Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
    Re: Slaňák 08.03.2015 Nezda se mi, tak jsem se zeptal. Diky za duchaplnou odpoved.
      Re: Slaňák 09.03.2015 Slaňák na fotce je v pohodě, není na výměnu. Rozhodně nic akutního.
        Re: Slaňák 09.03.2015 S tim "v pohodě" opatrně, tohle s někym v Juře upadlo (rupnul závit).
          Re: Slaňák 09.03.2015 ...jinak byla to jen dokumentační fotka, podobné a různé materiály se používaly i jinde, třeba před
            Re: Slaňák 10.03.2015 Píšeš že ten na fotce je v pohodě - na to jsi přišel jak? U něj jde o namáhání šroubu kombinací tah+
              Re: Slaňák 10.03.2015 Prisel na to od pohledu, jak jinak :). Taky si obcas rikam, ze lidem co osazuji cesty by trochu tech
                Re: Slaňák 11.03.2015 Občas si říkám, že je fajn podobný teorie vypnout a že je dobře, že jsem šel něco udělat ven :)
                  Re: Slaňák 11.03.2015 To asi nikdo nepopira, pokud teda to neco je udelane dobre..
              Re: Slaňák 11.03.2015 ať čumím jak čumím, trhlinu od mnohacyklového namáhání nevidím. vidím nějakej černej (nebo deset mik
  Re: Slaňák 09.03.2015 To je zase nějakej pozůstatek po Algenovo šílenství zajistit všechno možný a pokud možno zadarmo. To
    Re: Slaňák 10.03.2015 na Rovisti je tohle taky v par cestach... skoda ze misto vytvareni novych divokych rozchrast linii s
  Re: Slaňák 10.03.2015 Vic než tenhle případ mě děsí nýty na Velký. Tohle u mě budí jen mírnou nedůvěru, tam se vyloženě bo
    Re: Slaňák 10.03.2015 no záleží. pokud je závitovka zalepená (a nikoli kotva s plechovou objímkou a protiklínkem), tak ku
        Re: Slaňák 11.03.2015 Jen takový detail, že na Tvém obrázku je prasklý jiný výrobek, než byl v galerii na Lezci.
          Re: Slaňák 11.03.2015 Jiný výrobek, ale stejnýho typu - konstrukce na tah v ose. OK je pokud je dobře usazený, ale pokud s
            Re: Slaňák 11.03.2015 V cestách na Vltavě a nejen tam používali kluci z velké většiny velmi kvalitní materiál, ten nejlepš
              Re: Slaňák 11.03.2015 vlepenejma závitovkama a maticema s okem přejistil asi před patnácti lety Winkler okolí Voisthallerh
                Re: Slaňák 11.03.2015 Problém je jedinej. Že tady ani jinde nikdo na plnou hubu neřekne, že třeba na Rovišti by se mu konk
                  Re: Slaňák 11.03.2015 Už se těším na dobu, kdy lezcům dojde, že železa do skal jsme už narvali až moc a zmiňovaný šrot zač
                  Re: Slaňák 11.03.2015 Tak treba slanak Ave Cesar (C. Faraonu) a Imrvere v lihu ma tento singl spunto krouzek. Ja netvrdim
                  Re: Slaňák 11.03.2015 tak prrr more! pilku mám pěknou zelenou zavírací a nebojím se jí použít. tuhle jsem řádil, ééé, to
                    akáty a šípky 11.03.2015 Neboj Lukáš, to nebylo na Tebe, Ty víš co se dělá s náletovými dřevinami :) Myslím úplně jiný lidi,
    Re: Slaňák 10.03.2015 Jo ty ohly plisky prichyceny necim hodne zrezlym jsou (uz tak 2 roky jsem tam nebyl, tak treba uz js
      Re: Slaňák 11.03.2015 Dejte si par cest nad vodou, na Rovisti jako treba pozdrav do labaku a pak neco povidejte o jisteni.
Ztráty a nálezy - Panťák 7.3. 07.03.2015 Jestli někdo z dnes lezoucích na Panťáku postrádá lano, a někdo další expresky, pokud ten popleta nebyl dokonce jeden a ten samej, tak nechť se mi ozvou (ozve). Dejf, tel 605297360
PS - nebude to zadarmo, pěkně si to hošánkové odmakáte, je potřeba
  Re: Ztráty a nálezy - Panťák 7.3. 07.03.2015 Jeden z těch popletů jsem já :-/ Nechal jsem tam asi 5 expresek.
Bohužel jsem tam nechal i m
    Re: Ztráty a nálezy - Panťák 7.3. 08.03.2015 Tak už zbývá jen to lano ...
foto dne 07.03.2015 Ta Alex Puccio je mašina!
  Re: foto dne 07.03.2015 bohužel plochodrážní..
    Re: foto dne 08.03.2015 Sto lidí sto chutí, mě se to líbí....
Hlubočepy lezba 06.03.2015 Zdar, můžete někdo poskytnout info o mokrosti/suchosti na hlubočepských plotnách? má být o víkendu pěkně, ale nemám ponětí, jestli tam bývá zatečeno... Díky :-)
  Re: Hlubočepy lezba 06.03.2015 v Hlubočepech je to jednoduchý, tam není zatečeno nikdy, bo nejsou převisy a odlučnost šutru je po s
Labak - hospoda 06.03.2015 Ahoj, kam chodite do hospody nekde blizko Labaku (pravej breh)? Je tam nejaka "lezecka"? Co by byla otevrena uz ted? Vime jen te u Belvederu a pak jedna kus autem... Diky!
  Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Na labsky strani mnv naproti altanu,hasicarna dole u rybnika.na belveder chodej jenom pitomci je to
    Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Posledních pár let na Belvedér nepravidelně zajdem a přijde mi to tam fajn, nezdá se mi to nějaký dr
      Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Tak pitomci snad nejsme, jen je to nejbliz, tak jsme skoncili tam :) Diky moc za tipy!
      Re: Labak - hospoda 06.03.2015 V kerý vesnici byla ta dobrá česká hospoda se zvěřinou a oky?
        Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Kámen
          Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Kámen je už docela daleko, ale ten Belveder vůbec není špatnej. Nějakou lezeckou atmosféru tam taky
            Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Tak uvidime, my tam byli akorat v lete a to venku na zahradce, to je jiny. Ani nevim, jak to vevnitr
              Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Když jsem byl na Labský posledně, tak to tam bylo šílený. Ale je to tak 3 roky. Uvnitř podivný exist
  Re: Labak - hospoda 06.03.2015 A jestli chceš zažít nejlevnější pívo a klidnou atmosféru, mrkněte do hasičárny ;-).
Jinak je
    Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Za prve po lezeni jsou vsecky putyky v pohode, za druhé zakomplexovani jsme všichni,takze hospa u al
    Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Jo, jo, Hasičárna má atmosféru. Když jsme tam byli naposledy, tak se tam odehrála úžasná pračka lezc
      Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Alespoň máš na co vzpomínat Andersene! :D
      Re: Labak - hospoda 07.03.2015 Tak to zni dobre ;) Doufam, ze vyhrali lezci!
    Re: Labak - hospoda 07.03.2015 nevím kdo to má teď, ale pravá hospoda na labský stráni u mě skončila s koncem babiček ve škodovce :
      Re: Labak - hospoda 07.03.2015 A jejich kuřecích řízků.
        Re: Labak - hospoda 07.03.2015 jj, dík, hned je mi o něco hůř .... :)
zlatý časy ....
Kurz Lezení 05.03.2015 Chceš se naučit jak si vytvořit vlastní lezeckou cestu na skutečné skále? a to vše na nádherném ostrově TENERIFE!! Možnost tedy spojit příjemné s užitečným! :)
V termínu 3.- 7.4.2015 máme ještě 6 volných míst.
Pokud máte zájem napište
  Re: Kurz Lezení 05.03.2015 Do inzerce s tím, a to ještě bůhví jestli je to dostatečně nekomerční.
  Re: Kurz Lezení 05.03.2015 Pro pána výše - výhoda umístění do diskuze je, že můžeme aktualizovat informace.
POZO
altaj 04.03.2015 zdarec nemá někdo nějakej tip kde sehnat mapu ruské části altaje?popřípadě kdyby se někomu něco takového válelo doma a chtěl by se jí zbavit,půjčit,nebo alespoň nechat mi ji zkopírovat. díky Pter tel 777275591 e-mail bhd1@seznam.cz
  Re: altaj 05.03.2015 kdysi byla v distribuci knizka od Michala Klesla, jmenovale se to tusim trefne Altaj. Zmapovana rusk
    Re: altaj 05.03.2015 skvelej link. dik.
      Re: altaj 05.03.2015 jj. Diky za paradni lin na mapy RF
pro koukani na cast himalaje atd bych na oplatklu
        Re: altaj 07.03.2015 Me prisel vzdycky nejlepsi web
Dümlerhütte 03.03.2015 Ahoj, o víkendu jsem na Dümlerhütte nechal černou péřovou vestu v černém obale Rock empire. Nemáte tam někdo v plánu jít? Myslím , že poslední z WR odcházeli lidi na sněžnicích. Pokud jste ji brali, prosím info na 605269768 nebo facon@radovky.cz Moc díky
Spani v aute Spanelsko 02.03.2015 Ahoj planuju vylet do Spanelska,
Byl bych moc vdecen za jakoukoliv radu, informaci kde zaparkovat a vyspat se v aute. Nekdy planujeme navstivit camp, tak pokud by jste meli nejake info o nejakych fajn ( lezeckych) campech, tak se taky nebud
  Re: Spani v aute Spanelsko 03.03.2015 Dobrej forek, co se porozhlidnout jak je Spano veliky?
    Re: Spani v aute Spanelsko 04.03.2015 Třeba tam jede na rok.
      Re: Spani v aute Spanelsko 04.03.2015 a kde je Margalef? Ptat se na spani ve Spanelsku :-) Smarja vsude tak jak to delaji tisice dalsich..
  Re: Spani v aute Spanelsko 04.03.2015 Poblíž Benidormu je oblast Sella, tam je dobré spaní vedle auta a je tam i Refugio a možnost nabrat
  Re: Spani v aute Spanelsko 04.03.2015 Nebyl jsem teda všude asi bych to zobecnil na to, když spíš v autě a někam se uklidíš, tak to není v
    Re: Spani v aute Spanelsko 04.03.2015 margalef jen v aute? na parkale pod prehradou stoji kazdy den tak minimalne 20 stanu :-)
      Re: Spani v aute Spanelsko 04.03.2015 No a už jsou tam už aspoň kadibudky? To, co jsem tak každý ráno byl nucený pozorovat, v těch holých
    Re: Spani v aute Spanelsko 05.03.2015 ... já přidám Picos. To je velký pojem. Záleží kde. Obecně ano ale není se kde moc zašít (úzký dlouh
  Re: Spani v aute Spanelsko 04.03.2015 Penon de Ifach: 38.651021, 0.032581
Lezeni nenadchlo.
  Re: Spani v aute Spanelsko 06.03.2015 Dik moc za rady! Jedem asi na dva a pul mesice, a neni to tak ze to je na tuty mozna zustanem jen v
1
...
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: