Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Zapomenuté heslo 01.06.2015 Ciao, nevíte pls, jak se řeší, když si člověk zapomene heslo tady k účtu? Nikde sakra nemůžu najít odkaz - "zapomenuté heslo, pošlem na mail,klikni" Su možná slepý..
  Re: Zapomenuté heslo 01.06.2015 Čau , napiš. Ti vygeneruju nový. Třeba jaký chceš.
  Re: Súlovské skály- stanování 31.05.2015 my sme casto spavali v dedine v hrade pred obchodom jednota. ale ta strecha je tam len taka provizor
  Re: Súlovské skály- stanování 01.06.2015 V Sulove je paradni kemp. Neni zadny duvod, proc chlastat lahvace nekde v lese kdyz si muzes dat toc
Adam postupuje do finále ze 3 místa 31.05.2015 Nikdo z loňské světové špičky se do finále nedostal krom Adama. Ale ti co postoupili, zalezli krutě. Držte palce. Finále je od 23h. na 8a.nu je odkaz na přímej přenos.
  Re: Adam postupuje do finále ze 3 místa 31.05.2015 škoda že vstávám o půl 6 do práce :(
Dolomity - lehké cesty 30.05.2015 Můžete mi prosím doporučit nějaké pěkné lehčí cesty (3-5 UIAA) v Dolomitech? Ferraty ne! Díky!
  Re: Dolomity - lehké cesty 30.05.2015 passo Sella druhá Sellaturm: Kleine Micheluzzi, Trenker. Passo Falzarego, Hexenstein, ostkante. Cinq
    Re: Dolomity - lehké cesty 30.05.2015 Zkus mrknout sem:
  Re: Dolomity - lehké cesty 30.05.2015 Doporučil bych ti koupit v Cortině d'Ampezzo výborného průvodce "Klettern in Cortina d'Ampezzo
    Re: Dolomity - lehké cesty 29.06.2018 Ahoj, reaguji na tvoje znalosti Tore Grande. Na Bergsteigen píšou, že je možné na slanění použít i k
      Re: Dolomity - lehké cesty 30.06.2018 Na těchhle hodně lezenejch věžích jsou ta slanění tak, že je nějaká doporučená délka mezi nejlepšími
  Re: Dolomity - lehké cesty 31.05.2015 Jak píše Ben, paso Sella je dobré východisko, 1. 2. 3. věž Selly poskytují pohodové cesty i v obtížn
    Re: Dolomity - lehké cesty 01.06.2015 Díky moc všem!
              Re: Dolomity - lehké cesty 01.06.2015 Lidí docela hodně, ale horolezců není zase tak moc. Na nejznámější lezeckou věž Brenty a zřejmě celý
                Re: Dolomity - lehké cesty 01.06.2015 Díky za odpověď.Btw. Campanile Basso bude nejznámější věž Brenty, páč nejznámější dominanta Dolomit
                  Re: Dolomity - lehké cesty 01.06.2015 U nás asi jo. Italové spíš tu Gugliu. Oni pořád cítí tu rakousko-italskou hranici.
                    Re: Dolomity - lehké cesty 02.06.2015 Pak se ale zas dostáváme k otázce, jestli je Brenta součást Dolomit nebo ne.
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 To je nějaký vtip? Děti okolo 9 let lezou cesty 7-8, ve věku 10-15 pak do cca 8-9.
6
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 popravdě není to nic extra, trénuj třeba visy, shyby, břicho a fixace ve shybu... ale hlavně poslou
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 když uslyšíš kručení, nažer se!
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Myslím, že ses neměl ptát... Alespoň né tady na lezcovi. Teď uvidíš ten masakr. Stručně můj názor: K
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 můj názor na knihu Tréning sportovního lezce je ten, že je tak dobrá na zatopení pod kotlem
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 02.06.2015 Co je tam za nehoráznosti? Pouč nás prosím..
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 jestli lezeš 6+ v Alpách na nevynejtovanejch cestách někde v Šamonic,nebo podobnejch dospělejch horá
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 To si děláš prdel? V 12 letech 9+?!
Vždyť 9+ leze tak možná Adam Ondra a ne 12 letý dítě....
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Neser kamaráde a nedělej ze sebe vola
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Tady byla myšlená jiná stupnice (UIAA s horní hranicí myslím 11+), ty mluvíš o francouzské (horní hr
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Já bych se chtěl taky zeptat jak rychlý jste zaznamenali progres vy. Já lezu teprve půl roku a lezu
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 No vdyť já myslim tu francouzskou stupnici do 9b+….Takže nechápu co dělá špatně. Lezl jsem na Smích
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 No vdyť já myslim tu francouzskou stupnici do 9b+….Takže nechápu co dělám špatně. Lezl jsem na Smíc
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Joudo, se hodně nudíš viď?
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Lez, kombinuj materialy na kterych lezes, stridej druhy lezeni - kolmy na techniku, previs, boulderi
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Stupeň 6+ ve francouzský neexistuje. Ve francouzsky je format číslo, písmeno, znamínko.Něco jiného j
        Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 Já právě lezu jenom na písku, na jiném materiálu jsem nebyl.
          Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 Buď rád, z jiného materiálu bábovičku zdaleka tak dobře a jednoduše neuděláš.
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Ne je to dobrý, jste ukrutní borci
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 nejdřív hodně lezte ať vypilujete techniku, lezte i to co vám nejde. lezte i bouldery. začni posilov
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 Proč, když chce být venku dobrý, se hodí visy a shyby? Když bude chtít být dobrý vevnitř, tak se vis
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 01.06.2015 Na 6+ není nic špatýho. 6+ bych řek je taková střední obtížnost (ve smyslu počtu lezců, co to lezou)
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 01.06.2015 To jsem mamlas, to jsem zas nakrmil trolla.
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Jsi frajeŕ, takový talent se rodí max jednou za deset let.
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Fakt kokoti to sem si moh myslet....tahle cela stranka mi muze polibit prdel
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 trochu pokory a snížení sebevědomí by ti neškodilo... nejlíp bys udělal kdybys teď sklapl, zdravě se
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Hm. Někteří Ti odpověděli velmi dobře a všichni slušně.
Dokud budeš takhle sebestřednej, tak
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 Stejně tak ty nám joudo...pokaždé, když založíš otázku, skončíš u nadávek, chudinko..
        Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 Nech ho být, on za to nemůže. Jestli v patnácti letech ještě nedovede sám posoudit, zda jeho 6+ je h
          Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 Ty sklapni ty invalido, máě místo mozku sračky tak mlč
            Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 To je v pořádku, chlapče, nikdo to nemáme jednoduché. Chápu, jak se asi cítíš, ale nic si z toho ned
              Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 To fakt nemá cenu se tu s někym bavit, všichni ste ( až na pár vyjímek) stejný čůráci a vydrbaný hla
                Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 zasluhoval bys fár facek a zákaz vstupu do skal... lidi jako seš ty nemají na skalách co dělat
                  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 To je problém dnešních ústavů. Za dobré chování mu dají vycházku, ale vůbec se nestarají, co o ní dě
                    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 Takovího kokota ve skalách nepotkáš. Netrefí tam ... :-)
                Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 01.06.2015 napis telefon a kde se potkame a tu prdel ti polibim botou tak ze mi poseres spicku kindere :D
                  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 01.06.2015 Týý jo. Bacha na tebe, vypadáš drsně... Jenom nevím, proč mne při čtení tvých příspěvků místo strac
                    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 02.06.2015 protoze mas maly pero :)
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 Dobrej trolling. Bohužel si (jste) nezvladnul(i) hrát svoje role dostatečně dlouho aby z toho bylo n
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 01.06.2015 No, spíš jenom trolling než dobrej.
I na dobrej trolling to chce trochu úroveň.
Sulov - sektory s cestami kolem 8 UIAA 30.05.2015 Zdarec sulovsti znalci.
Radi bychom vyrazili v nadchazejicim tydnu na tri dny do Sulova. Mohli byste, prosim, doporucit nejake pekne sektory s cestami kolem 8 UIAA. Chapu, ze "peknost" je relativni, ale to je jedno, prubnem to:) Diky, cus
Ti z labského údolí 29.05.2015 dá se někde stáhnout nebo podívat na celý film Ti z labského údolí? podařilo se mi najít jen trailer
  Re: Ti z labského údolí 30.05.2015 Ještě čekáme až to bude vysílat ČT a pak to hned dáme volně ke stažený.
    Re: Ti z labského údolí 30.05.2015 A nevíš kdy by to měla ČT vysílat?
    Re: Ti z labského údolí 24.12.2015 ahoj, jak to vypada? uz to je nekde ke stazeni? díky
  Re: Ti z labského údolí 30.05.2015 Ahoj. Film poběží v červnu na Festivalu horolezeckých filmů Český Ráj na Hrubé skále. Přijeď a uvidí
protáčecí nýty 29.05.2015 Jak moc nebezpečné je, když cvakám nýt a plaketa se protáčí ?
  Re: protáčecí nýty 29.05.2015 Není,jen se blbě cvaká
    Re: protáčecí nýty 29.05.2015 Záleží na tom, jak moc se do nýtu padá a odsedá, plaketa dokáže vybrousit ve dříku drážku, ale ještě
  Re: protáčecí nýty 03.06.2015 V oblastech, kde se opakovaně kradly plakety jsem v minulosti nerez plakety navlíkal na 12mm nerez š
labak - vikend 29.05.2015 ahoj,
jak to vidíte sobota / neděle na labák? (ideálně pravý břeh) - předpověď vypadá přes den ok (neděle) sobota s ??? a v noci mezi nějaká voda.
foto dne 8410 29.05.2015 Ha! Jak je pod tim hluboko, jak moc se to lame.. a jestli je nejaka odpoved rozumna tak kdeto je :))
Ale hadam odpovedi budou melko a hodne :(
  Re: foto dne 8410 29.05.2015 Za kolik je ta spara vpravo? :)
pekny, rek bych ze to bude anglie?
Da se tam dostat su
  Re: foto dne 8410 29.05.2015 no me by spis zajimalo kde "Diesl" k te fotce prisel ;)
    Re: foto dne 8410 29.05.2015 Jj, celej den s kolegama v práci řešíme, kde to je focený :-D
      Re: foto dne 8410 30.05.2015 o to nejde, ta fotka je stara skoro 10 let a autor urcite nevi ze byla pouzita zde :)
        Re: foto dne 8410 01.06.2015 Tak prozraď aspoň stát...
1
...
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: