Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 6.Stribrny 11506 7.Nespoutaný 11494 8.Suchan 11187 Bouldry: 6.Kopecký 10675 7.Popovský 10475 8.Danda 10403 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Osp spaní 01.04.2015 .... všechny hostely v okolí jsou již plné :-(
    Re: http://www.lawinen.at/ pro swicarsko 31.03.2015 Neni. neznal sem to. Dikec!
        Re: http://www.lawinen.at/ pro swicarsko 02.04.2015 samy lepsi! Diky!
mapa klonů Rakousko 30.03.2015 Zdar, někde na netu je topomapa Rakouska, kde jsou barevně kategorizovaný sklony. Nemůžu to zaboha najít. Nemáte pls někdo link?
  Re: mapa klonů Rakousko 30.03.2015 stáhni si aplikaci pro smartphony alpenverain a tam je podrobná mapa (myslím že až 1:15000) a na ní
    Re: mapa klonů Rakousko 30.03.2015 Dikes
  Re: mapa klonů Rakousko 31.03.2015 zdarec,ja se divam na
  Re: mapa klonů Rakousko 31.03.2015 Klony útočí?
        Re: mapa klonů Rakousko 31.03.2015 Někdo to umí dobře načasovat, akorát na Velikonoce :(
  Re: Osp - spani 31.03.2015 Spaní v kempu jsme nikdy nerezervovali, kdo přijede dřív, může si vybrat lepší flek. V okolí je pár
    Re: Osp - spani 31.03.2015 Na Velikonoce tam bude děsně narváno.. jet jinam !!!
      Re: Osp - spani 01.04.2015 A není tam někde jinej kemp?
    Re: Osp - spani 01.04.2015 :) Len z ciech a slovenska viem o 60 ludoch co tam idu :) pekne lezenie my sme dali prednost paklen
BOTY GARMONT 29.03.2015 Ahoj,
Když tady tak mluvíte o těch ferratách, chci se zeptat, kde by se dali sehnat nějaké tyy boty na to? Mám na mysli ty od firmy Garmont, nikde je tu v ČR nemůžu sehnat, když už tak za pořádnej balík.....Myslíte že by je měli třeba na Amazoonu
  Re: BOTY GARMONT 29.03.2015 Tak si udělej lezecký výlet na Manín, Sulovský masiv (více oblastí), Porubku či Belou a v Žilině se
  Re: BOTY GARMONT 29.03.2015 RockPoint?
  Re: BOTY GARMONT 30.03.2015 Tady jsi na lezeckých stránkách, ale když se ptáš: po žebříku klidně v korkových sandálech.
  Re: BOTY GARMONT 30.03.2015 Záleží, co ti vyhovuje. Někdo má radši nízké boty, někdo pohory. Musíš taky zvážit jaký je k ferátě
OSP vícedélky 29.03.2015 hoj, můžete mi poslat nějaké tipy na pěkné vícedelky, jak sportovky, tak po svojem, něco od 4 do 7 uiaaaaa? popř. oblast+sektor+délku+odjištění štandů. A popř. tipy na vejlety do kopců když nevyjde počasí? díx
Sku...zničené lezečky - podlepení 29.03.2015 Ahoj, prolezl jsem moje Miurky, tak jsem je poslal do Restdaye, přišly krásné s novou Vibram XS 2, nádhera, jenže jsem je nazul a špatný (tak špatný, že vnich nevydržím ani deset minut a mrtví mi prsty) máte někdo zkušenost se smrsknutím lezeček po podlep
  Re: Sku...zničené lezečky - podlepení 29.03.2015 zdar, nevim na co se ptas? jestli se muzou smrsknout? jo muzou. co s tim? rozchodit.
    Re: Sku...zničené lezečky - podlepení 01.04.2015 Stejná zkušenost.
Miury na sucháč, po podlepení jsou tvrdý jak brusle, nohy bolej a navic se
  Re: Sku...zničené lezečky - podlepení 01.04.2015 Teď sem tam měl testarossy a opravili je parádně. Při posílání napíšu aj velikost lezky, ne vždy to
  Re: Sku...zničené lezečky - podlepení 01.04.2015 měnil si i obsázku? Pokud jo, tak se vlastnosti lezky dost mění.. pokud jen podešev, tak se mi nesta
  Re: Sku...zničené lezečky - podlepení 01.04.2015 V Restday mi boty opravili vždy suprově. Bota se po podlepení vždy změní - s tím je třeba počítat. L
    Re: Sku...zničené lezečky - podlepení 01.04.2015 A v tom nesouhlasím. V Restday nepodráží perfektně, protože to narazí na nějaké kopyto a tvar se změ
      Re: Sku...zničené lezečky - podlepení 01.04.2015 No a kam by jsi to teda posilal?
        Re: Sku...zničené lezečky - podlepení 01.04.2015 Pokud ti nevadí, že ti přijdou úplně jiný lezečky, tak do Salticu nebo do Restday.
      Re: Sku...zničené lezečky - podlepení 01.04.2015 Tak lepicku si muzes vybrat ne?
        Re: Sku...zničené lezečky - podlepení 01.04.2015 To sice můžeš, ale s tím, že nabízejí lepičky, které určitě od výrobce nedokáží sehnat. Např. Vibram
          Re: Sku...zničené lezečky - podlepení 02.04.2015 Takze jako kecaj? Nebo co za tim teda je? Kdyz si objednam XS Grip, tak dostanu gumu z puku?
      Re: Sku...zničené lezečky - podlepení 01.04.2015 Chce to chtít co nejtenčí gumu a měkčí gumu. 5mm nebrat. Pak je z boty kopyto. Vibram XS 4 mm je dob
      oprava lezeček - po stodvacáté 02.04.2015 Miury 38,5 v restdayi - po druhém podlepení (bez obsázky) jsou moje lezky lepší než nový. Lepička te
        Re: oprava lezeček - po stodvacáté 02.04.2015 ..tak omyl, byl tam levnější fiveten Stealth C4 - měkčí směs.
FERRATA JOHANN - DACHSTEIN 28.03.2015 OK tak dík....Strašně rád bych si tuhle ferratu vylezl. Od stanice lanovky až ke kříži a dolů po svejch......Jde asi jenom o ty boty.....
  Re: FERRATA JOHANN - DACHSTEIN 30.03.2015 ehm, nejde o boty (omlouvám se, nesledoval jsem vývoj diskuse, možná už to tady padlo a v rámci sluš
FERRATA JOHANN - DACHSTEIN 28.03.2015 Ahoj, je mi 15 let. Vloni jsme byli s tátou v Rakousku na ferratách, konkrétně na Dachsteinu. Vylezli jsme si ferratu Anna, jestli někdo zná. Pak jsem chtěl zkusit i Johanna, ale rozmyslel jsem si to kvůli špatné obuvi, a taky proto, že skály byly mokré a
  Re: FERRATA JOHANN - DACHSTEIN 28.03.2015 Zaráží mě, že se nezeptáš táty... Pročpak? Doufám že taťka je zkušenější chlapík, protože by bylo do
    Re: FERRATA JOHANN - DACHSTEIN 28.03.2015 Díky za odpověď, ale ty uvozovky jste si mohl ušetřit....Nejsem žádný zbrklý idiot, co hrne hned na
      Re: FERRATA JOHANN - DACHSTEIN 29.03.2015 To co psal Tomas jde jinymi slovy shrnout vitej na lezci :). Jsme proste takova trochu dost divna ko
  Re: FERRATA JOHANN - DACHSTEIN 28.03.2015 Dáš to. Budeš potřebovat pevné kotníkové pohorky (žádné lezečky), do července cepín (v červnu to býv
  Re: FERRATA JOHANN - DACHSTEIN 29.03.2015 Milej Ondro, nebaví nás mazat z diskuse Tvé urážky a vulgarismy. Pokud v tomto budeš pokračovat, odp
    Re: cenzura - selektivně? 30.03.2015 kromě příspěvků s vulgarismy jste promazali i další, kde nebylo jediný hrubý slovo. některé z nic př
    Re: cenzura - selektivně? 30.03.2015 Škoda, že jsi to smazal. Sice to byly vulgarismy, ale byly podané tak směšně, že už se to nedalo pov
      Re: cenzura - selektivně? 30.03.2015 Ano, za ty ostatní smazané se omlouvám, původně jsem to chtěl sundat celý, ale přeci jen tam byly od
  Re: FERRATA JOHANN - DACHSTEIN 30.03.2015 Takový písemný projev nemají dospělí, natož 15ti letý kluk, něco o tom vím, takže jen přemýšlím, co
    Re: FERRATA JOHANN - DACHSTEIN 31.03.2015 tak to by ses divil....
průvodce Vipava 27.03.2015 Ahoj, nevíte kde by se dal sehnat průvodčík do oblasti Vipava ve Slovinsku? díky ;)
  Re: průvodce Vipava 27.03.2015 Každopádně, když si koupíš průvodce na Slovinsko, tak tam Vipava bude:-).
  Re: průvodce Vipava 28.03.2015 Ahoj, loni byl průvodce k zapůjčení v kempu pod skálama, orientace podle něj ale nebyla nejsnažší. V
1
...
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
...
2263
mapa klonů Rakousko Zdar, někde na netu je topomapa Rakouska, kde jsou barevně kategorizovaný sklony. Nemůžu to zaboha najít. Nemáte pls někdo link? honza 21:35:32 30.03.2015odpovědět
  Re: mapa klonů Rakousko stáhni si aplikaci pro smartphony alpenverain a tam je podrobná mapa (myslím že až 1:15000) a na ní se dá zapnout mód kdy vidíš na mapě barevně rozlišený sklon svahu- nad 30 stupňů. Mapa funguje online, ale dá se vždy určitý výřez uložit offline. ta appka není sice úplná špička, ale při troše dobré vůle se s tím něco dělat dá. 21:40:16 30.03.2015odpovědět
    Re: mapa klonů Rakousko Dikes honza 23:25:57 30.03.2015odpovědět
  Re: mapa klonů Rakousko zdarec,ja se divam na http://www.outdooractive.com . 1. Aktivitat wahlen:Ski-Freeride + zadat misto kam. 2. Kliknout na zobrazenou mapu a v pravem hornim rohu rozkliknout "karte" a "Hange > ...".Beztak to jde nejak jednoduseji,ale ja to delam takhle:)http://tinyurl.com/ommoxm4 mAdam 07:53:23 31.03.2015odpovědět
  Re: mapa klonů Rakousko Klony útočí? Klony útočí 08:35:39 31.03.2015odpovědět
    Re: mapa klonů Rakousko Koukni na www.lawine.at a zjistíš že fakt útočej. honza 10:11:28 31.03.2015odpovědět
      Re: mapa klonů Rakousko V Salcbursku utocily uz v sobotu a v nedeli a az se koncem tydne trochu vylepsi pocasi, nastane uplna bitva klonu, tak bacha!
Lenka K. Lenka K. 18:07:08 31.03.2015odpovědět
        Re: mapa klonů Rakousko Někdo to umí dobře načasovat, akorát na Velikonoce :( honza 18:33:58 31.03.2015odpovědět
  Re: mapa klonů Rakousko vse (ruzne sklony,...)bud k doklikani v jednotlivych regionech
http://www.lawine.at/
nebo ucelene, ale mene podrobne
http://www.alpenvereinaktiv.com/de/ jiri had 10:08:59 31.03.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: