Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
Sanace v Braníku... 21.03.2015 Ahoj,
co je pravdy na tom, že chtějí zavřít Braník kvůli sanačním pracem a nalsledně po provedení sanace ho nechat uzavřený ?
  Re: Sanace v Braníku... 23.03.2015 Zdar, správce Branických skal a Prokopáku je od loňska Viktor Lada (předseda HOKASu), který to má bl
spacák. Jaký vybrat? 21.03.2015 Ahoj!
přišla jsem zde pro radu. Mám 20 let starý péřový spacák už i děravý. Je to z dob kdy šili nadšenci v dílnách a prodávalo se to po kamarádech. Doba se změnila. Kupa outdoorových značek, kdo se v tom má vyznat. Takže jaký spacák? Peří, nebo du
  Re: spacák. Jaký vybrat? 21.03.2015 Nejdřív nám prozraď v jakých podmínkách ho chceš používat. Potom se bude radit jednodušeji. Ale co s
  Re: spacák. Jaký vybrat? 21.03.2015 Osobně zastávám názor, že celý rok je nejlepší pčří a co do značek bych doporučit Mountain Equipment
  Re: spacák. Jaký vybrat? 21.03.2015 Ahoj,osobně nedám dopustit na peří (objem/váha/životnost)
ale jestli chodis hodně ve vlhku,du
  Re: spacák. Jaký vybrat? 22.03.2015 Ahoj. Podle me je proste nejlepsi peri. Je to teply a hlavne lehky! Osobne mam dobry zkusenosti s pe
  Re: spacák. Jaký vybrat? 22.03.2015 Jeden z nejhorších dotazů který lze vůbec položit. Třeba na "autdórfóru":-) jsou na toto t
    Re: spacák. Jaký vybrat? 02.04.2015 Díky všem za odpovědi. Dalo mi to směr!
Spaní v Oltrefinále 21.03.2015 Dá se někde v Oltrefinále najít plac na spaní? Nebo je lepší najít kemp někde na pobřeží a dojíždět?
  Re: Spaní v Oltrefinále 21.03.2015 Jeli jsme údolím až úplně nahoru do hor a tam jsme si postavili stan. Lepší jet do hor než dolů do c
  Re: Spaní v Oltrefinále 21.03.2015 Přímo v údolí na kopci v pravo je kostel.Před ním na parkovisti se dá vzdy na noc postavit stan a je
    Re: Spaní v Oltrefinále 21.03.2015 A pro ranni modlitbu clovek nemusi jit daleko!
    Re: Spaní v Oltrefinále 22.03.2015 Díky za tipy, i když nevím, jestli zrovna na Velikonoce to bude u kostela v pohodě :)
Spaní v Oltrefinále 21.03.2015 Dá se někde v Oltrefinále najít plac na spaní? Nebo je lepší najít kemp někde na pobřeží a dojíždět?
Porovnání pásů 20.03.2015 Zdravím,
pokládám dotaz na klouzavost pásů od různých výrobců. Mám Contoury a docela mi to v porovnání s ostatníma podjíždí. Má někdo podobnou zkušenost s pásy Contour, popř. osobní zkušenost s pásy od jiných značek na porovnání?
  Re: Porovnání pásů 20.03.2015 ono je to něco za něco. Buď máš dobrej skluz a horší stoupavost, nebo dobrou stoupavost a horší sklu
  Re: Porovnání pásů 20.03.2015 Onehdá jsem jeden pás ztratil a tak jsem si pořídil contoura na jednu lyži. Na druhý jsem měl pomocu
Semmering 20.03.2015 Nevite nekdo, jake podminky vladnou v Semmeringu po zime? Je tam jeste snih a jsou skaly protekle? Chcem se tam stavit na Velikonoce. Diky
  Re: Semmering 20.03.2015 Tam se lyžuje.
PAMIR7000 19.03.2015 zdar, jaké máte zkušenosti s bundama od Pamiru, nebo asi spíš pro mě jediná možná verze -model s kapsama KAN TENGRI.
  Re: PAMIR7000 20.03.2015 Ahoj, viděl jsem ve skutečnosti,měl jsem na sobě v Tatrách. Materiál OK, váha OK, provedení OK. Já b
Brno stena 19.03.2015 Rad by som sa opytal, ci na stenach v Brne maju niekde samoistiace mechanizmy,ak aj clovek pride sam liezt. Dik.
  Re: Brno stena 19.03.2015 Pouze 2 kusy na Hudy stene.
lezení Francie 18.03.2015 Ahoj víte někdo, jak je to s přespáváním Aux-en-Provence a v lezeckých oblastech kolem Nice? Vyrážíme do Finále a rádi bychom odskočili lézt do Francie. Máte nějaký tip? Potřebujeme oblast, ve které je různorodé lezení. Celá skupina se pohybuje mezi (4-7c
  Re: lezení Francie 18.03.2015 Okolo Nice je se spaním na divoko opravdu velký problém.
  Re: lezení Francie 18.03.2015 Můj tip by byl vynechat Finale a jet rovnou směrem na Nice :-D
    Re: lezení Francie 18.03.2015 Vubec ho neposlouchejte a radsi zustante ve Finale :-)
  Re: lezení Francie 18.03.2015 No kolem Nice to nadivoko asi moc nedáš.
    Re: lezení Francie 19.03.2015 okolo Nice tě můžou ve spánku vykrást. ale to můžou i přes den, když lezeš, tak to je největší probl
      Re: lezení Francie 19.03.2015 Nepleteš si tak trochu Nice s Marseille?
        Re: lezení Francie 19.03.2015 Nice - La Turbie - vykradené auto. Ale Marseille není o moc lepší.
          Re: lezení Francie 19.03.2015 Letos bych se chtěl do Francie také podívat. Jak to tady tak vidím, musím se zeptat: Vykrádání aut j
            Re: lezení Francie 19.03.2015 Verdon je v Provence, to snad mluví samo za sebe. Tedy ano, ve Verdonu můžeš snadno najít auto s vyt
              Re: lezení Francie 19.03.2015 Díky za reakci, ale vůbec mě to nepotěšilo. Opravdu je to tak horké? Verdon vypadá, co se týče lezen
                Re: lezení Francie 19.03.2015 Zalezi na tom, jestli mas proste smulu (tedy krome Calanques/Marseilles, kde je situace extremni).
                  Re: lezení Francie 19.03.2015 Nikdy nám auto ve Francii nevykradli, byli jsme několikrát ve Verdonu, v Tarnu, St. Legere, Chateauv
                    Re: lezení Francie 20.03.2015 Nejhorší je v autě nechávat snadno uchopitelné věci. Také mám zkušenost s vybraným autem pro změnu z
  Re: lezení Francie 21.03.2015 Ahoj.
Využijte nějakej kempík. Po rozpočítání to většinou vychází cca na 5éček na osobu/noc a
1
...
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
...
2263
MonteRosa Ahoj nevíte pls někdo jak vypadá sjezd na lyžích v MonteRosa ski - http://www.bergfex.cz/monterosa-aostatal/  ; z místa Indren na Passo Sallati a pak dolů do Alagna Valsesia ? Hl ten začátek mi není jasný aby člověk neskončil v jiném údolí, nebo hůř někde v nemocnici :-D dále už to vypadá na sjezdovky . Díky za info
Dan 10:20:28 22.03.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: