Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 34.Kubíček 10215 35.Chejn 10208 36.Jeřábek 10200 Bouldry: 34.Stribrny 9534 35.Kollár 9503 36.Zímová 9428 Hory: 5.Bloudek 6420 6.Hlahulek 6350 7.Švihálek 6092
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English finale 15.03.2015 ahoj,
klasická jarní otázka-kemp ve finale funguje a má stejný ceny jako loni, předloni, předpřed...?
  Re: finale 15.03.2015 Byli jsme přes vánoce a fungoval, ceny pořád příznivé.
    Re: finale 15.03.2015 jakej kemp? mate nekde link?
přezka Black Diamond 14.03.2015 Nevý náhodou někdo jak opravit přezku ke skialp botám Black Diamond Prime, nártový kousek. Stačil by mi pouze ten koncový drátek, který mi praskl. Dá se z přezky vyšroubovat.
  Re: přezka Black Diamond 15.03.2015 info@hudy.cz - jsou dovozce BD a ikdyž nemaj všechny ND skladem, dokážou objednat z ameriky. Jen neč
    Re: přezka Black Diamond 16.03.2015 aby to ale cenově nevyšlo jak nová bota. přední část grivelů 2F mi nabídli dovézt prakticky za cenu
    Re: přezka Black Diamond 16.03.2015 Hudy sport už nebyl pravý výhradní dovozce loni, už bral jen vybrané věci. A na rok 2015 o zastoupen
  Re: přezka Black Diamond 16.03.2015 Pokud se nebojíš bastlit, tak mam přebytečnou nártovou přezku ze Scarpy Maestrale. Držela dvěma nejt
  Re: přezka Black Diamond 17.03.2015 telemark.cz
Sperlonga 14.03.2015 Zdravim lidicky. Chci se poptam po nejakym peknym, utulnym a ne moc financne narocnym ubytovani ve Sperlonze. Nemate nejaky tipy? Diky. Honza
Nátěr lezecké stěny 14.03.2015 Nemáte někdo zkušenost s tím, jak na starý stěně natřít desky, nějakou speciální barvu nebo úpravou, aby nebyla hned během týdne černá od okopání lezeček? Nebo povrch těch desek se dělá při výrobě, nějakým zatavením apod.? Díky!
  Re: Nátěr lezecké stěny 17.03.2015 Zkus vyhledat, myslím, že se to tu již řešilo...
foto dne 13.03.2015 Copak je to za cestu-skalu na fotce z Drabek?
Nevi nekdo?
  Re: foto dne 13.03.2015 jakási hrana v masivu hradu - naproti Drábskému sloupu.
      Re: foto dne 13.03.2015 na písku jsem kolikrát rád že mám cvaklo cokoli/jakkoli .... (ale je fakt, že tady to asi šlo po prv
      Re: foto dne 13.03.2015 V kruhu jsou dvě zrcadlově umístěné expresky (jedna zámkem od skály a druhá opačně. Často to tak cva
        Re: foto dne 13.03.2015 taky bych se chtěl poučit, taky to tak dělám.. bylo by sice možná lepší mít obě v kruhu zámkem ven a
          Re: foto dne 13.03.2015 tak já zrovna tu tvoji ligisticky náročnou blbost na písku v pohodě používám a žádný velký problém t
          Re: foto dne 14.03.2015 Pokud už si chci cvaknout do Q 2 presky, pak volím variantu v Q oba zámky ven, lano zámky protisměrn
            Re: foto dne 14.03.2015 a mám pocit, že na sedáku má dokonce jednu expresku protisměrně sestavenou :)
      Re: foto dne 14.03.2015 Heh.. Nikdo to tu neresi, protoze to ma dotycny cvakle tim nejlepsim moznym zpusobem. Videl si nekdy
        Re: foto dne 14.03.2015 Takovejch keců o expreskách, a nikdo neřeší tlustý ponožky a díru v tričku. Nechápu.
          Re: foto dne 16.03.2015 a nemá ani kulicha!!
Instruktorský kurz 13.03.2015 Ahoj,máte někdo zkušenost s kurzem pro instruktrory na umělou stěnu od BP Sportu? Doporučíte? Děkuji...
  Re: Instruktorský kurz 13.03.2015 Já osobně doporučuju. Byl jsem tam asi před dvěma lety. Kurz probíhal na Julisce. Na stěně kromě nás
  Re: Instruktorský kurz 14.03.2015 Jojo, stejný dojem jako Kuba, všechno naprosto v pohodě.
Nove jistitko? 12.03.2015 Ahoj, videli jste uz nekdo tohle? Je to fakt nejake fungujici revolucni jistitko a nebo to je kec? :D http://www.ya
  Re: Nove jistitko? 13.03.2015 samozrejme to tam nedrzi jen tak, musi se to dukladne naplivnout, popripade pojistit zvykackou... de
  Re: Nove jistitko? 13.03.2015 viděls někdy od designerů pohyblivé auto, nebo řezající pilu?
  Re: Nove jistitko? 15.03.2015 Jasne, normalne to funguje. Ze stejneho materialu vyrabi i podrazky k lezeckam a v nich muzes pohodl
    Re: Nove jistitko? 15.03.2015 ehm, ... zarybarit ..
Základní sada 12.03.2015 Zdravím, mám v plánu si pořídit základní sadu dojišťovacího vercajku. Už mám Kouba mosaz 1,2,4,6 a teď plánuji dokoupit Kouba PRDL set (velikosti 1-8) + Kouba friend Permon 3. Počítám, že v budoucnu budu postupně dokupovat další serepetičky, ale jde mi o
  Re: Základní sada 12.03.2015 Ahoj, mam od Kouby celou sadu friendu i duralovych vklinaku (z dob kdy delal jen jednu verzi) a jsem
    Re: Základní sada 12.03.2015 Tak díky za názor :-) No moc rád bych rovnou koupil sadu friendů, ale bohužel nemám moc peněz a tak
      Re: Základní sada 13.03.2015 Jestli nemáš peníze, a jestli nelezeš hladký spáry jako v yosemitech, popřemýšlej o sadě DMM torque
    Re: Základní sada 13.03.2015 Ja budu ten co napise at rovnou koupi BD ci DMM. Zacinal jsem podobne jako tazatel, postupem casu js
  Re: Základní sada 12.03.2015 Od Kouby mám friendy Flex (1-5) - kupoval jsem je loni na jaře - měl nějakou akci, za všech 5 kousků
    Re: Základní sada 13.03.2015 cus, kolem prahy mám už něco po svém odlezeno a: v krase jediné, co jsem lezl po železe, byla Spárka
      Re: Základní sada 13.03.2015 Zase už nejsme v 70. letech.
        Re: Základní sada 16.03.2015 chtěl radu na frendy, odpověď tu je i s omáčkou. navíc smyčky, když se to tak vezme co do nosnosti,
          Re: Základní sada 16.03.2015 a v 70. letech jsem ještě nebyl na světě
    Re: Základní sada 14.03.2015 Vektory můžu vřele doporučit, na žule drží skvěle. Jejich jedinou nevýhodou je, že jich je v sadě je
  Re: Základní sada 13.03.2015 Ze všeno nejvíc používám friend BD C4 0,5 (fialovej)
Kouby mám taky, ale BD jsou lepší o parn
  Re: Základní sada 13.03.2015 Pokud pominu ten marketingově úžasný název je sada P.R.D.L velmi slušná volba pro začátek. Pokud nej
    Re: Základní sada 13.03.2015 To s tím koplikovanějším vyndáváním je řečené celkem diplomaticky.
      Re: Základní sada 16.03.2015 Ale prd, Abalaky stačí umět vyndavat. Z boku ťuknout karáblí aby se uvolnilo "zakousnutí",
      Re: Základní sada 17.03.2015 Taky bych to vytahování abalaků neviděl tak tragicky. Většinou lehce lanko potlačím dovnitř a součas
  Re: Základní sada 13.03.2015 Miesto Flexov kup dvojosickove Axely, dela ich Kouba ale predavaju ich v Hudaci ako Rock Empire.
    Re: Základní sada 13.03.2015 Jasan dvojosa byla v plánu. Konkrétně Kouba Permon...
Nakonec jsem koupil to co jsem psal v
      Re: Základní sada 13.03.2015 potom si premysli jedno/dvoj lankovu konstrukci ...
    Re: Základní sada 13.03.2015 Jasan dvojosa byla v plánu. Konkrétně Kouba Permon...
Nakonec jsem koupil to co jsem psal v
      Re: Základní sada 16.03.2015 lowcost = smyce.
      Re: Základní sada 16.03.2015 Jednoosa/dvouosa není tak jasná jak se zdá. Dvouosý má lepší rozsah, ale horší stabilitu, jednosa lo
  Re: Základní sada 13.03.2015 Vykašli se na Koubu/ R.E. Nizká cena je vykoupena kvalitou. Taky jsem snimi začínal, ale vyplatí se
    Re: Základní sada 16.03.2015 on má s bídou na koubu a ty na něj s pacifiky :-)
a to sám píšeš, že praskají. Kdyby navíc pr
      Re: Základní sada 16.03.2015 O.P. jsou ale na spoustu lezení špičkové a ušetří materiál.
Mám 2 kompletní sady a často je v
      Re: Základní sada 16.03.2015 O.P. jsou ale na spoustu lezení špičkové a ušetří materiál.
Mám 2 kompletní sady a často je v
        Re: Základní sada 17.03.2015 Jestli jsou O.P. dobrý do vertikálních spár, tak to je učiněná revoluce v jištění, to kdybych věděl
        Re: Základní sada 17.03.2015 ale prostě za cenu 2 OP máš těch 6 od Kouby. A kolik lidí dává 50 metrů v horách jen se dvěma jištěn
vut brno bouldrovka otviracka 12.03.2015 hoj!
Jak ma zejtra ( v patek) otevreny vut boulder v brne? Chodim tam jendou za uhersky rok, ted hledam googliom, hledam hleam , a nasel jsem tri *officialni* casy kdy zejtra otviraji. 16, 17 i 18.... Uvazim-li ze v 18 chci odchazet, tak by
Omezení - Poříčí 12.03.2015 O víkendu 21.-22. března se bude v oblíbené lezecké oblasti Poříčí nad Sázavou dokončovat výměna nýtů. Je to akce místního oddílu z Benešova + místní správce + Středočeská OVK. Prosíme všechny horolezce, aby si tento víkend zvolili jiné místo na lezení. P
1
...
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
...
2263
Nátěr lezecké stěny Nemáte někdo zkušenost s tím, jak na starý stěně natřít desky, nějakou speciální barvu nebo úpravou, aby nebyla hned během týdne černá od okopání lezeček? Nebo povrch těch desek se dělá při výrobě, nějakým zatavením apod.? Díky! 11:09:42 14.03.2015odpovědět
  Re: Nátěr lezecké stěny Zkus vyhledat, myslím, že se to tu již řešilo... 10:31:59 17.03.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: