Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Expresky CAMP Nano 23 04.04.2015 Ahoj, má tu někdo zkušenost s preskami Camp Nano 23 ? Uvažuju, že bych si je pořídil, protože jsou docela levné. Někde jsem ale čet, že se s nimi špatně manipuluje. Jsou normálně použitelné k jištění ? Díky
  Re: Expresky CAMP Nano 23 05.04.2015 Pokud nemas extra male ruce, tak bych to zvazil.
Ze dvou recenzi:
...
The main
    Re: Expresky CAMP Nano 23 05.04.2015 Ok, díky, úplně malý ruce nemám, tak to ještě zvážim.
Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 Ahoj máte někdo přilbu Petzl Sirocco ? měl jsem si na hlavě (pohodlná,ultra lehká) ale co ten vnějšek vydrží to nějaký hlrubší zacházení - bouchanec do hlavy či odřeninu ? Díky za klady i zápory.
  Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 Právěže vydrží a určitě víc než klasická polystyrenovka. Je i pružná, nerozlomíš ji.
      Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 No spíš mi jde o odřeniny protože ten vstřikovaný polypropylen (EPP) sice vydrží ale co škrábance ?
  Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 Mám ju dva roky a na povrchu je jediný šrám od maček v kufru auta. Pár kamenu už schytala, i ledu, v
    Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 ok jdu do ní :-)
      Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 Hlavně se nedívej do zrcadla. "Já jsem brokolice a vypadám jako stromek, já jsem ořech a vypadá
        Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 To jako že ve spárokomínu si tutově zaklínim hlavu tak že jí už nevyndám? (Což se mi stává i s normá
        Re: Helma Petzl Sirocco 03.04.2015 chlape, ty mě vždycky pobavíš:)
(míněno v dobrým)
sedák Ocún Ego 3 02.04.2015 Ahoj, chci si koupit novej sedák, napadl mě dle zpracování a využití Ego 3, máte ho někdo ? klady ? zápory ? díky.
  Re: sedák Ocún Ego 3 02.04.2015 Mám Ego jednosponovej a je super. Sedí se v něm a padá i chytá pády dobře, o dost líp než v Hirundos
    Re: sedák Ocún Ego 3 02.04.2015 A co oka na matroš vpoho ? jsou trošku vyhnutá ? jak dlouho ho máš ? já mám corax a jsem hodně spoko
      Re: sedák Ocún Ego 3 03.04.2015 Oka jsou v pohodě, ale měl jsem už oka látková, látková s bužírkou, plastová, nyní opět látková a ne
        Re: sedák Ocún Ego 3 03.04.2015 mam Ego s jednou prezkou..je pohodlny, ale kdyz moc nacvicujes a padas, tak poutko, kde se navazujes
          Re: sedák Ocún Ego 3 05.04.2015 Nepodám nějak extrémně často, ale 2-3 asi každý lezení (ale prakticky nikdy žádný extra pád 7-15 m)
Seynes - víno 02.04.2015 Hoj. Nevíte náhodou někdo o nějaký stáčírně vína kolem oblasti Seynes? Předem dík za tip.
  Re: Seynes - víno 02.04.2015 Vím o vinotéce u nás za rohem...
  Re: Seynes - víno 02.04.2015 Když pokračuješ dolů na Alés je to v jedné zatáčce napravo po směru jízdy. Je myslím vidět velký tan
    Re: Seynes - víno 02.04.2015 Díky, vyzkoušíme:)
Mello vs Orco 02.04.2015 Ahoj, prosím o radu nejlépe někoho kdo navštívil obě oblasti - Val di Mello a Valle del Orco. Která oblast se vám zdála hezčí? Preferuju lézt cesty plus mínus cca 200 až 300 metrů dlouhé s převahou spár před plotnami. Obtížnostně tak cca VIIc ádr resp. VI
  Re: Mello vs Orco 02.04.2015 Ještě dodatek. Chcu si užít co nejvíce co nejlepšího spárového lezení (všechny rozměry) s minimalizo
    Re: Mello vs Orco 02.04.2015 Prispeju ti aspon castecnou informaci. Mello je paradni oblast. Krasna kompaktni zula (v Orcu je ort
      Re: Mello vs Orco 02.04.2015 Jeste dodatek. Co se tyka pocasi. Casto je dole docela lezitelne, zatimco nahore u Gianeti a Alievi
      Re: Mello vs Orco 02.04.2015 Jeste dodatek. Co se tyka pocasi. Casto je dole docela lezitelne, zatimco nahore u Gianeti a Alievi
    Re: Mello vs Orco 02.04.2015 V Orcu materiál drží skvěle, v rajbácích jsou krystaly. Klasa tvrdá. Je to ráj klasiků, takže žádný
  Re: Mello vs Orco 02.04.2015 Mello je geniální oblast, dole i nahoře (Bergell). Spáry, traverzy, rajbáky, sokoly, dlouhé cesty, v
Lowa Struktura Pro - kloub 02.04.2015 Ahoj,
nevite pls. nekdo kde by se dal sehant nahradni kloub do skialpovych lyzaku Lowa Struktura Pro?
Bohuzel jsem jeden potratil a v zastoupeni Lowy mi rekli, ze uz pry Lowa 2 roky lyzaky nedela a nahradni klouby samozrejme nemaji.
Z
  Re: Lowa Struktura Pro - kloub 02.04.2015 Cus, zkus se zeptat v Namche. Obcas tam maj nahradni dily.
    Re: Lowa Struktura Pro - kloub 02.04.2015 Vypadlej kloub jsem resil dvema velkejma podlozkama, sroubem s plochou hlavou a s kontramatkou a kou
  Re: Lowa Struktura Pro - kloub 02.04.2015 Lowa prodala nebo přenechala technologii firmě Tecnica. Nebo je to obráceně? Každopádně poptávej u d
Náročnost výpravy 01.04.2015 Hledám cíle na letošní léto. Chtěl bych podniknout něco velkého. Tak se divám na cestopisy. Nějaký blázen se sebral a vydal se pěšky do Španěl. V podstatě nic neměl, jen hromadu volného času. Pak jsou tady dálkoví kajakáři, jen stan trochu jídla a kajak.
  Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 ..ano ano...spanim v penzionech skutecne hodne usetris...zvlast kdyz misto plne penze sezeres jen po
    Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 Nalehko ujdu mnohem více, navíc spaní ve stanu to Tady v diskuzi i v cestopisech se pohrdavě pohlíží
  Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 Nechapu, co lidi po navratu z hospody vede k tomu, ze sednou ke kompu a zacnou literarne tvorit. Nen
  Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 ano. ano. (je to všechno faleš a přetvářka a hrabe ti).
máš kliku, máš kde bydlet a c
  Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 Ještě bolí hlava? Brufen a minerály, bude to OK! :-)) zdar a sílu!
  Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 Jeď přes západní Evropu do Španěl, to bude dobrodružství. Bydli v penzionku, to budou zážitky a když
    Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 Nene, běž pěšky až do Balúčistánu...spousta penzionů, plná penze dlouhodobě.
  Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 takovy vyznamny datum.. a presto vsichni naleteli.
Inu.. lezci.
    Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 A kurva..
      Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 Myslel jsem to vážně i když je Apríla.
        Re: Náročnost výpravy 02.04.2015 Zalezi na tom jestli ti jde o to jak daleko se dostat, nebo o to jak tezke si to jde udelat.
        Re: Náročnost výpravy 03.04.2015 Pro mě něco velkého znamená cosi, co nedělá každý. Do Španělska (i když to tak nevypadá) chodí pěšky
          Re: Náročnost výpravy 03.04.2015 extrémní akcí by bylo třeba ujít v únoru 500 km po oválu atletického stadionu bez podpory, tj. všech
            Re: Náročnost výpravy 03.04.2015 zrovna výlet do kosmu je spíš taková organizovaná turistika, kde nemusíš udělat vůbec nic. stačí být
              Re: Náročnost výpravy 03.04.2015 to asi jo ale u obojeho bych se strachy zesral :)
  Re: Náročnost výpravy 03.04.2015 "Hledám cíle na letošní léto. Chtěl bych podniknout něco velkého. Tak se divám na cestopisy. Ně
Francie s dětmi 01.04.2015 Ahoj, chtěla bych se zeptat na radu ohledně lezeckých oblastí na jihu Francie. Chtěli bychom tam jet na květnové svátky v partě i s malými dětmi a babičkou na hlídání. Nemáme v úmyslu mít děti přímo pod skalami, spíš bychom se chtěli prostřídat a podnikno
  Re: Francie s dětmi 01.04.2015 Pěkné prostředí je v Ardeche.
  Re: Francie s dětmi 02.04.2015 orpierre - na jedne straně městečka kemp, na druhe masiv s lezenim, říčka s placky na hrani, maly vo
    Re: Francie s dětmi 02.04.2015 V Orpiere je to u skal pro děti spíš nebezpečný než nepříjemný a příštup k nejvíce cestám (levá část
      Re: Francie s dětmi 02.04.2015 v orpierre jsme se tuhle jednou o velikonocích málem uvařili. pravda je, že bazén v kempu asi nebude
      Re: Francie s dětmi 02.04.2015 Jj, Verdon je pro deti jak delanej. Ted vazne - Seynes mi neprijdou spatny pro softmovery ba naopak,
  Re: Francie s dětmi 02.04.2015 S vyberem oblasti Ti nepomuzu, ale treba se Ti bude hodit tenhle odkaz na centralni zprostredkovatel
  Re: Francie s dětmi 03.04.2015 Já bych navrhoval Orgon. Kemp přímo mezi skalami a prostor na výlety do okolí a v podstatě v rovině.
  Re: Francie s dětmi 03.04.2015 Calanques, Massif d´Esterel - jsou u moře a v květnu už se dá koupat. Ten Massif je asi vhodnější -
  Re: Francie s dětmi 03.04.2015 Fontáč. Akorát to neni moc jih Fr...
mačky Nuptse Evo 01.04.2015 Ahoj,
v hlášení nebezpečných výrobkům databáze RAPEX se objevily mačky od CT. Více zde:
w w w .d t e s t. c z/ nebezpecny-vyrobek /stupacky-nevis-nuptse-nuptse-evo/ 11609?ft=nuptse
Sustainable climbing 01.04.2015 Nevíte někdo o podobné iniciativě nebo skupině u nás v ČR? Něco jako je Bosque mágico v Chile? Viz odkaz. https:// vimeo.com/81396483
  Re: Sustainable climbing 01.04.2015 no a jak si myslíš, že se udělaly třeba Solvayovy lomy?
1
...
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
...
2263
Seynes - víno Hoj. Nevíte náhodou někdo o nějaký stáčírně vína kolem oblasti Seynes? Předem dík za tip. Benji 14:08:39 02.04.2015odpovědět
  Re: Seynes - víno Vím o vinotéce u nás za rohem... Zdenek Kytka 14:48:55 02.04.2015odpovědět
  Re: Seynes - víno Když pokračuješ dolů na Alés je to v jedné zatáčce napravo po směru jízdy. Je myslím vidět velký tank. Už je to nějaký čas co jsem tam byl (tak 10 let), tak se mi těžko odhaduje vzdálenost, ale tipnul bych tak 5 km. A trochu špatně se tam dobouchávalo. H. 15:12:15 02.04.2015odpovědět
    Re: Seynes - víno Díky, vyzkoušíme:) Benji 20:42:12 02.04.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: