Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Musí nás chaty přijmout 16.03.2015 Zdravím, chci se zeptat, jestli někdo neví, jestli vás vysokohorská chata musí přijmout i když má plno. Díky
  Re: Musí nás chaty přijmout 16.03.2015 pokud si v cizině a máš Alpenverein, tak ano
    Re: Musí nás chaty přijmout 16.03.2015 Nemusí. Pokud chatař usoudí, že nemá místo a ty to máš blízko do civilizace. Obvykle ale nechávají p
      Re: Musí nás chaty přijmout 17.03.2015 Třeba po dolezení Hokejky v deset večer se třeba ani nedoboucháš. Resp. je to o tom, jestli dřív doj
        Re: Musí nás chaty přijmout 17.03.2015 Lomničák není primárně chata na něčí rekreaci...
        Re: Musí nás chaty přijmout 18.03.2015 Po dolezení hokejky by měl bejt každej schopen seběhnout ještě do Lomnice... Nicméně je dost škoda K
          Re: Musí nás chaty přijmout 19.03.2015 To jo. Kulanga je tak trochu hopodský z hospody na mýtince, kterého zákazníci spíše serou než těší :
            Re: Musí nás chaty přijmout 19.03.2015 Nebo z Téryny. Nebo přespat na těch plošinkách na Lomnické věžičce.
            Re: Musí nás chaty přijmout 19.03.2015 někdo holt nemusí být tak rychlý a nahoře je v deset večer a je -15 a fouká...
              Re: Musí nás chaty přijmout 19.03.2015 No tak to se měl líp dívat na předpověď počasí. i tak si troufám tvrdit, že pokud je dobrá viditelno
                Re: Musí nás chaty přijmout 20.03.2015 Lezes nebo jen teoretizujes od klavesnice? Nikdy se ti nestalo v horach neco neocekavatelneho? A kte
            Re: Musí nás chaty přijmout 19.03.2015 Jednou jsem tam spal - nekecám. Normálně jsem si po tlf. rezervoval pokoj pro tři, pak jsme tam přiš
            Re: Musí nás chaty přijmout 20.03.2015 Hokejka se dá ráno nastoupit i z Tatranské Lesné, vylézt a sejít pěšky přes Skalnaté a Lomnici zase
              Re: Musí nás chaty přijmout 20.03.2015 A odkud se da jeste Hokejka vylizt?
                Re: Musí nás chaty přijmout 20.03.2015 z bivaku na skalnatem, sestoupit feratou pod stenu a pak sejdes do bivaku na skalnatem :-)
                Re: Musí nás chaty přijmout 20.03.2015 Standardně se to chodí z Popradu, jinak nevylezeno.
                  Re: Musí nás chaty přijmout 21.03.2015 Leze z Popradu :) ... chodi turisti
Krčmarov žlab 16.03.2015 Ahoj, prosím nelezl někdo v poslední době Krčmářák? Rád bych do Tater, něco lehčího a tohle mi příjde jako přijatelné. Jen je to jedno z nejlavinéznějších míst, tak z toho mám respekt, proto se ptám. Případně, nějaký tip pro člověka co v Tatrách bude popr
  Re: Krčmarov žlab 17.03.2015 Krčmárův žleb si určitě vylez. Je to hodně lehká cesta, ale pěkný výstup na Gerlach. Já ho lezl před
    Re: Krčmarov žlab 17.03.2015 Díky Poníku! Asi ale počkám, až klesne lavinovka z 3ky a i tak si udělám kompresní testy, díky!
    Re: Krčmarov žlab 17.03.2015 A jak je náročný sestup? Taky na to máme zálusk. Výstup mě přijde v pohodě, ale moc jsem se toho ned
      Re: Krčmarov žlab 17.03.2015 Sestup je stejnou cestou za S4.
      Re: Krčmarov žlab 17.03.2015 plánuju Batizovskou probou do doliny. Dej mi na sebe Vašku kontakt, můžem udělat 2 dvojky:)
        Re: Krčmarov žlab 17.03.2015 minulej týden tam ještě byla trojka. ale je teplo sníh rychle sedá. do žlabu nesvítí, takže pokud ne
        Re: Krčmarov žlab 17.03.2015 vakrejci@gmail.com
Supr. byl bych rád.
          Re: Krčmarov žlab 19.03.2015 Ahoj, tak kolik Vás už jde ?
            Re: Krčmarov žlab 23.03.2015 No Honza se mi neozval. Šel bys?
Hornopozarsky les 16.03.2015 Ahojte...tento vikend sa chystam mrknut do hornopozarskeho lesa. Dozvedel som sa o tejto oblasti uplne nahodou, skusam googlit nejake info, ale vsade sa pise o tom istom, ze sa tam da dostat z Jiloveho, atd. .Na mape lezec.cz mi ukazuje ze je tam vyse 130
  Re: Hornopozarsky les 16.03.2015 průvodce je na: horno.cz
kluci tam zapsali i GPS souřadnice zásadních šutrů,
orientačn
    Re: Hornopozarsky les 16.03.2015 ..waw..dakujeeeem..fakt dakujem...nieco takto vymakane som fakt necakal, borci sa vyhrali..respekt..
      Re: Hornopozarsky les 16.03.2015 Jen tam radeji nejed s velkym ocekavanim.. ;)
        Re: Hornopozarsky les 17.03.2015 copak ocekavani muze mit, ale klasa je tam tvrda, par 8A bouldristu by mohlo vypravet. Sve prvni 7A
          Re: Hornopozarsky les 18.03.2015 ...s velkym ocakavanim tam urcite nejdem, idem len omrknut teren,pretoze makam 15km od tej oblasti a
          Re: Hornopozarsky les 18.03.2015 Zrovna takhle jsem to nemyslel ;). Spis to jsou fakt neskutecny kvaky. 90% tamnich boulderu by nikoh
  Re: Sportovní lezení Nový Zéland-Průvodce 16.03.2015 zdar, bohuzel jej nemam, nicmene poradim pruvodce "Rock Deluxe"...existuje verze pro jizni
  Re: Sportovní lezení Nový Zéland-Průvodce 16.03.2015 Pro oblast Paynes ford měli takovej malej ale rozhodně dostačující průvodec přímo v tamějším kempu H
finale 15.03.2015 ahoj,
klasická jarní otázka-kemp ve finale funguje a má stejný ceny jako loni, předloni, předpřed...?
  Re: finale 15.03.2015 Byli jsme přes vánoce a fungoval, ceny pořád příznivé.
    Re: finale 15.03.2015 jakej kemp? mate nekde link?
přezka Black Diamond 14.03.2015 Nevý náhodou někdo jak opravit přezku ke skialp botám Black Diamond Prime, nártový kousek. Stačil by mi pouze ten koncový drátek, který mi praskl. Dá se z přezky vyšroubovat.
  Re: přezka Black Diamond 15.03.2015 info@hudy.cz - jsou dovozce BD a ikdyž nemaj všechny ND skladem, dokážou objednat z ameriky. Jen neč
    Re: přezka Black Diamond 16.03.2015 aby to ale cenově nevyšlo jak nová bota. přední část grivelů 2F mi nabídli dovézt prakticky za cenu
    Re: přezka Black Diamond 16.03.2015 Hudy sport už nebyl pravý výhradní dovozce loni, už bral jen vybrané věci. A na rok 2015 o zastoupen
  Re: přezka Black Diamond 16.03.2015 Pokud se nebojíš bastlit, tak mam přebytečnou nártovou přezku ze Scarpy Maestrale. Držela dvěma nejt
  Re: přezka Black Diamond 17.03.2015 telemark.cz
Sperlonga 14.03.2015 Zdravim lidicky. Chci se poptam po nejakym peknym, utulnym a ne moc financne narocnym ubytovani ve Sperlonze. Nemate nejaky tipy? Diky. Honza
Nátěr lezecké stěny 14.03.2015 Nemáte někdo zkušenost s tím, jak na starý stěně natřít desky, nějakou speciální barvu nebo úpravou, aby nebyla hned během týdne černá od okopání lezeček? Nebo povrch těch desek se dělá při výrobě, nějakým zatavením apod.? Díky!
  Re: Nátěr lezecké stěny 17.03.2015 Zkus vyhledat, myslím, že se to tu již řešilo...
foto dne 13.03.2015 Copak je to za cestu-skalu na fotce z Drabek?
Nevi nekdo?
  Re: foto dne 13.03.2015 jakási hrana v masivu hradu - naproti Drábskému sloupu.
      Re: foto dne 13.03.2015 na písku jsem kolikrát rád že mám cvaklo cokoli/jakkoli .... (ale je fakt, že tady to asi šlo po prv
      Re: foto dne 13.03.2015 V kruhu jsou dvě zrcadlově umístěné expresky (jedna zámkem od skály a druhá opačně. Často to tak cva
        Re: foto dne 13.03.2015 taky bych se chtěl poučit, taky to tak dělám.. bylo by sice možná lepší mít obě v kruhu zámkem ven a
          Re: foto dne 13.03.2015 tak já zrovna tu tvoji ligisticky náročnou blbost na písku v pohodě používám a žádný velký problém t
          Re: foto dne 14.03.2015 Pokud už si chci cvaknout do Q 2 presky, pak volím variantu v Q oba zámky ven, lano zámky protisměrn
            Re: foto dne 14.03.2015 a mám pocit, že na sedáku má dokonce jednu expresku protisměrně sestavenou :)
      Re: foto dne 14.03.2015 Heh.. Nikdo to tu neresi, protoze to ma dotycny cvakle tim nejlepsim moznym zpusobem. Videl si nekdy
        Re: foto dne 14.03.2015 Takovejch keců o expreskách, a nikdo neřeší tlustý ponožky a díru v tričku. Nechápu.
          Re: foto dne 16.03.2015 a nemá ani kulicha!!
Instruktorský kurz 13.03.2015 Ahoj,máte někdo zkušenost s kurzem pro instruktrory na umělou stěnu od BP Sportu? Doporučíte? Děkuji...
  Re: Instruktorský kurz 13.03.2015 Já osobně doporučuju. Byl jsem tam asi před dvěma lety. Kurz probíhal na Julisce. Na stěně kromě nás
  Re: Instruktorský kurz 14.03.2015 Jojo, stejný dojem jako Kuba, všechno naprosto v pohodě.
1
...
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
...
2263
  Re: Musí nás chaty přijmout pokud si v cizině a máš Alpenverein, tak ano Honza 23:02:05 16.03.2015odpovědět
    Re: Musí nás chaty přijmout Nemusí. Pokud chatař usoudí, že nemá místo a ty to máš blízko do civilizace. Obvykle ale nechávají přespat někde v jídelně na zemi. Kuba Turek 23:18:36 16.03.2015odpovědět
      Re: Musí nás chaty přijmout Třeba po dolezení Hokejky v deset večer se třeba ani nedoboucháš. Resp. je to o tom, jestli dřív dojde trpělivost jim s kraválem, nebo tobě síla. Takže i v zimě nejdřív na Lomničáku mrzneš půl hodiny na schodech. Pak tě možná nechají přespat na záchodcích. 09:44:54 17.03.2015odpovědět
        Re: Musí nás chaty přijmout Lomničák není primárně chata na něčí rekreaci... Kanaloš 18:16:30 17.03.2015odpovědět
        Re: Musí nás chaty přijmout Po dolezení hokejky by měl bejt každej schopen seběhnout ještě do Lomnice... Nicméně je dost škoda Kamenný chaty, tej by slušel dobrej chateř kterej by rád ubytovával :) Petr 08:49:15 18.03.2015odpovědět
          Re: Musí nás chaty přijmout To jo. Kulanga je tak trochu hopodský z hospody na mýtince, kterého zákazníci spíše serou než těší :) .. pravdou je, že Hokejka se dá ráno nastoupit z Lomnice a večer se tam v pohodě vrátit. Belial 11:17:59 19.03.2015odpovědět
            Re: Musí nás chaty přijmout Nebo z Téryny. Nebo přespat na těch plošinkách na Lomnické věžičce. Kuba Turek 12:23:50 19.03.2015odpovědět
            Re: Musí nás chaty přijmout někdo holt nemusí být tak rychlý a nahoře je v deset večer a je -15 a fouká... 13:02:06 19.03.2015odpovědět
              Re: Musí nás chaty přijmout No tak to se měl líp dívat na předpověď počasí. i tak si troufám tvrdit, že pokud je dobrá viditelnost, nic ti nebrání sestoupit z Lomničáku v 10 večer v -15°. 15:06:11 19.03.2015odpovědět
                Re: Musí nás chaty přijmout Lezes nebo jen teoretizujes od klavesnice? Nikdy se ti nestalo v horach neco neocekavatelneho? A ktere stranky ze to nabizeji 100% presnou predpoved pocasi? 12:48:08 20.03.2015odpovědět
            Re: Musí nás chaty přijmout Jednou jsem tam spal - nekecám. Normálně jsem si po tlf. rezervoval pokoj pro tři, pak jsme tam přišli, chata zamčená, Laco zamručel z okýnka že máme chodiť do piči a na co že s sebou taháme babu, ty že na hory nepatřej, ale nedali jsme se a nakonec jsme dostali i žejdlík piva a polívku. honza 15:46:08 19.03.2015odpovědět
            Re: Musí nás chaty přijmout Hokejka se dá ráno nastoupit i z Tatranské Lesné, vylézt a sejít pěšky přes Skalnaté a Lomnici zase do Lesné. Vlk 08:03:22 20.03.2015odpovědět
              Re: Musí nás chaty přijmout A odkud se da jeste Hokejka vylizt? 08:50:41 20.03.2015odpovědět
                Re: Musí nás chaty přijmout z bivaku na skalnatem, sestoupit feratou pod stenu a pak sejdes do bivaku na skalnatem :-) 12:34:29 20.03.2015odpovědět
                Re: Musí nás chaty přijmout Standardně se to chodí z Popradu, jinak nevylezeno.
19:11:44 20.03.2015odpovědět
                  Re: Musí nás chaty přijmout Leze z Popradu :) ... chodi turisti 11:01:54 21.03.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: