Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English inzerát 07.04.2015 Dobrý den, nevíte jak prosím smazat inzerát, když jsem zapomněl heslo. (myslím, že jsem vkládal i bez hesla, ale nejsem si jistý) Děkuji za radu
  Re: inzerát 07.04.2015 Bez hesla to nesmažeš, max popros admini....
Podpatek Scarpa Masetrale 06.04.2015 Čau všem, prosím o pomoc někoho komu se něco podobnýho přihodilo. Ztratil jsem z vnitřku skialp skeletu Maestrale bílej prolis - podpatek na kterým šlape vnitřní botička. V druhý botě už je taky sakra uvolněnej. Stalo se to už někomu a jak jste to řešili?
  Re: Podpatek Scarpa Masetrale 08.04.2015 Vylil bych to epoxidem.
    Re: Podpatek Scarpa Masetrale 08.04.2015 napsat do alpsportu?
      Re: Podpatek Scarpa Masetrale 09.04.2015 Díky za obě rady, Alpsport jsem kontaktoval a poptávaj u Scarpy. Když nedodají tak zkusím ten epoxid
Dachstein podmínky 05.04.2015 Ahoj,
Nevíte někdo jak to teď vypadá na Hallstattském a Gossauském ledovci? Je tam teď hodně sněhu? Jak jdou vidět trhliny? A Taky by mě zajímalo, jak slabší povahy slézají z Torsteinu když se leze eisrinne? (ňákej trošku podrobnější popis- všude s
  Re: Dachstein podmínky 05.04.2015 Torstein má dalo by se říct 3 cesty dolů. V průvodci je nejčastěji popisovaná trasa jak dolů, tak na
    Re: Dachstein podmínky 12.04.2015 Eissrinne vylizt a i slizt. Vse ostatni je horsi. Samozrejme musi byt podminka.
La Sportiva Cobra 05.04.2015 Ahojte!
Uvažuji nad novýma lezkama a zaujaly mně La Sportiva Cobra.
Podělíte se prosím o Vaše zkušenosti s těmahle lezkama?? :) Čím víc info, tím lépe..
Lezu do 8- UIAA, nelezu písky a nejraději se pohybuji ve vícedélkách. Teď jsem p
  Re: La Sportiva Cobra 05.04.2015 Za pár lezeckých rokov som si vybral dvoje lezečiek, ktoré používam. Jedny sú Miury a Cobry.
    Re: La Sportiva Cobra 05.04.2015 Tyjo opravdu se Cobry roztáhnou o tak hodně..? Když mám nohu 43, tak by si v mém případě šel do 41?
      Re: La Sportiva Cobra 05.04.2015 Ano, ja nosim topanky 43 a pol a Cobry mam 41 a pol na skalky a 42 do Tatier.
        Re: La Sportiva Cobra 05.04.2015 Na mojí nohu 46,5 mám 42,5 miury a 41,5 Cobry ;) a nejsem uchyl ani masochista :D
      Re: La Sportiva Cobra 05.04.2015 Taky lezu v Miurách i Cobrách, Cobry mám o půl čísla menší než Miury. Cobry jsou měkčí.
  Re: La Sportiva Cobra 06.04.2015 dřív jsem v kobrách lezl. je to dobrá lezečka do prvního podlepení, potom papučky. hodně se roztáhne
  Re: La Sportiva Cobra 06.04.2015 Cobry mám už asi 3. a je to výborná lezka na písek, rajbasy už tu zazněly... Na ostatní materiál mi
  Re: La Sportiva Cobra 07.04.2015 Cobry mi přijdou hodně měkké, co lezeš za "vícedýlky"? Do spár bych je třeba nebrala, tam
  Re: La Sportiva Cobra 08.04.2015 Už tu skoro všetko zaznelo, ale na zvýšenie váhy tvrdení pridám aj pár svojich:
- kupujem (o
    Re: La Sportiva Cobra 08.04.2015 Cobrama nic nezkazíš, na skalách nový dobrý, trochu olezený ještě lepší a končí většinou jako trénin
Návrat k lezeniu po zlomenine prsta? 05.04.2015 Zdar lezci,
po páde z bicykla som si zlomil ľavý ukazovák v prvom článku pri dlani - trieštivá zlomenina so zasiahnutím kĺbu. V rámci operácie mi to zošróbovali 5 ks skrutkami a výstuhou, čo by tam malo zostať natrvalo. Neviem, či sa to lekárom pod
  Re: Návrat k lezeniu po zlomenine prsta? 05.04.2015 Po zhojení musíš skúsiť sám či to pojde. Popravde, kopa lezcov lezie s boľavimi prstami,laktom,ramem
  Re: Návrat k lezeniu po zlomenine prsta? 05.04.2015 Fascinuje mě, že každý po zranění hledá odpověď na fóru. Každé zranění je něčím specifické a předevš
    Re: Návrat k lezeniu po zlomenine prsta? 05.04.2015 Vzal bych to Hebelkovsky - chvili pauza a pak to zacit normalne zatezovat ;).
  Re: Návrat k lezeniu po zlomenine prsta? 06.04.2015 zkus se zeptat ošetřujícího lékaře
Expresky CAMP Nano 23 04.04.2015 Ahoj, má tu někdo zkušenost s preskami Camp Nano 23 ? Uvažuju, že bych si je pořídil, protože jsou docela levné. Někde jsem ale čet, že se s nimi špatně manipuluje. Jsou normálně použitelné k jištění ? Díky
  Re: Expresky CAMP Nano 23 05.04.2015 Pokud nemas extra male ruce, tak bych to zvazil.
Ze dvou recenzi:
...
The main
    Re: Expresky CAMP Nano 23 05.04.2015 Ok, díky, úplně malý ruce nemám, tak to ještě zvážim.
Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 Ahoj máte někdo přilbu Petzl Sirocco ? měl jsem si na hlavě (pohodlná,ultra lehká) ale co ten vnějšek vydrží to nějaký hlrubší zacházení - bouchanec do hlavy či odřeninu ? Díky za klady i zápory.
  Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 Právěže vydrží a určitě víc než klasická polystyrenovka. Je i pružná, nerozlomíš ji.
      Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 No spíš mi jde o odřeniny protože ten vstřikovaný polypropylen (EPP) sice vydrží ale co škrábance ?
  Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 Mám ju dva roky a na povrchu je jediný šrám od maček v kufru auta. Pár kamenu už schytala, i ledu, v
    Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 ok jdu do ní :-)
      Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 Hlavně se nedívej do zrcadla. "Já jsem brokolice a vypadám jako stromek, já jsem ořech a vypadá
        Re: Helma Petzl Sirocco 02.04.2015 To jako že ve spárokomínu si tutově zaklínim hlavu tak že jí už nevyndám? (Což se mi stává i s normá
        Re: Helma Petzl Sirocco 03.04.2015 chlape, ty mě vždycky pobavíš:)
(míněno v dobrým)
sedák Ocún Ego 3 02.04.2015 Ahoj, chci si koupit novej sedák, napadl mě dle zpracování a využití Ego 3, máte ho někdo ? klady ? zápory ? díky.
  Re: sedák Ocún Ego 3 02.04.2015 Mám Ego jednosponovej a je super. Sedí se v něm a padá i chytá pády dobře, o dost líp než v Hirundos
    Re: sedák Ocún Ego 3 02.04.2015 A co oka na matroš vpoho ? jsou trošku vyhnutá ? jak dlouho ho máš ? já mám corax a jsem hodně spoko
      Re: sedák Ocún Ego 3 03.04.2015 Oka jsou v pohodě, ale měl jsem už oka látková, látková s bužírkou, plastová, nyní opět látková a ne
        Re: sedák Ocún Ego 3 03.04.2015 mam Ego s jednou prezkou..je pohodlny, ale kdyz moc nacvicujes a padas, tak poutko, kde se navazujes
          Re: sedák Ocún Ego 3 05.04.2015 Nepodám nějak extrémně často, ale 2-3 asi každý lezení (ale prakticky nikdy žádný extra pád 7-15 m)
Seynes - víno 02.04.2015 Hoj. Nevíte náhodou někdo o nějaký stáčírně vína kolem oblasti Seynes? Předem dík za tip.
  Re: Seynes - víno 02.04.2015 Vím o vinotéce u nás za rohem...
  Re: Seynes - víno 02.04.2015 Když pokračuješ dolů na Alés je to v jedné zatáčce napravo po směru jízdy. Je myslím vidět velký tan
    Re: Seynes - víno 02.04.2015 Díky, vyzkoušíme:)
Mello vs Orco 02.04.2015 Ahoj, prosím o radu nejlépe někoho kdo navštívil obě oblasti - Val di Mello a Valle del Orco. Která oblast se vám zdála hezčí? Preferuju lézt cesty plus mínus cca 200 až 300 metrů dlouhé s převahou spár před plotnami. Obtížnostně tak cca VIIc ádr resp. VI
  Re: Mello vs Orco 02.04.2015 Ještě dodatek. Chcu si užít co nejvíce co nejlepšího spárového lezení (všechny rozměry) s minimalizo
    Re: Mello vs Orco 02.04.2015 Prispeju ti aspon castecnou informaci. Mello je paradni oblast. Krasna kompaktni zula (v Orcu je ort
      Re: Mello vs Orco 02.04.2015 Jeste dodatek. Co se tyka pocasi. Casto je dole docela lezitelne, zatimco nahore u Gianeti a Alievi
      Re: Mello vs Orco 02.04.2015 Jeste dodatek. Co se tyka pocasi. Casto je dole docela lezitelne, zatimco nahore u Gianeti a Alievi
    Re: Mello vs Orco 02.04.2015 V Orcu materiál drží skvěle, v rajbácích jsou krystaly. Klasa tvrdá. Je to ráj klasiků, takže žádný
  Re: Mello vs Orco 02.04.2015 Mello je geniální oblast, dole i nahoře (Bergell). Spáry, traverzy, rajbáky, sokoly, dlouhé cesty, v
1
...
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
...
2263
inzerát Dobrý den, nevíte jak prosím smazat inzerát, když jsem zapomněl heslo. (myslím, že jsem vkládal i bez hesla, ale nejsem si jistý) Děkuji za radu Standa 08:21:56 07.04.2015odpovědět
  Re: inzerát Bez hesla to nesmažeš, max popros admini.... 09:09:43 07.04.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: