Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1231084 cest
Nové přelezy:
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 lezení Francie18.03.2015
Ahoj víte někdo, jak je to s přespáváním Aux-en-Provence a v lezeckých oblastech kolem Nice? Vyrážíme do Finále a rádi bychom odskočili lézt do Francie. Máte nějaký tip? Potřebujeme oblast, ve které je různorodé lezení. Celá skupina se pohybuje mezi (4-7c
 Re: lezení Francie18.03.2015
Okolo Nice je se spaním na divoko opravdu velký problém.
 Re: lezení Francie18.03.2015
Můj tip by byl vynechat Finale a jet rovnou směrem na Nice :-D
  Re: lezení Francie18.03.2015
Vubec ho neposlouchejte a radsi zustante ve Finale :-)
 Re: lezení Francie18.03.2015
No kolem Nice to nadivoko asi moc nedáš.
  Re: lezení Francie19.03.2015
okolo Nice tě můžou ve spánku vykrást. ale to můžou i přes den, když lezeš, tak to je největší probl
   Re: lezení Francie19.03.2015
Nepleteš si tak trochu Nice s Marseille?
    Re: lezení Francie19.03.2015
Nice - La Turbie - vykradené auto. Ale Marseille není o moc lepší.
     Re: lezení Francie19.03.2015
Letos bych se chtěl do Francie také podívat. Jak to tady tak vidím, musím se zeptat: Vykrádání aut j
      Re: lezení Francie19.03.2015
Verdon je v Provence, to snad mluví samo za sebe. Tedy ano, ve Verdonu můžeš snadno najít auto s vyt
       Re: lezení Francie19.03.2015
Díky za reakci, ale vůbec mě to nepotěšilo. Opravdu je to tak horké? Verdon vypadá, co se týče lezen
        Re: lezení Francie19.03.2015
Zalezi na tom, jestli mas proste smulu (tedy krome Calanques/Marseilles, kde je situace extremni).
         Re: lezení Francie19.03.2015
Nikdy nám auto ve Francii nevykradli, byli jsme několikrát ve Verdonu, v Tarnu, St. Legere, Chateauv
          Re: lezení Francie20.03.2015
Nejhorší je v autě nechávat snadno uchopitelné věci. Také mám zkušenost s vybraným autem pro změnu z
 Re: lezení Francie21.03.2015
Ahoj.
Využijte nějakej kempík. Po rozpočítání to většinou vychází cca na 5éček na osobu/noc a

 Volný pád 80 m18.03.2015
Už to byl někdo na Matějské vyzkoušet? Dík.
novinky.cz/domaci/363265- adrenalin-ocima-navstevnika-matejske-pouti.html

 El Chorro18.03.2015
Opravili Caminito. Prvního půl roku vstup zdarma. Rezervace nutná. 30.000 lidí už si lístek zarezervovalo. Bojím se, že budou i tunely hlídanější. Už se těším jak budu chodit do zadních sektorů vrchem. Vlastně už se tam ani moc netěším...

 Průvodce Labák17.03.2015
Neví někdo zda nevyjde už nový průvodce na Labák?

 Délka lana na stěnu17.03.2015
Zdravím! Měl bych takovou skoro akademickou otázku. Je někde v ČR umělá stěna, na kterou by nestačilo 30m lano? Předem díky za odpověď!
 Re: Délka lana na stěnu17.03.2015
hokok kladno, a stalo by ho za to opravit...
  Re: Délka lana na stěnu17.03.2015
Asi by ta 25m věž za to stála, je unikátní, ale jinak jsou prostory stísněné a neumožňují rozvoj. Na
   Re: Délka lana na stěnu17.03.2015
unikat je ten outdoor... ideal
 Re: Délka lana na stěnu17.03.2015
Big Wall
 Re: Délka lana na stěnu17.03.2015
Zlín Vertikon, Brno Duro Salewa a Brno Hudy stěna :)
  Re: Délka lana na stěnu17.03.2015
Na Free Solo 40m a na venkovni kominy 70m.
  Re: Délka lana na stěnu17.03.2015
Kolik je tak pořeba do Brna na Hudy a na Duro? Už asi půl roku se tam chystám...
   Re: Délka lana na stěnu17.03.2015
Na Hudy 40m, na Duro 50, Klajda a Olympia 35.

Popravde neviem kam tazatel chodi aby m
    Re: Délka lana na stěnu18.03.2015
Na Hudy vyjde 35, vyzkoušeno.
     Re: Délka lana na stěnu21.03.2015
Dekujeme ze na HUDY stene Brno pouzivate lano min. 40 m je to pro vadi bezpečnost i bezpeci okolo le
      Re: Délka lana na stěnu21.03.2015
Tak tohle bych rad videl trochu vice oduvodnene ;). Jakoze se bojite, ze se nekdo navaze do tretiny
       Re: Délka lana na stěnu22.03.2015
Na Betonce taky vvystacis s 29.5, pokud nelezes v tom nejvetsim dachu. Vetsinu dlouhejch cest ale mu
 Re: Délka lana na stěnu17.03.2015
ani na smichove si s 30 některy cesty nezalezes, minimalne ne na uzivatelskej komfort. zbyde tak pul
 Re: Délka lana na stěnu17.03.2015
Na BigWallu mají na pilířích cesty cca 23-25 metrů (přepona plus nerovně vedené lano). Na Smíchově,
  Re: Délka lana na stěnu18.03.2015
K výše uvedeným bych ještě přidal třeba Namche v Praze na Palmovce, tedy pokud jde o část zvanou „ba
 Re: Délka lana na stěnu18.03.2015
Makak Jablonec, píšou 45, ale 40 stačí ;-)
  Re: Délka lana na stěnu21.03.2015
Jedna věc je kolik stačí a druhá kolik je optimál. na 15m stěnu by 30stačilo ale hrubě bych to nedop
   Re: Délka lana na stěnu21.03.2015
tak to já jo a to cenu, prostě je to předražený a prodejci si honí kapsy.
Nevidim důvod, proč
    Re: Délka lana na stěnu21.03.2015
A když s ním nepolezeš vůbec, vystačí ti ještě na dýl.
    Re: Délka lana na stěnu22.03.2015
zrovna Smíchoff udává výšku 15,5m. Ve sportovním převisu jsi s 30m lichej a to nemusíš ani do stropu
     Re: Délka lana na stěnu22.03.2015
Tak v tom sportovnim previsu jsem casto lezl s 31 m a lana po spusteni zbyva hafo. Ono dnes stena, k
      Re: Délka lana na stěnu23.03.2015
Na druhou stranu jsem viděl i idioty, co kvůli krátkému lanu dali podlahu v Holešovicích.

 La Sportiva Futura vs Solution16.03.2015
Prosím o radu někoho, kdo má zkušenosti s oběma typy lezaček od La Sportiva.
Jaké jsou Futury "bez hran" a hodí se na malé stupy, na vápno? Jak se chovají třeba na tření, na písku? Jak Solution?
A jiné poznatky - zkušenosti. Díky
 Re: La Sportiva Futura vs Solution17.03.2015
Ahoj, mám zkušenosti jen se Solutionama (úžasná bota :-) Futury jsem chtěl zkusit, ale nevlezu se do
  Re: La Sportiva Futura vs Solution17.03.2015
Mam podobny problem. Zkus Speedstery, ty jsou delane na sirokou nohu.
 Re: La Sportiva Futura vs Solution17.03.2015
Napíšu z pozice velké tlapy (46, lezečky 43,5):

Solution je poměrně měkká bota, na mi
  Re: La Sportiva Futura vs Solution17.03.2015
Tak me teda prijdou Solutiony mnohem tvrdsi nez Testarossy. Ty se mi zdaji mekke uz nove a prijdou m
   Re: La Sportiva Futura vs Solution17.03.2015
Taky bych to úplně otočil.
Jak pokud jde o tvrdost, tak o hodnocení.
Nejhorší Testaros
    Re: La Sportiva Futura vs Solution17.03.2015
Ta pata na Solutionech chce naucit. Hodne lidi na to nadava, to je pravda, ale jde se to naucit a pa
     Re: La Sportiva Futura vs Solution17.03.2015
Dík za vaše postřehy.
    Re: La Sportiva Futura vs Solution17.03.2015
A jaké lezačky Piškote používáš a vyhovují ti tak, že si je chceš koupit (kupuješ) znova? Lezeš přev
     Re: La Sportiva Futura vs Solution17.03.2015
Solušny a Miury točím opakovaně. 99% na písku (teď), dřív třeba 90% na písku.
Abych nebyl nes
      Re: La Sportiva Futura vs Solution18.03.2015
Spodní dva odstavce jsou jasný, lezu od roku 95.
Jen mě zajímal názor pískařského esa.
       Re: La Sportiva Futura vs Solution18.03.2015
Tyjo ja si ted koupil Ozone jako lezky na odrbavani na stene po letech pouzivani ruznych LS (parkrat
        Re: La Sportiva Futura vs Solution18.03.2015
Ale oboje lezačky maj stejný Vibram: XS Grip. To bude fakt nohama.
         Re: La Sportiva Futura vs Solution18.03.2015
Ja vim :) Ale tak nejaky rozdil, ktery mi momentalne nesedi, tam byt musi, kdyz u LS se mi to nestav
          Re: La Sportiva Futura vs Solution19.03.2015
Tak tohle znám :-) Lezu vlastně v jen měkkých botkach (Python) a tuhle jsem potřeboval na stěně ro
       Re: La Sportiva Futura vs Solution18.03.2015
Ozone - ty jsou taky docela asymetrický, ne? Takže asi nic pro mě. Ale myslím, že v nich lezou i lid
        Re: La Sportiva Futura vs Solution19.03.2015
Mě přijde, že oproti Solution ne, ty jsou pro mě učiněná mučírna hlavně v patě, ta mi jakoby kroutí
    Re: La Sportiva Futura vs Solution18.03.2015
Asi fakt bude záležet, na jakou nohu (tvar, velikost) se to nasadí... Osobně jsem třeba Miury (tkani
     Re: La Sportiva Futura vs Solution19.03.2015
po podlepu lepší než origoš aspoň mi se tak jeví.
   Re: La Sportiva Futura vs Solution18.03.2015
Zajímavé, já mám podruhé podražené Testarosy a navíc o půl čísla větší než Solutiony a Tety hraní lé
 Re: La Sportiva Futura vs Solution18.03.2015
Čus :)
Za sebe můžu říct, že ze Solušnů sem podobně nadšenej jako sem byl dřív z tkaničkovejc

 Musí nás chaty přijmout16.03.2015
Zdravím, chci se zeptat, jestli někdo neví, jestli vás vysokohorská chata musí přijmout i když má plno. Díky
 Re: Musí nás chaty přijmout16.03.2015
pokud si v cizině a máš Alpenverein, tak ano
  Re: Musí nás chaty přijmout16.03.2015
Nemusí. Pokud chatař usoudí, že nemá místo a ty to máš blízko do civilizace. Obvykle ale nechávají p
   Re: Musí nás chaty přijmout17.03.2015
Třeba po dolezení Hokejky v deset večer se třeba ani nedoboucháš. Resp. je to o tom, jestli dřív doj
    Re: Musí nás chaty přijmout17.03.2015
Lomničák není primárně chata na něčí rekreaci...
    Re: Musí nás chaty přijmout18.03.2015
Po dolezení hokejky by měl bejt každej schopen seběhnout ještě do Lomnice... Nicméně je dost škoda K
     Re: Musí nás chaty přijmout19.03.2015
To jo. Kulanga je tak trochu hopodský z hospody na mýtince, kterého zákazníci spíše serou než těší :
      Re: Musí nás chaty přijmout19.03.2015
Nebo z Téryny. Nebo přespat na těch plošinkách na Lomnické věžičce.
      Re: Musí nás chaty přijmout19.03.2015
někdo holt nemusí být tak rychlý a nahoře je v deset večer a je -15 a fouká...
       Re: Musí nás chaty přijmout19.03.2015
No tak to se měl líp dívat na předpověď počasí. i tak si troufám tvrdit, že pokud je dobrá viditelno
        Re: Musí nás chaty přijmout20.03.2015
Lezes nebo jen teoretizujes od klavesnice? Nikdy se ti nestalo v horach neco neocekavatelneho? A kte
      Re: Musí nás chaty přijmout19.03.2015
Jednou jsem tam spal - nekecám. Normálně jsem si po tlf. rezervoval pokoj pro tři, pak jsme tam přiš
      Re: Musí nás chaty přijmout20.03.2015
Hokejka se dá ráno nastoupit i z Tatranské Lesné, vylézt a sejít pěšky přes Skalnaté a Lomnici zase
       Re: Musí nás chaty přijmout20.03.2015
A odkud se da jeste Hokejka vylizt?
        Re: Musí nás chaty přijmout20.03.2015
z bivaku na skalnatem, sestoupit feratou pod stenu a pak sejdes do bivaku na skalnatem :-)
        Re: Musí nás chaty přijmout20.03.2015
Standardně se to chodí z Popradu, jinak nevylezeno.
         Re: Musí nás chaty přijmout21.03.2015
Leze z Popradu :) ... chodi turisti

 Krčmarov žlab16.03.2015
Ahoj, prosím nelezl někdo v poslední době Krčmářák? Rád bych do Tater, něco lehčího a tohle mi příjde jako přijatelné. Jen je to jedno z nejlavinéznějších míst, tak z toho mám respekt, proto se ptám. Případně, nějaký tip pro člověka co v Tatrách bude popr
 Re: Krčmarov žlab17.03.2015
Krčmárův žleb si určitě vylez. Je to hodně lehká cesta, ale pěkný výstup na Gerlach. Já ho lezl před
  Re: Krčmarov žlab17.03.2015
Díky Poníku! Asi ale počkám, až klesne lavinovka z 3ky a i tak si udělám kompresní testy, díky!
  Re: Krčmarov žlab17.03.2015
A jak je náročný sestup? Taky na to máme zálusk. Výstup mě přijde v pohodě, ale moc jsem se toho ned
   Re: Krčmarov žlab17.03.2015
Sestup je stejnou cestou za S4.
   Re: Krčmarov žlab17.03.2015
plánuju Batizovskou probou do doliny. Dej mi na sebe Vašku kontakt, můžem udělat 2 dvojky:)
    Re: Krčmarov žlab17.03.2015
minulej týden tam ještě byla trojka. ale je teplo sníh rychle sedá. do žlabu nesvítí, takže pokud ne
    Re: Krčmarov žlab17.03.2015
vakrejci@gmail.com
Supr. byl bych rád.
     Re: Krčmarov žlab19.03.2015
Ahoj, tak kolik Vás už jde ?
      Re: Krčmarov žlab23.03.2015
No Honza se mi neozval. Šel bys?

 Hornopozarsky les16.03.2015
Ahojte...tento vikend sa chystam mrknut do hornopozarskeho lesa. Dozvedel som sa o tejto oblasti uplne nahodou, skusam googlit nejake info, ale vsade sa pise o tom istom, ze sa tam da dostat z Jiloveho, atd. .Na mape lezec.cz mi ukazuje ze je tam vyse 130
 Re: Hornopozarsky les16.03.2015
průvodce je na: horno.cz
kluci tam zapsali i GPS souřadnice zásadních šutrů,
orientačn
  Re: Hornopozarsky les16.03.2015
..waw..dakujeeeem..fakt dakujem...nieco takto vymakane som fakt necakal, borci sa vyhrali..respekt..
   Re: Hornopozarsky les16.03.2015
Jen tam radeji nejed s velkym ocekavanim.. ;)
    Re: Hornopozarsky les17.03.2015
copak ocekavani muze mit, ale klasa je tam tvrda, par 8A bouldristu by mohlo vypravet. Sve prvni 7A
     Re: Hornopozarsky les18.03.2015
...s velkym ocakavanim tam urcite nejdem, idem len omrknut teren,pretoze makam 15km od tej oblasti a
     Re: Hornopozarsky les18.03.2015
Zrovna takhle jsem to nemyslel ;). Spis to jsou fakt neskutecny kvaky. 90% tamnich boulderu by nikoh

 Sportovní lezení Nový Zéland-Průvodce16.03.2015
Ahoj,

snažím se sehnat kvalitní Guidebook pro sportovní lezení na Novém Zélandu, nevlastníte někdo jeden kousek na prodej? :)

Díky
 Re: Sportovní lezení Nový Zéland-Průvodce16.03.2015
zdar, bohuzel jej nemam, nicmene poradim pruvodce "Rock Deluxe"...existuje verze pro jizni
 Re: Sportovní lezení Nový Zéland-Průvodce16.03.2015
Pro oblast Paynes ford měli takovej malej ale rozhodně dostačující průvodec přímo v tamějším kempu H

1   ...   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 lezení Francie
Ahoj víte někdo, jak je to s přespáváním Aux-en-Provence a v lezeckých oblastech kolem Nice? Vyrážíme do Finále a rádi bychom odskočili lézt do Francie. Máte nějaký tip? Potřebujeme oblast, ve které je různorodé lezení. Celá skupina se pohybuje mezi (4-7c). Také potřebuji vědět jaké jsou v oblasti možnosti přespání. Díky
Mocho15:10:09 18.03.2015
odpovědět 
 Re: lezení Francie
Okolo Nice je se spaním na divoko opravdu velký problém.
16:20:21 18.03.2015
odpovědět 
 Re: lezení Francie
Můj tip by byl vynechat Finale a jet rovnou směrem na Nice :-D
pbla402416:26:27 18.03.2015
odpovědět 
  Re: lezení Francie
Vubec ho neposlouchejte a radsi zustante ve Finale :-)
Ondra22:44:12 18.03.2015
odpovědět 
 Re: lezení Francie
No kolem Nice to nadivoko asi moc nedáš.
kkt18:39:00 18.03.2015
odpovědět 
  Re: lezení Francie
okolo Nice tě můžou ve spánku vykrást. ale to můžou i přes den, když lezeš, tak to je největší problém spaní u nice. spát nadivoko samozřejmě jde.
ale opravdu nechápu, proč kvůli tomu najezdit 300 kiláků navíc. když nechceš lézt stále ve finale, v jeho nejbližším okolí je spousta jiných neoleštěných oblastí.
08:58:50 19.03.2015
odpovědět 
   Re: lezení Francie
Nepleteš si tak trochu Nice s Marseille?
pbla402409:58:00 19.03.2015
odpovědět 
    Re: lezení Francie
Nice - La Turbie - vykradené auto. Ale Marseille není o moc lepší.
11:04:50 19.03.2015
odpovědět 
     Re: lezení Francie
Letos bych se chtěl do Francie také podívat. Jak to tady tak vidím, musím se zeptat: Vykrádání aut je ve Francii častější než jinde? A co ve Verdonu?
Díky
A.11:40:13 19.03.2015
odpovědět 
      Re: lezení Francie
Verdon je v Provence, to snad mluví samo za sebe. Tedy ano, ve Verdonu můžeš snadno najít auto s vytlučeným sklem. Radši bych jel někam, kde na auto vidíš, nebo kde se parkuje v městečku, prostě ne jen tak hodně navštěvované anonymní místo s vyhlídkou. Ve Verdonu vím o 3 vykradených autech, totéž La Turbie (vyhlídka na Monako, do skal ještě pěšky), Calanques taky nic moc, z předměstí Marseille co by kamenem.
Prostě Anglický parčík na francouzský způsob.

A naopak ano: Orpierre, Chateauvert apod.
13:11:11 19.03.2015
odpovědět 
       Re: lezení Francie
Díky za reakci, ale vůbec mě to nepotěšilo. Opravdu je to tak horké? Verdon vypadá, co se týče lezení, parádně. Toto mě ale od návštěvy trochu odrazuje.
A.14:42:20 19.03.2015
odpovědět 
        Re: lezení Francie
Zalezi na tom, jestli mas proste smulu (tedy krome Calanques/Marseilles, kde je situace extremni).

Jezdime do Francie od r.97 nekolikrat za rok, v lete na skaly a v zime na skialpy a zatim (TUK TUK TUK) jsme nikdy nemeli problem, at uz v Ardeche, Tarnu, cele Provence vcetne Verdonu, Nice, celych Alp atd.

Zato v Arcu nam vybrali jednou auto (starou Feldu!) a jednou batoh pod skalou ...

No a kdyz si vezmes, co se deje v Cechach (Susky, Labak), tak bych se do Francie az tak nebala :).

Hore zdar,

Lenka K.
Lenka K.19:24:16 19.03.2015
odpovědět 
         Re: lezení Francie
Nikdy nám auto ve Francii nevykradli, byli jsme několikrát ve Verdonu, v Tarnu, St. Legere, Chateauvert, Ceuse. Když si v autě nic nenecháš, není proč ho vykrádat. Jinými slovy, když spíš v kempu, věci si necháš v kempu ve stanu, autem jedeš do skal a v autě nic přes den nezůstane. Jedinej problém je, kam schovat noťas, když ho máš s sebou. Většinou ho zahrabáváme do stanu dovnitř do spacáku, ale jsem z toho trochu v nervu
Libor19:39:33 19.03.2015
odpovědět 
          Re: lezení Francie
Nejhorší je v autě nechávat snadno uchopitelné věci. Také mám zkušenost s vybraným autem pro změnu z Itálie :/
Nebyli jsme dále než 100m od auta, stejně jsme vykradení zaznamenali až při návratu k autu. Berou vše, co stihnu vzít do 10s z míst, kam dosáhnou rozbitým okýnkem. Na hledání úkrytů pod sedačkami atd. nemají čas. Naopak zamčený kaslík u spolujezdce znamená rozlomenou palubku :/ Zatmavená skal jsou horší. Klidně rozbijí i okno za kterým nic není.
Honza09:46:15 20.03.2015
odpovědět 
 Re: lezení Francie
Ahoj.
Využijte nějakej kempík. Po rozpočítání to většinou vychází cca na 5éček na osobu/noc a nemusíš se bát že ti vyberou auto na parkovišti u skal. Necháš všechno ve stanu a hurá do skal. Jako bonus si večer můžeš dát teplou sprchu.
Už takhle jezdíme na jih Francie přes 10 let a naprostá spokojenost.
MaviD16:24:22 21.03.2015
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192399)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Westrinne VIIIa Oybin
Burgriss VIIb Oybin
Variante zum Bergreibung VIIa Oybin
Schartenweg VI Oybin
Linke Nordwand IV Oybin
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Nekomplexni reseni problemu | Re: kde co | Re: Prosím, | Re: Taky zapláče | Taky zapláče | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (36)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (14)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1154 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1271 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1421 
 Neřeším to – lezu vše 
 1118 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi