Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Aktuálně Totes Gebirge? 03.05.2015 Ahoj, nevíte někdo jak to aktuálně vypadá se sněhem v Totes Gebirge? Už se dají (víceméně) normálně projít? Příští víkend bysme se tam chtěli kouknout, spíš severní část, okruh převážně ve výškách 1800-2000.
Dík, Zdeněk.
  Re: Aktuálně Totes Gebirge? 03.05.2015 Myslím že půjdou normálně projít na lyžích nebo na sněžnicích, pouze v botách bych řekl že to půjde
    Re: Aktuálně Totes Gebirge? 04.05.2015 Díky. Nevíte někdo o linku, kde by bylo ještě teď možné získat info o množství sněhu tam? Plánovali
      Re: Aktuálně Totes Gebirge? 05.05.2015 webkamery (klidně i v trochu širším okolí), fóra, jako např. gipfeltreffen.at
  Re: Drátník 02.05.2015 Z Milov na Blatiny - v místě u odbočky k jezdeckému klubu je plac. Na Blatinách taky nezaparkuješ, p
    Re: Drátník 02.05.2015 Parada, diky.
mokro 29.04.2015 Ty jo, na stránkách ČHS byla dřív taková mapka, kde je na písku mokro a kde ne. Nevíte někdo, oni to zrušili? Nějak ji nemůžu najít.
    Re: mokro 01.05.2015 diky za info
Goethovy skalky 29.04.2015 Ahoj, nemáte někdo, prosím průvodce, či alespoň popis (těžších) cest na Goethových skalkách? Lano i klidně bld...díky moc!
  Re: Goethovy skalky 29.04.2015 Ahoj,těžšího tam nic neni. Nejtěžší snad Kolínko za 7-, pokud tam někdo neudělal něco novýho,což poc
    Re: Goethovy skalky 30.04.2015 Děkuji moc, kdysi jsem tam byl, strašně se mi tam líbilo a bude příležitost se tam stavit. Průvodce
      Re: Goethovy skalky 30.04.2015 Průvodce mám okopírovaného a můžu ho půjčit pokud budeš chtít a nebo ještě lépe.. Řekni kdy tam poje
        Re: Goethovy skalky 30.04.2015 Tak to je paráda lokalita pro bydlení :-D! Plánuji to na zítra i s buřtama, ale uvidíme co počasí! D
          Re: Goethovy skalky 02.05.2015 Byli jste tam nakonec lézt? Já jsem se nestavil, protože jsme byli lézt v Krušných.
Prst 28.04.2015 Ahoj. Začal mě lehce pobolívat 2. kloub na ukazováčku. Při lezení to moc znát není, jen když prst "kroutím". Taky je to cítit při visení na balkně (toho jsem hned nechal), když prst v klidu stisknu v kloubu druhou rukou ze strany a při hře na ky
  Re: Prst 28.04.2015 Pauza a v době, kdy už budeš mít pocit, že bys mohl lézt, ještě tak týden dva vydržet v klidu.
  Re: Prst 28.04.2015 Ahoj, tohle znám! Při lezení to tolik nebolí spíše pří visení na lištách?
    Re: Prst 28.04.2015 Dej si tak 2 týdny pauzu od balkny a lez hlavně na laně a budeš ok.
  Re: Prst 28.04.2015 Mám s tím zkušenost, je to tak půl roku, co mi skončilo cca roční trápení s 2. kloubem pravého prost
  Re: Prst 29.04.2015 může to být namožený. já bych se lezení nevzdával, ale dával bych si pozor, abych ten konkrétní prst
  Re: Prst 04.05.2015 Ja mel nedavno neco velmi podobneho a vyklubala se z toho artroza (nebo artritida?). Nikoliv ta star
    Re: Prst 06.05.2015 a jak dlouho lezeš že už tam máš artritidu?
Horo chata Vraca 27.04.2015 Ahoj. Mám ještě jeden dotaz k bulharské Vrace. Znáte prosím někdo přesný název, případně web adresu nebo GPS souřadnice horo chaty ve Vrace? Díky, Michal.
  Re: Horo chata Vraca 28.04.2015 už jsem to psal níž: Alpský dům (Alpijski dom), nemůžeš to minout, když jdeš z města proti proudu ří
Nova lezecka stena - Jeremi ? 27.04.2015 Zjistil jsem ze na P5 (sport centrum Jeremi) ma vyrust nova lezecka stena ... jen ze zvedavosti ... nema nekdo blizsi info?
Udajne "bude patřit mezi nejvyšší a nejzajímavější v České republice" :) Sice o tom dost pochybuju,
  Re: Nova lezecka stena - Jeremi ? 06.11.2015 Podle jeremi.cz otevřou v prosinci. "Do konce června bude dostavěna nejvýraznější vnější domina
Vysoké Tatry 27.04.2015 Ahoj, prosím byl teď někdo lézt něco ve Vysokých Tatrách? Nevíte, jaká je situace firnů, mixů nad cca 2000 mnm? Díky moc za informaci, chystáme se tam i víkendu a nevíme moc co čekat
  Re: Vysoké Tatry 27.04.2015 Snehu po ..., ale teplo. Vcera +4*C na Lomnicaku.
Mrkni na vt.sk, HolidayInfo, topr.pl a uvid
    Re: Vysoké Tatry 27.04.2015 díky Petře!
    Re: Vysoké Tatry 28.04.2015 Mám ještě jednu otázku- je tedy rozumné za těchto podmínek do Tater jét? Chceme na mixy a žlaby. Dík
      Re: Vysoké Tatry 28.04.2015 Pokud chcete jet na vikend a chcete lezt (a vylezt) a mate to daleko, nejezdil bych. Mozna nejakej z
        Re: Vysoké Tatry 28.04.2015 tak já nevím, počasí se furt mění, teploty se furt mění. A teď tvoje avizo. No uvidíme, díky
Koupák 27.04.2015 Ahoj, nevíte někdo nějaký novinky o koupáku? V pátek sem si to kolem poledne šinul od Sedmihorek do skaláku, a koukal sem jak se na koupáku maká, nějaký natírání, s dvou aut tam někdo vykládal nějaký věci a celkem to tam vypadalo rušně. Jsem z Plzně, takž
  Re: Koupák 27.04.2015 Měla by to být lesní školka
Průvodce Vraca, Lakatnik, Bielogradčik 27.04.2015 Ahoj. Víte někdo o průvodci ke stažení na bulharské oblasti Vraca, Lakatnik, Bielogradčik. Nemusí to být kompletní, na místě chci ho chci koupit, ale kydyby s tím byl problém, ať máme aspoň něco. Díky, Michal.
    Re: Průvodce Vraca, Lakatnik, Bielogradčik 27.04.2015 Ten web znám, je v podstatě nepoužitelný. Knihu si na chatě chci koupit, ale hledám náhradní řešení
      Re: Průvodce 28.04.2015 Náhradní řešení je koupit to už teď přes e-shop, nebo zkusit napsat do Sofie na nějakou stěnu, jestl
1
...
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
...
2263
Aktuálně Totes Gebirge? Ahoj, nevíte někdo jak to aktuálně vypadá se sněhem v Totes Gebirge? Už se dají (víceméně) normálně projít? Příští víkend bysme se tam chtěli kouknout, spíš severní část, okruh převážně ve výškách 1800-2000.
Dík, Zdeněk. zdes 08:39:05 03.05.2015odpovědět
  Re: Aktuálně Totes Gebirge? Myslím že půjdou normálně projít na lyžích nebo na sněžnicích, pouze v botách bych řekl že to půjde ráno, než sníh nataje do břečky. honza 23:09:38 03.05.2015odpovědět
    Re: Aktuálně Totes Gebirge? Díky. Nevíte někdo o linku, kde by bylo ještě teď možné získat info o množství sněhu tam? Plánovali jsme právě jen boty, bez lyží a sněžnic. Zdeněk. zdes 15:47:16 04.05.2015odpovědět
      Re: Aktuálně Totes Gebirge? webkamery (klidně i v trochu širším okolí), fóra, jako např. gipfeltreffen.at honza 08:46:04 05.05.2015odpovědět
      Re: Aktuálně Totes Gebirge? Tu hornickou šichtu, co na vás čeká, vám nezávidím (webkamera 1865 mnm):
http://tinyurl.com/p6xnc66
honza 09:36:51 05.05.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: