Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10697 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Jungling 10075 16.Šípek 10075 Hory: 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442 16. 3376
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English pastelkovej graf 23.07.2015 Ahoj, před pár lety se zde objevil článek který znázorňoval víkonost lezců za pomoci barevných pastelek. A já to nemůžu nikde najít. Jde mi o to jaká jsem pastelka :-) Pokud to někdo máte třeba uložený hoďte prosím odkaz. Děkuji.
Ps. nedělám si prd
  Re: pastelkovej graf 23.07.2015 vpravo nahore je okenko "Hledani na lezci". Zadej klicove slovo "pastelkovy".
    Re: pastelkovej graf 23.07.2015 Sem blbej :-) jsem to zkoušel ale zjevně jsem zadával špatnej tvar ... njn. snad je to tim vedrem.
      Re: pastelkovej graf 23.07.2015 snad se ti zvedne vYkonnost, pastelko ;)
        Re: pastelkovej graf 23.07.2015 Aaaaa, pan je poucovatel. Nekdo pise vykonnost s mekym i, nekdo nezacina vetu velkym pismenem a neuk
zanět šlach 23.07.2015 zanět šlach 13:06:57 23.07.2015
ahoj 13 .7 jsem se probudila měla jsem natekly prst a dost mě bolel a šla jsem ke své doktorce ta mi řekla že si mysli že to je zanět šlach mám to na pravé ruce tu právě v praci co nejvic použivam
  Re: zanět šlach 23.07.2015 běž za lepším doktorem. z čeho to máš?
    Re: zanět šlach 23.07.2015 no já to mám z práce brousim ručne potahy do letadla ...
      Re: zanět šlach 24.07.2015 Pak si myslím, že pomůže zdržet se vykonávání této práce... Což asi nebude dlouhodobě jednoduché (mě
        Re: zanět šlach 25.07.2015 To je pravda, když vemu v úvahu hojení zánětu achilovky jeden rok :) ... a pořád to občas cítím.
  Re: zanět šlach 24.07.2015 Prášky budou spíš diclofenak, ne? Je to nestereoidní antirevmatikum. Podle mně lepší je Aulin mast v
    Re: zanět šlach 24.07.2015 Biofenac je takovej pro žaludek šetrnější diclofenc
pláštěnka na vícedélkové lezení 23.07.2015 Můžete prosím někdo doporučit osvědčenou lehkou a přiměřeně trvanlivou bundu "pláštěnku" na lezení v letních horách (Tatry, Dolomity...). Mám goretexovou bundu. Používám ji na skialpy, ledopády... ale zdá se mi do letních hor relativně zbytečně
  Re: pláštěnka na vícedélkové lezení 23.07.2015 Něco takovýho jsem koupil v lidlu, je to malý, téměř nepromokavý a absolutně neprodyšný, ale to mysl
        Re: pláštěnka na vícedélkové lezení 24.07.2015 No je pravda ze se daji hledat takovehle alternativy k "neprustrelnym" hardshellovym bunda
          Re: pláštěnka na vícedélkové lezení 27.07.2015 Goretexová bunda se při bouřce chová naprosto stejně jako pláštenka jen pokud je relativně nová. Pok
        Re: pláštěnka na vícedélkové lezení 25.07.2015 Vypadá dost dobře - díky za tip. To je přesně to, co je potřeba - naprosto nepromokavá, naprosto nep
  Re: pláštěnka na vícedélkové lezení 28.07.2015 Kup si Gore-tex bundu Paclite nebo Activ shell vaha 300g. Sbalis ji do velikosti mobilu. Každý dobrý
Liberecko 23.07.2015 Poradíte mi odjištěné skály blízko Liberce nebo Jablonce, kde lze lézt bez vlastního jištění, nejlépe sportovně odjištěné? Případně kde najdu průvodce?
Dík
  Re: Liberecko 23.07.2015 odjištěné i neodjištěné cesty jsou všude...
Jizerské hory
Černá studnice
Lužick
    Re: Liberecko 23.07.2015 ještě Hnědé skály
České středohoří
  Re: Liberecko 23.07.2015 Šulíkova skála u Tanvaldu. Průvodce je na skalnioblasti.cz Většina cest je kompletně zajištěná borhá
  Re: Liberecko 23.07.2015 Jizerky včetně mnoha cest na Černé studnici jsou spíš tradiční a vyžadují min. schopnost smyčkovat n
  Re: Liberecko 23.07.2015 Pantheon na Male Skale.
Adamello 23.07.2015 Ahoj, nemate někdo info o oblasti Adamello, je to 50km od Arca, Lago di Garda.
  Re: Adamello 23.07.2015 Jsou tam velké ledovce, jezdí tam lanovka z Tonale, na skialp boží a VHT taky nádherná.
Fotky 22.07.2015 Ahoj, kdyz chci poslat na lezce fotku, komu ten meil mam smerovat. V navodu je napsano adminum, ale porad nevim komu konkretne.
  Re: Fotky 22.07.2015 Vsem ;)
  Re: Fotky 23.07.2015 jirkas nebo martan
    Re: Fotky 23.07.2015 Diky!
Calanques 22.07.2015 Ahoj, mohu dostat nějaké doporučení kde sehnat aspoň rámcového průvodce skalní oblasti Calanques, nejlépe podoblast Luminy? Díky.
  Re: Calanques 22.07.2015 uloz to, tam byl cely pruvodec
  Re: Calanques 22.07.2015 No vzhledem k tomu že tam přistěhovalci z Marseille dost často vykrádali auta už v 90tých letech, ta
    Re: Calanques 22.07.2015 :D
  Re: Calanques 23.07.2015 Např. v Sormiou dole u vesnice vybírají parkovné , a hlídají si to tam.Ale v létě bude asi přístupov
    Re: Calanques 23.07.2015 v Sormiou jsme byli sice ještě než se platilo, ale zase jsme parkovali přímo pod hospodskými předzah
      Re: Calanques 23.07.2015 Asi raději nechat auto za plotem v kempu a objednat taxíka...
  Re: Calanques 23.07.2015 Každopádně alespoň nechat otevřený kaslík u spolujezdce, prázdný kufr s nezataženou roletou a třeba
    Re: Calanques - Finale 24.07.2015 No díky za info, takhle jsem o tom, pravda, nepřemýšlel, v minulosti se nám nic nestalo, ale časy se
Český kras 21.07.2015 Ahoj,
doporučíte mi prosím cesty, příp. oblast v krase s hezkými cestami? Obtížnosti okolo 8.
Díkes.
  Re: Český kras 21.07.2015 Doporučené cesty plus minus 8, všechno odjištěno bh nebo nýty:
---
Srbsko, levý břeh (
    Re: Český kras 21.07.2015 ...a nově (2014) Solvayovy lomy, ale je to po po ledni na slunku cesty okolo 7, 2x8-, 1x8.
    Re: Český kras 22.07.2015 Hele zrovna Mikulasskou na Vlastu bych moc nedoporucoval, je to v te klase nejvic ojeta cesta v cele
      Re: Český kras 22.07.2015 Nevím, jestli se dá oklouzanost měřit, Mikulášská dole trochu oklouzaná je, ale oproti Listopadové,
        Re: Český kras 22.07.2015 No, s timhle moc nesouhlasim... Listopadovou, Ivanovou i Zeppeliny mam prelezene a prijdou mi mnohem
          Re: Český kras 22.07.2015 Ivanova (dolni) je pro me nejuklouzanejsi cesta siroko daleko. Te Mikulaska nesaha ani po kotniky ;)
            Re: Český kras 22.07.2015 No mne ta Ivanova docela sedla, tak mozna proto mi to tak neprijde, nektere listy jsou ojete fest, p
      Re: Český kras 22.07.2015 před povodněmi to byl voklouz, teď to pořád ještě na Bláže jde
Sportovky + vícedélky 20.07.2015 Zdravim, date mi prosim tip, kam vyrazit na tyden za sportovnim lezenim? Prioritou jsou sportovky v obtiznosti 6a - 7b. Ale rad bych to zkombinoval s vicedelkou - dobre odjistenou, nemam zatim zkusenost. A v restdayi bych rad dal nejaky trip po horach (Al
  Re: Sportovky + vícedélky 21.07.2015 Co treba Gastlosen? Sportovky, vicedelky i hory. Vse v jednom, jen trosku do kopce a sportovky spis
Zdarak 20.07.2015 Ahoj, chci si koupit novy zdarak ale nevim podle ceho se rozhodnout. Vybiram z SirJoseph K4, Millet Bivi Bag a Mammut Ultralight. Vsechny je maj v Hudaci, cena je srovnatelna (Nejlevnejsi je Millet). Dohledal jsem si ze vsechny maji nepromokavost 10000mm,
  Re: Zdarak 20.07.2015 Koukej hlavně na prodyšnost. Doporučuju High Point - slupec 20k, prodyšnost 30k.
Rákoska neud
    Re: Zdarak 20.07.2015 Všechny se rosí zevnitř.
      Re: Zdarak 20.07.2015 koukni na můj příspěvek ke žďáráku High Point.. ;)
  Re: Zdarak 20.07.2015 Mám High Point Dry Cover. A můžu jen doporučit! Spal jsem v něm už hodněkrát. Plánovaně i neplánovan
  Re: Zdarak 20.07.2015 proč nebrat Mammut? Protože to je Mammut!
    Re: Zdarak 20.07.2015 Aho, výhodou je mít pro sebe (jednoho) ždárák pro dva. Líp dejchá, máš víc místa,dáš vedle sebe i ba
  Re: Zdarak 20.07.2015 Ahoj, tak dekuji vsem za reakce, vypada to, ze nakonec vezmu fakt ten HP, ikdyz jsem na zacatku o ne
    Re: Zdarak 25.07.2015 Spatny neni ani zdarak od Tilaku, ale jelikoz je z Goretexu, tak cena je uz trochu mimo.
  Re: Zdarak 20.07.2015 mám žďárák z Gore-Texu a ještě k tomu propouštějící speciálně CO2. Vlhkost se v něm sráží, jakmile j
    Re: Zdarak 21.07.2015 mám US ARMY orginal GORE-TEX žďárák a nemůžu si ztěžovat. Dá se sehnat i za 2500kč
      Re: Zdarak 21.07.2015 Jenže není Gore jako Gore. Žďárák musí být z Gore-tex "air permeability" který má vyšší pr
        Re: Zdarak 04.09.2015 A proč by někdo šil ždáráky z goráče na boty, troubo? :D Myslíš, že by to bylo levnější? Asi těžko.<
  Re: Zdarak 28.07.2015 Určitě si pořiď žďárák z Gore-texu. Mam už alespon 13 let žďárák od Kammsportu (dnešní Tilak) a nikd
  Re: Zdarak 28.07.2015 Určitě si pořiď žďárák z Gore-texu. Mam už alespon 13 let žďárák od Kammsportu (dnešní Tilak) a nikd
1
...
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
...
2263
pastelkovej graf Ahoj, před pár lety se zde objevil článek který znázorňoval víkonost lezců za pomoci barevných pastelek. A já to nemůžu nikde najít. Jde mi o to jaká jsem pastelka :-) Pokud to někdo máte třeba uložený hoďte prosím odkaz. Děkuji.
Ps. nedělám si prdel. dík 16:10:04 23.07.2015odpovědět
  Re: pastelkovej graf vpravo nahore je okenko "Hledani na lezci". Zadej klicove slovo "pastelkovy". 16:38:56 23.07.2015odpovědět
    Re: pastelkovej graf Sem blbej :-) jsem to zkoušel ale zjevně jsem zadával špatnej tvar ... njn. snad je to tim vedrem.
Děkuju. 18:27:06 23.07.2015odpovědět
      Re: pastelkovej graf snad se ti zvedne vYkonnost, pastelko ;) 23:10:24 23.07.2015odpovědět
        Re: pastelkovej graf Aaaaa, pan je poucovatel. Nekdo pise vykonnost s mekym i, nekdo nezacina vetu velkym pismenem a neukoncuje ji teckou... Co je horsi, tezko rict, hlavne kdyz jedna skupina neupozornuje na chyby te druhe.. 23:41:25 23.07.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: