Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English mačky 23.03.2015 Ahoj, chtěl bych koupit univerzální mačky, jak na lezení, tak chození. Vybírám mezi Grivel G14, Petzl Lynx a BD Cyborg, kvůli tvaru hrotu. Faktem je, že chci aby byly hroty vyměnitelné a šel dát monohrot i hroty dva. Nemáte zkušenost s těma Grivel G14? Le
  Re: mačky 24.03.2015 v ledu drží dobře, normálně s patami dole
(lezl jsem s tím ledy několikrát, konfigura
    Re: mačky 26.03.2015 Ještě mrkni na mačky AustriAlpin Sky.Steep triple pack, nebo tak nějak. Můžeš si je uděla monohrot n
  Re: mačky 24.03.2015 A když sme u těch maček, je takový problém chodit ledovcové tury v monohrotech? Třeba BD Stinger? Gr
    Re: mačky 24.03.2015 ne, jedině že jsou lezecké mačky robustnější a tedy těžší.
    Re: mačky 25.03.2015 Největší problém je asi ten, že monohrot je chycenej na svislý profily, na který se nabaluje sníh ví
      Re: mačky 25.03.2015 mačky co sem vypsal mají T profil
        Re: mačky 25.03.2015 Blbě jsem se vyjádřil, nemyslím profil hrotů, ale profil toho, na čem jsou hroty přidělaný, což je v
          Re: mačky 26.03.2015 Děkuji za podnětné příspěvky. Jediné mačky co vím, že to nemaj jsou Edelrid Beast. U nás ale asi nes
  Re: Lezení Rudice 23.03.2015 Napiš mi a vysvětlím.
    Re: Lezení Rudice 23.03.2015 A neslo by to vysvetlit tady vsem?
      Re: Lezení Rudice 23.03.2015 Je az s podivem jak tezky je dostat se k informacim ohledne lezeni, coz?
  Re: Lezení Rudice 23.03.2015 Heh...to by me taky zajimalo. Stejne Stranska skala...
    Re: Lezení Rudice 23.03.2015 Je to trošku složitější, nicméně platí, že se leze ve stejném módu jako za minulých výjimek a žádná
      Re: Lezení Rudice 23.03.2015 Takže si můžu jet zítra bez obav zalozit, ok? :)
        Re: Lezení Rudice 23.03.2015 Jasně, byl jsem tam o víkendu:-).
Kupuju škopek 23.03.2015 Ahoj, žádám o jakékoli rady, zkušenosti, postřehy ohledně koupě a používání auta. Mám zacíleno na VW Caddy, případně jiné velké MPV jako VW Sharan nebo Ford Galaxy. Má někdo? Je spokojen? Co spolehlivost? Co dostupnost náhradních dílů? Dají se v základní
  Re: Kupuju škopek 23.03.2015 Caddy je dobrý, ale chce to to prodloužený. Kámoš v tom spí, ale je to jen pro dva. Asi bych bral sp
    Re: Kupuju škopek 23.03.2015 U Sharana/Galaxy jen jednu faktickou, berte to jako identická auta, protože jsou, sdílejí si díly, t
      Re: Kupuju škopek 23.03.2015 Jo ještě jsem zapoměl, trojče je Seat Alhambra, třetí kabátek na stejnou slepeninu.
  Re: Kupuju škopek 23.03.2015 bych teda v týhle kategorii ve variantě levné punkerské šel po scudo/jumpy minulé generace s benzíno
    Re: Kupuju škopek 23.03.2015 Ovšem scudo/jumpy je o třídu větší auto než caddy a ty různý alhambry a galaxy. To už je prostě regu
    Re: Kupuju škopek 23.03.2015 Proti dodávkám v zásadě nemám nic až na spotřebu. Rád bych našel kompromis mezi spotřebou, spolehliv
      Re: Kupuju škopek 23.03.2015 Domnívám se, že ten kompromis je možný nalézt v dlouhým jumpym. Vnitřního prostoru hromada, spotřeba
        Re: Kupuju škopek 23.03.2015 Spíše jsem narazil na Ford Tourneo Connect. Prostorově dost podobné, spotřeba vypadá nižší. Má někdo
          Re: Kupuju škopek 23.03.2015 Co se spolehlivosti tyce. Porad mame, ted uz jako druhy auto, Alhambru prvni generace. 1.9TDi - ta n
            Re: Kupuju škopek 23.03.2015 A myslíš, že Alhambra druhý generace bude méně spolehlivá? Kdyžtak pošli nějakej web, pokud víš o do
              Re: Kupuju škopek 24.03.2015 Prave, ze SAGy (Sharan, Alhambra, Galaxy) druhy generace maj uz klasicky TDi PD. Se spoustou vychyta
          Re: Kupuju škopek 23.03.2015 Tourneo Connect je menší než jumpy, to bych řek že je tak velikost caddyho. přijde mi celkově dost m
            Re: Kupuju škopek 23.03.2015 Fiat Doblo, stejna trida jako Caddu, levnejsi, vetsi , na lpg dobra spotreba
              Re: Kupuju škopek 24.03.2015 Anebo když teda něco menšího tak bych přemejšlel zda nevzít novou Dacii Lodgy, stojí to pár šupů.
                Re: Kupuju škopek 24.03.2015 Souhlas, Logan, nebo Loddy v tovarnim lpg... veliky a navic to jezdi za hubicku ( 1,1 CZK/km ), kdyz
                  Re: Kupuju škopek 24.03.2015 Akorát to nesmí stát v garážích a na některých velkých parkovištích, nemáš jistotu že všude natankuj
                    Re: Kupuju škopek 24.03.2015 V garazich se stat nesmi, nicmene tam parkuju a zatim nikdo neprudil. Kdyz se vysere plyn, tak muzes
                      Re: Kupuju škopek 25.03.2015 s tema garazema mas pravdu, nekdo si i sloupne tu samolepku a je to ok...
5000 na ben
                        Re: Kupuju škopek 25.03.2015 Jezdil jsem v otáčkách a ventily se podpálily, ale nezpochybňuju, že se mohou podpálit i v jiných re
      Re: Kupuju škopek 24.03.2015 vytluč představu kolik do toho chceš řádově vrazit. jinak ti bude nabízeno cokoli od 30 tisíc (vorez
      Re: Kupuju škopek 24.03.2015 Měl jsem Tranzita a teď Scudo. Tranzit cca okolo 9 až 10 litrů na sto při 140 na dálnici.Scudo dlouh
  Re: Kupuju škopek 23.03.2015 Na trojlístek sharan, galaxy, alhambra si dávej bacha, hlavně pokud maj kouli. Jsou to dost oblíbený
    Re: Kupuju škopek 24.03.2015 kazdy auto je dneska stoceny, pokud nekupujes novy.... a neprijdes na to ani kdyz mas servisku od to
      Re: Kupuju škopek 24.03.2015 Nekupuj v Česku.
(Například u Němců je stáčení tachometru trestnej čin a podle toho to tam t
    Re: Kupuju škopek 24.03.2015 H jednička od Hjundaje je prej taky dobrá lezecká kára. Má ho kámoš a vepředu tři sedadla a v druhé
      Re: Kupuju škopek 24.03.2015 H-1 nechal znamy nekde na balkane, kdyz se proste rozsypal. Fordy muzou mit problemy velke, ale nevi
  Re: Kupuju škopek 25.03.2015 Kup VW T4 (do roku 2004) v provedení který budeš chtít (holej trandak, carvelle, multivan), motor 5
    Re: Kupuju škopek 25.03.2015 Ahoj, prošel jsem spoustou aut (jak firemních, tak osobních). Berlingo, Transit, Turneo, Dobló, atd
    Re: Kupuju škopek 25.03.2015 Tak když T4, tak né rozhdoně s 2.5TDi, to je nejpovedenější motor koncernu, majitelé pašíků a superb
      Re: Kupuju škopek 25.03.2015 To je dobrej kec! 2,5 TDI je nejlepší motor. Když se o to dobře staráš tak to vydrží milion.
        Re: Kupuju škopek 25.03.2015 Napsáno moc obecně, moje chyba, mluvil jsem o 2.5 V6 (ta už u T4 byla častější), ten je na tento pro
          Re: Kupuju škopek 25.03.2015 oprava: 2.5 řadový pětiválec, samozřejmě bez toho "V5". Prostě jsem tím myslel "pětiv
    Re: Kupuju škopek 26.03.2015 Všechno má za tu cenu smysl. Otázka je, za jakou.
  Re: Kupuju škopek 29.03.2015 Tak podle Vašich cenných rad a zkušeností a recenzí ojetin na internetu vidim jako nejvhodnější vari
    Re: Kupuju škopek 29.03.2015 hm, patnáctiletý velký naftový auto a najeto do 100 tisíc. tam jsou háčky v zásadě dva: 1. je to bru
      Re: Kupuju škopek 29.03.2015 Ta sportka vypadá líp... Německý překupníci nejsou o nic lepší než český.
Všechny levný auta
  Re: Kupuju škopek 29.03.2015 Tak podle Vašich cenných rad a zkušeností a recenzí ojetin na internetu vidim jako nejvhodnější vari
Firn a severky 22.03.2015 Čus, nedávno tu někdo psal o Wildspitze a severce, víte jaká tam byla situace? Sněhu jako svina nebo byl firn a polezenicko? Nevite o nejakem kopci, kde je uz neco lezitelneho? Nejlip bez skialpů. Dik
  Re: Firn a severky 22.03.2015 Ahoj, byli jsme tam minulý víkend a bylo to polezeníčko po firnu. Led žádný. Šli jsme k tomu na lyží
Sanace v Braníku... 21.03.2015 Ahoj,
co je pravdy na tom, že chtějí zavřít Braník kvůli sanačním pracem a nalsledně po provedení sanace ho nechat uzavřený ?
  Re: Sanace v Braníku... 23.03.2015 Zdar, správce Branických skal a Prokopáku je od loňska Viktor Lada (předseda HOKASu), který to má bl
spacák. Jaký vybrat? 21.03.2015 Ahoj!
přišla jsem zde pro radu. Mám 20 let starý péřový spacák už i děravý. Je to z dob kdy šili nadšenci v dílnách a prodávalo se to po kamarádech. Doba se změnila. Kupa outdoorových značek, kdo se v tom má vyznat. Takže jaký spacák? Peří, nebo du
  Re: spacák. Jaký vybrat? 21.03.2015 Nejdřív nám prozraď v jakých podmínkách ho chceš používat. Potom se bude radit jednodušeji. Ale co s
  Re: spacák. Jaký vybrat? 21.03.2015 Osobně zastávám názor, že celý rok je nejlepší pčří a co do značek bych doporučit Mountain Equipment
  Re: spacák. Jaký vybrat? 21.03.2015 Ahoj,osobně nedám dopustit na peří (objem/váha/životnost)
ale jestli chodis hodně ve vlhku,du
  Re: spacák. Jaký vybrat? 22.03.2015 Ahoj. Podle me je proste nejlepsi peri. Je to teply a hlavne lehky! Osobne mam dobry zkusenosti s pe
  Re: spacák. Jaký vybrat? 22.03.2015 Jeden z nejhorších dotazů který lze vůbec položit. Třeba na "autdórfóru":-) jsou na toto t
    Re: spacák. Jaký vybrat? 02.04.2015 Díky všem za odpovědi. Dalo mi to směr!
Spaní v Oltrefinále 21.03.2015 Dá se někde v Oltrefinále najít plac na spaní? Nebo je lepší najít kemp někde na pobřeží a dojíždět?
  Re: Spaní v Oltrefinále 21.03.2015 Jeli jsme údolím až úplně nahoru do hor a tam jsme si postavili stan. Lepší jet do hor než dolů do c
  Re: Spaní v Oltrefinále 21.03.2015 Přímo v údolí na kopci v pravo je kostel.Před ním na parkovisti se dá vzdy na noc postavit stan a je
    Re: Spaní v Oltrefinále 21.03.2015 A pro ranni modlitbu clovek nemusi jit daleko!
    Re: Spaní v Oltrefinále 22.03.2015 Díky za tipy, i když nevím, jestli zrovna na Velikonoce to bude u kostela v pohodě :)
Spaní v Oltrefinále 21.03.2015 Dá se někde v Oltrefinále najít plac na spaní? Nebo je lepší najít kemp někde na pobřeží a dojíždět?
Porovnání pásů 20.03.2015 Zdravím,
pokládám dotaz na klouzavost pásů od různých výrobců. Mám Contoury a docela mi to v porovnání s ostatníma podjíždí. Má někdo podobnou zkušenost s pásy Contour, popř. osobní zkušenost s pásy od jiných značek na porovnání?
  Re: Porovnání pásů 20.03.2015 ono je to něco za něco. Buď máš dobrej skluz a horší stoupavost, nebo dobrou stoupavost a horší sklu
  Re: Porovnání pásů 20.03.2015 Onehdá jsem jeden pás ztratil a tak jsem si pořídil contoura na jednu lyži. Na druhý jsem měl pomocu
1
...
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: