Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Nález smíchoff 15.07.2015 davide, postrádáš li něco z dnešního lezení v offu, piš na honza.rejzavvolny.cz
Tupá skála - stanování 15.07.2015 Ahojte, nemáte někdo nějakého tipa, kde se dá přespat kolem Tupé skály(SK). Chceme tam jet na 2dny a řešíme kde přespíme.Zda je poblíž nějaké "veřejné tábořiště" nebo nějaké místo, které je místními tolerované a nebude vadit rozdělaný stan(oheň
Spatne zapsana cesta 15.07.2015 Zdravim, zapsal jsem ne lezce novou cestu bez prihlaseni a omylem jsem zadal spatnou klasifikaci.. Nevite nekdo jak ji zmenit? Popripade jak ziskat opravneni k uprave?
  Re: Spatne zapsana cesta 15.07.2015 napis opravu jako komentář pod cestu
Friendy 15.07.2015 Ahoj, vklíněnce přestali stačit a skála si žádá friendy. Finančně budu rád když uplatím ty Kouby. Jde o to jaké velikosti a kterou řadu - Flex, Manta a Permon???
  Re: Friendy 15.07.2015 Velikosti jsou závislý na tom kde a co polezeš. Většina lidí bere malý a střední. A často si taky př
  Re: Friendy 15.07.2015 manty mizerie (srovnávám se starším modelem Robot), takže u dvoulankových Permon. Jednolankové Flexy
    Re: Friendy 15.07.2015 není lepší rámová konstrukce?
      Re: Friendy 15.07.2015 Rámová jako dvoulanková? Osobně mám dvoulankové radši, ale někomu se líp mačkají jenolankové. To, co
  Re: Friendy 15.07.2015 Ahoj, pokud chceš ušetřit, počkej si ještě měsíc na fesťák a domluv se přímo s Koubou nebo kup, co t
  Re: Friendy 15.07.2015 Používám Kouba Manta ve velikostech 1 až 6 a Permon 1 až 3. A maximální spokojenost. Permony mi přij
  Re: Friendy 16.07.2015 Finance jsou finance, ale tak se vybavuj postupně a jdi rovnou do BDeček, nebo WC. Je s tím úplně ji
    Re: Friendy 16.07.2015 Ja mam sadu Manta a dnes uz bych taky sel do BD, ale pro zacatek je Kouba asi dostacujici. Nema cenu
      Re: Friendy 16.07.2015 Přesně, kup si Koubu. A až budeš za rok, dva vědít co chceš, tak si koupíš DMM.
        Re: Friendy 20.07.2015 dokud DMM nezačne dělat na konci očko jako má třeba BD, nebo Kouba, tak jich víc poztrácíš, než zalo
  Re: Friendy 17.07.2015 Dost záleží co rád lezeš. Jestli lezeš žáby,tak kup žáby. Myslím si že obecně moc nevyužiješ rozměry
    Re: Friendy 20.07.2015 Na Řeži/Drátníku/Prosečnici stačí frendy do 4 (Kouba), v Jizerkách se i šestky, či sedmy zakládají p
    Re: Friendy 21.07.2015 No pro friend velikosti 64-100 CM se musi hledat blbe uplatneni temer na jakychkoliv skalach. Ale ja
  Re: Friendy 21.07.2015 Permon, malý. Malý proto, že u těch větších stejně vždycky váháš, jestli ta váha za to stojí je taha
    Re: Friendy 21.07.2015 A ještě bych zvažoval trango ballnut, tedy pokud by rozpočet dovolil.
      Re: Friendy 22.07.2015 friendy asi nie sú vec na ktorej sa oplatí šetriť, určite by som začal postupne z BD. aj jeden BD je
        Re: Friendy 22.07.2015 blablablabla, spadl jsi vůbec někdy do frendu? Jakéhokoliv? Mám kámoše, co taky tvrdí, že jedině BD
          Re: Friendy 22.07.2015 Má pravdu předsedo. Oproti Koubovi jsou BD lepší o dva parníky. A fakt radši 3 BD než 6 koubů... To
Singing Rock Shuffle 14.07.2015 Ahoj, máte někdo zkušenosti s jistítkem Singing Rock Shuttle ?
Zdá se mi podezřele levný...
Díky :-)
  Re: Singing Rock Shuffle 14.07.2015 Používám ho odhadem 5 let a nemám s ním nejmenší problém. Levné a dobré :)
  Re: Singing Rock Shuffle 14.07.2015 mne nesedlo, přišlo mi že trpí stejným nešvarem jako kyblíky od ocúnu dodávaný v basic setech - lehc
  Re: Singing Rock Shuffle 14.07.2015 Standardní kýbl. Nevidím v něm problém. Ale zas tak levnej není. V BD nevidím žádnou přednost.
    Re: Singing Rock Shuffle 15.07.2015 Jen bych doplnil - standardní kýbl, co umožňuje spouštění druholezce :)
  Re: Singing Rock Shuffle 15.07.2015 Ve srovnani s konkurenci subjektivne horsi (mekci) material, takze se rychleji probrusuje.
  Re: Singing Rock Shuttle 17.07.2015 Ahoj, používám ho na tenký dvojčata už asi taky 5let a jsem s ním spokojen.
  Re: Singing Rock Shuttle 17.07.2015 Ahoj, používám ho na tenký dvojčata už asi taky 5let a jsem s ním spokojen.
Svatošské skály - jištění? 14.07.2015 Ahoj, prosím znalé o radu, jak to vypadá s fixním jištěním (borháky, kruhy) na Svatošských skalách v cestách obtížnosti 4-5. Bývá nějaké, nebo je potřeba vlastní? Lezeme spíš lehčí pískovcové, takže ve výbavě zatím převážně jen smyce a pár ufonů. Vystačím
  Re: Svatošské skály - jištění? 14.07.2015 ahoj, byl jsem tam jen jednou, lezli jsme na Milencích a pak hned vedle, cesty od 6 do 7+ a založili
    Re: Svatošské skály - jištění? 14.07.2015 Borháky a kruhy tam jsou, ale jsou dál. Hodí se vklíněnce, smyčky, frendy.
Lezení Bečov 14.07.2015 Ahoj, včera jsem projížděl Bečovem nad Teplou a všiml jsem si, že pod zámkem jsou udělané nějaké cesty...nemáte někdo o nich nějaké informace? Děkuji 😉
  Re: Lezení Bečov 21.07.2015 A kde přesně?
    Re: Lezení Bečov 21.07.2015 Pod zamkem.
      Re: Lezení Bečov 23.07.2015 Podle hasičů jsou zatím pro veřejnost uzavřené.
Markýza 13.07.2015 Ahoj, častým tématem je lůžková úprava v "lezeckých" korábech. To už mám za sebou, napadlo mi ještě si vyrobit takovou kempařskou markýzu křipevněnou k hagusům. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Neslyšeli jste o něčem podobném? Mám dvojkovou Oct. a
  Re: Markýza 14.07.2015 plachta 2x3m z baumaxu a 3 až 4 dvoumetrové bambusové pruty po zhruba stovce tamtéž (nahradit případ
  Re: Hasenalarm 13.07.2015 V internetovém odkazu je jedna mezera.
    Re: Hasenalarm 13.07.2015 Cesta je špičková, sestup je příšerný, za mokra/mlhy/bouřky nelze doporučit.
      Re: Hasenalarm 13.07.2015 Je tam ten sestup nějak označen? Součástí sestupu je 40m slanění, nerad bych ho minul :)
        Re: Hasenalarm 13.07.2015 Sestup je logický. Jeho problém je v tom, že je tam nachystáno spousta materiálu k okamžitému spuště
          Re: Hasenalarm 14.07.2015 A ještě jedno info. Po deštích jsou klíčové délky minimálně jeden den mokré.
1
...
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
...
2263
Spatne zapsana cesta Zdravim, zapsal jsem ne lezce novou cestu bez prihlaseni a omylem jsem zadal spatnou klasifikaci.. Nevite nekdo jak ji zmenit? Popripade jak ziskat opravneni k uprave? Stepa 16:29:14 15.07.2015odpovědět
  Re: Spatne zapsana cesta napis opravu jako komentář pod cestu 16:36:25 15.07.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: