Ahoj, jsem prespolni,ale od odpo budu v Praze a rad bych sel zalozit Smich/Bigwall/Mammut, chybi mi vsak spolulezec. Nesli byste nekdo? +-6tky Mejte fajnovy den.. :-)
Ahoj. Chtěli bychom se stavit ve Flatengeru, a nevíme jestli nám to za to stojí, tak jsem se chtěl zeptat: Jsou tam ňáké cesty do 7a? A co vícedélky (jištění, obtížnost)? Taky jsem koukal, že tam je spoustu malých ostrovů, tak by mě zajímalo, jestli se ta
zdarec, jak je to s boulderem na pražský náplavce, tresce se? Jestli ty žulový bochánky spadaj pod památkáře a nechodí tam chlupatý vybírat...
sem tam jsou vidět mágový ťapy ale jinak nikdo neleze.
Zdravim, chystam se do zapadnich dolomit - Dolomity Brenta na znamou ferratu Bocchetti, rad bych v te oblasti i neco vylezl. Nejradsi bych nejakou vicedelku, se kterou zatim nemam zadne zkusenosti, tak bych zacal na necem kolem 5. Mate prosim zkusenosti s
Ahoj,
máte prosím někdo zkušenosti s průvodcem Frankenjury do mobilu od frankenjura.com?
Rád bych objednal, pouze mi zajímá, zda je vyjma prezentovaných oblastí k dispozici i mapa, případně GPS dané oblasti.
Díky
Ahoj.Nekdo s radou a zkušenosti s lezenim v Černé Hoře,"sportovky:)",třeba oblast smokovac,no a rad budu i za více délky a horo samo.diky všem za sdělení zkušenosti.hore Zdar
Ahoj. Chtěli bychom se stavit ve Flatengeru, a nevíme jestli nám to za to stojí, tak jsem se chtěl zeptat: Jsou tam ňáké cesty do 7a? A co vícedélky (jištění, obtížnost)? Taky jsem koukal, že tam je spoustu malých ostrovů, tak by mě zajímalo, jestli se tam dá půjčit loďka. Jo a taky kolik stojí průvodce? Popřípadě nějaký jiný postřehy? Dík!
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.