Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 6.Stribrny 11506 7.Nespoutaný 11494 8.Suchan 11187 Bouldry: 6.Kopecký 10675 7.Popovský 10475 8.Danda 10403 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Rock Empire 1B Slight 25.05.2015 Zdarec! Měli jste už možnost někdo vyzkoušet sedák Rock Empire 1B Slight? Zaujala mě celkem jeho hmotnost ale obávám se trochu fórovýho provedení...
  Re: Rock Empire 1B Slight 25.05.2015 Ahoj. Sedák vlastním dva týdny. Je lehký, poddajný a velmi pohodlný. Když s ním lezu, vůbec necítím,
    Re: Rock Empire 1B Slight 25.05.2015 Jsem myslel, že Hudy bude mít schopnější zaměstnance. Aspoň by sis mohl(a) vymyslet nějaký věrohodný
      Re: Rock Empire 1B Slight 25.05.2015 Protože si pamatuju zbytečný věci, tak si i pamatuju s jakým sedákem lezl jeden kamarád co se shodou
        Re: Rock Empire 1B Slight 25.05.2015 Zkusili jste do těch novejch RE sedáků někdo už pořádně spadnout? Jako nízká hmotnost je super, ale
      Re: Rock Empire 1B Slight 25.05.2015 Honzo, nechápu tohle podezřívání. Pracuju na Hudy stěně a napsal jsem svůj názor. Nejsem sponzorovan
        Re: 25.05.2015 Jsem kokot, omlouvám se.
          Re: 27.05.2015 Ano haf
        Re: Rock Empire 1B Slight 27.05.2015 Tady nejde o podezřívání. Hudy prostě tímto způsobem marketing dělá. A není na tom nic špatného. Dis
          Re: Rock Empire 1B Slight 28.05.2015 Já jsem si toto už taky mnohokrát říkal. Dá se to ale nějak prokázat?
    Re: Rock Empire 1B Slight 25.05.2015 Vypadat kvalitně může, ale počkej za rok. Můj první sedák vydržel skoro 10 let, teď třeba nový Petzl
      Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Sedák vlastním asi měsíc a jsem s ním max spokojený!
Lezu převážně na písku. Je hodně lehký,
        Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Jo, okopčený Arcteryx, aspoň designem, to první mě napadlo když jsem si ho na krámě prohlížel. Z Tvé
          Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Arcteryxu skončil patent RE zareagoval levněji... Řekl bych že se s podobnymi sedaky roztrhne pytel
            Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Zajímavá informace!! Před nedávnem jsem dával palec hore Ocúnu za pokus o vlastní vývoj (a néé jako
              Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 On je to okopčenej Arcteryx jen po vizuální stránce. Technologie s možnostmi RE okopírovat nejde. Pr
            Re: Rock Empire 1B Slight 27.05.2015 Můžeš to co tvrdíš nějak doložit? I kdyby patent skončil, pochybuju, že by RE to technologicky zvlád
            Re: Rock Empire 1B Slight 27.05.2015 Na tuhle chujovinu jsi přišel kde??
              Re: Rock Empire 1B Slight 02.06.2015 Nastrčenej agent z hudáče :D
          Re: Rock Empire 1B Slight 02.06.2015 Tady je vidět, co udělá design. Stačí sedák vyrobit v křiklavý barvě a plebs má hned pocit, že to je
            Re: Rock Empire 1B Slight 02.06.2015 :-D
        Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Jasně, ale jsou lidi, co smrdí korunou a pro ně je "trvanlivost" na prvním místě...
          Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Patnáct stovek na tři roky snad někde nasyslí i total sockař.... Právě že cena tohoto úvazku je více
            Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Kdyby to byl jediný výdaj spojený s lezením, pak asi ano.
              Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Zase ty prachy. Proč se to stočí vždy tam? Tak tento sport nedělej, když je to "drahé". As
                Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Když je mimo Tvé chápání, že existují lidé, kteří mají vysoko do žlabu, tak asi další diskuse nemá m
                  Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 setris po desetikorunach? smarja tak zrus internet a hned budes mit tri kila mesicne navic
                    Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Kde jsem psal že zrovna já? Ale znám dost lidí, kteří to takto mají...
                Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 sport začíná být záležitostí snobů..
                Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Na prachy se to stoci proto, ze je dost lidi, co je nemaj. Pokud to nechapes, gratuluju, tento probl
                Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Na prachy se to stoci proto, ze je dost lidi, co je nemaj. Pokud to nechapes, gratuluju, tento probl
                  Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Toto některý lidi nikdy nepochopěj...
            Re: Rock Empire 1B Slight 27.05.2015 Jenže 1500 není velmi přijatelná cena. Rok nazpátek se za to dal koupit Petzl Hirundos, sen sportovn
              Re: Rock Empire 1B Slight 27.05.2015 Onyx je hmotností i celkovou koncepcí někde jinde. Hirundos se dá v pohodě sehnat okolo 1500Kč, stač
                Re: Rock Empire 1B Slight 27.05.2015 už je nová verze hirundosu a ta je za tu vyšší cenu
                  Re: Rock Empire 1B Slight 02.06.2015 No ale pořád je k dispozici relativně dost těch starších za nižší cenu: myslím, že při rozhodování n
                Re: Rock Empire 1B Slight 27.05.2015 Ano, Singing Rock Onyx je těžší. O 80 gramů, což mi přijde v mých cestách do 9 nevýznamné. Zato je v
        Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 No zrovna to úchylně zvolené barevné řešení moc neusnadní např. kontrolu švů...
      Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Hele jako sorry za blbej dotaz, ale když už jsme u těch historickejch sedáků, jak to je s bezpečnost
        Re: Rock Empire 1B Slight 28.05.2015 Jo tohle jsem si taky říkal už před lety, ale nikdy sem neslyšel, že by se podobná nehoda stala...
  Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Řešíte nesmysly! Sebelepší sedák tě výkonostně o moc dál neposune. Radši se soustřeď na to, aby ses
  Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Sedák mam asi tři měsíce a je naprosto super! Lezu převážně na písku, napadal jsem už do něho dost a
    Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 "Když vydrží alespoň rok"
Božee, jak často lezeš že máš takovou spotřebu ma
      Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Už bohužel nelezu tak často jako dřív, to jsem měl standartně dva sedáky na rok. Teď jsem rád, když
        Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 OMG
  Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 Měl jsem ho jen půjčenej na pár hodin. Myslím, že se celkem dost povedl (snaha o okopírovanej Arcter
  Re: Rock Empire 1B Slight 26.05.2015 To na sedáku opravdu tolik záleží, že je možné vytvořit táák dlouhou diskusi??
    Re: Rock Empire 1B Slight 27.05.2015 Uvodem:
- jsem zaangazovany v HUDY
- pro RE testuji a jsem jejich ambasadorem
<
      Re: Rock Empire 1B Slight 27.05.2015 Ahoj,nevíte někdo, zda má sedák 3B SLIGHT nebo 4B SLIGHT všitá poutka na plastové nosiče materiálu?
        Re: Rock Empire 1B Slight 27.05.2015 Sloty na plastové nosiče jsou na modelu 4B Slight
      Re: Rock Empire 1B Slight 27.05.2015 Je hezký, že jsi aspoň přiznal barvu, že tě hulysport platí...
      Re: Rock Empire 1B Slight 02.06.2015 hm, Linerth vylezl z díry..
  Re: Rock Empire 1B Slight 28.05.2015 OK, mám v tom trošku zmatek. Kdybyste si měli vybrat sedák pro sportovní lezení z trojice RE 1B, Pet
    Re: Rock Empire 1B Slight 28.05.2015 ocun ego
    Re: Rock Empire 1B Slight 28.05.2015 doporučuju se navazovat přímo na lano ;-)
    Re: Rock Empire 1B Slight 29.05.2015 Hirundos, Petzl je světová značka..
    Re: Rock Empire 1B Slight 01.06.2015 Kdybych ti zavázal oči a ty nevěděl který z nich máš na sobě tak bys stejně rozdíl nepoznal, tak nev
    Re: Rock Empire 1B Slight 02.06.2015 Hlasuju pro ocún :-D
    Re: Rock Empire 1B Slight 12.06.2015 Jo Ocún Ego mě ze sportovních sedáků nadchnul nejvíc!
    Re: Rock Empire 1B Slight 17.06.2015 Hirundos ;-)
  Re: Rock Empire 1B Slight 29.05.2015 Mrkni na sedáky od Bealu. Mám ho už sedum měsícůn na testování a super. je téměr totožný, technologi
    Re: Rock Empire 1B Slight 31.05.2015 S kterým konkrétním modelem máš zkušenosti?
      Re: Rock Empire 1B Slight 02.06.2015 Beal instinct
    Re: Rock Empire 1B Slight 01.06.2015 no já myslím že to že Arcteryxu vypršel patent je trochu fake..
      Re: Rock Empire 1B Slight 01.06.2015 Jsem naprosto v klidu, nikdo z nás žádný patent neobchází, (umíte si představit že bychom šli proti
      Re: Rock Empire 1B Slight 01.06.2015 Jsem naprosto v klidu, nikdo z nás žádný patent neobchází, (umíte si představit že bychom šli proti
        Re: Rock Empire 1B Slight 01.06.2015 Takže něco podobného jako když se všichni designéři elektroniky snaží kopírovat Apple?
          Re: Rock Empire 1B Slight 17.06.2015 Ktery potichu - za vydatne pomoci sveho pravniho oddeleni - kopiruje ostatni. Takovy zamotany kruh.
  Re: Rock Empire 1B Slight 10.06.2015 Ježiš to je zase diskuze! Lidi co tu řeší gramy maj pak smrt v očích v 6- na překližce...
  Re: Rock Empire 1B Slight 11.06.2015 Tak jsem konečně měl možnost ten "zázrak" vyzkoušet. No ani nenadchnul, ale ani neurazil.
    Re: Rock Empire 1B Slight 12.06.2015 Mám vyřešeno jestli koupit nebo ne. Zkoušel jsem M-ko. V pase dobrý, přes nohy ho nenatáhnu. Asi si
      Re: Rock Empire 1B Slight 12.06.2015 zkus 3B, mam stejny problem a prave poprve mi sednul jak ulity a nekonci mi nohavicky v puli stehen<
      Re: Rock Empire 1B Slight 14.06.2015 Mám pocit, že to je problém spousty lezců okolo mě a spousty sedáků.
Takže mi vrtalo hlavou,
        Re: Rock Empire 1B Slight 14.06.2015 To sedí.
Občas si po ránu připadám jako těhotná starší žena trpící poruchou příjmu potravy.
        Re: Rock Empire 1B Slight 15.06.2015 Se divim že na to výrobci (hlavně ty domácí) nedokážou zareagovat! A pak že nabídka/poptávka funguje
          Re: Rock Empire 1B Slight 16.06.2015 funguje to jen v učebnicích pro ekonomy:-/
nová ferrata - Slaný 25.05.2015 Tak se zřejmě líhne nová ferrata nedaleko Prahy - na Slánské hoře. Přikládám odkaz na článek z webu občané města Slaného, který na problematiku upozorňuje. A opět, jak to u u nás budovaných ferrat bývá, je to kontroverzní téma. Jsou tam sice jen dvě fotky
  Re: nová ferrata - Slaný 25.05.2015 Už je to dlouho, co jsem nahoru na Slánskou horu vyšel naposledy (sopka, čedič, z části bývalá sklád
    Re: nová ferrata - Slaný 22.09.2015 Schválně kolik toho zase vypadne...
    Re: nová ferrata - Slaný 22.09.2015 Schválně kolik toho zase vypadne...
      Re: nová ferrata - Slaný 22.09.2015 sorry zapomnel jsem se podepsat..
  Re: nová ferrata - Slaný 21.09.2015 ahoj,
byl jsem tam s detma a byl jsem prekvapenej, jak na muj vkus je okolo hory velikej bord
    Re:Už je to tady- nová ferrata - Slaný 21.09.2015 Už dlouho jsem čekal na novou zprávu o nové Via- ferrata, která dokáže překvapit. A je to tu.
  Re: Lezení Rakousko (Berchtesgadener Alpen) 24.05.2015 můžeš zkoušet norky a švajcary (yr.no nebo meteoblue.ch) nebo jinou globální předpověď s úžasnou gra
    Re: Lezení Rakousko (Berchtesgadener Alpen) 24.05.2015 Nebo se podivas primo ke zdroji (i kdyz v pripade Berchtesgadenu to neni uplne pravda) na zamg.at. W
      Re: Lezení Rakousko (Berchtesgadener Alpen) 25.05.2015 Jo! zamg.ac.at ma velmi solidni predpovedi. Je to neco jako nase chmi.
      Re: Lezení Rakousko (Berchtesgadener Alpen) 25.05.2015 Nebo se koukni na počasí na stránky rakouskýho alpenvereinu, asi bude podobná předpověď i na německý
  Re: Lezení Rakousko (Berchtesgadener Alpen) 25.05.2015 Na uváděnou klasu je to docela poctivá cesta. Sestup je buď dlouhý hřebenem, nebo dost nepříjemnou r
Dean 24.05.2015 Sáákra, to nejsou ze světa žádné jiné novinky a zajímavé články? Dělá mi špatně se furt dívat na tu smutnou titulku o Deanovi.
Velikost Red Chili 24.05.2015 Zdar, nevíte někdo, jak mají lezky Red Chili posunuté či neposunuté číslování velikostí? Jestli zkrátka na nohu třeba 40 jsou zhruba optimální 40 nebo si spíš člověk musí vzít 37...
  Re: Velikost Red Chili 24.05.2015 Zdar. Mám nohu 43,5 a lezky 42 durango nano. Ze začátku byly supr, ale hodně rychle se vytáhly a teď
Skály v Anglii 22.05.2015 Nazdar, nevíte kde bych mohl zjistit seznam nebo nejlíp mapu skal v Anglii? Konkrétně kolem Worcesteru. Budu tam přes léto, tak jestli si vzít lezečky :) Díky.
  Re: Skály v Anglii 23.05.2015 Lezečky si určitě vem. Naprosto vyčerpávající seznam je i s mapou na stránkách ukclimbing.com
Lezecká anketa 21.05.2015 Téma do diskuse.
1. Nejoblíbenější lezecká oblast u nás:
2. Nejoblíbenější lezecká oblast v zahraničí:
3. Nejoblíbenější jistítko:
4. Nejoblíbenější typ lana:
5. Nejoblíbenější horolezecká značka:
  Re: Lezecká anketa 22.05.2015 1. rabštejn
2. tatry
3. simond toucan
4. beal joker
5. petzl
  Re: Lezecká anketa 22.05.2015 1. Drátník
2. Dolomity
3. B.D. ATC-guide
4. Beal Booster
5. Petzl
  Re: Lezecká anketa 22.05.2015 1.kras, labák, ostaš bor a vše ostatní
2.alpy, tatry a všude tam kam pojedu a nebudu muset sm
  Re: Lezecká anketa 22.05.2015 1.kras, labák, ostaš bor a vše ostatní
2.alpy, tatry a všude tam kam pojedu a nebudu muset sm
  Re: Lezecká anketa 22.05.2015 1. Drátník
2. Dolomity
3. B.D. ATC-guide
4. Beal Booster
5. Petzl
    Re: Lezecká anketa 22.05.2015 1. Adršpach a Broumovky
2. Val di Mello + Bergel
3. kyblík s okem (jako ATC Guide apod
    Re: Lezecká anketa 22.05.2015 1. kras
2. hollental stenky/alpy hory
3. osma single/kybl dvojcata
4. chlupata
  Re: Lezecká anketa 22.05.2015 1. Adršpach
2. Sasko
3. osma
4. 10,2 a víc
5. Ocún
  Re: Lezecká anketa 22.05.2015 1. Sušky
2. Jura
3. kýbl Wild Country
4. 9,8 - 10,0 Tendon
5. Charlet (t
  Re: Lezecká anketa 22.05.2015 1. doma
2. nejezdím, kafrám po netu, zkušeností mám na rozdávání...
3. nepoužívám, lzu
  Re: Lezecká anketa 22.05.2015 1. doma
2. nejezdím, kafrám po netu, zkušeností mám na rozdávání...
3. nepoužívám, lzu
    Re: Lezecká anketa 25.05.2015 Jsi jedl virtuální vtipnou kaši, ne?
  Re: Lezecká anketa 22.05.2015 1. Kras, Labák
2. španělský oblasti
3. grigri
4. tendon
jak muže někdo n
    Re: Lezecká anketa 23.05.2015 boha to je zase comment :)))
  Re: Lezecká anketa 22.05.2015 1. Ostrov / Labák
2. Dolomity / Geyikbayri
3. ATC
4. Booster 9.7mm
5. Pe
  Re: Lezecká anketa 22.05.2015 1. Štramberk, lezecké začátky, klasika i dnes
2. Wilder Kaiser, nekonečné možnosti všech obtí
  Re: Lezecká anketa 22.05.2015 1. Ádr
2. Buoux
3. Osma
4. Beal
5. Petzl
  Re: Lezecká anketa 23.05.2015 1. Křížák- až budu nesmrtelny, tak to bude Adršpach
2. Nikde jsem nebyl, až budu, bude to asi
  Re: Lezecká anketa 23.05.2015 1. HIS
2. Arco
3. Grigri 2
4. Beal Booster 9,7
5. Petzl
  Re: Lezecká anketa 23.05.2015 Ráj
Geikbaikykyryký
Megajul
tendon
ocún
  Re: Lezecká anketa 23.05.2015 1) Tisá, Ostrov
2) Frankenjura
3) Petzl Grigri
4) Tendon Master 9,7, Beal Sting
  Re: Lezecká anketa 24.05.2015 1. Labák
2. Arco
3. gri-gri
4. Beal
5. Petzl
  Re: Lezecká anketa 25.05.2015 1. Ostrov
2. Tatry
3. HMS + půlloďák
4. Mammut Phoenix
5. Black Diamond
    Re: Lezecká anketa 25.05.2015 HMS + půlloďák. Co je to blbost.
Kdo mohl takový nesmysl vypustit.
HMS (Halbmastwurssi
    Re: Lezecká anketa 25.05.2015 HMS + půlloďák. Co je to blbost.
Kdo mohl takový nesmysl vypustit.
HMS (Halbmastwurssi
      Re: Lezecká anketa 26.05.2015 označení: HMS Karabina + půlloďák...tak to bylo myšleno, v podstatě máš pravdu. Ale na všech školení
  Re: Lezecká anketa 25.05.2015 1. Bor
2. Paklenica
3. Smart
4. Tendon 9,8
5. 5.10
  Re: Lezecká anketa 25.05.2015 1. Šárka, Hlubočepy a vše do 45min jízdy od Prahy.
2. Jura, Kaitersberg a všude jinde, kde j
Ubytování Frankenjura 21.05.2015 Čau, můžete prosím někdo poradit ubytování v Juře pro dvojici s miminem? Apartmán nebo i kemp. Díky. Roman
  Re: Ubytování Frankenjura 21.05.2015 Kdekoliv, v každé vesnici je Gasthaus, v každé druhé Zimmer frei a v každé třetí Ferienwohnung a Fer
          Re: Ubytování Frankenjura 16.06.2015 máš to na těch stránkách, wohnungen a preise..
            Re: Ubytování Frankenjura 16.06.2015 Apartmán s dvěma ložnicema a kuchyní ve kterým jsme byli 4 dospělí a 2 mimina nás stál 48 EUR za noc
Lezení v oblasti Českého ráje 21.05.2015 Ahoj, o prázdninách plánuji lezení v oblasti Českého ráje. Poraďte kam se podívat (klidně zajedu i do širšího okolí - Jizerky, Dubské skály apod.). Mám nejradši silové nebo vytrvalostní cesty s dobrým jištěním. Na písku preferuji cesty po lištách a voštin
  Re: Lezení v oblasti Českého ráje 21.05.2015 zkus nastřelit obtížnost jakou si představuješ. když ti doporučím něco na to moje souftmouvrování a
    Re: Lezení v oblasti Českého ráje 21.05.2015 většinou lezu 4-6 UIAA, občas 7-8 a mám i jednu 9+. Od těch šestek už mám rád dobře zajištěné cesty
      Re: Lezení v oblasti Českého ráje 22.05.2015 sušky (ve všední dny). částečně panťák (nezaleze si člověk který rutinně nevyleze sedmu s písmenem).
        Re: Lezení v oblasti Českého ráje 22.05.2015 co myslíš těmi skvosty v Dubských skalách?
          Re: Lezení v oblasti Českého ráje 22.05.2015 túdle núdle. skvosty jsou to toho druhu, že materiál je srovnatelný se skalákem a olezenost na předv
            Re: Lezení v oblasti Českého ráje 22.05.2015 Jsem si ten skvost představil a mám poprskanej monitor :-D S utajením souhlas, zveřejnit = konec ces
          Re: Lezení v oblasti Českého ráje 22.05.2015 Jedno patro na Raci, neco ve Svojkove, naky cerny veze v Srni, neco na Vlhosti a v Udoli Loubenskyho
            Re: Lezení v oblasti Českého ráje 07.06.2015 poraď za kterými cestami se vyplatí jet do Dubských...
  Re: Lezení v oblasti Českého ráje 22.05.2015 Silových i vytrvalostních cest je na Suškách i Panteonu dostatek. Souhlasil bych i s tím Prachovem.
    Re: Lezení v oblasti Českého ráje 22.05.2015 Musím souhlasit, výběr se ti zužuje na Panťák, Hodkovice a Sušky. Ten Prachov s podmínkou, protože r
      Re: Lezení v oblasti Českého ráje 22.05.2015 a co Rač v Dubských? tam je to taky solivé? třeba sportovky na Vyhlídce vypadají docela hezky (podle
        Re: Lezení v oblasti Českého ráje 22.05.2015 jojo, Rač mi někdo doporučil jako pevnou, ale odvezl jsem si dojem, že Hrubice je proti tomu beton.
      Re: Lezení v oblasti Českého ráje 22.05.2015 Hodkovice: většina cest 4-6 (7) - jištění většinou dobré mimo klasik na Kvočnách, ale pro překližkář
        Re: Lezení v oblasti Českého ráje 22.05.2015 Navíc jsou to zrovna ty rajbasy, což tazatel spíš nechtěl.
          Re: Lezení v oblasti Českého ráje 22.05.2015 Poradíte mi které průvodce se hodí koupit? Koupil bych ty Sušky, Pantheon a Prachov, ale nechci kupo
            Re: Lezení v oblasti Českého ráje 23.05.2015 Pak jsou tam v oblasti ještě ty drobný oblasti jako Matoušovka, Vajoletky, Obrvégry, to není špatný.
              Re: Lezení v oblasti Českého ráje 24.05.2015 Panťák je tady na lezci. ty hlavní cesty tam sou
lezení MADEIRA 21.05.2015 Ahoj nemáte někdo tucha, zda se dá lézt něco na Madeiře? Případně kde najít info a průvodnce.. Díky moc
1
...
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
...
2263
Skály v Anglii Nazdar, nevíte kde bych mohl zjistit seznam nebo nejlíp mapu skal v Anglii? Konkrétně kolem Worcesteru. Budu tam přes léto, tak jestli si vzít lezečky :) Díky. Manyas 14:19:26 22.05.2015odpovědět
  Re: Skály v Anglii Lezečky si určitě vem. Naprosto vyčerpávající seznam je i s mapou na stránkách ukclimbing.com
Je to v sekci Crag search. mapa zelených puntíků, skal je tam ďesně, někdy ovšem kolísavé kvality. Jirka 00:06:57 23.05.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: