LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zakládej jenom tutový jištění, neser se s blbejma smyčkama a lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Zapomenuté heslo01.06.2015
Ciao, nevíte pls, jak se řeší, když si člověk zapomene heslo tady k účtu? Nikde sakra nemůžu najít odkaz - "zapomenuté heslo, pošlem na mail,klikni" Su možná slepý..
 Re: Zapomenuté heslo01.06.2015
Čau , napiš. Ti vygeneruju nový. Třeba jaký chceš.

 Súlovské skály- stanování31.05.2015
Může se na Súlovkách stanovat? Vím, že tam je jeden kemp, ale já radši mimo. Díky.
 Re: Súlovské skály- stanování31.05.2015
Nemůže
 Re: Súlovské skály- stanování31.05.2015
my sme casto spavali v dedine v hrade pred obchodom jednota. ale ta strecha je tam len taka provizor
 Re: Súlovské skály- stanování01.06.2015
V Sulove je paradni kemp. Neni zadny duvod, proc chlastat lahvace nekde v lese kdyz si muzes dat toc

 Adam postupuje do finále ze 3 místa31.05.2015
Nikdo z loňské světové špičky se do finále nedostal krom Adama. Ale ti co postoupili, zalezli krutě. Držte palce. Finále je od 23h. na 8a.nu je odkaz na přímej přenos.
 Re: Adam postupuje do finále ze 3 místa31.05.2015
škoda že vstávám o půl 6 do práce :(

 Dolomity - lehké cesty30.05.2015
Můžete mi prosím doporučit nějaké pěkné lehčí cesty (3-5 UIAA) v Dolomitech? Ferraty ne! Díky!
 Re: Dolomity - lehké cesty30.05.2015
passo Sella druhá Sellaturm: Kleine Micheluzzi, Trenker. Passo Falzarego, Hexenstein, ostkante. Cinq
  Re: Dolomity - lehké cesty30.05.2015
Zkus mrknout sem:
 Re: Dolomity - lehké cesty30.05.2015
Doporučil bych ti koupit v Cortině d'Ampezzo výborného průvodce "Klettern in Cortina d'Ampezzo
  Re: Dolomity - lehké cesty29.06.2018
Ahoj, reaguji na tvoje znalosti Tore Grande. Na Bergsteigen píšou, že je možné na slanění použít i k
   Re: Dolomity - lehké cesty30.06.2018
Na těchhle hodně lezenejch věžích jsou ta slanění tak, že je nějaká doporučená délka mezi nejlepšími
 Re: Dolomity - lehké cesty31.05.2015
Jak píše Ben, paso Sella je dobré východisko, 1. 2. 3. věž Selly poskytují pohodové cesty i v obtížn
  Re: Dolomity - lehké cesty01.06.2015
Díky moc všem!
   Re: Dolomity - lehké cesty01.06.2015
Ještě doplňuju:

    Re: Dolomity - lehké cesty01.06.2015
Pardon, ještě obecnej poznatek - Dolomity jsou tvarem hřebenů a počtem skupin natolik komplikovaný,
     Re: Dolomity - lehké cesty01.06.2015
Kdysi jsme byli s oddílem na chatě Pedrotti
      Re: Dolomity - lehké cesty01.06.2015
Lidí jako v Alpách nebo Tatrách kolem lezeckejch chat?
       Re: Dolomity - lehké cesty01.06.2015
Lidí docela hodně, ale horolezců není zase tak moc. Na nejznámější lezeckou věž Brenty a zřejmě celý
        Re: Dolomity - lehké cesty01.06.2015
Díky za odpověď.Btw. Campanile Basso bude nejznámější věž Brenty, páč nejznámější dominanta Dolomit
         Re: Dolomity - lehké cesty01.06.2015
U nás asi jo. Italové spíš tu Gugliu. Oni pořád cítí tu rakousko-italskou hranici.
          Re: Dolomity - lehké cesty02.06.2015
Pak se ale zas dostáváme k otázce, jestli je Brenta součást Dolomit nebo ne.
 Re: Dolomity - lehké cesty02.07.2018
 Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Ahoj,
Chci se zeptat jestli považujete za dobrý výkon když v patnácti letech si vytáhnu cestu obtížnosti 6 nebo 6+?
A jak mám trénovat na to aby v tom byl fakt dobrej...
 Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
To je nějaký vtip? Děti okolo 9 let lezou cesty 7-8, ve věku 10-15 pak do cca 8-9.

6
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
popravdě není to nic extra, trénuj třeba visy, shyby, břicho a fixace ve shybu... ale hlavně poslou
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
když uslyšíš kručení, nažer se!
 Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Myslím, že ses neměl ptát... Alespoň né tady na lezcovi. Teď uvidíš ten masakr. Stručně můj názor: K
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
můj názor na knihu Tréning sportovního lezce je ten, že je tak dobrá na zatopení pod kotlem
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?02.06.2015
Co je tam za nehoráznosti? Pouč nás prosím..
 Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
jestli lezeš 6+ v Alpách na nevynejtovanejch cestách někde v Šamonic,nebo podobnejch dospělejch horá
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
To si děláš prdel? V 12 letech 9+?!
Vždyť 9+ leze tak možná Adam Ondra a ne 12 letý dítě....
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Neser kamaráde a nedělej ze sebe vola
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Tady byla myšlená jiná stupnice (UIAA s horní hranicí myslím 11+), ty mluvíš o francouzské (horní hr
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
12 9b+
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
12 9b+
 Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Já bych se chtěl taky zeptat jak rychlý jste zaznamenali progres vy. Já lezu teprve půl roku a lezu
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
No vdyť já myslim tu francouzskou stupnici do 9b+….Takže nechápu co dělá špatně. Lezl jsem na Smích
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
No vdyť já myslim tu francouzskou stupnici do 9b+….Takže nechápu co dělám špatně. Lezl jsem na Smíc
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Joudo, se hodně nudíš viď?
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Lez, kombinuj materialy na kterych lezes, stridej druhy lezeni - kolmy na techniku, previs, boulderi
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Stupeň 6+ ve francouzský neexistuje. Ve francouzsky je format číslo, písmeno, znamínko.Něco jiného j
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
Já právě lezu jenom na písku, na jiném materiálu jsem nebyl.
     Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
Buď rád, z jiného materiálu bábovičku zdaleka tak dobře a jednoduše neuděláš.
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Ne je to dobrý, jste ukrutní borci
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
nejdřív hodně lezte ať vypilujete techniku, lezte i to co vám nejde. lezte i bouldery. začni posilov
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
Proč, když chce být venku dobrý, se hodí visy a shyby? Když bude chtít být dobrý vevnitř, tak se vis
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?01.06.2015
Na 6+ není nic špatýho. 6+ bych řek je taková střední obtížnost (ve smyslu počtu lezců, co to lezou)
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?01.06.2015
To jsem mamlas, to jsem zas nakrmil trolla.
 Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Jsi frajeŕ, takový talent se rodí max jednou za deset let.
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Fakt kokoti to sem si moh myslet....tahle cela stranka mi muze polibit prdel
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
trochu pokory a snížení sebevědomí by ti neškodilo... nejlíp bys udělal kdybys teď sklapl, zdravě se
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Hm. Někteří Ti odpověděli velmi dobře a všichni slušně.
Dokud budeš takhle sebestřednej, tak
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
Stejně tak ty nám joudo...pokaždé, když založíš otázku, skončíš u nadávek, chudinko..
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
Nech ho být, on za to nemůže. Jestli v patnácti letech ještě nedovede sám posoudit, zda jeho 6+ je h
     Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
Ty sklapni ty invalido, máě místo mozku sračky tak mlč
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
To je v pořádku, chlapče, nikdo to nemáme jednoduché. Chápu, jak se asi cítíš, ale nic si z toho ned
       Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
To fakt nemá cenu se tu s někym bavit, všichni ste ( až na pár vyjímek) stejný čůráci a vydrbaný hla
        Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
zasluhoval bys fár facek a zákaz vstupu do skal... lidi jako seš ty nemají na skalách co dělat
         Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
To je problém dnešních ústavů. Za dobré chování mu dají vycházku, ale vůbec se nestarají, co o ní dě
          Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
Takovího kokota ve skalách nepotkáš. Netrefí tam ... :-)
        Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?01.06.2015
napis telefon a kde se potkame a tu prdel ti polibim botou tak ze mi poseres spicku kindere :D
         Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?01.06.2015
Týý jo. Bacha na tebe, vypadáš drsně... Jenom nevím, proč mne při čtení tvých příspěvků místo strac
          Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?02.06.2015
protoze mas maly pero :)
 Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
Dobrej trolling. Bohužel si (jste) nezvladnul(i) hrát svoje role dostatečně dlouho aby z toho bylo n
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?01.06.2015
No, spíš jenom trolling než dobrej.
I na dobrej trolling to chce trochu úroveň.

 Sulov - sektory s cestami kolem 8 UIAA30.05.2015
Zdarec sulovsti znalci.
Radi bychom vyrazili v nadchazejicim tydnu na tri dny do Sulova. Mohli byste, prosim, doporucit nejake pekne sektory s cestami kolem 8 UIAA. Chapu, ze "peknost" je relativni, ale to je jedno, prubnem to:) Diky, cus

 Ti z labského údolí29.05.2015
dá se někde stáhnout nebo podívat na celý film Ti z labského údolí? podařilo se mi najít jen trailer
 Re: Ti z labského údolí30.05.2015
Ještě čekáme až to bude vysílat ČT a pak to hned dáme volně ke stažený.
  Re: Ti z labského údolí30.05.2015
A nevíš kdy by to měla ČT vysílat?
  Re: Ti z labského údolí24.12.2015
ahoj, jak to vypada? uz to je nekde ke stazeni? díky
 Re: Ti z labského údolí30.05.2015
Ahoj. Film poběží v červnu na Festivalu horolezeckých filmů Český Ráj na Hrubé skále. Přijeď a uvidí

 protáčecí nýty29.05.2015
Jak moc nebezpečné je, když cvakám nýt a plaketa se protáčí ?
 Re: protáčecí nýty29.05.2015
Není,jen se blbě cvaká
  Re: protáčecí nýty29.05.2015
Záleží na tom, jak moc se do nýtu padá a odsedá, plaketa dokáže vybrousit ve dříku drážku, ale ještě
 Re: protáčecí nýty03.06.2015
V oblastech, kde se opakovaně kradly plakety jsem v minulosti nerez plakety navlíkal na 12mm nerez š

 labak - vikend29.05.2015
ahoj,

jak to vidíte sobota / neděle na labák? (ideálně pravý břeh) - předpověď vypadá přes den ok (neděle) sobota s ??? a v noci mezi nějaká voda.



 foto dne 841029.05.2015
Ha! Jak je pod tim hluboko, jak moc se to lame.. a jestli je nejaka odpoved rozumna tak kdeto je :))

Ale hadam odpovedi budou melko a hodne :(
 Re: foto dne 841029.05.2015
Za kolik je ta spara vpravo? :)
pekny, rek bych ze to bude anglie?
Da se tam dostat su
 Re: foto dne 841029.05.2015
no me by spis zajimalo kde "Diesl" k te fotce prisel ;)
  Re: foto dne 841029.05.2015
Jj, celej den s kolegama v práci řešíme, kde to je focený :-D
   Re: foto dne 841030.05.2015
o to nejde, ta fotka je stara skoro 10 let a autor urcite nevi ze byla pouzita zde :)
    Re: foto dne 841001.06.2015
Tak prozraď aspoň stát...

1   ...   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Adam postupuje do finále ze 3 místa
Nikdo z loňské světové špičky se do finále nedostal krom Adama. Ale ti co postoupili, zalezli krutě. Držte palce. Finále je od 23h. na 8a.nu je odkaz na přímej přenos.
Valmar20:56:11 31.05.2015
odpovědět 
 Re: Adam postupuje do finále ze 3 místa
škoda že vstávám o půl 6 do práce :(
honza22:17:27 31.05.2015
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi