Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
39.Zedek 10164
40.Vlk 10112
41.Černý 10110
Bouldry:
39.H2 9306
40. 9300
41.Slabý 9250
Hory:
2.Skopec 7086
3.Groš 6550
4.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230941 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 OSP vícedélky29.03.2015
hoj, můžete mi poslat nějaké tipy na pěkné vícedelky, jak sportovky, tak po svojem, něco od 4 do 7 uiaaaaa? popř. oblast+sektor+délku+odjištění štandů. A popř. tipy na vejlety do kopců když nevyjde počasí? díx

 Sku...zničené lezečky - podlepení29.03.2015
Ahoj, prolezl jsem moje Miurky, tak jsem je poslal do Restdaye, přišly krásné s novou Vibram XS 2, nádhera, jenže jsem je nazul a špatný (tak špatný, že vnich nevydržím ani deset minut a mrtví mi prsty) máte někdo zkušenost se smrsknutím lezeček po podlep
 Re: Sku...zničené lezečky - podlepení29.03.2015
zdar, nevim na co se ptas? jestli se muzou smrsknout? jo muzou. co s tim? rozchodit.
  Re: Sku...zničené lezečky - podlepení01.04.2015
Stejná zkušenost.
Miury na sucháč, po podlepení jsou tvrdý jak brusle, nohy bolej a navic se
 Re: Sku...zničené lezečky - podlepení01.04.2015
Teď sem tam měl testarossy a opravili je parádně. Při posílání napíšu aj velikost lezky, ne vždy to
 Re: Sku...zničené lezečky - podlepení01.04.2015
měnil si i obsázku? Pokud jo, tak se vlastnosti lezky dost mění.. pokud jen podešev, tak se mi nesta
 Re: Sku...zničené lezečky - podlepení01.04.2015
V Restday mi boty opravili vždy suprově. Bota se po podlepení vždy změní - s tím je třeba počítat. L
  Re: Sku...zničené lezečky - podlepení01.04.2015
A v tom nesouhlasím. V Restday nepodráží perfektně, protože to narazí na nějaké kopyto a tvar se změ
   Re: Sku...zničené lezečky - podlepení01.04.2015
No a kam by jsi to teda posilal?
    Re: Sku...zničené lezečky - podlepení01.04.2015
Pokud ti nevadí, že ti přijdou úplně jiný lezečky, tak do Salticu nebo do Restday.
   Re: Sku...zničené lezečky - podlepení01.04.2015
Tak lepicku si muzes vybrat ne?
    Re: Sku...zničené lezečky - podlepení01.04.2015
To sice můžeš, ale s tím, že nabízejí lepičky, které určitě od výrobce nedokáží sehnat. Např. Vibram
     Re: Sku...zničené lezečky - podlepení02.04.2015
Takze jako kecaj? Nebo co za tim teda je? Kdyz si objednam XS Grip, tak dostanu gumu z puku?
   Re: Sku...zničené lezečky - podlepení01.04.2015
Chce to chtít co nejtenčí gumu a měkčí gumu. 5mm nebrat. Pak je z boty kopyto. Vibram XS 4 mm je dob
   oprava lezeček - po stodvacáté02.04.2015
Miury 38,5 v restdayi - po druhém podlepení (bez obsázky) jsou moje lezky lepší než nový. Lepička te
    Re: oprava lezeček - po stodvacáté02.04.2015
..tak omyl, byl tam levnější fiveten Stealth C4 - měkčí směs.

 FERRATA JOHANN - DACHSTEIN28.03.2015
OK tak dík....Strašně rád bych si tuhle ferratu vylezl. Od stanice lanovky až ke kříži a dolů po svejch......Jde asi jenom o ty boty.....
 Re: FERRATA JOHANN - DACHSTEIN30.03.2015
ehm, nejde o boty (omlouvám se, nesledoval jsem vývoj diskuse, možná už to tady padlo a v rámci sluš

 FERRATA JOHANN - DACHSTEIN28.03.2015
Ahoj, je mi 15 let. Vloni jsme byli s tátou v Rakousku na ferratách, konkrétně na Dachsteinu. Vylezli jsme si ferratu Anna, jestli někdo zná. Pak jsem chtěl zkusit i Johanna, ale rozmyslel jsem si to kvůli špatné obuvi, a taky proto, že skály byly mokré a
 Re: FERRATA JOHANN - DACHSTEIN28.03.2015
Zaráží mě, že se nezeptáš táty... Pročpak? Doufám že taťka je zkušenější chlapík, protože by bylo do
  Re: FERRATA JOHANN - DACHSTEIN28.03.2015
Díky za odpověď, ale ty uvozovky jste si mohl ušetřit....Nejsem žádný zbrklý idiot, co hrne hned na
   Re: FERRATA JOHANN - DACHSTEIN29.03.2015
To co psal Tomas jde jinymi slovy shrnout vitej na lezci :). Jsme proste takova trochu dost divna ko
 Re: FERRATA JOHANN - DACHSTEIN28.03.2015
Dáš to. Budeš potřebovat pevné kotníkové pohorky (žádné lezečky), do července cepín (v červnu to býv
 Re: FERRATA JOHANN - DACHSTEIN29.03.2015
Milej Ondro, nebaví nás mazat z diskuse Tvé urážky a vulgarismy. Pokud v tomto budeš pokračovat, odp
  Re: cenzura - selektivně?30.03.2015
kromě příspěvků s vulgarismy jste promazali i další, kde nebylo jediný hrubý slovo. některé z nic př
  Re: cenzura - selektivně?30.03.2015
Škoda, že jsi to smazal. Sice to byly vulgarismy, ale byly podané tak směšně, že už se to nedalo pov
   Re: cenzura - selektivně?30.03.2015
Ano, za ty ostatní smazané se omlouvám, původně jsem to chtěl sundat celý, ale přeci jen tam byly od
 Re: FERRATA JOHANN - DACHSTEIN30.03.2015
Takový písemný projev nemají dospělí, natož 15ti letý kluk, něco o tom vím, takže jen přemýšlím, co
  Re: FERRATA JOHANN - DACHSTEIN31.03.2015
tak to by ses divil....

 průvodce Vipava27.03.2015
Ahoj, nevíte kde by se dal sehnat průvodčík do oblasti Vipava ve Slovinsku? díky ;)
 Re: průvodce Vipava27.03.2015
Každopádně, když si koupíš průvodce na Slovinsko, tak tam Vipava bude:-).
 Re: průvodce Vipava28.03.2015
Ahoj, loni byl průvodce k zapůjčení v kempu pod skálama, orientace podle něj ale nebyla nejsnažší. V

 Lezení Maďarsko27.03.2015
Ahoj, prosím vás, máte někdo zkušenost s lezením v Maďarsku, oblast Hámor nebo Derécse? Dá se tam lézt už teď na jaře? A našla jsem jen průvodce s americkou klasifikací cest, něco kolem 5.8 by mohla být tak naše pětka, nebo se moc pletu? Díky moc :)
 Re: Lezení Maďarsko27.03.2015
jestli neznáš člověka ,který by tě tam dovedl a neumíš maďarsky tak to bude hodně těžké, radš jeď ji
 Re: Lezení Maďarsko27.03.2015
Hamor - brutalne vysmykane vapno na predmesti Miskolca. Ked ta to tam prestane bavit skus za kopcom
 Re: Lezení Maďarsko28.03.2015
Menšia ale pekná andezitová oblasť neďaleko Miškolca, pri obci Hejce: Solyom-ko

Lezci

 Němci a dálnice27.03.2015
Němci si právě odhalsovali, dálniční poplatek na rok 2016. Nevíte týká se to i silnic první třídy, a jiných. Prostě těch mimo dálniční sítě. Něco jsem zachytil, že to chtěj na všech sinicích. Já jen jestli budem muset zálovat příští rok na cestě do Jury.
 Re: Němci a dálnice27.03.2015
jo
  Re: Němci a dálnice27.03.2015
tak nakonec by to měly být jen dílnice
 Re: Němci a dálnice27.03.2015
Podle všeho nový návrh je jen na dálnice, namísto všech silnic, dle návrhu posledního...

  Re: Němci a dálnice27.03.2015
Kdybych bral, klidně i lehce podprůměrnej, německej plat, tak bych to taky tak dramaticky neviděl. ;
   Re: Němci a dálnice27.03.2015
Vedle jak tak jedle. Ano, němci mají na číslo větší plat, ale když si sečteš, co dají na daních (btw
   Re: Němci a dálnice27.03.2015
Abyste se nezblaznili kvuli par korunam... 10 denni myto(tj. 2 vikendy) ma stat 5-15EUR podle toho j
    Re: Němci a dálnice27.03.2015
Pokud se vypocet nejak drasticky behem posledniho roku nezmenil, tak hlavne zaplacou lezci ve staryc
     Re: Němci a dálnice27.03.2015
LPG bude mít stejnou známku jako benzíňák?
    Re: Němci a dálnice27.03.2015
Jsou hezký takový ty silácký řeči : že je to jen pár Eur. Ale ono těch pár eur je po intervenci např
     Re: Němci a dálnice27.03.2015
Pročpak asi? No jo,no. Všechno zdražuje. I lezení.
 Re: Němci a dálnice27.03.2015
Nevýhoda je, že v Německu nebude co patlat indulónou a pak opatrně seškrabávat.
  Re: Němci a dálnice27.03.2015
Ježiš,tak zaplatím na rok cca 40 éček.A co jako.Chci tam jezdit lézt a jezdit přes i do Francošky a

 Průvodce Broumovky27.03.2015
Ahoj,
Když byl vydán průvodce na Třešňovou rokli, četl jsem zde spekulaci, že by v dohledné době mohla vyjít většina Broumovek v jedné knížce. Jak to tedy je? Mám podpořit nakladatele a koupit zvlášť Třešňovou a Zaječí, nebo čekat na komplet?
 Re: Průvodce Broumovky27.03.2015
Pošli dotaz na JUKO kdy by měl ten kompletní vyjít. Nejspíš to ještě bude trvat. Tuším že sem někde
 Re: Průvodce Broumovky27.03.2015
No myslím, že komplet hned tak nebude, ale Třešnovka a Zaječí, to je dost pěknýho lezení.
To

 meniskus27.03.2015
Ahoj prosím nevíte jak dlouho trvá rehabilitace po artroskopii rohovky meniskusu? Za jak dlouho nebo jestli vůbec se da lozit ??nebo jít do toho vůbec?? Díky
.
 Re: meniskus27.03.2015
Co je rohovka menisku? Jinak zalezi jestli ti meniskus jen castecne odstrani nebo zasiji. V prvnim p

 gps26.03.2015
Ahoj, jakou pouzivate do hor GPS navigaci a odkud berete trasy pristupu pod steny, vystupove trasy popripade horske prechody? Uz jsem parkrat zabloudil v Alpach v osklivem pocasi, tak bych rad mel nejakej sichr, jak se vyhnout trhlinam, ale nevyznam se v
 Re: gps26.03.2015
kokoos! Nauc enavigovat bez toho krapu. Stejne je to v horach porad v nejkay "signalovym stinu&
  Re: gps26.03.2015
Smankote.. Nechlastej ;). A radeji odpovez na otazku.
Pokud jsou k dispozici GPS souradnice n
   Re: gps26.03.2015
U nastupu? Trebba tou stenou? Nebo dvema stenama? :)

Inac jo . sem starej a hclastaji
    Re: gps26.03.2015
Ta jedna stena ti az tolik signalu nevezme :). Zkus to a uvidis.. Teda pokud na horach nechodis lezt
 Re: gps26.03.2015
Osobně mám Garmin Dakota 20, má dotykové ovládání, ale styl ovládání je snad ještě horší než u první
 Re: gps26.03.2015
Souhlas. Mám Garmin GPSmap 60 z druhé ruky. Dokonalá věc. Baterky vydrží +-24 hodin. A ano, není pot
  Re: gps26.03.2015
Ahoj, já mám gpsek k dispozici více. Do hor se mi osvědčily kvůli výdrži baterií a ovládání v rukavi
 Re: gps27.03.2015
Mám starší etrex legend HCx. Většinou funguje dobře, ale už se mi stalo, že ve vánici zamrzla a prob

1   ...   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (45)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (12)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi