Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English kam zajít 19.05.2015 Zdravím, začínám s boulderigem a ráda bych si už vyšla na skálu. Jen si nevím rady kam :( . Pokud by někdo věděl nějaký dobrý místo v okolí Vrchlabí s lehkýma cestama tak by to bylo suprový:). díky
  Re: kam zajít 19.05.2015 A co chceš? Najdi si šutr a zkus na něj vylézt. Když ho vylezeš, zkus jiný. Žádné cesty ani bouldero
    Re: kam zajít 19.05.2015 Fakt?
  Re: kam zajít 20.05.2015 napiš mejla poradím:-)
  Re: kam zajít 20.05.2015 napiš mejla poradím:-)
  Re: kam zajít 20.05.2015 napiš mejla poradím:-)
    Re: kam zajít 21.05.2015 mail zde.. Vážně nevím co napsat :-D..
Magnesium 19.05.2015 Ahoj, nevíte čím dočasně nahradit magnesium? Myslím tím něčím běžným, co najdu doma. Je vůbec nějaká alternativa? Díky.
  Re: Magnesium 20.05.2015 Jo vem si moučkovej cukr :-D ten je taky bílej...
  Re: Magnesium 20.05.2015 Proč to chceš nahrazovat?
    Re: Magnesium 20.05.2015 Vápnem a ideálně si ho zalej vodou :-D
bože to je dotaz....
      Re: Magnesium 20.05.2015 Tak tady nechápu tu reakci. Co třeba že se v nejbližší době nedostanu do obchodu kde magnesium prodá
        Re: Magnesium 20.05.2015 si řekni kámošovi ať ti vodsype. nebo i cizímu, když slušně pozdravíš, o počasí pokecáš, retko či zr
  Re: Magnesium 20.05.2015 ssavé kalhoty, nebo plenku za pas
  Re: Magnesium 20.05.2015 Malej ručník na gumičku za sedák. Nosím na písek v parném létě ;)
  Re: Magnesium 20.05.2015 Niekde niekedy, keď bola po 50.krát diskusia na tému "magnézium na pieskovcových skalách",
    Re: Magnesium 20.05.2015 Kdyz uz jsme u tech pisku, kdo by sel o vikendu potrenovat drajtulovani na Hrubici?
  Re: Magnesium 20.05.2015 Memento, homo, quia pulvis es et in pulverem reverteris..volně možno ložiti jako: "Pomni, že pí
  Re: Magnesium 20.05.2015 Kalafuna, ale jestli jí máš běžně doma, to netuším.
    Re: Magnesium 20.05.2015 Zkus tohle:
magnesium METOLIUS ECO BALL 42g
prodává to RedPoint, snad i Hudy...
Kalymnos - Ubytování 18.05.2015 Zdravím, máte někdo, prosím, nějaký tip na levnější ubytování na Kalymnosu? Ideálně někde v Masouri, ale klidně i jinde. Pojedeme ve dvou s přítelkyní někdy na přelomu září/říjen. Díky moc za každé info. Hore zdar! :)
  Re: Marie Bruzkova, 18.05.2015 Jo, uz je to mesic ... :-(
Labak - Hollywood<>Reichstag 18.05.2015 Mam dotaz(y),
jak se jmenuje masiv a tri kratsi cesty (a jejich obtiznost) mezi Hollywood a Reichstag na levym brehu? tesne vlevo od Reichstag. Je tam jeste jeden projekt.
Diky
  Re: Labak - Hollywood<>Reichstag 18.05.2015 Levý břeh Masív Zed Nářků Mosad VII "(Nový masív vlevo od masívu Reichstag)
V pravé část
    Re: Labak - Hollywood&lt;&gt;Reichstag 18.05.2015 Diky moc. Klicova informace je Zed narku.
  Re: Cesty na Prachově 19.05.2015 Jestli preferuješ silové stěnovky, tak pro tebe Prachov obecně není dobrá volba. V materiálu, ze kte
    Re: Cesty na Prachově 19.05.2015 Ze severní strany sluneční věže tam jsou krátké ukloněné cesty např...
Jinak klasiky, na mnic
      Re: Cesty na Prachově 19.05.2015 jsem z Moravy, takže jsem se chtěl někoho zeptat jak to tam vypadá, ať nejezdím zbytečně přes půl re
        Re: Cesty na Prachově 19.05.2015 100% stojí za návštěvu !!
          Re: Cesty na Prachově 19.05.2015 Stoji za navstevu, ale urcite ne stylem projdi a koukej..
            Re: Cesty na Prachově 20.05.2015 Pokud opravdu leze na klid Xa, tak tam stylem projdi a koukej v pohodě může jít..jinak samozřejmě ne
              Re: Cesty na Prachově 20.05.2015 ...a ve vybranou hodinu :-D Jo a na Turisťárně dobře vařej ;-)
  Re: Cesty na Prachově 19.05.2015 Nocturno na Strážní věž
  Re: Cesty na Prachově 19.05.2015 Jestli chceš krátký zajištěný těžký stěnový cesty, tak jed radši na křižák. Ne že by tam nebyly i dl
    Re: Cesty na Prachově 19.05.2015 dík za radu, ale jedu tam na dovolenou, takže když už tam budu, tak bych rád něco vylezl, ale zatím
Tre Cime - Dibona 17.05.2015 Ahoj lezl zde někdo cestu Dibona na CimaGrande /TreCime/ ? Zajímala by mě cesta dolů, zda se to dá zpět proslaňovat, ,nebo jak je to řešené. Zatím nás situace nutí jet ve 3 na laně, což si taky nejsem jistý zda bude to pravé, patrně tam poleze hodně lidí
  Re: Tre Cime - Dibona 17.05.2015 Ja sice tuhle cestu nelezl, ale kdyz se divam do pruvodce, tak je oznacena jako R2. S vynytovanyma
  Re: Tre Cime - Dibona 17.05.2015 Lezl jsem to asi před deseti lety. Počasí nás donutilo v deváté délce ustoupit. Na štandech skoby, p
  Re: Tre Cime - Dibona 17.05.2015 Všichni to sestupují po dolezení normálkou, kde jsou slaňovací kruhy.
    Re: Tre Cime - Dibona 17.05.2015 Aha děkuji moc za info , budeme muset doplnit team na dvě dvojky a mrknu na tu normálku , tak snad t
    Re: Tre Cime - Dibona 17.05.2015 kruhy luxusne, len treba trafit :)
  Re: Tre Cime - Dibona 17.05.2015 dibon je lehkej (když vyjde počasí) ale štandy co pamatuju skoby, ale hlavně i když se to nezdá se d
  Re: Tre Cime - Dibona 17.05.2015 Lézt se dá i ve třech - pokud teda máte s tím zkušenosti a nejste na štandu nemotorní (musíš přemotá
    Re: Tre Cime - Dibona 18.05.2015 Ještě jednou díky za vyčerpávající informace :-) tak nahoru by to šlo a dolů to hlavně trefit abycho
  Re: Tre Cime - Dibona 18.05.2015 Ahoj, my jsme to lezli před dvěma lety - cesta orientačně náročné spíš lezeš kde to pustí a kde b to
  Re: Tre Cime - Dibona 20.05.2015 Lezli jsme to loni v létě, ve třech s mojí jedenáctiletou dcerou. Na štandech byla pohoda, s námi na
  Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 16.05.2015 něco ve tvy obtiznosti najdes na Marence, něco u Perštejna (podél řeky Ohře), něco myslim bude i na
    Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 16.05.2015 Ještě Svatý Jan a Pálava. Také zakázaná Krakonošova hlava v Labském dole. Drobnosti jsou třeba také
    Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 16.05.2015 Martinka na Pálavě
      Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 16.05.2015 No je fakt,že jsem tam nikdy nebyl, ale podle průvodce moravské skály to je celkem dost ostrej trad.
      Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 18.05.2015 martinka je pekna, ale pozor na zakaz lezeni do 15. 8., prave ted tam hnizdi postolky.
  Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 17.05.2015 Kromě Bořně jsou v severních Čechách i další možnosti, i když o něco kratší; třeba Čima u Brnné (krá
  Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 17.05.2015 Někdy provádíme s nováčky nácvik na Vysoké skále u Štěpánova (kousek od Víru) - je to na 2 délky.
  Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 17.05.2015 Rez - su tam cesty za 5-6, ale ak lezies 5-6 tak radsej este pockaj.
    Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 18.05.2015 V Řeži není nic delšího než 50 m. Pokud tedy nechceš traverzovat celý 4. masiv.
      Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 18.05.2015 Tak isto Alkazar, a Sv. Jan, ked sa ale moc snazis tak tam das aj tri dlzky :)
        Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 18.05.2015 To ne - tam je to na férovku. V Alkazaru je na 2 délky pravá hrana Velkého Matterhornu. Zvlášť dolez
          Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 20.05.2015 Dlouhý cesty na Řeži jsou podobně vícedélkový jako na Dušičkový - možná by to na jednu dýlku s odřen
          Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 20.05.2015 Jezdit na Srbac kvuli Hrane matterhornu je podle me zhovadilost :D Srbsko oplyva mnohem zajimavejsim
            Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 20.05.2015 Od nejlehčích je to spíš Janina 3, Komín 4, Okno 4+, Stará 4+ (od vody 5), Antišoková varianta 5-, I
1
...
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: