Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Vysoké Tatry 27.04.2015 Ahoj, prosím byl teď někdo lézt něco ve Vysokých Tatrách? Nevíte, jaká je situace firnů, mixů nad cca 2000 mnm? Díky moc za informaci, chystáme se tam i víkendu a nevíme moc co čekat
  Re: Vysoké Tatry 27.04.2015 Snehu po ..., ale teplo. Vcera +4*C na Lomnicaku.
Mrkni na vt.sk, HolidayInfo, topr.pl a uvid
    Re: Vysoké Tatry 27.04.2015 díky Petře!
    Re: Vysoké Tatry 28.04.2015 Mám ještě jednu otázku- je tedy rozumné za těchto podmínek do Tater jét? Chceme na mixy a žlaby. Dík
      Re: Vysoké Tatry 28.04.2015 Pokud chcete jet na vikend a chcete lezt (a vylezt) a mate to daleko, nejezdil bych. Mozna nejakej z
        Re: Vysoké Tatry 28.04.2015 tak já nevím, počasí se furt mění, teploty se furt mění. A teď tvoje avizo. No uvidíme, díky
Koupák 27.04.2015 Ahoj, nevíte někdo nějaký novinky o koupáku? V pátek sem si to kolem poledne šinul od Sedmihorek do skaláku, a koukal sem jak se na koupáku maká, nějaký natírání, s dvou aut tam někdo vykládal nějaký věci a celkem to tam vypadalo rušně. Jsem z Plzně, takž
  Re: Koupák 27.04.2015 Měla by to být lesní školka
Průvodce Vraca, Lakatnik, Bielogradčik 27.04.2015 Ahoj. Víte někdo o průvodci ke stažení na bulharské oblasti Vraca, Lakatnik, Bielogradčik. Nemusí to být kompletní, na místě chci ho chci koupit, ale kydyby s tím byl problém, ať máme aspoň něco. Díky, Michal.
    Re: Průvodce Vraca, Lakatnik, Bielogradčik 27.04.2015 Ten web znám, je v podstatě nepoužitelný. Knihu si na chatě chci koupit, ale hledám náhradní řešení
      Re: Průvodce 28.04.2015 Náhradní řešení je koupit to už teď přes e-shop, nebo zkusit napsat do Sofie na nějakou stěnu, jestl
podminka - vysoky taury 27.04.2015 Hola! uz je tu nekdena lezci specialni okno "podminka" ? :))) porad neee?
Nevytahl jste nekdo o vikendu lyze na jihorakousky trojky? Jestli jo, jak vypadal snih?
  Re: podminka - vysoky taury 27.04.2015 Dobre jinak. Lezou uz nad 2000 trhliny?
    Re: podminka - vysoky taury 28.04.2015 Vytahli a informovali jsme o tom u konkurence :).
Jinak napr. na Venedigeru lezly let
      Re: podminka - vysoky taury 29.04.2015 konkurence rikas? A kterapak? (abych si pridal zalozku..)
Ja stravil letosni zimu u
        Re: podminka - vysoky taury 29.04.2015 Koukni na kolm Saugurn. To má cca 1700 mnm a maji tam webcameru. Snehu tam tedy jeste bude dostatek.
        Re: podminka - vysoky taury 29.04.2015 U te, co INFOrmuje o HORach. :)
Snih jeste relativne je, minuly tyden pripadlo kolem
          Re: podminka - vysoky taury 30.04.2015 joo tam ;)) oook :)
Jo predpoved nachuja:( Toz uvidime !
Moc d
  Re: podminka - vysoky taury 29.04.2015 Na Glokneru minulý víkend sněhu dost, sjízdné téměř až na parkoviště Luknerhaus. Akorát to bylo hroz
Tre Cime 25.04.2015 Ahoj, nevíte někdo kde bych na webu našel nějak přehledně cesty na TreCime a zda jsou tam nějaké cesty kolem IV - V díky
  Re: Tre Cime 25.04.2015 pujc si někde průvodce - je tam toho docela dost - preuse, demuth, dülfer, dibon a já nevím co ještě
  Re: Tre Cime 25.04.2015
    Re: Tre Cime 27.04.2015 díky
Meteora 24.04.2015 Ahoj, nevíte jak je to s Meteorou s lezením? A jak se tam dostat autem či letecky a kdy se tam jezdí na jaře. Dík
  Re: Meteora 24.04.2015 vetsinou se jezdi ve ctvrtek
    Re: Meteora 24.04.2015 a většinou jsi idiot...
  Re: Meteora 25.04.2015 Jezdi se tam tak v pulce kvetna,nebo koncem zari.vlete je tam hrozny teplo.
německej způsob 24.04.2015 Může být spodní uzel u německýho způsobu navázání na kombinovanej úvaz při použití popruhu místo vůdčáku osmičkový? Mám tendenci mu víc věřit a navíc má lepší koeficient nosnosti...
  Re: německej způsob 25.04.2015 muze, ale je to zbytecne velke a nosnost nezvysis
Doporučte - Bořeň, Kozelka, Hříměždice 23.04.2015 Zdar, můžete mísťňáci doporučit oblast na lezení cca 100 km od Prahy? Uvažoval jsem o Bořni, Kozelce, nebo Hříměždicích. Pririty jsou tyto:
1/ něco z vlt žuly, kromě roviště, ale podobně kompaktní skála a dobré odjištění
2/ n
  Re: Doporučte - Bořeň, Kozelka, Hříměždice 23.04.2015 Zkus Kašparák nebo Borskou skálu (obojí u Nového boru). Pěkně odjištěno, krátký přístup, maglajz pov
  Re: Doporučte - Bořeň, Kozelka, Hříměždice 23.04.2015 Na Kozelku moc nemysli, s jištěním spíš jak na písku. Bořeň dobrá....jestli tě nevadí frekventované,
  Re: Doporučte - Bořeň, Kozelka, Hříměždice 24.04.2015 Když jsi zmínil tu žulu, tak možná než do Hříměždic, tak bych to napřímil do Zvírotic. Je tam zcela
  Re: Doporučte - Bořeň, Kozelka, Hříměždice 24.04.2015 Kozelka je dost přes 100 a jištění není úplně "sportovní", Bořeň je z Prahy přesně sto a n
    Re: Doporučte - Bořeň, Kozelka, Hříměždice 24.04.2015 Kotý, Sv. Ján nejsou sportovní oblasti
      Re: Doporučte - Bořeň, Kozelka, Hříměždice 24.04.2015 a co by to jako bylo? borhák každý metr, metr a půl...
          Re: Doporučte - Bořeň, Kozelka, Hříměždice 24.04.2015 na Svaty jan jsem par let jezdil jen s preskami, nekdo to snad ořezal?
            Re: Doporučte 24.04.2015 Zkus Kácov. Fajn lezení (dobře odjištěno) a super pivovar ...
              Re: Doporučte 24.04.2015 Kašparák dobrej, ale Borská skála u Arnultovic - velkej pozor, s kámoškou tam vypadl šutr jak hlava!
Wilder Kaiser 23.04.2015 Čau.. může mi někdo doporučit nějakou stránku, kde bych našel nákresy a info o nějakých cestách na Wilder Kaiseru? V obtížnosti 6 až 7+ cca.. jde mi o to, aby tam byly nákresy cesty + nějaké info o té cestě.. už to hledam hodinu a nemůžu nic najít.
      Re: Wilder Kaiser 23.04.2015 A je aj v EN?
        Re: Wilder Kaiser 24.04.2015 Ne, proč? Znát dva evropské jazyky je snad běžné? Angličtina je moderní esperanto, ale z poloviny je
          Re: Wilder Kaiser 24.04.2015 naštěstí to jsou civilizovaný země a většina, především mladších lidí, umí alespoň jeden cizí jazyk
Zugspitze 23.04.2015 Ahoj všem,
na jeden z prodloužených víkendů v květnu plánujeme výstup na Zugspitze přes soutěsku Höllental. Koukal jsem na předpověď a pořád tam je celkem kosa a sníh. Nejsme nějak extra zkušení, ale pár ferrat prolezených máme a tak bych
  Re: Zugspitze 23.04.2015 je to ledovec, tipuju, že se tam bude ještě lyžovat,
    Re: Zugspitze 23.04.2015 Letos se na Zugspitzi lyžuje do 3. května a v Garmischi do 12. dubna. Pak přibližně do konce května
  Re: Zugspitze 23.04.2015 Co si pamatuju tak sníh tam trochu bude, klidně může být kus lana pod ledem = mačky, cepín, lano a u
  Re: Zugspitze 23.04.2015 Pokud směřuje otázka na to, jestli se dá udělat běžnej ferratovej letní výstup, tak odpověď zní jedn
1
...
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
...
2263
podminka - vysoky taury Hola! uz je tu nekdena lezci specialni okno "podminka" ? :))) porad neee?
Nevytahl jste nekdo o vikendu lyze na jihorakousky trojky? Jestli jo, jak vypadal snih? judovana 08:39:38 27.04.2015odpovědět
  Re: podminka - vysoky taury Dobre jinak. Lezou uz nad 2000 trhliny? judovana 14:49:32 27.04.2015odpovědět
    Re: podminka - vysoky taury Vytahli a informovali jsme o tom u konkurence :).
Jinak napr. na Venedigeru lezly letos trhliny celou zimu, docela tam lidi padali, i nejaci Cesi, ne?
Lenka K. Lenka K. 13:47:00 28.04.2015odpovědět
      Re: podminka - vysoky taury konkurence rikas? A kterapak? (abych si pridal zalozku..)
Ja stravil letosni zimu u protinozcu, tak ani nevim (osobne) jaky byly obecny podminky. Predmesicem sem akorat chytil dobrej prasan na pradedu, a tak sem si rikal ze mozna jeste u rakusaku pujde. judovana 08:16:55 29.04.2015odpovědět
        Re: podminka - vysoky taury Koukni na kolm Saugurn. To má cca 1700 mnm a maji tam webcameru. Snehu tam tedy jeste bude dostatek. I 08:40:16 29.04.2015odpovědět
        Re: podminka - vysoky taury U te, co INFOrmuje o HORach. :)
Snih jeste relativne je, minuly tyden pripadlo kolem Felbertauern 50cm, vcera taky trosku, ale problem je s kvalitou: za hnusneho pocasi je bud od rana brecka, nebo snih naopak za jasne noci zmrzne a pri zatazene obloze pres den nepovoli. A predpoved az do pulky pristiho tydne zadne zasadni vylepseni neslibuje ...
Hore zdar,
Lenka K. Lenka K. 12:36:57 29.04.2015odpovědět
          Re: podminka - vysoky taury joo tam ;)) oook :)
Jo predpoved nachuja:( Toz uvidime !
Moc diky! judovana 08:50:18 30.04.2015odpovědět
  Re: podminka - vysoky taury Na Glokneru minulý víkend sněhu dost, sjízdné téměř až na parkoviště Luknerhaus. Akorát to bylo hrozně umrzlé. Nutné harchaizny a mačky. P. 11:27:28 29.04.2015odpovědět
    Re: podminka - vysoky taury diky! judovana 08:50:56 30.04.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: