Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Expresky CAMP Nano 23 04.04.2015 Ahoj, má tu někdo zkušenost s preskami Camp Nano 23 ? Uvažuju, že bych si je pořídil, protože jsou docela levné. Někde jsem ale čet, že se s nimi špatně manipuluje. Jsou normálně použitelné k jištění ? Díky
  Re: Expresky CAMP Nano 23 05.04.2015 Pokud nemas extra male ruce, tak bych to zvazil.
Ze dvou recenzi:
...
The main
    Re: Expresky CAMP Nano 23 05.04.2015 Ok, díky, úplně malý ruce nemám, tak to ještě zvážim.
Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 Ahoj máte někdo přilbu Petzl Sirocco ? měl jsem si na hlavě (pohodlná,ultra lehká) ale co ten vnějšek vydrží to nějaký hlrubší zacházení - bouchanec do hlavy či odřeninu ? Díky za klady i zápory.
  Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 Právěže vydrží a určitě víc než klasická polystyrenovka. Je i pružná, nerozlomíš ji.
      Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 No spíš mi jde o odřeniny protože ten vstřikovaný polypropylen (EPP) sice vydrží ale co škrábance ?
  Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 Mám ju dva roky a na povrchu je jediný šrám od maček v kufru auta. Pár kamenu už schytala, i ledu, v
    Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 ok jdu do ní :-)
      Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 Hlavně se nedívej do zrcadla. "Já jsem brokolice a vypadám jako stromek, já jsem ořech a vypadá
        Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 To jako že ve spárokomínu si tutově zaklínim hlavu tak že jí už nevyndám? (Což se mi stává i s normá
        Re: Helma Petzl Sirocco 03.04.2015 chlape, ty mě vždycky pobavíš:)
(míněno v dobrým)
sedák Ocún Ego 3 02.04.2015 Ahoj, chci si koupit novej sedák, napadl mě dle zpracování a využití Ego 3, máte ho někdo ? klady ? zápory ? díky.
  Re: sedák Ocún Ego 3 02.04.2015 Mám Ego jednosponovej a je super. Sedí se v něm a padá i chytá pády dobře, o dost líp než v Hirundos
    Re: sedák Ocún Ego 3 02.04.2015 A co oka na matroš vpoho ? jsou trošku vyhnutá ? jak dlouho ho máš ? já mám corax a jsem hodně spoko
      Re: sedák Ocún Ego 3 03.04.2015 Oka jsou v pohodě, ale měl jsem už oka látková, látková s bužírkou, plastová, nyní opět látková a ne
        Re: sedák Ocún Ego 3 03.04.2015 mam Ego s jednou prezkou..je pohodlny, ale kdyz moc nacvicujes a padas, tak poutko, kde se navazujes
          Re: sedák Ocún Ego 3 05.04.2015 Nepodám nějak extrémně často, ale 2-3 asi každý lezení (ale prakticky nikdy žádný extra pád 7-15 m)
Seynes - víno 02.04.2015 Hoj. Nevíte náhodou někdo o nějaký stáčírně vína kolem oblasti Seynes? Předem dík za tip.
  Re: Seynes - víno 02.04.2015 Vím o vinotéce u nás za rohem...
  Re: Seynes - víno 02.04.2015 Když pokračuješ dolů na Alés je to v jedné zatáčce napravo po směru jízdy. Je myslím vidět velký tan
    Re: Seynes - víno 02.04.2015 Díky, vyzkoušíme:)
Mello vs Orco 02.04.2015 Ahoj, prosím o radu nejlépe někoho kdo navštívil obě oblasti - Val di Mello a Valle del Orco. Která oblast se vám zdála hezčí? Preferuju lézt cesty plus mínus cca 200 až 300 metrů dlouhé s převahou spár před plotnami. Obtížnostně tak cca VIIc ádr resp. VI
  Re: Mello vs Orco 02.04.2015 Ještě dodatek. Chcu si užít co nejvíce co nejlepšího spárového lezení (všechny rozměry) s minimalizo
    Re: Mello vs Orco 02.04.2015 Prispeju ti aspon castecnou informaci. Mello je paradni oblast. Krasna kompaktni zula (v Orcu je ort
      Re: Mello vs Orco 02.04.2015 Jeste dodatek. Co se tyka pocasi. Casto je dole docela lezitelne, zatimco nahore u Gianeti a Alievi
      Re: Mello vs Orco 02.04.2015 Jeste dodatek. Co se tyka pocasi. Casto je dole docela lezitelne, zatimco nahore u Gianeti a Alievi
    Re: Mello vs Orco 02.04.2015 V Orcu materiál drží skvěle, v rajbácích jsou krystaly. Klasa tvrdá. Je to ráj klasiků, takže žádný
  Re: Mello vs Orco 02.04.2015 Mello je geniální oblast, dole i nahoře (Bergell). Spáry, traverzy, rajbáky, sokoly, dlouhé cesty, v
Lowa Struktura Pro - kloub 02.04.2015 Ahoj,
nevite pls. nekdo kde by se dal sehant nahradni kloub do skialpovych lyzaku Lowa Struktura Pro?
Bohuzel jsem jeden potratil a v zastoupeni Lowy mi rekli, ze uz pry Lowa 2 roky lyzaky nedela a nahradni klouby samozrejme nemaji.
Z
  Re: Lowa Struktura Pro - kloub 02.04.2015 Cus, zkus se zeptat v Namche. Obcas tam maj nahradni dily.
    Re: Lowa Struktura Pro - kloub 02.04.2015 Vypadlej kloub jsem resil dvema velkejma podlozkama, sroubem s plochou hlavou a s kontramatkou a kou
  Re: Lowa Struktura Pro - kloub 02.04.2015 Lowa prodala nebo přenechala technologii firmě Tecnica. Nebo je to obráceně? Každopádně poptávej u d
Náročnost výpravy 01.04.2015 Hledám cíle na letošní léto. Chtěl bych podniknout něco velkého. Tak se divám na cestopisy. Nějaký blázen se sebral a vydal se pěšky do Španěl. V podstatě nic neměl, jen hromadu volného času. Pak jsou tady dálkoví kajakáři, jen stan trochu jídla a kajak.
  Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 ..ano ano...spanim v penzionech skutecne hodne usetris...zvlast kdyz misto plne penze sezeres jen po
    Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 Nalehko ujdu mnohem více, navíc spaní ve stanu to Tady v diskuzi i v cestopisech se pohrdavě pohlíží
  Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 Nechapu, co lidi po navratu z hospody vede k tomu, ze sednou ke kompu a zacnou literarne tvorit. Nen
  Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 ano. ano. (je to všechno faleš a přetvářka a hrabe ti).
máš kliku, máš kde bydlet a c
  Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 Ještě bolí hlava? Brufen a minerály, bude to OK! :-)) zdar a sílu!
  Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 Jeď přes západní Evropu do Španěl, to bude dobrodružství. Bydli v penzionku, to budou zážitky a když
    Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 Nene, běž pěšky až do Balúčistánu...spousta penzionů, plná penze dlouhodobě.
  Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 takovy vyznamny datum.. a presto vsichni naleteli.
Inu.. lezci.
    Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 A kurva..
      Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 Myslel jsem to vážně i když je Apríla.
        Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 Zalezi na tom jestli ti jde o to jak daleko se dostat, nebo o to jak tezke si to jde udelat.
        Re: Náročnost výpravy 03.04.2015 Pro mě něco velkého znamená cosi, co nedělá každý. Do Španělska (i když to tak nevypadá) chodí pěšky
          Re: Náročnost výpravy 03.04.2015 extrémní akcí by bylo třeba ujít v únoru 500 km po oválu atletického stadionu bez podpory, tj. všech
            Re: Náročnost výpravy 03.04.2015 zrovna výlet do kosmu je spíš taková organizovaná turistika, kde nemusíš udělat vůbec nic. stačí být
              Re: Náročnost výpravy 03.04.2015 to asi jo ale u obojeho bych se strachy zesral :)
  Re: Náročnost výpravy 03.04.2015 "Hledám cíle na letošní léto. Chtěl bych podniknout něco velkého. Tak se divám na cestopisy. Ně
Francie s dětmi 01.04.2015 Ahoj, chtěla bych se zeptat na radu ohledně lezeckých oblastí na jihu Francie. Chtěli bychom tam jet na květnové svátky v partě i s malými dětmi a babičkou na hlídání. Nemáme v úmyslu mít děti přímo pod skalami, spíš bychom se chtěli prostřídat a podnikno
  Re: Francie s dětmi 01.04.2015 Pěkné prostředí je v Ardeche.
  Re: Francie s dětmi 02.04.2015 orpierre - na jedne straně městečka kemp, na druhe masiv s lezenim, říčka s placky na hrani, maly vo
    Re: Francie s dětmi 02.04.2015 V Orpiere je to u skal pro děti spíš nebezpečný než nepříjemný a příštup k nejvíce cestám (levá část
      Re: Francie s dětmi 02.04.2015 v orpierre jsme se tuhle jednou o velikonocích málem uvařili. pravda je, že bazén v kempu asi nebude
      Re: Francie s dětmi 02.04.2015 Jj, Verdon je pro deti jak delanej. Ted vazne - Seynes mi neprijdou spatny pro softmovery ba naopak,
  Re: Francie s dětmi 02.04.2015 S vyberem oblasti Ti nepomuzu, ale treba se Ti bude hodit tenhle odkaz na centralni zprostredkovatel
  Re: Francie s dětmi 03.04.2015 Já bych navrhoval Orgon. Kemp přímo mezi skalami a prostor na výlety do okolí a v podstatě v rovině.
  Re: Francie s dětmi 03.04.2015 Calanques, Massif d´Esterel - jsou u moře a v květnu už se dá koupat. Ten Massif je asi vhodnější -
  Re: Francie s dětmi 03.04.2015 Fontáč. Akorát to neni moc jih Fr...
mačky Nuptse Evo 01.04.2015 Ahoj,
v hlášení nebezpečných výrobkům databáze RAPEX se objevily mačky od CT. Více zde:
w w w .d t e s t. c z/ nebezpecny-vyrobek /stupacky-nevis-nuptse-nuptse-evo/ 11609?ft=nuptse
Sustainable climbing 01.04.2015 Nevíte někdo o podobné iniciativě nebo skupině u nás v ČR? Něco jako je Bosque mágico v Chile? Viz odkaz. https:// vimeo.com/81396483
  Re: Sustainable climbing 01.04.2015 no a jak si myslíš, že se udělaly třeba Solvayovy lomy?
1
...
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
...
2263
Lowa Struktura Pro - kloub Ahoj,
nevite pls. nekdo kde by se dal sehant nahradni kloub do skialpovych lyzaku Lowa Struktura Pro?
Bohuzel jsem jeden potratil a v zastoupeni Lowy mi rekli, ze uz pry Lowa 2 roky lyzaky nedela a nahradni klouby samozrejme nemaji.
Zkousim servisy, ale kdyby nahodou nekdo vedel/mel, pripadne mel tip, jestli se to neda vymenit za nejaky od jineho vyrobce? V nejhorsim, pokud by se chtel nekdo zbavit poskozenych/nepouzivanych lyzaku LSPro... Kazda pomoc vitana, protoze bych se s temi lyzaky jen nerad loucil a kupoval kvuli tomu nove :(
Diky! Martin 09:43:24 02.04.2015odpovědět
  Re: Lowa Struktura Pro - kloub Cus, zkus se zeptat v Namche. Obcas tam maj nahradni dily. mara 18:08:03 02.04.2015odpovědět
    Re: Lowa Struktura Pro - kloub Vypadlej kloub jsem resil dvema velkejma podlozkama, sroubem s plochou hlavou a s kontramatkou a kouskem trubky na vymezeni vzdalenosti mezi podlozkama. honza 19:27:54 02.04.2015odpovědět
  Re: Lowa Struktura Pro - kloub Lowa prodala nebo přenechala technologii firmě Tecnica. Nebo je to obráceně? Každopádně poptávej u dovozce Tecnicy. vonkreuz 19:49:50 02.04.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: