam nekde leze a
1
...
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
...
2263
  Re: drábské světničky Ahoj Michale, pískovcové internetové průvodce tady moc nenajdeš. Jestli tu nějaký průvodce je, zjistíš vyhledáním mezi Průvodci nahoře v liště, nebo tak, že u jakékoliv jedné rozbalené cesty v databázi v hledané oblasti je napravo tlačítko Průvodce. martan 08:47:04 24.02.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: