Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Groš 7628 3.Skopec 7086
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Nove jistitko? 12.03.2015 Ahoj, videli jste uz nekdo tohle? Je to fakt nejake fungujici revolucni jistitko a nebo to je kec? :D http://www.ya
  Re: Nove jistitko? 13.03.2015 samozrejme to tam nedrzi jen tak, musi se to dukladne naplivnout, popripade pojistit zvykackou... de
  Re: Nove jistitko? 13.03.2015 viděls někdy od designerů pohyblivé auto, nebo řezající pilu?
  Re: Nove jistitko? 15.03.2015 Jasne, normalne to funguje. Ze stejneho materialu vyrabi i podrazky k lezeckam a v nich muzes pohodl
    Re: Nove jistitko? 15.03.2015 ehm, ... zarybarit ..
Základní sada 12.03.2015 Zdravím, mám v plánu si pořídit základní sadu dojišťovacího vercajku. Už mám Kouba mosaz 1,2,4,6 a teď plánuji dokoupit Kouba PRDL set (velikosti 1-8) + Kouba friend Permon 3. Počítám, že v budoucnu budu postupně dokupovat další serepetičky, ale jde mi o
  Re: Základní sada 12.03.2015 Ahoj, mam od Kouby celou sadu friendu i duralovych vklinaku (z dob kdy delal jen jednu verzi) a jsem
    Re: Základní sada 12.03.2015 Tak díky za názor :-) No moc rád bych rovnou koupil sadu friendů, ale bohužel nemám moc peněz a tak
      Re: Základní sada 13.03.2015 Jestli nemáš peníze, a jestli nelezeš hladký spáry jako v yosemitech, popřemýšlej o sadě DMM torque
    Re: Základní sada 13.03.2015 Ja budu ten co napise at rovnou koupi BD ci DMM. Zacinal jsem podobne jako tazatel, postupem casu js
  Re: Základní sada 12.03.2015 Od Kouby mám friendy Flex (1-5) - kupoval jsem je loni na jaře - měl nějakou akci, za všech 5 kousků
    Re: Základní sada 13.03.2015 cus, kolem prahy mám už něco po svém odlezeno a: v krase jediné, co jsem lezl po železe, byla Spárka
      Re: Základní sada 13.03.2015 Zase už nejsme v 70. letech.
        Re: Základní sada 16.03.2015 chtěl radu na frendy, odpověď tu je i s omáčkou. navíc smyčky, když se to tak vezme co do nosnosti,
          Re: Základní sada 16.03.2015 a v 70. letech jsem ještě nebyl na světě
    Re: Základní sada 14.03.2015 Vektory můžu vřele doporučit, na žule drží skvěle. Jejich jedinou nevýhodou je, že jich je v sadě je
  Re: Základní sada 13.03.2015 Ze všeno nejvíc používám friend BD C4 0,5 (fialovej)
Kouby mám taky, ale BD jsou lepší o parn
  Re: Základní sada 13.03.2015 Pokud pominu ten marketingově úžasný název je sada P.R.D.L velmi slušná volba pro začátek. Pokud nej
    Re: Základní sada 13.03.2015 To s tím koplikovanějším vyndáváním je řečené celkem diplomaticky.
      Re: Základní sada 16.03.2015 Ale prd, Abalaky stačí umět vyndavat. Z boku ťuknout karáblí aby se uvolnilo "zakousnutí",
      Re: Základní sada 17.03.2015 Taky bych to vytahování abalaků neviděl tak tragicky. Většinou lehce lanko potlačím dovnitř a součas
  Re: Základní sada 13.03.2015 Miesto Flexov kup dvojosickove Axely, dela ich Kouba ale predavaju ich v Hudaci ako Rock Empire.
    Re: Základní sada 13.03.2015 Jasan dvojosa byla v plánu. Konkrétně Kouba Permon...
Nakonec jsem koupil to co jsem psal v
      Re: Základní sada 13.03.2015 potom si premysli jedno/dvoj lankovu konstrukci ...
    Re: Základní sada 13.03.2015 Jasan dvojosa byla v plánu. Konkrétně Kouba Permon...
Nakonec jsem koupil to co jsem psal v
      Re: Základní sada 16.03.2015 lowcost = smyce.
      Re: Základní sada 16.03.2015 Jednoosa/dvouosa není tak jasná jak se zdá. Dvouosý má lepší rozsah, ale horší stabilitu, jednosa lo
  Re: Základní sada 13.03.2015 Vykašli se na Koubu/ R.E. Nizká cena je vykoupena kvalitou. Taky jsem snimi začínal, ale vyplatí se
    Re: Základní sada 16.03.2015 on má s bídou na koubu a ty na něj s pacifiky :-)
a to sám píšeš, že praskají. Kdyby navíc pr
      Re: Základní sada 16.03.2015 O.P. jsou ale na spoustu lezení špičkové a ušetří materiál.
Mám 2 kompletní sady a často je v
      Re: Základní sada 16.03.2015 O.P. jsou ale na spoustu lezení špičkové a ušetří materiál.
Mám 2 kompletní sady a často je v
        Re: Základní sada 17.03.2015 Jestli jsou O.P. dobrý do vertikálních spár, tak to je učiněná revoluce v jištění, to kdybych věděl
        Re: Základní sada 17.03.2015 ale prostě za cenu 2 OP máš těch 6 od Kouby. A kolik lidí dává 50 metrů v horách jen se dvěma jištěn
vut brno bouldrovka otviracka 12.03.2015 hoj!
Jak ma zejtra ( v patek) otevreny vut boulder v brne? Chodim tam jendou za uhersky rok, ted hledam googliom, hledam hleam , a nasel jsem tri *officialni* casy kdy zejtra otviraji. 16, 17 i 18.... Uvazim-li ze v 18 chci odchazet, tak by
Omezení - Poříčí 12.03.2015 O víkendu 21.-22. března se bude v oblíbené lezecké oblasti Poříčí nad Sázavou dokončovat výměna nýtů. Je to akce místního oddílu z Benešova + místní správce + Středočeská OVK. Prosíme všechny horolezce, aby si tento víkend zvolili jiné místo na lezení. P
cepíny do hor 11.03.2015 Todle téma už tu bylo hodněkrát, ale furt z toho nemám rozum a navíc od poslední diskuze se trh zase trochu obnovil.
Takže: Chci koupit sadu cepínů. Využití by byly alpský výstupy stylu Pallaviciniho či Ortler NW, a lehký ledy (tak do WiIII) hlavně
  Re: cepíny do hor 11.03.2015 dobře píchat do sněhu, to je základ! takže zaprvý žádný vopěrky a bambule a divoký prohnutí. v téhle
    Re: cepíny do hor 12.03.2015 Palačinku nejmíň půl dne a Mesnera nejmíň celý den.
    Re: cepíny do hor 12.03.2015 ledy (ani lehké do WW III) s jedním cepínem nedá
bandity jsou dobrá volba
    Re: cepíny do hor 12.03.2015 Tak tohle mi presne jako novackovy poradily stari klasici pred prvnim vyjezdem do hor a ja si to por
  Re: cepíny do hor 12.03.2015 Rozhodně si pořid nový Quarky, k nim můžeš koupit závaží na lezení ledů, poutka a hroty. Jsou super
    Re: cepíny do hor 12.03.2015 nový Quarky jsou trochu drahá skládačka. Bandity udělaj stejnou službu a za mnohem méně peněz
  Re: cepíny do hor 12.03.2015 1) ano
2) hodí
3) poutka stačí, ale zvaž lezení bez poutek - jen s &qu
    Re: cepíny do hor 12.03.2015 souhlasím se vším co byla npsáno víš, ale mám ještě jden typ. zkus se podívat na cepíny od cassinu.
      Re: cepíny do hor 12.03.2015 V podstatě v tom máš jasno a spousta lidí ti to tu už poradila - když nechceš nic dražšího, tak jedi
        Re: cepíny do hor 12.03.2015 Musim potvrdit ze Bandity budou pro tebe asi idealni, take je mam. Urcite si k nim vem i poutka, je
  Re: cepíny do hor 13.03.2015 Dík moc za odpovědi. Myslel jsem si, že ten bandit bude asi nejlepší. Jelikož ale člověk je bytost i
    Re: cepíny do hor 13.03.2015 jestli se něco nestalo a nezačali vyrábět nějakou novou generaci, tak DMM Fly jsou těžké kurvy, ze k
      Re: cepíny do hor 13.03.2015 Nejnovější Fly váží 720g. Je to o něco víc než banďour, ale připadají mi takový hezčí. Ještě jsem si
        Re: cepíny do hor 13.03.2015 No na to bych zase tak nevsázel. Singáč byl právě znovu přeprodaný. Myslím, že pokud Ti jde o náhrad
          Re: cepíny do hor 13.03.2015 Jak to myslíš, přeprodaný? To jakože končí?
            Re: cepíny do hor 13.03.2015 Ne, nekončí. Akorát ho koupil od středního fondu rizikového kapitálu ostravský podnikatel a bolatick
              Re: cepíny do hor 13.03.2015 Nesouhlasím...tahle firma už je na trhu pěknou řádku let a přijde mi, že se za tu dobu slušně rozvin
                Re: cepíny do hor 13.03.2015 To si teda fandíš.
Singáč pěkně kopíruje, nemá na vývoj.
Byl jsem tam a něco o tom vím
                  Re: cepíny do hor 13.03.2015 A dle čeho soudíš anonyme, když jsi tam teda byl?
                Re: cepíny do hor 13.03.2015 Nejde o fandění/nefandění. Já jenom, že pokud někdo má jako důležité kritérium, aby firma existovala
          Re: cepíny do hor 13.03.2015 Jak to myslíš, přeprodaný? To jakože končí?
            Re: cepíny do hor 14.03.2015 Kup si quarky a uz tady nepruď. :-p
  Re: cepíny do hor 15.03.2015 Když už jsme u těch konkrétních typů, našel jsem ještě celkem výhodně grivel matrix light. Co si o
Vrcholovky v PDF? 11.03.2015 Netusi nekdo kam se podely scany starejch vrcholovek?
nedavno (pred rokem..?) jeste sly nekde najit a stahnout, myslim ze na Skalnich Oblastech, ted vsak je tam jen hodne kratkej list nejvykricenejsich vezi .. a linky na tech par PDF stejne
  Hruboskalsko 11.03.2015 Některé oscannované staré vrcholové knížky najdeš na strankach
    Re: Hruboskalsko 11.03.2015 skely, diky.
  Re: Vrcholovky v PDF? 12.03.2015 totéž co na hruboskalsku existuje na piskarich
Vklíněnec z plomby 10.03.2015 našel jsem v práci plomby do kontejneru, ocelový lanko, kovová hlava. Nepoužívalo /vá to někdo jako náhradu vklíněnce? Jasně, není to normovaný, ale vypadá to fakt festovně...
  Re: Vklíněnec z plomby 10.03.2015 Stojí to za to, v době kdy vklíněnec stojí 100kč ?
    Re: Vklíněnec z plomby 10.03.2015 stojí!
    Re: Vklíněnec z plomby 11.03.2015 nejde o prachy, spíš o srandu, recesi, vynalézavost. samozřejmě priorita je se nezabít.
      Re: Vklíněnec z plomby 11.03.2015 Jestli jde o srandu, tak ho někde založ, nadlez 2-3 metry a naper to tam. A pak poreferuj. A doporuč
      Re: Vklíněnec z plomby 11.03.2015 A dělaj se různý velikosti?
  Re: Slaňák Hříměždice 10.03.2015 No, pár jich na Vltavě je, ale ubývají, jsou vyměňovány za lepené slaňáky. Neslyšel jsem o případu,
  Re: Slaňák Hříměždice 10.03.2015 Vám nevím. To je zas předposranost. Kdyby to byla rezavá skoba, tak neřeknu, ale masivní svítící mat
    Re: Slaňák Hříměždice 10.03.2015 Asi jde spis o to, ze slanovat z jednoho nytu neni obecne zrovna nejlepsi. Stejne jako tazatel mi ta
      Re: Slaňák Hříměždice 11.03.2015 Prakticky jde o konkrétní slaňák, který nebyl osazený v dnešní době a přesto slouží. Prakticky exist
  Re: Slaňák Hříměždice 10.03.2015 Aha, už se to probíralo včera, sorry.
Ještě pro vysvětlenou. Myslel jsem to spíše s ohledem
Podmínky 10.03.2015 Ahoj, nevíte někdo jaké jsou podmínky v severní stěně Wildspitze? Díky. Honza Ď.
  Re: Podmínky 10.03.2015 Tak 2 metry sněhu? :D i v září tam byl půl metr sněhu a prd firn, k ledu se nedalo pořádně prokopat
    Re: Podmínky 10.03.2015 Tak jak to vypadalo v září už vím, nebyl tam někdo poblíž teď.
      Re: Podmínky 10.03.2015 Ted se severky nelezou. Idealní je tak květen či červen
        Re: Podmínky 10.03.2015 Ahoj, letos to podle mě přijde dřív než obvykle, sněhu je míň. Tehle víkend jsme šli Firndreieck na
Rada 09.03.2015 Hovadina
Jarda
  Re: Rada 09.03.2015 Doufám, že je to jen trolling :D
  Re: Rada adminům 09.03.2015 Prosím, už tu diskuzi jen pro registrované. Ať tu člověk furt neztrácí čas těmahle rádoby vtipnejma
1
...
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: