Čus, nedávno tu někdo psal o Wildspitze a severce, víte jaká tam byla situace? Sněhu jako svina nebo byl firn a polezenicko? Nevite o nejakem kopci, kde je uz neco lezitelneho? Nejlip bez skialpů. Dik
Ahoj!
přišla jsem zde pro radu. Mám 20 let starý péřový spacák už i děravý. Je to z dob kdy šili nadšenci v dílnách a prodávalo se to po kamarádech. Doba se změnila. Kupa outdoorových značek, kdo se v tom má vyznat. Takže jaký spacák? Peří, nebo du
pokládám dotaz na klouzavost pásů od různých výrobců. Mám Contoury a docela mi to v porovnání s ostatníma podjíždí. Má někdo podobnou zkušenost s pásy Contour, popř. osobní zkušenost s pásy od jiných značek na porovnání?
Čus, nedávno tu někdo psal o Wildspitze a severce, víte jaká tam byla situace? Sněhu jako svina nebo byl firn a polezenicko? Nevite o nejakem kopci, kde je uz neco lezitelneho? Nejlip bez skialpů. Dik
Ahoj, byli jsme tam minulý víkend a bylo to polezeníčko po firnu. Led žádný. Šli jsme k tomu na lyžích (z Ventu). Bez lyží se to mohlo bořit místy tak po kolena.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.