LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   “Nejdřív je climbing a potom polibek tvůj!” Jiří Korn.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
32.Lachman 10260
33. 10255
34.Kubíček 10215
Bouldry:
32.Obal 9553
33.Stadtherrová 9550
34.Stribrny 9534
Hory:
27.Relovsky 2422
28.Trkal 2410
29.Slavíček 2366

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231296 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Odjištěné vícedélky blízko z Moravy25.05.2015
Hledám oblast s dobře (slušně) odjištěnými vícedélkami v obtížnosti zhruba 4-6 ne moc daleko z Moravy (max 400 km). Byl bych rád kdyby to bylo v hezkém prostředí (nerad lezu mezi stromy a keři) a nebylo moc lámavé. Čím míň technické, tím lepší. Mám rád žu
 Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy25.05.2015
Hohe Wand?
 Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy25.05.2015
co vtacnik SK? jsou tam i cesty lezitelne bez friendu ?
 Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy26.05.2015
Hohe Wand, Rax, Tatry, Adr, Vtáčník...
  Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy26.05.2015
Nechápu jak někdo soudný může odpovědět ádr, když se dotyčný ptal na ODJIŠTĚNÉ vícedélky... ):
   Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy26.05.2015
to samé Tatry
   Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy26.05.2015
Pojem odjištěné je relativní podle mě je to odjištěné schůdně a s rozumem, popřípadě se to dá dojist
    Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy26.05.2015
myslim, ze borec, ktery hleda vicedelky 4-6UIAA si asi tezko pujde neco vytahnout do adru..ale je to
     Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy26.05.2015
myslel jsem jištění ne dál jak 5 m od sebe pokud se nedá založit (abys měl jištění po 5 m). u čtyřek
      Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy27.05.2015
Hohe Wand, Rax, Peilstein (jedna stěna 2-3 délková cca 90m)

 Ztráta bílé hole25.05.2015
Včera jsem v Labáku kdesi vytrousil cca 30 cm dlouhý džínovinový obal se skládací slepeckou holí uvnitř. Případného nálezce moc rád odměním. Honza, tel. 603 710 531

 dotaz 25.05.2015
Dobrý den prosím vás chtěl bych se optat ohledně stěny když bych si ji chtěl udělat cca 2m do šířky a vysokou tak okolo 4 m zda li by se to mohlo vyrobit z osb desek nebo raději to bude chtít silnější desku děkuji vám za odpověď
 Re: dotaz 25.05.2015
Záleží jak moc to chceš převislé a kde to bude stát. Jestli to bude venku tak bych volil nějakou pře
  Re: dotaz 26.05.2015
Tak ono stejně nebudeš (předpokládám) mít desky 4m dlouhé, takže to budeš bouchat 2+2 metry. Pokud t

 Severka Glockneru25.05.2015
Čau,
nebyl někdo poslední dobou v severce Glockneru a neví jaká je aktuální podmínka?

 Severka glockneru25.05.2015
Čau,
nebyl někdo poslední dobou v severce Glockneru a neví jaká je aktuální podmínka?

 Labák25.05.2015
Ahoj,nebyl jste dnes někdo v Labáku? Sprchlo tam hodně? Přemýšlím, že bych zítra vyrazil, dle podmínek.

Díky za info.

Jarda

 Parkování u skal - info25.05.2015
Vezmu to krátce, některé pozemky u skal jsou obecní, soukromé, nebo v CHKO, takže DÍKY těm, co to respektují (máme nohy) a bude to fungovat bez problémů:
Změna - Poříčí nad Sázavou, parkování je u fotbalového hřiště.
Beze změny - Kreutzberg
 Re: Parkování u skal - info25.05.2015
Kde se má správně parkovat na Kreutzberku? Na křižovatce, kde odbočuje polní cesta k lesu (což chápu
 Parkování u skal - Dolní Žleb26.05.2015
Vezmu to krátce – beze změny: místní jsou nasraní, že je okolí posraný. K tomu je příležitostně vyhl
  Re: Parkování u skal - Dolní Žleb26.05.2015
To by mě zajímalo, kdo z místních se chodí procházet pod skály. Tam to hovno někde za kamenem můžeš
   Re: Parkování u skal - Dolní Žleb26.05.2015
když se řešení nechá na místních, vyřeší to zákazem vjezdu mimo dopravní obsluhy a nasmlouvají odtah
   Re: Parkování u skal - Dolní Žleb26.05.2015
Cháronova toitoika není Chárona, ale je městská/veřejná – třeba pro ty, co v neděli ráno stojí front
    Re: Parkování u skal - Dolní Žleb27.05.2015
Nebylo to myšleno tak, že by budku vlastnil převozník, tak jako nevlastní přívoz. Hold jen drží to v

 Průvodce Buoux25.05.2015
Ahoj, neměl byste někdo průvodce na Buoux v tištěné nebo PDF podobě? Býval na cragx.com, ale ta stránka už nefunguje:(
 Re: Průvodce Buoux25.05.2015
Mají ho pod skalama v tom penzionu nebo co to je. Stojí myslím 25e
  Re: Průvodce Buoux25.05.2015
JJ, jedu tam ale jen na den nebo 2 a nechce se mi dávat 20E...kdyby ho právě někdo měl, stačilo by m
   Re: Průvodce Buoux26.05.2015
Ahoj,
já tam byl minulý rok a k mému údivu jsem se setkal, že nějaké cesty byly popsány na sk

 Sušky - nová cesta25.05.2015
Ahoj. Na Suškách asi 3m vpravo od Velké plotny je novější cesta s jedním borhákem a slaňákem, nastupuje se buď hranou a dírou vpravo s překrokem doleva do spáry nebo obtížněji přímo do spáry.. Nevíte náhodou, jak se jmenuje a obtížnost? Díky, Michal.
 Re: Sušky - nová cesta25.05.2015
Název nevím, ale obtížnost tak o stupeň lehčí, než velká plotna...VI - VII
 Re: Sušky - nová cesta25.05.2015
Cesta se jmenuje Vykuk a má to ještě variantu viz.
  Re: Sušky - nová cesta25.05.2015
Cesta to je zajímavá, velmi. Lezl sem jí pravou částí plotny až skoro pod ten kruh a metr pod ním tr
  Re: Sušky - nová cesta25.05.2015
Díky

 Rock Empire 1B Slight25.05.2015
Zdarec! Měli jste už možnost někdo vyzkoušet sedák Rock Empire 1B Slight? Zaujala mě celkem jeho hmotnost ale obávám se trochu fórovýho provedení...
 Re: Rock Empire 1B Slight25.05.2015
Ahoj. Sedák vlastním dva týdny. Je lehký, poddajný a velmi pohodlný. Když s ním lezu, vůbec necítím,
  Re: Rock Empire 1B Slight25.05.2015
Jsem myslel, že Hudy bude mít schopnější zaměstnance. Aspoň by sis mohl(a) vymyslet nějaký věrohodný
   Re: Rock Empire 1B Slight25.05.2015
Protože si pamatuju zbytečný věci, tak si i pamatuju s jakým sedákem lezl jeden kamarád co se shodou
    Re: Rock Empire 1B Slight25.05.2015
Zkusili jste do těch novejch RE sedáků někdo už pořádně spadnout? Jako nízká hmotnost je super, ale
   Re: Rock Empire 1B Slight25.05.2015
Honzo, nechápu tohle podezřívání. Pracuju na Hudy stěně a napsal jsem svůj názor. Nejsem sponzorovan
    Re:25.05.2015
Jsem kokot, omlouvám se.
     Re:27.05.2015
Ano haf
    Re: Rock Empire 1B Slight27.05.2015
Tady nejde o podezřívání. Hudy prostě tímto způsobem marketing dělá. A není na tom nic špatného. Dis
     Re: Rock Empire 1B Slight28.05.2015
Já jsem si toto už taky mnohokrát říkal. Dá se to ale nějak prokázat?
  Re: Rock Empire 1B Slight25.05.2015
Vypadat kvalitně může, ale počkej za rok. Můj první sedák vydržel skoro 10 let, teď třeba nový Petzl
   Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Sedák vlastním asi měsíc a jsem s ním max spokojený!
Lezu převážně na písku. Je hodně lehký,
    Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Jo, okopčený Arcteryx, aspoň designem, to první mě napadlo když jsem si ho na krámě prohlížel. Z Tvé
     Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Arcteryxu skončil patent RE zareagoval levněji... Řekl bych že se s podobnymi sedaky roztrhne pytel
      Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Zajímavá informace!! Před nedávnem jsem dával palec hore Ocúnu za pokus o vlastní vývoj (a néé jako
       Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
On je to okopčenej Arcteryx jen po vizuální stránce. Technologie s možnostmi RE okopírovat nejde. Pr
      Re: Rock Empire 1B Slight27.05.2015
Můžeš to co tvrdíš nějak doložit? I kdyby patent skončil, pochybuju, že by RE to technologicky zvlád
      Re: Rock Empire 1B Slight27.05.2015
Na tuhle chujovinu jsi přišel kde??
       Re: Rock Empire 1B Slight02.06.2015
Nastrčenej agent z hudáče :D
     Re: Rock Empire 1B Slight02.06.2015
Tady je vidět, co udělá design. Stačí sedák vyrobit v křiklavý barvě a plebs má hned pocit, že to je
      Re: Rock Empire 1B Slight02.06.2015
:-D
    Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Jasně, ale jsou lidi, co smrdí korunou a pro ně je "trvanlivost" na prvním místě...
     Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Patnáct stovek na tři roky snad někde nasyslí i total sockař.... Právě že cena tohoto úvazku je více
      Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Kdyby to byl jediný výdaj spojený s lezením, pak asi ano.
       Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Zase ty prachy. Proč se to stočí vždy tam? Tak tento sport nedělej, když je to "drahé". As
        Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Když je mimo Tvé chápání, že existují lidé, kteří mají vysoko do žlabu, tak asi další diskuse nemá m
         Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
setris po desetikorunach? smarja tak zrus internet a hned budes mit tri kila mesicne navic
          Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Kde jsem psal že zrovna já? Ale znám dost lidí, kteří to takto mají...
        Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
sport začíná být záležitostí snobů..
        Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Na prachy se to stoci proto, ze je dost lidi, co je nemaj. Pokud to nechapes, gratuluju, tento probl
        Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Na prachy se to stoci proto, ze je dost lidi, co je nemaj. Pokud to nechapes, gratuluju, tento probl
         Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Toto některý lidi nikdy nepochopěj...
      Re: Rock Empire 1B Slight27.05.2015
Jenže 1500 není velmi přijatelná cena. Rok nazpátek se za to dal koupit Petzl Hirundos, sen sportovn
       Re: Rock Empire 1B Slight27.05.2015
Onyx je hmotností i celkovou koncepcí někde jinde. Hirundos se dá v pohodě sehnat okolo 1500Kč, stač
        Re: Rock Empire 1B Slight27.05.2015
už je nová verze hirundosu a ta je za tu vyšší cenu
         Re: Rock Empire 1B Slight02.06.2015
No ale pořád je k dispozici relativně dost těch starších za nižší cenu: myslím, že při rozhodování n
        Re: Rock Empire 1B Slight27.05.2015
Ano, Singing Rock Onyx je těžší. O 80 gramů, což mi přijde v mých cestách do 9 nevýznamné. Zato je v
    Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
No zrovna to úchylně zvolené barevné řešení moc neusnadní např. kontrolu švů...
   Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Hele jako sorry za blbej dotaz, ale když už jsme u těch historickejch sedáků, jak to je s bezpečnost
    Re: Rock Empire 1B Slight28.05.2015
Jo tohle jsem si taky říkal už před lety, ale nikdy sem neslyšel, že by se podobná nehoda stala...
 Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Řešíte nesmysly! Sebelepší sedák tě výkonostně o moc dál neposune. Radši se soustřeď na to, aby ses
 Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Sedák mam asi tři měsíce a je naprosto super! Lezu převážně na písku, napadal jsem už do něho dost a
  Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
"Když vydrží alespoň rok"

Božee, jak často lezeš že máš takovou spotřebu ma
   Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Už bohužel nelezu tak často jako dřív, to jsem měl standartně dva sedáky na rok. Teď jsem rád, když
    Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
OMG
 Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
Měl jsem ho jen půjčenej na pár hodin. Myslím, že se celkem dost povedl (snaha o okopírovanej Arcter
 Re: Rock Empire 1B Slight26.05.2015
To na sedáku opravdu tolik záleží, že je možné vytvořit táák dlouhou diskusi??
  Re: Rock Empire 1B Slight27.05.2015
Uvodem:
- jsem zaangazovany v HUDY
- pro RE testuji a jsem jejich ambasadorem
<
   Re: Rock Empire 1B Slight27.05.2015
Ahoj,nevíte někdo, zda má sedák 3B SLIGHT nebo 4B SLIGHT všitá poutka na plastové nosiče materiálu?
    Re: Rock Empire 1B Slight27.05.2015
Sloty na plastové nosiče jsou na modelu 4B Slight
   Re: Rock Empire 1B Slight27.05.2015
Je hezký, že jsi aspoň přiznal barvu, že tě hulysport platí...
   Re: Rock Empire 1B Slight02.06.2015
hm, Linerth vylezl z díry..
 Re: Rock Empire 1B Slight28.05.2015
OK, mám v tom trošku zmatek. Kdybyste si měli vybrat sedák pro sportovní lezení z trojice RE 1B, Pet
  Re: Rock Empire 1B Slight28.05.2015
ocun ego
  Re: Rock Empire 1B Slight28.05.2015
doporučuju se navazovat přímo na lano ;-)
  Re: Rock Empire 1B Slight29.05.2015
Hirundos, Petzl je světová značka..
  Re: Rock Empire 1B Slight01.06.2015
Kdybych ti zavázal oči a ty nevěděl který z nich máš na sobě tak bys stejně rozdíl nepoznal, tak nev
  Re: Rock Empire 1B Slight02.06.2015
Hlasuju pro ocún :-D
  Re: Rock Empire 1B Slight12.06.2015
Jo Ocún Ego mě ze sportovních sedáků nadchnul nejvíc!
  Re: Rock Empire 1B Slight17.06.2015
Hirundos ;-)
 Re: Rock Empire 1B Slight29.05.2015
Mrkni na sedáky od Bealu. Mám ho už sedum měsícůn na testování a super. je téměr totožný, technologi
  Re: Rock Empire 1B Slight31.05.2015
S kterým konkrétním modelem máš zkušenosti?
   Re: Rock Empire 1B Slight02.06.2015
Beal instinct
  Re: Rock Empire 1B Slight01.06.2015
no já myslím že to že Arcteryxu vypršel patent je trochu fake..
   Re: Rock Empire 1B Slight01.06.2015
Jsem naprosto v klidu, nikdo z nás žádný patent neobchází, (umíte si představit že bychom šli proti
   Re: Rock Empire 1B Slight01.06.2015
Jsem naprosto v klidu, nikdo z nás žádný patent neobchází, (umíte si představit že bychom šli proti
    Re: Rock Empire 1B Slight01.06.2015
Takže něco podobného jako když se všichni designéři elektroniky snaží kopírovat Apple?
     Re: Rock Empire 1B Slight17.06.2015
Ktery potichu - za vydatne pomoci sveho pravniho oddeleni - kopiruje ostatni. Takovy zamotany kruh.
 Re: Rock Empire 1B Slight10.06.2015
Ježiš to je zase diskuze! Lidi co tu řeší gramy maj pak smrt v očích v 6- na překližce...
 Re: Rock Empire 1B Slight11.06.2015
Tak jsem konečně měl možnost ten "zázrak" vyzkoušet. No ani nenadchnul, ale ani neurazil.
  Re: Rock Empire 1B Slight12.06.2015
Mám vyřešeno jestli koupit nebo ne. Zkoušel jsem M-ko. V pase dobrý, přes nohy ho nenatáhnu. Asi si
   Re: Rock Empire 1B Slight12.06.2015
zkus 3B, mam stejny problem a prave poprve mi sednul jak ulity a nekonci mi nohavicky v puli stehen<
   Re: Rock Empire 1B Slight14.06.2015
Mám pocit, že to je problém spousty lezců okolo mě a spousty sedáků.
Takže mi vrtalo hlavou,
    Re: Rock Empire 1B Slight14.06.2015
To sedí.
Občas si po ránu připadám jako těhotná starší žena trpící poruchou příjmu potravy.
    Re: Rock Empire 1B Slight15.06.2015
Se divim že na to výrobci (hlavně ty domácí) nedokážou zareagovat! A pak že nabídka/poptávka funguje
     Re: Rock Empire 1B Slight16.06.2015
funguje to jen v učebnicích pro ekonomy:-/

1   ...   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Odjištěné vícedélky blízko z Moravy
Hledám oblast s dobře (slušně) odjištěnými vícedélkami v obtížnosti zhruba 4-6 ne moc daleko z Moravy (max 400 km). Byl bych rád kdyby to bylo v hezkém prostředí (nerad lezu mezi stromy a keři) a nebylo moc lámavé. Čím míň technické, tím lepší. Mám rád žulu i vápno.
19:58:12 25.05.2015
odpovědět 
 Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy
Hohe Wand?
pupu21:26:29 25.05.2015
odpovědět 
 Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy
co vtacnik SK? jsou tam i cesty lezitelne bez friendu ?
21:50:06 25.05.2015
odpovědět 
 Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy
Hohe Wand, Rax, Tatry, Adr, Vtáčník...
vvt06:24:04 26.05.2015
odpovědět 
  Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy
Nechápu jak někdo soudný může odpovědět ádr, když se dotyčný ptal na ODJIŠTĚNÉ vícedélky... ):
orlík14:07:37 26.05.2015
odpovědět 
   Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy
to samé Tatry
14:25:47 26.05.2015
odpovědět 
   Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy
Pojem odjištěné je relativní podle mě je to odjištěné schůdně a s rozumem, popřípadě se to dá dojistit, samozřejmě pokud si člověk rozumně vybere ...ne cesty ala 50m sólo s jednou smyčkou za pochybný stromek....
vvt16:30:25 26.05.2015
odpovědět 
    Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy
myslim, ze borec, ktery hleda vicedelky 4-6UIAA si asi tezko pujde neco vytahnout do adru..ale je to jenom domnenka, treba se pletu.
16:32:51 26.05.2015
odpovědět 
     Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy
myslel jsem jištění ne dál jak 5 m od sebe pokud se nedá založit (abys měl jištění po 5 m). u čtyřek to může být klidně i po 10 m, když tam půjde mezi tím něco založit.
16:43:37 26.05.2015
odpovědět 
      Re: Odjištěné vícedélky blízko z Moravy
Hohe Wand, Rax, Peilstein (jedna stěna 2-3 délková cca 90m)
ttv13:25:36 27.05.2015
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (31)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1165 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1279 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1461 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1429 
 Neřeším to – lezu vše 
 1132 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi