Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English ledik 09.03.2015 ve stolpichu minulou sobotu jeste dobrej.
  Re: ledik 09.03.2015 Labák taky dobrý.
Destičková brzda na Ferraty 08.03.2015 Čus všem scháním destičkovou brzdu na Ferratový set . Bohužel se již nedělají tak je problém je docela sehnat pokud je má někdo a nepoužívá ,rád odkoupím třeba i dva . S pozdravem Piškot
  Re: Destičková brzda na Ferraty 09.03.2015 Sice patří poptávka do inzerce, ale když už jsme v diskusi, teď byly nějaké sety na aukru, jen špatn
    Re: Destičková brzda na Ferraty 09.03.2015 Dík a omlouvám se za špatné zařazení mého příspěvku .
  Re: Destičková brzda na Ferraty 09.03.2015 A na co ji sháníš, na ferraty nebo jiné - specifické použití?
    Re: Destičková brzda na Ferraty 09.03.2015 že by jištěné solo?
      Re: Destičková brzda na Ferraty 10.03.2015 Potřebuji ji ke své potřebě a ferraty to až tak nějak nejsou. Spíš mně zajmá jestli jí někdo nemáte
        Re: Destičková brzda na Ferraty 10.03.2015 Ahoj,
pošli mi svoji mailovou adresu na 604297745, večer ti pošlu fotku toho co mám.
zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 Zdravim, mohl bych poprosit o tip na pekne zacatecnicke lezeni pobliz Prahy? Predstavoval bych si neco perfektne odjisteneho, kompaktniho, zdokumentovaneho a s vyberem rekneme 3-5 UIAA. Prikladem budiz treba Hohe Wand nebo Frankenjura, kterezto oblasti js
  Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 Např. Bráník, Hlubočepy, lomy u Velké.
  Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 Jestli si chceš fajn zalézt, jeď do té Frankenjury. Sice je to o kousek dál, ale zase ne o moc, a za
    Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 Kulový tam vylezeš, že?
      Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 Jak to myslíš? Cesty 3-5 se nelezou, vždyť je to taková těžší chůze v prudkém svahu. Jestli tedy máš
        Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 To je fakt...
          Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 11.03.2015 Co fakt, je to svatá a jediná pravda! :D
  Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 braník chrastí, zkus srbsko nebo hlubočepy. pěkná je i řež nebo šárka, ale zhusta po vlastním.
    Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 Bych byl proti. Tréning je daleko lepší napřed venku. Tam se naučíš lézt a jistit, kdežto uvnitř jen
      Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 09.03.2015 Borová skála na konci Prokopského údolí. Starý průvodce na to dávno nesedí, ale lezení je tam nádher
      Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 10.03.2015 kde je na Pupku lezeni za 3-5?
        Pupek 10.03.2015 No dobře, Stará a Halina 5+.
          Re: Pupek 10.03.2015 Ale nééé Halina, Helenčina přece. Jsem hňup.
            Re: Pupek 10.03.2015 Souhlas ;).
              Re: Pupek 11.03.2015 taky souhlas
  Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 Trojky a čtyřky nikde v okolí Prahy dobře odjištěný nejsou. Pětky jsou ještě např. na Zubákovi v Rad
    Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 10.03.2015 mraky francouzsky odjištěných trojek jsou v Braníku, jištěné pětky jsou v Hlubočepích, Srbsko už byl
      Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 10.03.2015 Tak ani jedna z tech oblasti urcite v lehkych cestach nema jisteni tak jak to je na zahranicnim vapn
        Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 10.03.2015 chvalabohu ze nie je... na zahranicnom vapne som liezol cesty kde som z jednej polohy cvakol tri exp
          Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 10.03.2015 Ne že bych chtěl rýpat, ale proč jsi cvakol tři expresky? Nestačilo cvaknout jen jednu?
        Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 11.03.2015 pokud ti žádná z mnou vyjmenovaných oblastí nepřijde dobře vynýtovaná, tak ti holt nezbyde, než si
      Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 10.03.2015 Braník, Poříčí a Řež rozhodně nejsou přejištěný oblasti. A Braník navíc není pěknej.
        Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 10.03.2015 Prachov,Hrubice,Drábky,Příhrazy....je toho fůra.
          Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 10.03.2015 Do Českého ráje už konečně jezdí TGV?
  Re: drytool? 08.03.2015 za pár let tam bude převis jak svina.
  Re: drytool? 08.03.2015 Jako chápu, že se tam asi jinak než na TR lízt nedá, ale nechápu, proč se takovou akcí prezentuje Re
    Re: drytool? 09.03.2015 Na křídových útesech v Anglii se normálně leze se spodním jištěním.
  Re: drytool? 09.03.2015 no tak to je ale čurá.ovina
red vůl se rok od roku stává anti značkou. budování umělých trail
    Re: drytool? 09.03.2015 Ta skála spadne tak jako tak. Takže je to jedno.
      Re: drytool? 09.03.2015 dyt je to uplna ptakovina :))))
dojedu autem, postavim si leseni na TR a budu jebat d
        Re: drytool? 09.03.2015 Už mě ani nepřekvapují negativní reakce.Ať se tu píše o jakémkoli druhu lezení, je to podle větší čá
          Re: drytool? 09.03.2015 Tak ona diskusní fóra jsou často využívána k zanadávání si, to je běžné a není to specialita lezce.
            Re: drytool? 09.03.2015 Všimli jste si že to je lezení na rychlost a vůbec nejde o nějakou obtížnost? Ono taky se v tom hrab
    Re: Slaňák 08.03.2015 Nezda se mi, tak jsem se zeptal. Diky za duchaplnou odpoved.
      Re: Slaňák 09.03.2015 Slaňák na fotce je v pohodě, není na výměnu. Rozhodně nic akutního.
        Re: Slaňák 09.03.2015 S tim "v pohodě" opatrně, tohle s někym v Juře upadlo (rupnul závit).
          Re: Slaňák 09.03.2015 ...jinak byla to jen dokumentační fotka, podobné a různé materiály se používaly i jinde, třeba před
            Re: Slaňák 10.03.2015 Píšeš že ten na fotce je v pohodě - na to jsi přišel jak? U něj jde o namáhání šroubu kombinací tah+
              Re: Slaňák 10.03.2015 Prisel na to od pohledu, jak jinak :). Taky si obcas rikam, ze lidem co osazuji cesty by trochu tech
                Re: Slaňák 11.03.2015 Občas si říkám, že je fajn podobný teorie vypnout a že je dobře, že jsem šel něco udělat ven :)
                  Re: Slaňák 11.03.2015 To asi nikdo nepopira, pokud teda to neco je udelane dobre..
              Re: Slaňák 11.03.2015 ať čumím jak čumím, trhlinu od mnohacyklového namáhání nevidím. vidím nějakej černej (nebo deset mik
  Re: Slaňák 09.03.2015 To je zase nějakej pozůstatek po Algenovo šílenství zajistit všechno možný a pokud možno zadarmo. To
    Re: Slaňák 10.03.2015 na Rovisti je tohle taky v par cestach... skoda ze misto vytvareni novych divokych rozchrast linii s
  Re: Slaňák 10.03.2015 Vic než tenhle případ mě děsí nýty na Velký. Tohle u mě budí jen mírnou nedůvěru, tam se vyloženě bo
    Re: Slaňák 10.03.2015 no záleží. pokud je závitovka zalepená (a nikoli kotva s plechovou objímkou a protiklínkem), tak ku
        Re: Slaňák 11.03.2015 Jen takový detail, že na Tvém obrázku je prasklý jiný výrobek, než byl v galerii na Lezci.
          Re: Slaňák 11.03.2015 Jiný výrobek, ale stejnýho typu - konstrukce na tah v ose. OK je pokud je dobře usazený, ale pokud s
            Re: Slaňák 11.03.2015 V cestách na Vltavě a nejen tam používali kluci z velké většiny velmi kvalitní materiál, ten nejlepš
              Re: Slaňák 11.03.2015 vlepenejma závitovkama a maticema s okem přejistil asi před patnácti lety Winkler okolí Voisthallerh
                Re: Slaňák 11.03.2015 Problém je jedinej. Že tady ani jinde nikdo na plnou hubu neřekne, že třeba na Rovišti by se mu konk
                  Re: Slaňák 11.03.2015 Už se těším na dobu, kdy lezcům dojde, že železa do skal jsme už narvali až moc a zmiňovaný šrot zač
                  Re: Slaňák 11.03.2015 Tak treba slanak Ave Cesar (C. Faraonu) a Imrvere v lihu ma tento singl spunto krouzek. Ja netvrdim
                  Re: Slaňák 11.03.2015 tak prrr more! pilku mám pěknou zelenou zavírací a nebojím se jí použít. tuhle jsem řádil, ééé, to
                    akáty a šípky 11.03.2015 Neboj Lukáš, to nebylo na Tebe, Ty víš co se dělá s náletovými dřevinami :) Myslím úplně jiný lidi,
    Re: Slaňák 10.03.2015 Jo ty ohly plisky prichyceny necim hodne zrezlym jsou (uz tak 2 roky jsem tam nebyl, tak treba uz js
      Re: Slaňák 11.03.2015 Dejte si par cest nad vodou, na Rovisti jako treba pozdrav do labaku a pak neco povidejte o jisteni.
Ztráty a nálezy - Panťák 7.3. 07.03.2015 Jestli někdo z dnes lezoucích na Panťáku postrádá lano, a někdo další expresky, pokud ten popleta nebyl dokonce jeden a ten samej, tak nechť se mi ozvou (ozve). Dejf, tel 605297360
PS - nebude to zadarmo, pěkně si to hošánkové odmakáte, je potřeba
  Re: Ztráty a nálezy - Panťák 7.3. 07.03.2015 Jeden z těch popletů jsem já :-/ Nechal jsem tam asi 5 expresek.
Bohužel jsem tam nechal i m
    Re: Ztráty a nálezy - Panťák 7.3. 08.03.2015 Tak už zbývá jen to lano ...
foto dne 07.03.2015 Ta Alex Puccio je mašina!
  Re: foto dne 07.03.2015 bohužel plochodrážní..
    Re: foto dne 08.03.2015 Sto lidí sto chutí, mě se to líbí....
Hlubočepy lezba 06.03.2015 Zdar, můžete někdo poskytnout info o mokrosti/suchosti na hlubočepských plotnách? má být o víkendu pěkně, ale nemám ponětí, jestli tam bývá zatečeno... Díky :-)
  Re: Hlubočepy lezba 06.03.2015 v Hlubočepech je to jednoduchý, tam není zatečeno nikdy, bo nejsou převisy a odlučnost šutru je po s
Labak - hospoda 06.03.2015 Ahoj, kam chodite do hospody nekde blizko Labaku (pravej breh)? Je tam nejaka "lezecka"? Co by byla otevrena uz ted? Vime jen te u Belvederu a pak jedna kus autem... Diky!
  Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Na labsky strani mnv naproti altanu,hasicarna dole u rybnika.na belveder chodej jenom pitomci je to
    Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Posledních pár let na Belvedér nepravidelně zajdem a přijde mi to tam fajn, nezdá se mi to nějaký dr
      Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Tak pitomci snad nejsme, jen je to nejbliz, tak jsme skoncili tam :) Diky moc za tipy!
      Re: Labak - hospoda 06.03.2015 V kerý vesnici byla ta dobrá česká hospoda se zvěřinou a oky?
        Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Kámen
          Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Kámen je už docela daleko, ale ten Belveder vůbec není špatnej. Nějakou lezeckou atmosféru tam taky
            Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Tak uvidime, my tam byli akorat v lete a to venku na zahradce, to je jiny. Ani nevim, jak to vevnitr
              Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Když jsem byl na Labský posledně, tak to tam bylo šílený. Ale je to tak 3 roky. Uvnitř podivný exist
  Re: Labak - hospoda 06.03.2015 A jestli chceš zažít nejlevnější pívo a klidnou atmosféru, mrkněte do hasičárny ;-).
Jinak je
    Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Za prve po lezeni jsou vsecky putyky v pohode, za druhé zakomplexovani jsme všichni,takze hospa u al
    Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Jo, jo, Hasičárna má atmosféru. Když jsme tam byli naposledy, tak se tam odehrála úžasná pračka lezc
      Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Alespoň máš na co vzpomínat Andersene! :D
      Re: Labak - hospoda 07.03.2015 Tak to zni dobre ;) Doufam, ze vyhrali lezci!
    Re: Labak - hospoda 07.03.2015 nevím kdo to má teď, ale pravá hospoda na labský stráni u mě skončila s koncem babiček ve škodovce :
      Re: Labak - hospoda 07.03.2015 A jejich kuřecích řízků.
        Re: Labak - hospoda 07.03.2015 jj, dík, hned je mi o něco hůř .... :)
zlatý časy ....
1
...
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
...
2263
  Re: drytool? za pár let tam bude převis jak svina. dušan 13:49:26 08.03.2015odpovědět
  Re: drytool? Jako chápu, že se tam asi jinak než na TR lízt nedá, ale nechápu, proč se takovou akcí prezentuje RedBull, kterej se jinak prezentuje jako hustá značka. honza 21:20:57 08.03.2015odpovědět
    Re: drytool? Na křídových útesech v Anglii se normálně leze se spodním jištěním. Kuba Turek 00:14:07 09.03.2015odpovědět
  Re: drytool? no tak to je ale čurá.ovina
red vůl se rok od roku stává anti značkou. budování umělých trailů, přes heliskiing, konče mlácením cepama do skály. 00:57:44 09.03.2015odpovědět
    Re: drytool? Ta skála spadne tak jako tak. Takže je to jedno. Kuba Turek 01:43:46 09.03.2015odpovědět
      Re: drytool? dyt je to uplna ptakovina :))))
dojedu autem, postavim si leseni na TR a budu jebat do skaly tak dlouho az tam budou stupy a chyty :))) judovana 09:20:24 09.03.2015odpovědět
        Re: drytool? Už mě ani nepřekvapují negativní reakce.Ať se tu píše o jakémkoli druhu lezení, je to podle větší části diskutérů ptákovina. Nadává se na lezení na písku,v ledu,bigwally,drytool,výškové lezení,lezení na OS-RP, prostě na úplně všechno.Přitom je jasné, že tihle chytráci nikdy nic pořádného nevylezli a ani tomu nerozumí. Z videa je vidět, že se jedná o dlouhé lezení v pořádném převisu. Kdo ví z jakého materiálu jsou ty útesy, jen smekne. Ale tady se jen ukazuje naše česká povaha-vše kritizovat,nikomu nic nepřát,ale sám nic nedokázat. Ještě,že takoví nejsme úplně všichni lezci. Libor H. 12:25:43 09.03.2015odpovědět
          Re: drytool? Tak ona diskusní fóra jsou často využívána k zanadávání si, to je běžné a není to specialita lezce. Působí to asi takovým homogenním dojmem, jakože všichni nadávají na všechno, ale ve skutečnosti každej jednotlivec nadává jen na něco, takže to myslím neznamená, že auditorium lezce je jedna banda zapšklejch kokotů.
Drytool na ostrým konci na křídě, štandování a postupový jištění na skobách zatlučenejch do tohodle bahna se mi zdá jako mimořádně sportovně hodnotná a odvážná činnost, zasluhující prezentaci jako RedBull extrémní výkon. Rybaření na tomtéž mi naopak přijde jako pakec a navíc proti takovýmu nějakýmu prapůvodnímu ideálu horolezectví: přijít - vidět - vylézt. Ten smysl se mi ztrácí ve chvíli, kdy když to nejde, tak místo nalezení jiný linie, kde to půjde, si to naopak hodim seshora v tom největším převise a v těch největších sračkách - což je dle videa právě ta RedBull akce. Nevím, proč bych takovej názor nemohl mít i aniž práskám vysoký čísla. honza 13:35:40 09.03.2015odpovědět
            Re: drytool? Všimli jste si že to je lezení na rychlost a vůbec nejde o nějakou obtížnost? Ono taky se v tom hrabat 16 minut nahoru bude taky pěkný výkon. 19:43:12 09.03.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: