Ahoj, před pár lety se zde objevil článek který znázorňoval víkonost lezců za pomoci barevných pastelek. A já to nemůžu nikde najít. Jde mi o to jaká jsem pastelka :-) Pokud to někdo máte třeba uložený hoďte prosím odkaz. Děkuji.
Ps. nedělám si prd
zanět šlach 13:06:57 23.07.2015
ahoj 13 .7 jsem se probudila měla jsem natekly prst a dost mě bolel a šla jsem ke své doktorce ta mi řekla že si mysli že to je zanět šlach mám to na pravé ruce tu právě v praci co nejvic použivam
Můžete prosím někdo doporučit osvědčenou lehkou a přiměřeně trvanlivou bundu "pláštěnku" na lezení v letních horách (Tatry, Dolomity...). Mám goretexovou bundu. Používám ji na skialpy, ledopády... ale zdá se mi do letních hor relativně zbytečně
Poradíte mi odjištěné skály blízko Liberce nebo Jablonce, kde lze lézt bez vlastního jištění, nejlépe sportovně odjištěné? Případně kde najdu průvodce?
Dík
Zdravim, date mi prosim tip, kam vyrazit na tyden za sportovnim lezenim? Prioritou jsou sportovky v obtiznosti 6a - 7b. Ale rad bych to zkombinoval s vicedelkou - dobre odjistenou, nemam zatim zkusenost. A v restdayi bych rad dal nejaky trip po horach (Al
Ahoj, chci si koupit novy zdarak ale nevim podle ceho se rozhodnout. Vybiram z SirJoseph K4, Millet Bivi Bag a Mammut Ultralight. Vsechny je maj v Hudaci, cena je srovnatelna (Nejlevnejsi je Millet). Dohledal jsem si ze vsechny maji nepromokavost 10000mm,
zanět šlach 13:06:57 23.07.2015
ahoj 13 .7 jsem se probudila měla jsem natekly prst a dost mě bolel a šla jsem ke své doktorce ta mi řekla že si mysli že to je zanět šlach mám to na pravé ruce tu právě v praci co nejvic použivam tak mě doktorka poslala k ortopedovy tak jsem tam šla druhy den tak mě nevzaly kvuly tomu že mají plno a že se tam musíme objednávat tak jsem se obědnala a další jeden jsem tam šla tak jsem řekla ortopedovy co mě trapi a ten mi na to dal obymadlo stahovací a sprej na otoky) diky)a prašky na zanět) šlach biofenac)a dneska jsem tam šla na kontrolu tak mi dal) kinesiologytape)ale celou dobu to mám na zapestí a tam mě to nebolí to nechápu a řekl mi že mužu jit do práce ale když to mám natekly ještě dost a bolí mě to můžete mi poradit ....děkuji
Pak si myslím, že pomůže zdržet se vykonávání této práce... Což asi nebude dlouhodobě jednoduché (měsíc nutný). Pracovní úraz? Nemocenská? Je třeba hlásit včas zaměstnavateli a vše podložit papíry od lékařů...
Prášky budou spíš diclofenak, ne? Je to nestereoidní antirevmatikum. Podle mně lepší je Aulin mast v kombinaci s práškama. Ruku je dobré chladit a mít ve zvýšené poloze. Pak jen čekat. Nenechal bych si do toho dávat ze startu kortikosteroidy. Když čekání nepomůže, tak teprve. A když nepomůže ani to, tak rozřezat a vyčistit ;)
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.