Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 6.Stribrny 11506 7.Nespoutaný 11494 8.Suchan 11187 Bouldry: 6.Kopecký 10675 7.Popovský 10475 8.Danda 10403 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Fagaraš 26.05.2015 zdar, za deset dní jedeme na Fagaraš, myslíte, že to bude ještě na mačky ?
  Re: Fagaraš 26.05.2015 Je na Fagaraši nějaké lezení nebo to je jen VHT?
    Re: Fagaraš 26.05.2015 je to hřebenovka, místy řetězy, jde o to že je to celý nad 2000 mnm. tak že nevím jestli v Rumunsku
      Re: Fagaraš 27.05.2015 V Alpách v této zeměpisné šířce sníh nad 2000m je. Jsou to ale zbytky, které při větší snaze obejdeš
        Re: Fagaraš 27.05.2015 já byl právě minulej tejden na Gerlachu a tam bylo sněhu ještě dost, dokonce i na skialpy a to jsou
          Re: Fagaraš 27.05.2015 Fagaraš je o 500 km jižněji než Ta3. Záleží, co zbytek grupy. Pokud bude většina mačky mít, pak bych
          Re: Fagaraš 28.05.2015 tatry a fagaraš jsou jinde.
    Re: Fagaraš 26.05.2015 je to hřebenovka, místy řetězy, jde o to že je to celý nad 2000 mnm. tak že nevím jestli v Rumunsku
      Re: Fagaraš 28.05.2015 Ahoj,
fagaraš sem párkrát šel. Sníh se tam místy drží i přes léto. Letos tam bylo obzvlášť na
      Re: Fagaraš 28.05.2015 Vzpomínám si na jeden úsek před Cabana Podragu, přes vrchol Arpasu Mare...Rumuni tomu říkají "t
      Re: Fagaraš 28.05.2015 Aktuální podmínky by bylo asi lepší pokusit se dohledat přímo na nějakym rumunskym serveru.
        Re: Fagaraš 28.05.2015 díky za rady, asi to nakonec vezmeme, lepší než se pak vracet
        Re: Fagaraš 28.05.2015 díky za rady, asi to nakonec vezmeme, lepší než se pak vracet
          Re: Fagaraš 28.05.2015 Najdi si na netu kontakt na mistni salvamont. Lamanou anglinu umi, neco se dozvis. Pripadne Cabana B
  Re: Fagaraš 29.05.2015 Na mačky to nebude, Fagaraš je pohodový choďák asi jako Roháče bez Ostrého roháče. Led tam už nebude
Odjištěné vícedélky blízko z Moravy 25.05.2015 Hledám oblast s dobře (slušně) odjištěnými vícedélkami v obtížnosti zhruba 4-6 ne moc daleko z Moravy (max 400 km). Byl bych rád kdyby to bylo v hezkém prostředí (nerad lezu mezi stromy a keři) a nebylo moc lámavé. Čím míň technické, tím lepší. Mám rád žu
  Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy 25.05.2015 co vtacnik SK? jsou tam i cesty lezitelne bez friendu ?
  Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy 26.05.2015 Hohe Wand, Rax, Tatry, Adr, Vtáčník...
    Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy 26.05.2015 Nechápu jak někdo soudný může odpovědět ádr, když se dotyčný ptal na ODJIŠTĚNÉ vícedélky... ):
      Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy 26.05.2015 Pojem odjištěné je relativní podle mě je to odjištěné schůdně a s rozumem, popřípadě se to dá dojist
        Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy 26.05.2015 myslim, ze borec, ktery hleda vicedelky 4-6UIAA si asi tezko pujde neco vytahnout do adru..ale je to
          Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy 26.05.2015 myslel jsem jištění ne dál jak 5 m od sebe pokud se nedá založit (abys měl jištění po 5 m). u čtyřek
            Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy 27.05.2015 Hohe Wand, Rax, Peilstein (jedna stěna 2-3 délková cca 90m)
Ztráta bílé hole 25.05.2015 Včera jsem v Labáku kdesi vytrousil cca 30 cm dlouhý džínovinový obal se skládací slepeckou holí uvnitř. Případného nálezce moc rád odměním. Honza, tel. 603 710 531
dotaz 25.05.2015 Dobrý den prosím vás chtěl bych se optat ohledně stěny když bych si ji chtěl udělat cca 2m do šířky a vysokou tak okolo 4 m zda li by se to mohlo vyrobit z osb desek nebo raději to bude chtít silnější desku děkuji vám za odpověď
  Re: dotaz 25.05.2015 Záleží jak moc to chceš převislé a kde to bude stát. Jestli to bude venku tak bych volil nějakou pře
    Re: dotaz 26.05.2015 Tak ono stejně nebudeš (předpokládám) mít desky 4m dlouhé, takže to budeš bouchat 2+2 metry. Pokud t
Severka Glockneru 25.05.2015 Čau,
nebyl někdo poslední dobou v severce Glockneru a neví jaká je aktuální podmínka?
Severka glockneru 25.05.2015 Čau,
nebyl někdo poslední dobou v severce Glockneru a neví jaká je aktuální podmínka?
Labák 25.05.2015 Ahoj,nebyl jste dnes někdo v Labáku? Sprchlo tam hodně? Přemýšlím, že bych zítra vyrazil, dle podmínek.
Díky za info.
Jarda
Parkování u skal - info 25.05.2015 Vezmu to krátce, některé pozemky u skal jsou obecní, soukromé, nebo v CHKO, takže DÍKY těm, co to respektují (máme nohy) a bude to fungovat bez problémů:
Změna - Poříčí nad Sázavou, parkování je u fotbalového hřiště.
Beze změny - Kreutzberg
  Re: Parkování u skal - info 25.05.2015 Kde se má správně parkovat na Kreutzberku? Na křižovatce, kde odbočuje polní cesta k lesu (což chápu
  Parkování u skal - Dolní Žleb 26.05.2015 Vezmu to krátce – beze změny: místní jsou nasraní, že je okolí posraný. K tomu je příležitostně vyhl
    Re: Parkování u skal - Dolní Žleb 26.05.2015 To by mě zajímalo, kdo z místních se chodí procházet pod skály. Tam to hovno někde za kamenem můžeš
      Re: Parkování u skal - Dolní Žleb 26.05.2015 když se řešení nechá na místních, vyřeší to zákazem vjezdu mimo dopravní obsluhy a nasmlouvají odtah
      Re: Parkování u skal - Dolní Žleb 26.05.2015 Cháronova toitoika není Chárona, ale je městská/veřejná – třeba pro ty, co v neděli ráno stojí front
        Re: Parkování u skal - Dolní Žleb 27.05.2015 Nebylo to myšleno tak, že by budku vlastnil převozník, tak jako nevlastní přívoz. Hold jen drží to v
Průvodce Buoux 25.05.2015 Ahoj, neměl byste někdo průvodce na Buoux v tištěné nebo PDF podobě? Býval na cragx.com, ale ta stránka už nefunguje:(
  Re: Průvodce Buoux 25.05.2015 Mají ho pod skalama v tom penzionu nebo co to je. Stojí myslím 25e
    Re: Průvodce Buoux 25.05.2015 JJ, jedu tam ale jen na den nebo 2 a nechce se mi dávat 20E...kdyby ho právě někdo měl, stačilo by m
      Re: Průvodce Buoux 26.05.2015 Ahoj,
já tam byl minulý rok a k mému údivu jsem se setkal, že nějaké cesty byly popsány na sk
Sušky - nová cesta 25.05.2015 Ahoj. Na Suškách asi 3m vpravo od Velké plotny je novější cesta s jedním borhákem a slaňákem, nastupuje se buď hranou a dírou vpravo s překrokem doleva do spáry nebo obtížněji přímo do spáry.. Nevíte náhodou, jak se jmenuje a obtížnost? Díky, Michal.
  Re: Sušky - nová cesta 25.05.2015 Název nevím, ale obtížnost tak o stupeň lehčí, než velká plotna...VI - VII
    Re: Sušky - nová cesta 25.05.2015 Díky
1
...
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: