Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Hasenalarm 13.07.2015 V internetovém odkazu je jedna mezera.
    Re: Hasenalarm 13.07.2015 Cesta je špičková, sestup je příšerný, za mokra/mlhy/bouřky nelze doporučit.
      Re: Hasenalarm 13.07.2015 Je tam ten sestup nějak označen? Součástí sestupu je 40m slanění, nerad bych ho minul :)
        Re: Hasenalarm 13.07.2015 Sestup je logický. Jeho problém je v tom, že je tam nachystáno spousta materiálu k okamžitému spuště
          Re: Hasenalarm 14.07.2015 A ještě jedno info. Po deštích jsou klíčové délky minimálně jeden den mokré.
lezení - podmínky 13.07.2015 Poslal by mi někdo prosím stránku kde jsou aktuální podmínky lezení na písku? Nemůžu to najít po předělání webu skalní oblasti.
  Re: lezení - podmínky 13.07.2015 Není kam Ti to poslat, zkus skalnioblasti.cz
Lezení Ádr 12.07.2015 Jak je to se vstupem do Ádru pro lezce? S ČHS zdarma nebo se musí taky platit za vstup do skal? Revizáci to tam kontrolují prý i uvnitř, a nikde jsem nenašel, že by to lezci měli grátis. Tak jestli to má vůbec cenu. Dík!
  Re: Lezení Ádr 12.07.2015 U vstupu přes Ozvěnu často stojí a kontrolují, s ČHSkou normálně pouští bez problémů.
Malta DWS 12.07.2015 Ahoj nevíte někdo kde by se dal sehnat popis DWS oblastí na Maltě.
Díky
M.
stanování pod Tre Cima 12.07.2015 ..neví někdo,jak je to s aktuální možností postavit si na louce pod Cimama stan ?
Song z Rampage 09.07.2015 Už řadu let nemůžu zjistit, jakej song to hraje v Rampage v pasáži z X-Games, zpívaj tam něco jako "I am the king" a Sharma tam diktuje ve finále bouldru. Nevíte někdo?
Podlepení lezeček 08.07.2015 Tak jsem prošlapal lezečky a chtěl bych si je nechat podlepit. Jaké máte zkušenosti s firmami RestDay, Saltic a Triop ohledně kvality a rychlosti oprav?
  Re: Podlepení lezeček 08.07.2015 Se všema dobré. Saltiky v Saltiku, Triopy v Triopu a vše ostatní stejně nebude úplně ideální. Známí
    Re: Podlepení lezeček 08.07.2015 saltiky u saltiku taky dobry, jen se napadne zvetsily, musel jsem vzadu nabastlit takovou nenapadnou
  Re: Podlepení lezeček 10.07.2015 určitě restday.. posílal sem tam asi 10 párů a vždy spokojenost :)
  Re: Podlepení lezeček 13.07.2015 LS v Restday nejmíň 5x, spíš víckrát, vždy ok. Jednou jsem docela čekal, asi 2 roky zpět těsně před
    Re: Podlepení lezeček 13.07.2015 5x? Nebylo by lepší si za ty prachy koupit jedny nové? Hlavně s tím nejezdi do krasu. Mezi slušný li
      Re: Podlepení lezeček 14.07.2015 ??? wtf ??? ... a co ti pán chtěl říct?? Opět flame??...
        Re: Podlepení lezeček 14.07.2015 Njn dřív se lozilo v čem to šlo a dneska když nemáš nejnovější Sportivy každý měsíc tak je to nelids
        Re: Podlepení lezeček 14.07.2015 Njn dřív se lozilo v čem to šlo a dneska když nemáš nejnovější Sportivy každý měsíc tak je to nelids
      Re: Podlepení lezeček 14.07.2015 On tam někde píše, že tam posílal pořád ty jedny samý? Nenapadlo tě, ža tam mohl poslat třeba pět rů
      Re: Podlepení lezeček 14.07.2015 Jedny z mých lezeček jsou už po 4-té podlepené Testarosy z Restadaye a pořád jsou OK i na 9 UIAA.
        Re: Podlepení lezeček 14.07.2015 Toz na prosedeni nejaky vytrvalostni madlovacky na vapne staci kdejaky krap, to jo.
          Re: Podlepení lezeček 14.07.2015 by ses divil v jake kondici ty boty jsou ... rozhodně ne na prosezeni madlovacky. Dulezity samozrejm
      Re: Podlepení lezeček 14.07.2015 Možná jsem někdy poslal jeden pár třeba dvakrát, jinak to byly různé páry :-). A překvapivě jsem svo
      Re: Podlepení lezeček 14.07.2015 Ses trochu posral v kině Eržiku, co to plácáš za p... Slušných lezců v Krase najdu tolik co je prstů
        Re: Podlepení lezeček 14.07.2015 Pánové, pánové. Eržik je virtuální flameař. Zase jste mu na to skočili. Každopádně kras je oklouzane
Ostrov-pruvodce 08.07.2015 Zdar. Netušíte, zda má v dohledné době vyjít nový průvodce na Ostrov? Diky
  Re: Ostrov-pruvodce 08.07.2015 K dostání je dotisk starýho, nebo německej. Optej se v kempu. Píno říkal, že na něm dělá, shromažďuj
    Re: Ostrov-pruvodce 08.07.2015 Nechápu proč to nedodělá - pracuje na tom už 10 let. Doufejme,že Němci budou rychlejší.
      Re: Ostrov-pruvodce 09.07.2015 Je vidět že si průvodce nikdy nedělal.
        Re: Ostrov-pruvodce 09.07.2015 no hlavni si nikdy asi nelital helikopterkou a modelaril, do toho mlade devce :)
        Re: Ostrov-pruvodce 09.07.2015 Stačí porovnat vydávání jiných průvodců v ČR. Labák vyšel už asi 3x.
    Re: Ostrov-pruvodce 10.07.2015 Díky, zeptám. Chápu, že udělat průvodce je náročné, ale trochu škoda to je. Nehledě na to, že nějaké
      Re: Ostrov-pruvodce 10.07.2015 Klíd, to se jenom zase Marťan tváří, že rozumí věcem o kterejch nic neví.
        Re: Ostrov-pruvodce 10.07.2015 Všechny nové cesty by měly být na Skalních oblastech Z. Strnada.
          Re: Ostrov-pruvodce 13.07.2015 Jandik to necte? ;) Cekal bych jeho standardni agitku na horosvazacke oblasti :D.
      Re: Ostrov-pruvodce 11.07.2015 Stop stav? A řekl to někdo Bělinovi? :-)
      Re: Ostrov-pruvodce 12.07.2015 Nedávno jsem ho kupoval na e-shopu nejmenovaného známémo řetězce a stále mají. Bohužel je skladem na
        Re: Ostrov-pruvodce 13.07.2015 Coooze? Oni ho maji v Tescu?
    Re: Ostrov-pruvodce 13.07.2015 Zdar, tak pro zájemce čerstvé info z Ostrova. O víkendu Píno říkal, že průvodce má mít dvě části. Os
      Re: Ostrov-pruvodce 13.07.2015 Ať to Píno prodá někomu schopnějšímu, kdo se tomu bude opravdu věnovat! Ti kdo ho znají tvrdili už p
chorvatsko - rabac - dws 07.07.2015 byl jste někdo? četl jsem, že se tam někde dá, ale nevygooglil jsem nic bližšího. budu tam jen tři dny, tak nechci hledat naslepo a za každý tip děkuju
  Re: chorvatsko - rabac - dws 07.07.2015 při pohledu na moře z města, je to někdo více vlevo, tak kilák, možná dva, ale už je to hodně dlouho
    Re: chorvatsko - rabac - dws 08.07.2015 díky, projdem se tím směrem
1
...
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
...
2263
Hasenalarm Čau, co si myslíte o cestě Hasenalarm v tomto období? http://www.bergsteigen.com/klettern/salzburg/ berchtesgadener-alpen/hasenalarm Má někdo zkušenosti s danou cestou, nebo oblastí? jedná se mi zejména o sestupovou trasu. Podle průvodce je to bezpečné jen za dobrého počasí. Myslíte, že tam ještě může být sníh? Bohužel vůbec neovládám němčinu a tak jsem popis sestupu dal jen do google překladače a to my vůbec nepomohlo :) Za každé info budu rád. Lukáš 10:37:04 13.07.2015odpovědět
  Re: Hasenalarm V internetovém odkazu je jedna mezera. Lukáš 10:37:36 13.07.2015odpovědět
    Re: Hasenalarm Cesta je špičková, sestup je příšerný, za mokra/mlhy/bouřky nelze doporučit. marketa 13:40:38 13.07.2015odpovědět
      Re: Hasenalarm Je tam ten sestup nějak označen? Součástí sestupu je 40m slanění, nerad bych ho minul :) Lukáš 14:45:51 13.07.2015odpovědět
        Re: Hasenalarm Sestup je logický. Jeho problém je v tom, že je tam nachystáno spousta materiálu k okamžitému spuštění do údolí a to tak, že se stačí na šutr jen špatně podívat. Sníh nebo jiné problémy bych tam nečekal, loni touhle dobou tam nebyl. Cesta je krásná, klasifikace spíš poctivá. Jiri 16:33:00 13.07.2015odpovědět
          Re: Hasenalarm A ještě jedno info. Po deštích jsou klíčové délky minimálně jeden den mokré. Jiri 15:57:02 14.07.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: