LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231373 cest
Nové přelezy:
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+

Stěny
Újezd nad Lesy, Praha 9, Základní škola Masarykova - Praha 9, Újezd nad Lesy
Bouldercafe stěna už neexistuje - Plzeň
FreeSolo - Lezecká stěna - Praha

Prodejny
HUDYsport - Praha 9
HUDYsport - Hřensko
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 ledik 09.03.2015
ve stolpichu minulou sobotu jeste dobrej.
 Re: ledik 09.03.2015
Labák taky dobrý.

 Destičková brzda na Ferraty08.03.2015
Čus všem scháním destičkovou brzdu na Ferratový  set . Bohužel se již nedělají tak je problém je docela sehnat pokud je má někdo a nepoužívá ,rád odkoupím třeba i dva . S pozdravem Piškot
 Re: Destičková brzda na Ferraty09.03.2015
Sice patří poptávka do inzerce, ale když už jsme v diskusi, teď byly nějaké sety na aukru, jen špatn
  Re: Destičková brzda na Ferraty09.03.2015
Dík a omlouvám se za špatné zařazení mého příspěvku .
 Re: Destičková brzda na Ferraty09.03.2015
A na co ji sháníš, na ferraty nebo jiné - specifické použití?
  Re: Destičková brzda na Ferraty09.03.2015
že by jištěné solo?
   Re: Destičková brzda na Ferraty10.03.2015
Potřebuji ji ke své potřebě a ferraty to až tak nějak nejsou. Spíš mně zajmá jestli jí někdo nemáte
    Re: Destičková brzda na Ferraty10.03.2015
Ahoj,
pošli mi svoji mailovou adresu na 604297745, večer ti pošlu fotku toho co mám.

 zacatecnicke lezeni u Prahy?08.03.2015
Zdravim, mohl bych poprosit o tip na pekne zacatecnicke lezeni pobliz Prahy? Predstavoval bych si neco perfektne odjisteneho, kompaktniho, zdokumentovaneho a s vyberem rekneme 3-5 UIAA. Prikladem budiz treba Hohe Wand nebo Frankenjura, kterezto oblasti js
 Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?08.03.2015
Např. Bráník, Hlubočepy, lomy u Velké.
 Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?08.03.2015
Jestli si chceš fajn zalézt, jeď do té Frankenjury. Sice je to o kousek dál, ale zase ne o moc, a za
  Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?08.03.2015
Kulový tam vylezeš, že?
   Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?08.03.2015
Jak to myslíš? Cesty 3-5 se nelezou, vždyť je to taková těžší chůze v prudkém svahu. Jestli tedy máš
    Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?08.03.2015
To je fakt...
     Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?11.03.2015
Co fakt, je to svatá a jediná pravda! :D
 Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?08.03.2015
braník chrastí, zkus srbsko nebo hlubočepy. pěkná je i řež nebo šárka, ale zhusta po vlastním.
  Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?08.03.2015
Bych byl proti. Tréning je daleko lepší napřed venku. Tam se naučíš lézt a jistit, kdežto uvnitř jen
   Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?09.03.2015
Borová skála na konci Prokopského údolí. Starý průvodce na to dávno nesedí, ale lezení je tam nádher
   Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?10.03.2015
kde je na Pupku lezeni za 3-5?
    Pupek10.03.2015
No dobře, Stará a Halina 5+.
     Re: Pupek10.03.2015
Ale nééé Halina, Helenčina přece. Jsem hňup.
      Re: Pupek10.03.2015
Souhlas ;).
       Re: Pupek11.03.2015
taky souhlas
 Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?08.03.2015
Trojky a čtyřky nikde v okolí Prahy dobře odjištěný nejsou. Pětky jsou ještě např. na Zubákovi v Rad
  Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?10.03.2015
mraky francouzsky odjištěných trojek jsou v Braníku, jištěné pětky jsou v Hlubočepích, Srbsko už byl
   Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?10.03.2015
Tak ani jedna z tech oblasti urcite v lehkych cestach nema jisteni tak jak to je na zahranicnim vapn
    Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?10.03.2015
chvalabohu ze nie je... na zahranicnom vapne som liezol cesty kde som z jednej polohy cvakol tri exp
     Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?10.03.2015
Ne že bych chtěl rýpat, ale proč jsi cvakol tři expresky? Nestačilo cvaknout jen jednu?
    Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?11.03.2015
pokud ti žádná z mnou vyjmenovaných oblastí nepřijde dobře vynýtovaná, tak ti holt nezbyde, než si
   Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?10.03.2015
Braník, Poříčí a Řež rozhodně nejsou přejištěný oblasti. A Braník navíc není pěknej.
    Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?10.03.2015
Prachov,Hrubice,Drábky,Příhrazy....je toho fůra.
     Re: zacatecnicke lezeni u Prahy?10.03.2015
Do Českého ráje už konečně jezdí TGV?

 drytool?08.03.2015
https://vimeo.com/110122244
 Re: drytool?08.03.2015
za pár let tam bude převis jak svina.
 Re: drytool?08.03.2015
Jako chápu, že se tam asi jinak než na TR lízt nedá, ale nechápu, proč se takovou akcí prezentuje Re
  Re: drytool?09.03.2015
Na křídových útesech v Anglii se normálně leze se spodním jištěním.
 Re: drytool?09.03.2015
no tak to je ale čurá.ovina
red vůl se rok od roku stává anti značkou. budování umělých trail
  Re: drytool?09.03.2015
Ta skála spadne tak jako tak. Takže je to jedno.
   Re: drytool?09.03.2015
dyt je to uplna ptakovina :))))

dojedu autem, postavim si leseni na TR a budu jebat d
    Re: drytool?09.03.2015
Už mě ani nepřekvapují negativní reakce.Ať se tu píše o jakémkoli druhu lezení, je to podle větší čá
     Re: drytool?09.03.2015
Tak ona diskusní fóra jsou často využívána k zanadávání si, to je běžné a není to specialita lezce.
      Re: drytool?09.03.2015
Všimli jste si že to je lezení na rychlost a vůbec nejde o nějakou obtížnost? Ono taky se v tom hrab

 Slaňák07.03.2015
Ahoj, vůbec se v tom nevyznam, ale nějak ve mne takto osazenej slaňák nebudí důvěru. Opravdu je to oko určené k používání takovýmto způsobem? Nebyl by bezpečnější nýt s majlou? Jen se ptám ze zvědavosti.
 Re: Slaňák08.03.2015
bohaaa...bezte do pryc stema skracovacema. dyt je to link zpatky sem... inac nevim co se ti na nem
  Re: Slaňák08.03.2015
Nezda se mi, tak jsem se zeptal. Diky za duchaplnou odpoved.
   Re: Slaňák09.03.2015
Slaňák na fotce je v pohodě, není na výměnu. Rozhodně nic akutního.
    Re: Slaňák09.03.2015
S tim "v pohodě" opatrně, tohle s někym v Juře upadlo (rupnul závit).
     Re: Slaňák09.03.2015
...jinak byla to jen dokumentační fotka, podobné a různé materiály se používaly i jinde, třeba před
      Re: Slaňák10.03.2015
Píšeš že ten na fotce je v pohodě - na to jsi přišel jak? U něj jde o namáhání šroubu kombinací tah+
       Re: Slaňák10.03.2015
Prisel na to od pohledu, jak jinak :). Taky si obcas rikam, ze lidem co osazuji cesty by trochu tech
        Re: Slaňák11.03.2015
Občas si říkám, že je fajn podobný teorie vypnout a že je dobře, že jsem šel něco udělat ven :)
         Re: Slaňák11.03.2015
To asi nikdo nepopira, pokud teda to neco je udelane dobre..
       Re: Slaňák11.03.2015
ať čumím jak čumím, trhlinu od mnohacyklového namáhání nevidím. vidím nějakej černej (nebo deset mik
 Re: Slaňák09.03.2015
To je zase nějakej pozůstatek po Algenovo šílenství zajistit všechno možný a pokud možno zadarmo. To
  Re: Slaňák10.03.2015
na Rovisti je tohle taky v par cestach... skoda ze misto vytvareni novych divokych rozchrast linii s
 Re: Slaňák10.03.2015
Vic než tenhle případ mě děsí nýty na Velký. Tohle u mě budí jen mírnou nedůvěru, tam se vyloženě bo
  Re: Slaňák10.03.2015
no záleží. pokud je závitovka zalepená (a nikoli kotva s plechovou objímkou a protiklínkem), tak ku
   Re: Slaňák10.03.2015
Válcovanej je hezkej, ale koňovi bych to moc nenechával.. Je to tu (mezera):
    Re: Slaňák10.03.2015
jo, to je pěkný. ale to vypadá na nezalepený a měkký šutr, a ukrutná škoda že nejni napsáno co je to
    Re: Slaňák11.03.2015
Jen takový detail, že na Tvém obrázku je prasklý jiný výrobek, než byl v galerii na Lezci.
     Re: Slaňák11.03.2015
Jiný výrobek, ale stejnýho typu - konstrukce na tah v ose. OK je pokud je dobře usazený, ale pokud s
      Re: Slaňák11.03.2015
V cestách na Vltavě a nejen tam používali kluci z velké většiny velmi kvalitní materiál, ten nejlepš
       Re: Slaňák11.03.2015
vlepenejma závitovkama a maticema s okem přejistil asi před patnácti lety Winkler okolí Voisthallerh
        Re: Slaňák11.03.2015
Problém je jedinej. Že tady ani jinde nikdo na plnou hubu neřekne, že třeba na Rovišti by se mu konk
         Re: Slaňák11.03.2015
Už se těším na dobu, kdy lezcům dojde, že železa do skal jsme už narvali až moc a zmiňovaný šrot zač
         Re: Slaňák11.03.2015
Tak treba slanak Ave Cesar (C. Faraonu) a Imrvere v lihu ma tento singl spunto krouzek. Ja netvrdim
         Re: Slaňák11.03.2015
tak prrr more! pilku mám pěknou zelenou zavírací a nebojím se jí použít. tuhle jsem řádil, ééé, to
          akáty a šípky11.03.2015
Neboj Lukáš, to nebylo na Tebe, Ty víš co se dělá s náletovými dřevinami :) Myslím úplně jiný lidi,
  Re: Slaňák10.03.2015
Jo ty ohly plisky prichyceny necim hodne zrezlym jsou (uz tak 2 roky jsem tam nebyl, tak treba uz js
   Re: Slaňák11.03.2015
Dejte si par cest nad vodou, na Rovisti jako treba pozdrav do labaku a pak neco povidejte o jisteni.

 Ztráty a nálezy - Panťák 7.3.07.03.2015
Jestli někdo z dnes lezoucích na Panťáku postrádá lano, a někdo další expresky, pokud ten popleta nebyl dokonce jeden a ten samej, tak nechť se mi ozvou (ozve). Dejf, tel 605297360
PS - nebude to zadarmo, pěkně si to hošánkové odmakáte, je potřeba
 Re: Ztráty a nálezy - Panťák 7.3.07.03.2015
Jeden z těch popletů jsem já :-/ Nechal jsem tam asi 5 expresek.
Bohužel jsem tam nechal i m
  Re: Ztráty a nálezy - Panťák 7.3.08.03.2015
Tak už zbývá jen to lano ...

 foto dne07.03.2015
Ta Alex Puccio je mašina!
 Re: foto dne07.03.2015
bohužel plochodrážní..
  Re: foto dne08.03.2015
Sto lidí sto chutí, mě se to líbí....

 Hlubočepy lezba06.03.2015
Zdar, můžete někdo poskytnout info o mokrosti/suchosti na hlubočepských plotnách? má být o víkendu pěkně, ale nemám ponětí, jestli tam bývá zatečeno... Díky :-)
 Re: Hlubočepy lezba06.03.2015
v Hlubočepech je to jednoduchý, tam není zatečeno nikdy, bo nejsou převisy a odlučnost šutru je po s

 Labak - hospoda06.03.2015
Ahoj, kam chodite do hospody nekde blizko Labaku (pravej breh)? Je tam nejaka "lezecka"? Co by byla otevrena uz ted? Vime jen te u Belvederu a pak jedna kus autem... Diky!
 Re: Labak - hospoda06.03.2015
Na labsky strani mnv naproti altanu,hasicarna dole u rybnika.na belveder chodej jenom pitomci je to
  Re: Labak - hospoda06.03.2015
Posledních pár let na Belvedér nepravidelně zajdem a přijde mi to tam fajn, nezdá se mi to nějaký dr
   Re: Labak - hospoda06.03.2015
Tak pitomci snad nejsme, jen je to nejbliz, tak jsme skoncili tam :) Diky moc za tipy!
   Re: Labak - hospoda06.03.2015
V kerý vesnici byla ta dobrá česká hospoda se zvěřinou a oky?
    Re: Labak - hospoda06.03.2015
Kámen
     Re: Labak - hospoda06.03.2015
Kámen je už docela daleko, ale ten Belveder vůbec není špatnej. Nějakou lezeckou atmosféru tam taky
      Re: Labak - hospoda06.03.2015
Tak uvidime, my tam byli akorat v lete a to venku na zahradce, to je jiny. Ani nevim, jak to vevnitr
       Re: Labak - hospoda06.03.2015
Když jsem byl na Labský posledně, tak to tam bylo šílený. Ale je to tak 3 roky. Uvnitř podivný exist
 Re: Labak - hospoda06.03.2015
A jestli chceš zažít nejlevnější pívo a klidnou atmosféru, mrkněte do hasičárny ;-).
Jinak je
  Re: Labak - hospoda06.03.2015
Za prve po lezeni jsou vsecky putyky v pohode, za druhé zakomplexovani jsme všichni,takze hospa u al
  Re: Labak - hospoda06.03.2015
Jo, jo, Hasičárna má atmosféru. Když jsme tam byli naposledy, tak se tam odehrála úžasná pračka lezc
   Re: Labak - hospoda06.03.2015
Alespoň máš na co vzpomínat Andersene! :D
   Re: Labak - hospoda07.03.2015
Tak to zni dobre ;) Doufam, ze vyhrali lezci!
  Re: Labak - hospoda07.03.2015
nevím kdo to má teď, ale pravá hospoda na labský stráni u mě skončila s koncem babiček ve škodovce :
   Re: Labak - hospoda07.03.2015
A jejich kuřecích řízků.
    Re: Labak - hospoda07.03.2015
jj, dík, hned je mi o něco hůř .... :)

zlatý časy ....

 Dusan Hudak zahynul pod lavinou05.03.2015
http://goo.gl/G8rqj0
http://goo.gl/qgrHAu<

1   ...   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Destičková brzda na Ferraty
Čus všem scháním destičkovou brzdu na Ferratový  set . Bohužel se již nedělají tak je problém je docela sehnat pokud je má někdo a nepoužívá ,rád odkoupím třeba i dva . S pozdravem Piškot
Piškot 10:45:59 08.03.2015
odpovědět 
 Re: Destičková brzda na Ferraty
Sice patří poptávka do inzerce, ale když už jsme v diskusi, teď byly nějaké sety na aukru, jen špatně pojmenované ;)
 martan09:30:40 09.03.2015
odpovědět 
  Re: Destičková brzda na Ferraty
Dík a omlouvám se za špatné zařazení mého příspěvku .
Piškot 17:16:24 09.03.2015
odpovědět 
 Re: Destičková brzda na Ferraty
A na co ji sháníš, na ferraty nebo jiné - specifické použití?
19:32:39 09.03.2015
odpovědět 
  Re: Destičková brzda na Ferraty
že by jištěné solo?
Lukas B.21:04:56 09.03.2015
odpovědět 
   Re: Destičková brzda na Ferraty
Potřebuji ji ke své potřebě a ferraty to až tak nějak nejsou. Spíš mně zajmá jestli jí někdo nemáte a neprodáváte cena dohodou . zatím čus Piškot
Piškot 15:12:49 10.03.2015
odpovědět 
    Re: Destičková brzda na Ferraty
Ahoj,
pošli mi svoji mailovou adresu na 604297745, večer ti pošlu fotku toho co mám.
Zdenek15:30:30 10.03.2015
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192434)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Úžeh 5A Zvůle
Výcviková 5 Choustník
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1285 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1435 
 Neřeším to – lezu vše 
 1136 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi