Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 12.Kohout 10931 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 Bouldry: 12.Bulička 10184 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 Hory: 25.Moravcová 2460 26.Magič 2438 27.Relovsky 2422
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English kam zajít 19.05.2015 Zdravím, začínám s boulderigem a ráda bych si už vyšla na skálu. Jen si nevím rady kam :( . Pokud by někdo věděl nějaký dobrý místo v okolí Vrchlabí s lehkýma cestama tak by to bylo suprový:). díky
  Re: kam zajít 19.05.2015 A co chceš? Najdi si šutr a zkus na něj vylézt. Když ho vylezeš, zkus jiný. Žádné cesty ani bouldero
    Re: kam zajít 19.05.2015 Fakt?
  Re: kam zajít 20.05.2015 napiš mejla poradím:-)
  Re: kam zajít 20.05.2015 napiš mejla poradím:-)
  Re: kam zajít 20.05.2015 napiš mejla poradím:-)
    Re: kam zajít 21.05.2015 mail zde.. Vážně nevím co napsat :-D..
Magnesium 19.05.2015 Ahoj, nevíte čím dočasně nahradit magnesium? Myslím tím něčím běžným, co najdu doma. Je vůbec nějaká alternativa? Díky.
  Re: Magnesium 20.05.2015 Jo vem si moučkovej cukr :-D ten je taky bílej...
  Re: Magnesium 20.05.2015 Proč to chceš nahrazovat?
    Re: Magnesium 20.05.2015 Vápnem a ideálně si ho zalej vodou :-D
bože to je dotaz....
      Re: Magnesium 20.05.2015 Tak tady nechápu tu reakci. Co třeba že se v nejbližší době nedostanu do obchodu kde magnesium prodá
        Re: Magnesium 20.05.2015 si řekni kámošovi ať ti vodsype. nebo i cizímu, když slušně pozdravíš, o počasí pokecáš, retko či zr
  Re: Magnesium 20.05.2015 ssavé kalhoty, nebo plenku za pas
  Re: Magnesium 20.05.2015 Malej ručník na gumičku za sedák. Nosím na písek v parném létě ;)
  Re: Magnesium 20.05.2015 Niekde niekedy, keď bola po 50.krát diskusia na tému "magnézium na pieskovcových skalách",
    Re: Magnesium 20.05.2015 Kdyz uz jsme u tech pisku, kdo by sel o vikendu potrenovat drajtulovani na Hrubici?
  Re: Magnesium 20.05.2015 Memento, homo, quia pulvis es et in pulverem reverteris..volně možno ložiti jako: "Pomni, že pí
  Re: Magnesium 20.05.2015 Kalafuna, ale jestli jí máš běžně doma, to netuším.
    Re: Magnesium 20.05.2015 Zkus tohle:
magnesium METOLIUS ECO BALL 42g
prodává to RedPoint, snad i Hudy...
Kalymnos - Ubytování 18.05.2015 Zdravím, máte někdo, prosím, nějaký tip na levnější ubytování na Kalymnosu? Ideálně někde v Masouri, ale klidně i jinde. Pojedeme ve dvou s přítelkyní někdy na přelomu září/říjen. Díky moc za každé info. Hore zdar! :)
  Re: Marie Bruzkova, 18.05.2015 Jo, uz je to mesic ... :-(
Labak - Hollywood<>Reichstag 18.05.2015 Mam dotaz(y),
jak se jmenuje masiv a tri kratsi cesty (a jejich obtiznost) mezi Hollywood a Reichstag na levym brehu? tesne vlevo od Reichstag. Je tam jeste jeden projekt.
Diky
  Re: Labak - Hollywood<>Reichstag 18.05.2015 Levý břeh Masív Zed Nářků Mosad VII "(Nový masív vlevo od masívu Reichstag)
V pravé část
    Re: Labak - Hollywood&lt;&gt;Reichstag 18.05.2015 Diky moc. Klicova informace je Zed narku.
  Re: Cesty na Prachově 19.05.2015 Jestli preferuješ silové stěnovky, tak pro tebe Prachov obecně není dobrá volba. V materiálu, ze kte
    Re: Cesty na Prachově 19.05.2015 Ze severní strany sluneční věže tam jsou krátké ukloněné cesty např...
Jinak klasiky, na mnic
      Re: Cesty na Prachově 19.05.2015 jsem z Moravy, takže jsem se chtěl někoho zeptat jak to tam vypadá, ať nejezdím zbytečně přes půl re
        Re: Cesty na Prachově 19.05.2015 100% stojí za návštěvu !!
          Re: Cesty na Prachově 19.05.2015 Stoji za navstevu, ale urcite ne stylem projdi a koukej..
            Re: Cesty na Prachově 20.05.2015 Pokud opravdu leze na klid Xa, tak tam stylem projdi a koukej v pohodě může jít..jinak samozřejmě ne
              Re: Cesty na Prachově 20.05.2015 ...a ve vybranou hodinu :-D Jo a na Turisťárně dobře vařej ;-)
  Re: Cesty na Prachově 19.05.2015 Nocturno na Strážní věž
  Re: Cesty na Prachově 19.05.2015 Jestli chceš krátký zajištěný těžký stěnový cesty, tak jed radši na křižák. Ne že by tam nebyly i dl
    Re: Cesty na Prachově 19.05.2015 dík za radu, ale jedu tam na dovolenou, takže když už tam budu, tak bych rád něco vylezl, ale zatím
Tre Cime - Dibona 17.05.2015 Ahoj lezl zde někdo cestu Dibona na CimaGrande /TreCime/ ? Zajímala by mě cesta dolů, zda se to dá zpět proslaňovat, ,nebo jak je to řešené. Zatím nás situace nutí jet ve 3 na laně, což si taky nejsem jistý zda bude to pravé, patrně tam poleze hodně lidí
  Re: Tre Cime - Dibona 17.05.2015 Ja sice tuhle cestu nelezl, ale kdyz se divam do pruvodce, tak je oznacena jako R2. S vynytovanyma
  Re: Tre Cime - Dibona 17.05.2015 Lezl jsem to asi před deseti lety. Počasí nás donutilo v deváté délce ustoupit. Na štandech skoby, p
  Re: Tre Cime - Dibona 17.05.2015 Všichni to sestupují po dolezení normálkou, kde jsou slaňovací kruhy.
    Re: Tre Cime - Dibona 17.05.2015 Aha děkuji moc za info , budeme muset doplnit team na dvě dvojky a mrknu na tu normálku , tak snad t
    Re: Tre Cime - Dibona 17.05.2015 kruhy luxusne, len treba trafit :)
  Re: Tre Cime - Dibona 17.05.2015 dibon je lehkej (když vyjde počasí) ale štandy co pamatuju skoby, ale hlavně i když se to nezdá se d
  Re: Tre Cime - Dibona 17.05.2015 Lézt se dá i ve třech - pokud teda máte s tím zkušenosti a nejste na štandu nemotorní (musíš přemotá
    Re: Tre Cime - Dibona 18.05.2015 Ještě jednou díky za vyčerpávající informace :-) tak nahoru by to šlo a dolů to hlavně trefit abycho
  Re: Tre Cime - Dibona 18.05.2015 Ahoj, my jsme to lezli před dvěma lety - cesta orientačně náročné spíš lezeš kde to pustí a kde b to
  Re: Tre Cime - Dibona 20.05.2015 Lezli jsme to loni v létě, ve třech s mojí jedenáctiletou dcerou. Na štandech byla pohoda, s námi na
  Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 16.05.2015 něco ve tvy obtiznosti najdes na Marence, něco u Perštejna (podél řeky Ohře), něco myslim bude i na
    Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 16.05.2015 Ještě Svatý Jan a Pálava. Také zakázaná Krakonošova hlava v Labském dole. Drobnosti jsou třeba také
    Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 16.05.2015 Martinka na Pálavě
      Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 16.05.2015 No je fakt,že jsem tam nikdy nebyl, ale podle průvodce moravské skály to je celkem dost ostrej trad.
      Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 18.05.2015 martinka je pekna, ale pozor na zakaz lezeni do 15. 8., prave ted tam hnizdi postolky.
  Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 17.05.2015 Kromě Bořně jsou v severních Čechách i další možnosti, i když o něco kratší; třeba Čima u Brnné (krá
  Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 17.05.2015 Někdy provádíme s nováčky nácvik na Vysoké skále u Štěpánova (kousek od Víru) - je to na 2 délky.
  Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 17.05.2015 Rez - su tam cesty za 5-6, ale ak lezies 5-6 tak radsej este pockaj.
    Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 18.05.2015 V Řeži není nic delšího než 50 m. Pokud tedy nechceš traverzovat celý 4. masiv.
      Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 18.05.2015 Tak isto Alkazar, a Sv. Jan, ked sa ale moc snazis tak tam das aj tri dlzky :)
        Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 18.05.2015 To ne - tam je to na férovku. V Alkazaru je na 2 délky pravá hrana Velkého Matterhornu. Zvlášť dolez
          Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 20.05.2015 Dlouhý cesty na Řeži jsou podobně vícedélkový jako na Dušičkový - možná by to na jednu dýlku s odřen
          Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 20.05.2015 Jezdit na Srbac kvuli Hrane matterhornu je podle me zhovadilost :D Srbsko oplyva mnohem zajimavejsim
            Re: Kam na vicedelky v CR (ne pisek)? 20.05.2015 Od nejlehčích je to spíš Janina 3, Komín 4, Okno 4+, Stará 4+ (od vody 5), Antišoková varianta 5-, I
1
...
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
...
2263
Cesty na Prachově Ahoj, mohl by mi někdo znalý poradit pár dobře odjištěných cest v Prachovských skalách. Obtížnostně spíše lehké cesty,ale kdyby byla nějaká výborně zajištěná, tak klidně do Xa. Jsem spíše silovější typ a preferuji kratší silové cesty a stěnové lezení. 10:51:25 17.05.2015odpovědět
  Re: Cesty na Prachově Jestli preferuješ silové stěnovky, tak pro tebe Prachov obecně není dobrá volba. V materiálu, ze kterého je, není moc místa na tenhle typ lezení. Mo-o-žná by se tam pár cest našlo (doporučit nemůžu, nelezl jsem), ale takovéhle lezení bych hledal v Labáku, v Tisé, případně v Teplicích. Ovšem, ani v Labáku ani v Teplicích to není krátký. Takže Tisá. 10:46:43 19.05.2015odpovědět
    Re: Cesty na Prachově Ze severní strany sluneční věže tam jsou krátké ukloněné cesty např...
Jinak klasiky, na mnicha, na táborskou -údolku, nebo stěnu pro veverku :-) ,
údolka na ameriku :-), na obelisk je krásná sedma...projdi a koukej :-) OndraH 12:15:03 19.05.2015odpovědět
      Re: Cesty na Prachově jsem z Moravy, takže jsem se chtěl někoho zeptat jak to tam vypadá, ať nejezdím zbytečně přes půl republiky... 13:21:54 19.05.2015odpovědět
        Re: Cesty na Prachově 100% stojí za návštěvu !! OndraH 13:40:54 19.05.2015odpovědět
          Re: Cesty na Prachově Stoji za navstevu, ale urcite ne stylem projdi a koukej.. 13:49:22 19.05.2015odpovědět
            Re: Cesty na Prachově Pokud opravdu leze na klid Xa, tak tam stylem projdi a koukej v pohodě může jít..jinak samozřejmě nezapomeň na zákaz používání mága, desítky tam mohou lézt s mágem jen vybraní jedinci :-) Sumec 11:42:52 20.05.2015odpovědět
              Re: Cesty na Prachově ...a ve vybranou hodinu :-D Jo a na Turisťárně dobře vařej ;-) Bída 16:17:25 20.05.2015odpovědět
  Re: Cesty na Prachově Nocturno na Strážní věž 19:13:32 19.05.2015odpovědět
  Re: Cesty na Prachově Jestli chceš krátký zajištěný těžký stěnový cesty, tak jed radši na křižák. Ne že by tam nebyly i dlouhý nezajištěný spáry, ale stěnový boldříky převažujou. vašek k. 22:15:38 19.05.2015odpovědět
    Re: Cesty na Prachově dík za radu, ale jedu tam na dovolenou, takže když už tam budu, tak bych rád něco vylezl, ale zatím jsem tam nikdy nebyl, tak nevím do čeho se pustit 22:37:26 19.05.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: