Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
26.Janošová 10352
27.M 10350
28.Čech 10331
Bouldry:
26.Jurečka 9775
27.Pail 9750
28.Ďurech 9706
Hory:
13.Černý 3878
14.Chomová 3836
15.Dörfl 3442

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230845 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?16.05.2015
Ahoj, chtel jsem se Vas zeptat, kde v CR si vyzkouset vicedelky, mimo piskovce? Lezu 5, -6. Diky ja
 Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?17.05.2015
Napada me pouze jedno misto a to je Bořeň, konkretne severni a vychodni prostor. O cestě Ufo se rika
  Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?18.05.2015
ten dotaz je tady 2x :-( Jinak severní část Bořně je částečně celoročně zavřená a částečně přístupná
 Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?18.05.2015
Sv. Ján
 Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?18.05.2015
Moravský Kras- Rorejsi- řekl bych že to se opravdu blíží pojmu vícedelková stěna popř. Macocha- slož
 Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
Hollental .. to zas tak daleko neni a je to skoro v Cesku.
 Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
Mařenka. Nejdelší cesty co se normálně lezou mají cca 80 m (okolí Karlovy c.), dá se i stovka. Řež -
 Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
A proč to chceš zrovna u nás? Nevím, odkud z ČR jsi, ale třeba v Rakousku jsi za chvíli, není ani pr
  Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
něco tak hnusného jako Hollental bych doporučil jen úhlavnímu nepříteli. Spíš hned u silnice, pět me
   Zase ty socky19.05.2015
Jako normální člověk spím obvykle v nějakém privátě poblíž. Gasthausů i apartmánů k pronájmu je tam
    Re: Zase ty socky19.05.2015
Jako normální lezec nejedu do apartmánu, ale do skal. To je i důvod, proč Hollental nemůžu nikomu do
     Re: Zase ty socky19.05.2015
Jet do skal a bydlet v apartmanu se nijak nevylucuje ;). Co se prinosu mistnim domorodcum tyce, plat
      Re: Zase ty socky19.05.2015
ubytovani na ledech 12 E a sest piv vychazi ve prospech tech piv

Vikendovy vyjezd dos
     Re: Zase ty socky19.05.2015
No jo, to je fakt měřítko. Leje do sebe pivo za kilo, to je kabrňák. A nehceš se tu pochlubit, jak j
   Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
V jakejch si lezl sektorech a jake sis vybiral obtiznosti? Hollental vysoce prevysuje jak Marenu, ta
    Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
Bůh ví, kde vůbec byl. Jestli jezdí místo lezení pařit a se zbytkáček je rád, že vůbec něco přeplazí
  Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
Mozna je z Karlovych Varu a to se na den do Raxu asi nevyplati... Melo by se jeste rict, ze tam by s
   Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
Dost možností? Pokud nechceš oblézat stále dokola pár kvaků, tak o ničem hezkém nevím.

    Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
Pod Vídní jsem byl a je to větší voklouz než Srbárna, v Juře už jsem taky párkrát byl a ty hezčí obl
     Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
Ty jsi toho zatim moc mimo CR, ale i v CR, neobjel, ze?
      Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
právě že jo. A hlavně tam, kde to mělo být "prostě nejlepší, to musíš". A proto zodpovědně
       Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
Promiň, ale jsi jouda. V Juře je několik stovek oblastí a cca deset tisíc cest. Jestli jsi musel jet
   Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
Vsak jo, mame pekne skalky - namatkou treba Frankenjuru, Sokoliki, Kaitersberg, Peilstein ;). Vsechn
    Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
Asi určitě je tam víc hezkých desítek, ale kvůli sedmám, či osmám určitě není nutné jezdit do zahran
     Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
Tak to prave naopak. Obzvlast pro jedince, pro ktere jsou tato cisla (5 - 8) strop. Zkus radeji neka
      Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
presne tak, pokud nejde o promysleny trolling tak to snad neni ani mozne ze tohle a dalsi prispevky
       Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
Pohybuju se v obtiznostech 6-7. Ve Frankenjure jsem tedy parkrat byl. Nekolik skal se mi tam opravdu
        Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
Z meho pohledu nejvetsi vyhoda Jury je jeji rozloha.
         Re: Rozloha Jury20.05.2015
Jura jako největší oblast je slabý argument, na podobné rozloze několika set kilometrů čtverečných v
        Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?19.05.2015
Jak už zmínil kolega výše. Neumíš si vybrat a pak posuzuješ zkresleně. Jura není jen po dírkách, je
         Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)?20.05.2015
Vy jste teda dárečkové, takovýhle offtopic vlákno na dotaz, kam v CZ na vícedélky.

 Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover15.05.2015
Ahoj, máte někdo zkušenosti s tímto lanem? Vychází mi jako nejlepší volba, chci kvalitní lano co vydrží co nejvíc a budu se na něj spolehnout.
 Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover16.05.2015
Spolehnout se můžeš na všechna prodávaná lezecká lana, tam není problém. Obecně větší průměr, horší
 Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover16.05.2015
Používal jsem ho celou zimu na stěně a výborné s jakýmkoli jistítkem, měkké na práci.
Na skál
  Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover17.05.2015
to bych tak uplně neřekl, beala jsem měl jednou naposled, při prvním lezení jsem zničel oplet fest,
   Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover17.05.2015
Nesouhlasím s tebou ohledně kritiky Bealu.
Několik let dělám revizáka (osoba způsobilá pro pe
    Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover17.05.2015
Poníku nemotáš to trochu? Na jednu stranu vychvaluješ Beal a na druhou stranu píšeš: "Jen pro d
     Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover17.05.2015
Lana Edelweis mají stále svůj název a o firmu se stará syn Michaela Beala. Beal stále zůstavá ve Fra
      Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover17.05.2015
A to že ho stáhl znamená co? Že se lana zlepšila?
       Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover17.05.2015
Chtěl jsem tím jen říct, že když má výrobce lan 2 vývojáře. Jeden kvalitní Chemik odejde ke konkuren
        Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover17.05.2015
A neříká sám Šatavis, že Lanex je lepší?
         Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover17.05.2015
dobrej pokus ;-)
          Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover17.05.2015
OK, opravím se. Je to bez otazníku.
    Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover17.05.2015
tak jo, já jen říkám, že po dvouch lezení bylo lano na vyhození bylo to 40m za cca 1500, ale typ už
     Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover17.05.2015
Myslím si, že prolepený oplet s jádrem - UNICORE - zajistí dlouhou měkost lana a na stěnách se bude
      Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover17.05.2015
Nějak jsem nepostřehl, že by UNICORE bylo propletení oplatu a jádra? :)
       Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover17.05.2015
Unicore = doslova "...představuje jedinečný způsob spojení jádra a opletu lana..."
    Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover17.05.2015
Edelrid je Edelweiss? Nejaka novinka?
     Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover17.05.2015
Pro Aldu, nepsal jsem o propletení ale o prolepení.
Mezi jádrem a opletem je nějaká bílá hmot
      Re: Beal Tiger 10mm Unicore Dry Cover18.05.2015
Ops špatně jsem četl. Máš tam prolepený.

 půjčení minibusu12.05.2015
Ahoj/Dobrý den, sháníme na tento víkend minibus pro 9 lidí. Můžete někdo nabídnout? Za kolik? Termín 15.5.-18.5.2015.

Děkuju moc.
 Re: půjčení minibusu13.05.2015
Jedete si protahnout nohy k Vltave, ze? ;)
 Re: půjčení minibusu14.05.2015
  Re: půjčení minibusu14.05.2015
na půjčení auta jsou fakt dobrý kámoši a pak komerční půjčovny. a u těch kámošů hrozí, že zbouráním
   Re: půjčení minibusu14.05.2015
neni nad bezobsazny prispevky, nekteri jsou na ne fakt specialisti :-)
    Re: půjčení minibusu14.05.2015
no, řekni mi, brouku, jak odpovědět jinak na takovou podivnou otázku. narovinu, půjčíš svoje auto (m
     Re: půjčení minibusu14.05.2015
řeknu ti: nijak.
leda že bych v sobě měl potřebu odpovídat samozřejmostma na každou blbost, k
     Re: půjčení minibusu14.05.2015
Hergot, takové přítulné oslovení.. :)
Když už se to tu rozjelo, taky se do budoucna přimlouv
    Re: půjčení minibusu14.05.2015
ženská, dýmka a auto se nepujcuje ....
  Re: půjčení minibusu15.05.2015
..slunsny, VW caravelle za 1000 na den..to mi prijd ehodne ferova cena..pri naplneni 8 lidmi je to l

 winterraum Gouter12.05.2015
Zdar, nevíte někdo, jestli jsou na vintráči na Gouterský chatě deky? Dík
 Re: winterraum Gouter12.05.2015
No když teda nikdo nevíte, tak mi nezbylo než se plácnout přes kapsu a zavolat na dům horskejch vůdc

 la sportiva Cobra12.05.2015
Čau borci,
Chci se zeptat zkušených majitelů Cober, jak moc a za jakou dobu se vytáhnou. Zkoušel jsem je o 4čísla menší, než mám boty a bylo to tat tak. Chtěl bych je jako uni lezečky jak na sportovky, tak hlavně na vícedýlky. Díky všem za vlastní
 Re: la sportiva Cobra12.05.2015
měl jsem o 3 míň než botu a bylo to málo...jsou to fakt bačkory.
PS : phytony jsou líp do pat
  Re: la sportiva Cobra12.05.2015
Pythony jsem nezkousel. Diky mrknu na ne.
 Re: la sportiva Cobra12.05.2015
Jako vždy záleží na obtížnosti jakou lezeš..myslím si, že kobry nejsou moc vhodné do vícedélek, kvůl
  Re: la sportiva Cobra12.05.2015
Jinak souhlas s D.
Cobry i Phytony ideál na písek např. jsou to bačkory, ale mě se v nich lez
   Re: la sportiva Cobra12.05.2015
Mám nohu 44 a Cobry (cca 6 párů) jsem kupoval 39,5. Vytahly se velmi rychle. Teď mám nekolikere Pyth
    Re: la sportiva Cobra14.05.2015
Aarone,lezu s Cobrama spoustu let,hlavně písek,ale i vápno i žula-i vícedélky.Přestože s nimi lezu,n
   Re: la sportiva Cobra14.05.2015
Dávám kontrahlas proti Miurám, univerzální sice jsou, ale moc toho nevydrží, po podlepení zbačkorova

 Dotaz na stan Hannah Rider11.05.2015
Ahoj, otázka směřována na majitelé stanu Hannah Rider. Z popisu vyplývá, že je 3 sezonní, zajímalo by mě ale, jestli ho někdo nezkoušel na sněhu, případně ledovci a jak byl spokojený. Nejde mi o zimní podmínky, kdy nakydá za den metr, jde mi o letní/podzi

 Otázka11.05.2015
Mám dotaz. Byl jsem lozit s kamarádem na skále těsně pod Butovickým hradištěm v Praze. Jsou tam odjištěné cesty a značky, ale nikde jsem nenašel jejich hodnocení. Neví někdo, jak se tato lokalita jmenuje nebo nemá někdo přímo hodnocení těchto cest? Děkuji
 Re: Otázka12.05.2015
ahoj, na tvoji otazku odpoved nemam, ale sam mam otazku: kde presne tam jste lezli? Nad tim detskym
  Re: Otázka12.05.2015
1min googlu ?
   Re: Otázka12.05.2015
Hups..spatně :-) sorry
 Re: Otázka12.05.2015
Tam nekde je Borova skala. Cesty jsou nejak popsane asi jen zde na lezci.
 Re: Otázka13.05.2015
Prokopské údolí, Borová skála, bohužel/bohudík to bylo přenýtované místy jinak, takže to na staré ce
  Re: Otázka15.05.2015
Tak k tomu bych mel take dotaz - existuje nekde mapa, ve ktere jsou oblasti v Prokopskem udoli nejak

 Prachov s MG11.05.2015
Mám dotaz, za který mě tu asi ukamenujou. Je u některých cest na Prachově tolerováno lezení s MG? mám představu třeba Xb, Xc a těžší. Mám dojem, že některé cesty byly s MG dělány.
 Re: Prachov s MG11.05.2015
ukamenováni budou poslední disidenti lezoucí na písku bez mága :)
  Re: Prachov s MG11.05.2015
říkáš, je nutné si zajistit čestné místo v síni hanby :-)
 Re: Prachov s MG11.05.2015
Blbej pokus o flame. Doufejme, že se nikdo nechytne.
(Na Prachově se s Mg skutečně neleze.)
  Re: Prachov s MG12.05.2015
Viz. např.
   Re: Prachov s MG12.05.2015
Nevím co je "flame". šlo mě spíš o něco takového jako je v odkaze. Neříkám, že se to smí,
    Re: Prachov s MG12.05.2015
Záleží na koho narazíš :-D Když na Zajdu, tak tě pochválí, když na Ještěra, tak bude ryk :-D Ale pok
    Re: Prachov s MG12.05.2015
Většina bude ječet. Já bych ječel.
    Re: Prachov s MG12.05.2015
nejdou Tobe, nekomu jo
    Re: Prachov s MG12.05.2015
přivstaň si ve všední den, tiše si vylez fakt těžkou cestu a přiměřeně si osuš tlapky, nikde se tím
     Re: Prachov s MG12.05.2015
Díky za kometáře, mám apsoň představu jak to má kdo nastavené. Samozřejmně, něchci nikoho prudit neb

 Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Nejen po předminulém víkendu, kdy v lesích kolem Labské Stráně spalo a parkovalo spousty lezců, se obec rozhodla situaci, jak se zdá, radikálně řešit. Tento víkend se na všech polních cestách objevily provizorní závory s varovnou cedulí "Vjezd, stano
 Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Jj, je to tak. Místňáci nás v pátek taky vyhazovali.
 Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Ač jsem tam, přiznávám, nikdy nebyl (já vím, ostuda), musím konstatovat, že to je typicky české polo
  Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
mě furt udivuje, že si někteří myslí, že ke své zálibě dostanou full service a nejlíp zadarmo. Kempy
   Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Golfové hřiště u Janova by nešlo ?
    Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
pochybuju, že v ceně 900,- za den o víkendu je i možnost rozdělávání divokých ohňů na greenu :)
  Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Nejméně dva roky vyhrožovali, že to udělají, pokud se lezci nezačnou chovat slušně. Tys tam, přiznáv
   Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Další věc je, že tyhle "prasata", která se neumí chovat večer a vnoci v okolí Labské strán
  Re: Labská Stráň - konec zlatých časů13.05.2015
OK, ke vidět, že jsem tam nebyl a kecám o něčem, co neznám. Pokud tam kemp je, tak si za to můžou sa
   Re: Labská Stráň - konec zlatých časů13.05.2015
seš trochu mimo. Nejde o rušení a zakazování, jen obec přestala tolerovat porušování zákonů, vyhláše
 Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Mají na to vůbec nárok? Může někdo majiteli pozemku bránit v přístupu? Snad můžu spát u hřbitova na
  Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
a nebylo by lepší se chovat slušně? byl jsem tam tuším předloni a v parku před hospodou to vypadalo
  Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
jestli je to pozemek tvého kamaráda, tak je to v pořádku. ovšem asi by bylo fajn se s kamarádem doml
   Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
no jestli jsem to dobře pochopil, ta ta loučak pod hřbitovem je rozdělena do čtyř parcel. 1. vlastní
    Re: Labská Stráň - konec zlatých časů13.05.2015
Jen pro tvoji informaci nebyli to jen lezci,ale turisti,pařmani a kolaři. A samozřejmě to ví obec a
   Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Lukáši B. mylíš se...Jde mi o to, že ty cedulky co tam jsou nemají žádnou právní váhu to tam může v
    Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Lukáš naráží na to, že na tom pozemku sice spíš, ale velkou potřebu jdeš vykonat jinam. Jestli kadíš
    Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Postižený majitel pozemku se jistě se starostkou domluví. Každopádně je v zájmu všech řešit to smírn
    Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
ono nejde jen o hřbitov. Ale i jinde lezci zajíždí k tábořištím po polních/lesních cestách. I kdybys
    Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
už od marie terezie platí něco jako právo volného průchodu krajinou, vstupu do lesů, chůzi po neoplo
     Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Lukáši B. jak velice dobře víš nežádal jsem Tě o radu, jestli si mám něco koupit nebo ne...potřetí t
      Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
       Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
to co se tam dělo přesně odpovídá termínu "v rozporu s dobrými mravy". to znamená pravidel
        Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
ppč 640/84
         Re: Labská Stráň - konec zlatých časů12.05.2015
oukej, to vypadá věrohodně (není-li to náhodná shoda jmen). narovinu, on je spokojenej kolik lidí se
          Re: Labská Stráň - konec zlatých časů15.05.2015
Taková nepříjemná technická poznámečka:
Jakkoliv to někomu může přijít zvláštní, tak (samozře
      Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Ja teda povazuju za primo ukazkovy projev demence jit do sporu s mistnima, kdyz mam maslo na hlave.
     Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Protože se F.Pavelkovi pravděpodobně sekla jehla na gramofonu, napíšu snad úplně jasně to, co je už
      Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Omlouvám se za nepodpis výše
       Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Pokud jde o louku za hřbitovem, nemá asi opravdu smysl vyhánět nic do konfliktu (což mělo být jasný
        Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Piškote, ono je to vlastně úplně přesně tak, jak píšeš. S drobnou výhradou, že úloha OP tady nemůže
      Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Svatá trpělivost .... hluboký obdiv.
       Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Dá se spát ve stanu v Bynovci na hřišti viz:
        Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
hezky, střídačky fungujou už tak nějak oficialně :)
         Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Škoda je, že se to musí pokaždé hrotit až se to úplně posere. Tím myslím kasický vývoj: hele támhle
          Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
těžko říct - já dycky spal u střídaček... jak to bude ted nevím, ale přijde mi to jako rozumný kompr
           Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Obec Labská Stráň nemůže současnou situaci řešit poskytnutím vhodného pozemku, protože žádný nemá. B
            Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
já s tebou naprosto souhlasím - svůj názor jsem vyjádřil tímhle příspěvkem:

a nebylo
           Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Obec Labská Stráň nemůže současnou situaci řešit poskytnutím vhodného pozemku, protože žádný nemá. B
            Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Myslím že každý, kdo se trochu zamyslí, vás celkem chápe. (Bohužel se zamyslí jen někdo a jen občas.
             Re: Labská Stráň - konec zlatých časů11.05.2015
Podle toho, co se píše zde:
              Re: Labská Stráň - konec zlatých časů12.05.2015
Stránky nejsou aktualizované, ale po domluvě je možné na hřišti zakempovat. Stačí zavolat na uvedené
               Re: Labská Stráň - konec zlatých časů12.05.2015
Luxusní. A pod Vojtěcha je to odtam 3km pěšky a počítám že riziko vykradení auta výrazně nižší než n
            Re: Labská Stráň - konec zlatých časů22.05.2016
Dle veřejných dat vloni navštívilo NP celkem 500tis turistů. Kamenici a Pravčickou z toho pouze 200t
    Re: Labská Stráň - konec zlatých časů13.05.2015
Aby jsi věděl, ty chytráku, kolem hřbitova existuje ochranné 300 m pásmo. Mrkni do stavebního zákonu
     Re: Labská Stráň - konec zlatých časů13.05.2015
To co se deje na LS ma jednu nespornou vyhodu. Ale necham si ji pro sebe, aby se to tech trubek, kte
    Re: Labská Stráň - konec zlatých časů21.05.2016
Je vidět, že o tom nic nevíš.
Záleží kudy cesta na tvůj pozemek vede (rozlišují se i lesní o
 Re: Labská Stráň - konec zlatých časů21.05.2016
Tak už ne provizorní značky, ale oficiální. V čtvrtek tam ještě nebyly a v pátek už mi policajti dal
 Re: Labská Stráň - konec zlatých časů22.05.2016
Tak speciálně LS a pravý břeh je pro mě z celého Labáku srdcovka, kam jsem se bohužel poslední 3 rok
  Re: Labská Stráň - konec zlatých časů23.05.2016
Kde je Labská Stráň?
  Re: Labská Stráň - konec zlatých časů23.05.2016
tak zas taková srdcovka to asi nebude, což? :D
  Re: Labská Stráň - konec zlatých časů24.05.2016
Pokud ti vadi soucasna situace, tak za ni muzes stejne jako jini... Jedine co se zmenilo, je parkova

 Foto dne10.05.2015
Frankenjura - Česká republika - Lukáš Bláha - by: Jirka Sika

Really???
 Re: Foto dne10.05.2015
frankenjuru nase jednotky osvobodily uz v patek. bylo to ve vsech mediich..
  Re: Foto dne11.05.2015
Akorát se o ní možná ještě pobijeme s Polákama ;-)

1   ...   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi