LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Zapomenuté heslo01.06.2015
Ciao, nevíte pls, jak se řeší, když si člověk zapomene heslo tady k účtu? Nikde sakra nemůžu najít odkaz - "zapomenuté heslo, pošlem na mail,klikni" Su možná slepý..
 Re: Zapomenuté heslo01.06.2015
Čau , napiš. Ti vygeneruju nový. Třeba jaký chceš.

 Súlovské skály- stanování31.05.2015
Může se na Súlovkách stanovat? Vím, že tam je jeden kemp, ale já radši mimo. Díky.
 Re: Súlovské skály- stanování31.05.2015
Nemůže
 Re: Súlovské skály- stanování31.05.2015
my sme casto spavali v dedine v hrade pred obchodom jednota. ale ta strecha je tam len taka provizor
 Re: Súlovské skály- stanování01.06.2015
V Sulove je paradni kemp. Neni zadny duvod, proc chlastat lahvace nekde v lese kdyz si muzes dat toc

 Adam postupuje do finále ze 3 místa31.05.2015
Nikdo z loňské světové špičky se do finále nedostal krom Adama. Ale ti co postoupili, zalezli krutě. Držte palce. Finále je od 23h. na 8a.nu je odkaz na přímej přenos.
 Re: Adam postupuje do finále ze 3 místa31.05.2015
škoda že vstávám o půl 6 do práce :(

 Dolomity - lehké cesty30.05.2015
Můžete mi prosím doporučit nějaké pěkné lehčí cesty (3-5 UIAA) v Dolomitech? Ferraty ne! Díky!
 Re: Dolomity - lehké cesty30.05.2015
passo Sella druhá Sellaturm: Kleine Micheluzzi, Trenker. Passo Falzarego, Hexenstein, ostkante. Cinq
  Re: Dolomity - lehké cesty30.05.2015
Zkus mrknout sem:
 Re: Dolomity - lehké cesty30.05.2015
Doporučil bych ti koupit v Cortině d'Ampezzo výborného průvodce "Klettern in Cortina d'Ampezzo
  Re: Dolomity - lehké cesty29.06.2018
Ahoj, reaguji na tvoje znalosti Tore Grande. Na Bergsteigen píšou, že je možné na slanění použít i k
   Re: Dolomity - lehké cesty30.06.2018
Na těchhle hodně lezenejch věžích jsou ta slanění tak, že je nějaká doporučená délka mezi nejlepšími
 Re: Dolomity - lehké cesty31.05.2015
Jak píše Ben, paso Sella je dobré východisko, 1. 2. 3. věž Selly poskytují pohodové cesty i v obtížn
  Re: Dolomity - lehké cesty01.06.2015
Díky moc všem!
   Re: Dolomity - lehké cesty01.06.2015
Ještě doplňuju:

    Re: Dolomity - lehké cesty01.06.2015
Pardon, ještě obecnej poznatek - Dolomity jsou tvarem hřebenů a počtem skupin natolik komplikovaný,
     Re: Dolomity - lehké cesty01.06.2015
Kdysi jsme byli s oddílem na chatě Pedrotti
      Re: Dolomity - lehké cesty01.06.2015
Lidí jako v Alpách nebo Tatrách kolem lezeckejch chat?
       Re: Dolomity - lehké cesty01.06.2015
Lidí docela hodně, ale horolezců není zase tak moc. Na nejznámější lezeckou věž Brenty a zřejmě celý
        Re: Dolomity - lehké cesty01.06.2015
Díky za odpověď.Btw. Campanile Basso bude nejznámější věž Brenty, páč nejznámější dominanta Dolomit
         Re: Dolomity - lehké cesty01.06.2015
U nás asi jo. Italové spíš tu Gugliu. Oni pořád cítí tu rakousko-italskou hranici.
          Re: Dolomity - lehké cesty02.06.2015
Pak se ale zas dostáváme k otázce, jestli je Brenta součást Dolomit nebo ne.
 Re: Dolomity - lehké cesty02.07.2018
 Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Ahoj,
Chci se zeptat jestli považujete za dobrý výkon když v patnácti letech si vytáhnu cestu obtížnosti 6 nebo 6+?
A jak mám trénovat na to aby v tom byl fakt dobrej...
 Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
To je nějaký vtip? Děti okolo 9 let lezou cesty 7-8, ve věku 10-15 pak do cca 8-9.

6
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
popravdě není to nic extra, trénuj třeba visy, shyby, břicho a fixace ve shybu... ale hlavně poslou
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
když uslyšíš kručení, nažer se!
 Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Myslím, že ses neměl ptát... Alespoň né tady na lezcovi. Teď uvidíš ten masakr. Stručně můj názor: K
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
můj názor na knihu Tréning sportovního lezce je ten, že je tak dobrá na zatopení pod kotlem
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?02.06.2015
Co je tam za nehoráznosti? Pouč nás prosím..
 Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
jestli lezeš 6+ v Alpách na nevynejtovanejch cestách někde v Šamonic,nebo podobnejch dospělejch horá
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
To si děláš prdel? V 12 letech 9+?!
Vždyť 9+ leze tak možná Adam Ondra a ne 12 letý dítě....
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Neser kamaráde a nedělej ze sebe vola
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Tady byla myšlená jiná stupnice (UIAA s horní hranicí myslím 11+), ty mluvíš o francouzské (horní hr
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
12 9b+
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
12 9b+
 Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Já bych se chtěl taky zeptat jak rychlý jste zaznamenali progres vy. Já lezu teprve půl roku a lezu
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
No vdyť já myslim tu francouzskou stupnici do 9b+….Takže nechápu co dělá špatně. Lezl jsem na Smích
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
No vdyť já myslim tu francouzskou stupnici do 9b+….Takže nechápu co dělám špatně. Lezl jsem na Smíc
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Joudo, se hodně nudíš viď?
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Lez, kombinuj materialy na kterych lezes, stridej druhy lezeni - kolmy na techniku, previs, boulderi
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Stupeň 6+ ve francouzský neexistuje. Ve francouzsky je format číslo, písmeno, znamínko.Něco jiného j
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
Já právě lezu jenom na písku, na jiném materiálu jsem nebyl.
     Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
Buď rád, z jiného materiálu bábovičku zdaleka tak dobře a jednoduše neuděláš.
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Ne je to dobrý, jste ukrutní borci
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
nejdřív hodně lezte ať vypilujete techniku, lezte i to co vám nejde. lezte i bouldery. začni posilov
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
Proč, když chce být venku dobrý, se hodí visy a shyby? Když bude chtít být dobrý vevnitř, tak se vis
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?01.06.2015
Na 6+ není nic špatýho. 6+ bych řek je taková střední obtížnost (ve smyslu počtu lezců, co to lezou)
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?01.06.2015
To jsem mamlas, to jsem zas nakrmil trolla.
 Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Jsi frajeŕ, takový talent se rodí max jednou za deset let.
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Fakt kokoti to sem si moh myslet....tahle cela stranka mi muze polibit prdel
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
trochu pokory a snížení sebevědomí by ti neškodilo... nejlíp bys udělal kdybys teď sklapl, zdravě se
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?30.05.2015
Hm. Někteří Ti odpověděli velmi dobře a všichni slušně.
Dokud budeš takhle sebestřednej, tak
   Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
Stejně tak ty nám joudo...pokaždé, když založíš otázku, skončíš u nadávek, chudinko..
    Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
Nech ho být, on za to nemůže. Jestli v patnácti letech ještě nedovede sám posoudit, zda jeho 6+ je h
     Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
Ty sklapni ty invalido, máě místo mozku sračky tak mlč
      Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
To je v pořádku, chlapče, nikdo to nemáme jednoduché. Chápu, jak se asi cítíš, ale nic si z toho ned
       Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
To fakt nemá cenu se tu s někym bavit, všichni ste ( až na pár vyjímek) stejný čůráci a vydrbaný hla
        Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
zasluhoval bys fár facek a zákaz vstupu do skal... lidi jako seš ty nemají na skalách co dělat
         Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
To je problém dnešních ústavů. Za dobré chování mu dají vycházku, ale vůbec se nestarají, co o ní dě
          Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
Takovího kokota ve skalách nepotkáš. Netrefí tam ... :-)
        Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?01.06.2015
napis telefon a kde se potkame a tu prdel ti polibim botou tak ze mi poseres spicku kindere :D
         Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?01.06.2015
Týý jo. Bacha na tebe, vypadáš drsně... Jenom nevím, proč mne při čtení tvých příspěvků místo strac
          Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?02.06.2015
protoze mas maly pero :)
 Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?31.05.2015
Dobrej trolling. Bohužel si (jste) nezvladnul(i) hrát svoje role dostatečně dlouho aby z toho bylo n
  Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?01.06.2015
No, spíš jenom trolling než dobrej.
I na dobrej trolling to chce trochu úroveň.

 Sulov - sektory s cestami kolem 8 UIAA30.05.2015
Zdarec sulovsti znalci.
Radi bychom vyrazili v nadchazejicim tydnu na tri dny do Sulova. Mohli byste, prosim, doporucit nejake pekne sektory s cestami kolem 8 UIAA. Chapu, ze "peknost" je relativni, ale to je jedno, prubnem to:) Diky, cus

 Ti z labského údolí29.05.2015
dá se někde stáhnout nebo podívat na celý film Ti z labského údolí? podařilo se mi najít jen trailer
 Re: Ti z labského údolí30.05.2015
Ještě čekáme až to bude vysílat ČT a pak to hned dáme volně ke stažený.
  Re: Ti z labského údolí30.05.2015
A nevíš kdy by to měla ČT vysílat?
  Re: Ti z labského údolí24.12.2015
ahoj, jak to vypada? uz to je nekde ke stazeni? díky
 Re: Ti z labského údolí30.05.2015
Ahoj. Film poběží v červnu na Festivalu horolezeckých filmů Český Ráj na Hrubé skále. Přijeď a uvidí

 protáčecí nýty29.05.2015
Jak moc nebezpečné je, když cvakám nýt a plaketa se protáčí ?
 Re: protáčecí nýty29.05.2015
Není,jen se blbě cvaká
  Re: protáčecí nýty29.05.2015
Záleží na tom, jak moc se do nýtu padá a odsedá, plaketa dokáže vybrousit ve dříku drážku, ale ještě
 Re: protáčecí nýty03.06.2015
V oblastech, kde se opakovaně kradly plakety jsem v minulosti nerez plakety navlíkal na 12mm nerez š

 labak - vikend29.05.2015
ahoj,

jak to vidíte sobota / neděle na labák? (ideálně pravý břeh) - předpověď vypadá přes den ok (neděle) sobota s ??? a v noci mezi nějaká voda.



 foto dne 841029.05.2015
Ha! Jak je pod tim hluboko, jak moc se to lame.. a jestli je nejaka odpoved rozumna tak kdeto je :))

Ale hadam odpovedi budou melko a hodne :(
 Re: foto dne 841029.05.2015
Za kolik je ta spara vpravo? :)
pekny, rek bych ze to bude anglie?
Da se tam dostat su
 Re: foto dne 841029.05.2015
no me by spis zajimalo kde "Diesl" k te fotce prisel ;)
  Re: foto dne 841029.05.2015
Jj, celej den s kolegama v práci řešíme, kde to je focený :-D
   Re: foto dne 841030.05.2015
o to nejde, ta fotka je stara skoro 10 let a autor urcite nevi ze byla pouzita zde :)
    Re: foto dne 841001.06.2015
Tak prozraď aspoň stát...

1   ...   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Zapomenuté heslo
Ciao, nevíte pls, jak se řeší, když si člověk zapomene heslo tady k účtu? Nikde sakra nemůžu najít odkaz - "zapomenuté heslo, pošlem na mail,klikni" Su možná slepý..
Polda09:12:00 01.06.2015
odpovědět 
 Re: Zapomenuté heslo
Čau , napiš. Ti vygeneruju nový. Třeba jaký chceš.
 jirkas14:15:03 01.06.2015
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi