Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Zapomenuté heslo 01.06.2015 Ciao, nevíte pls, jak se řeší, když si člověk zapomene heslo tady k účtu? Nikde sakra nemůžu najít odkaz - "zapomenuté heslo, pošlem na mail,klikni" Su možná slepý..
  Re: Zapomenuté heslo 01.06.2015 Čau , napiš. Ti vygeneruju nový. Třeba jaký chceš.
  Re: Súlovské skály- stanování 31.05.2015 my sme casto spavali v dedine v hrade pred obchodom jednota. ale ta strecha je tam len taka provizor
  Re: Súlovské skály- stanování 01.06.2015 V Sulove je paradni kemp. Neni zadny duvod, proc chlastat lahvace nekde v lese kdyz si muzes dat toc
Adam postupuje do finále ze 3 místa 31.05.2015 Nikdo z loňské světové špičky se do finále nedostal krom Adama. Ale ti co postoupili, zalezli krutě. Držte palce. Finále je od 23h. na 8a.nu je odkaz na přímej přenos.
  Re: Adam postupuje do finále ze 3 místa 31.05.2015 škoda že vstávám o půl 6 do práce :(
Dolomity - lehké cesty 30.05.2015 Můžete mi prosím doporučit nějaké pěkné lehčí cesty (3-5 UIAA) v Dolomitech? Ferraty ne! Díky!
  Re: Dolomity - lehké cesty 30.05.2015 passo Sella druhá Sellaturm: Kleine Micheluzzi, Trenker. Passo Falzarego, Hexenstein, ostkante. Cinq
    Re: Dolomity - lehké cesty 30.05.2015 Zkus mrknout sem:
  Re: Dolomity - lehké cesty 30.05.2015 Doporučil bych ti koupit v Cortině d'Ampezzo výborného průvodce "Klettern in Cortina d'Ampezzo
    Re: Dolomity - lehké cesty 29.06.2018 Ahoj, reaguji na tvoje znalosti Tore Grande. Na Bergsteigen píšou, že je možné na slanění použít i k
      Re: Dolomity - lehké cesty 30.06.2018 Na těchhle hodně lezenejch věžích jsou ta slanění tak, že je nějaká doporučená délka mezi nejlepšími
  Re: Dolomity - lehké cesty 31.05.2015 Jak píše Ben, paso Sella je dobré východisko, 1. 2. 3. věž Selly poskytují pohodové cesty i v obtížn
    Re: Dolomity - lehké cesty 01.06.2015 Díky moc všem!
              Re: Dolomity - lehké cesty 01.06.2015 Lidí docela hodně, ale horolezců není zase tak moc. Na nejznámější lezeckou věž Brenty a zřejmě celý
                Re: Dolomity - lehké cesty 01.06.2015 Díky za odpověď.Btw. Campanile Basso bude nejznámější věž Brenty, páč nejznámější dominanta Dolomit
                  Re: Dolomity - lehké cesty 01.06.2015 U nás asi jo. Italové spíš tu Gugliu. Oni pořád cítí tu rakousko-italskou hranici.
                    Re: Dolomity - lehké cesty 02.06.2015 Pak se ale zas dostáváme k otázce, jestli je Brenta součást Dolomit nebo ne.
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 To je nějaký vtip? Děti okolo 9 let lezou cesty 7-8, ve věku 10-15 pak do cca 8-9.
6
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 popravdě není to nic extra, trénuj třeba visy, shyby, břicho a fixace ve shybu... ale hlavně poslou
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 když uslyšíš kručení, nažer se!
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Myslím, že ses neměl ptát... Alespoň né tady na lezcovi. Teď uvidíš ten masakr. Stručně můj názor: K
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 můj názor na knihu Tréning sportovního lezce je ten, že je tak dobrá na zatopení pod kotlem
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 02.06.2015 Co je tam za nehoráznosti? Pouč nás prosím..
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 jestli lezeš 6+ v Alpách na nevynejtovanejch cestách někde v Šamonic,nebo podobnejch dospělejch horá
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 To si děláš prdel? V 12 letech 9+?!
Vždyť 9+ leze tak možná Adam Ondra a ne 12 letý dítě....
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Neser kamaráde a nedělej ze sebe vola
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Tady byla myšlená jiná stupnice (UIAA s horní hranicí myslím 11+), ty mluvíš o francouzské (horní hr
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Já bych se chtěl taky zeptat jak rychlý jste zaznamenali progres vy. Já lezu teprve půl roku a lezu
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 No vdyť já myslim tu francouzskou stupnici do 9b+….Takže nechápu co dělá špatně. Lezl jsem na Smích
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 No vdyť já myslim tu francouzskou stupnici do 9b+….Takže nechápu co dělám špatně. Lezl jsem na Smíc
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Joudo, se hodně nudíš viď?
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Lez, kombinuj materialy na kterych lezes, stridej druhy lezeni - kolmy na techniku, previs, boulderi
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Stupeň 6+ ve francouzský neexistuje. Ve francouzsky je format číslo, písmeno, znamínko.Něco jiného j
        Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 Já právě lezu jenom na písku, na jiném materiálu jsem nebyl.
          Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 Buď rád, z jiného materiálu bábovičku zdaleka tak dobře a jednoduše neuděláš.
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Ne je to dobrý, jste ukrutní borci
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 nejdřív hodně lezte ať vypilujete techniku, lezte i to co vám nejde. lezte i bouldery. začni posilov
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 Proč, když chce být venku dobrý, se hodí visy a shyby? Když bude chtít být dobrý vevnitř, tak se vis
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 01.06.2015 Na 6+ není nic špatýho. 6+ bych řek je taková střední obtížnost (ve smyslu počtu lezců, co to lezou)
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 01.06.2015 To jsem mamlas, to jsem zas nakrmil trolla.
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Jsi frajeŕ, takový talent se rodí max jednou za deset let.
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Fakt kokoti to sem si moh myslet....tahle cela stranka mi muze polibit prdel
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 trochu pokory a snížení sebevědomí by ti neškodilo... nejlíp bys udělal kdybys teď sklapl, zdravě se
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 30.05.2015 Hm. Někteří Ti odpověděli velmi dobře a všichni slušně.
Dokud budeš takhle sebestřednej, tak
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 Stejně tak ty nám joudo...pokaždé, když založíš otázku, skončíš u nadávek, chudinko..
        Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 Nech ho být, on za to nemůže. Jestli v patnácti letech ještě nedovede sám posoudit, zda jeho 6+ je h
          Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 Ty sklapni ty invalido, máě místo mozku sračky tak mlč
            Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 To je v pořádku, chlapče, nikdo to nemáme jednoduché. Chápu, jak se asi cítíš, ale nic si z toho ned
              Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 To fakt nemá cenu se tu s někym bavit, všichni ste ( až na pár vyjímek) stejný čůráci a vydrbaný hla
                Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 zasluhoval bys fár facek a zákaz vstupu do skal... lidi jako seš ty nemají na skalách co dělat
                  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 To je problém dnešních ústavů. Za dobré chování mu dají vycházku, ale vůbec se nestarají, co o ní dě
                    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 Takovího kokota ve skalách nepotkáš. Netrefí tam ... :-)
                Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 01.06.2015 napis telefon a kde se potkame a tu prdel ti polibim botou tak ze mi poseres spicku kindere :D
                  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 01.06.2015 Týý jo. Bacha na tebe, vypadáš drsně... Jenom nevím, proč mne při čtení tvých příspěvků místo strac
                    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 02.06.2015 protoze mas maly pero :)
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 31.05.2015 Dobrej trolling. Bohužel si (jste) nezvladnul(i) hrát svoje role dostatečně dlouho aby z toho bylo n
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....? 01.06.2015 No, spíš jenom trolling než dobrej.
I na dobrej trolling to chce trochu úroveň.
Sulov - sektory s cestami kolem 8 UIAA 30.05.2015 Zdarec sulovsti znalci.
Radi bychom vyrazili v nadchazejicim tydnu na tri dny do Sulova. Mohli byste, prosim, doporucit nejake pekne sektory s cestami kolem 8 UIAA. Chapu, ze "peknost" je relativni, ale to je jedno, prubnem to:) Diky, cus
Ti z labského údolí 29.05.2015 dá se někde stáhnout nebo podívat na celý film Ti z labského údolí? podařilo se mi najít jen trailer
  Re: Ti z labského údolí 30.05.2015 Ještě čekáme až to bude vysílat ČT a pak to hned dáme volně ke stažený.
    Re: Ti z labského údolí 30.05.2015 A nevíš kdy by to měla ČT vysílat?
    Re: Ti z labského údolí 24.12.2015 ahoj, jak to vypada? uz to je nekde ke stazeni? díky
  Re: Ti z labského údolí 30.05.2015 Ahoj. Film poběží v červnu na Festivalu horolezeckých filmů Český Ráj na Hrubé skále. Přijeď a uvidí
protáčecí nýty 29.05.2015 Jak moc nebezpečné je, když cvakám nýt a plaketa se protáčí ?
  Re: protáčecí nýty 29.05.2015 Není,jen se blbě cvaká
    Re: protáčecí nýty 29.05.2015 Záleží na tom, jak moc se do nýtu padá a odsedá, plaketa dokáže vybrousit ve dříku drážku, ale ještě
  Re: protáčecí nýty 03.06.2015 V oblastech, kde se opakovaně kradly plakety jsem v minulosti nerez plakety navlíkal na 12mm nerez š
labak - vikend 29.05.2015 ahoj,
jak to vidíte sobota / neděle na labák? (ideálně pravý břeh) - předpověď vypadá přes den ok (neděle) sobota s ??? a v noci mezi nějaká voda.
foto dne 8410 29.05.2015 Ha! Jak je pod tim hluboko, jak moc se to lame.. a jestli je nejaka odpoved rozumna tak kdeto je :))
Ale hadam odpovedi budou melko a hodne :(
  Re: foto dne 8410 29.05.2015 Za kolik je ta spara vpravo? :)
pekny, rek bych ze to bude anglie?
Da se tam dostat su
  Re: foto dne 8410 29.05.2015 no me by spis zajimalo kde "Diesl" k te fotce prisel ;)
    Re: foto dne 8410 29.05.2015 Jj, celej den s kolegama v práci řešíme, kde to je focený :-D
      Re: foto dne 8410 30.05.2015 o to nejde, ta fotka je stara skoro 10 let a autor urcite nevi ze byla pouzita zde :)
        Re: foto dne 8410 01.06.2015 Tak prozraď aspoň stát...
1
...
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
...
2263
Zapomenuté heslo Ciao, nevíte pls, jak se řeší, když si člověk zapomene heslo tady k účtu? Nikde sakra nemůžu najít odkaz - "zapomenuté heslo, pošlem na mail,klikni" Su možná slepý..
Polda 09:12:00 01.06.2015odpovědět
  Re: Zapomenuté heslo Čau , napiš. Ti vygeneruju nový. Třeba jaký chceš. jirkas 14:15:03 01.06.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: