Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English činky 28.07.2015 Ahoj,
mám takový dotaz...
Doma jsem našel 3kg jednoruční činky, má z hlediska lezení posilování s nimi význam ?
Rozuměj, nepotřebuji takové ty svaly ala fitko na okrasu, ale rád bych aby to k něčemu bylo když už začnu :-)
  Re: činky 28.07.2015 No tři kg jsou podle mě opravdu k ničemu. S nima máš ale zase jistotu, že určitě namakanej, jako sva
    Re: činky 28.07.2015 Proč k ničemu? Minimálně by se s nima dalo chodit do školy nebo běhat... Pro maníky samozřejmě tréni
      Re: činky 28.07.2015 No jak píšeš, tedy k ničemu...
    Re: činky 29.07.2015 Nesouhlasím. :)
I s třemi kg a správnými cviky uděláš hodně parády. Sice s konkrétními cviky
      Re: činky 29.07.2015 Silu s tim urcite nenazenes, ale kondici jo. Stejne jako bys ji nahnal na kruhovym treninku i bez ci
  Re: činky 28.07.2015 Činku do jedné ruky, hrazdu do druhé ruky, shyb. Vyměnit strany a opakovat.
    Re: činky 28.07.2015 Muj nazor je ten, ze clovek, ktery udela serii schybu na jedne ruce s cinkou v druhe, se nebude potr
      Re: činky 29.07.2015 To taky nemela byt rada, ale pohlazeni ega..
  Re: činky 29.07.2015 S podobnyma hmotnostma si davam kompenzacni cviceni na lokty kdyz pobolivaji.
Napr.
    Re: činky 29.07.2015 Je nutne smazat mezeru v odkazu.
  Re: činky 29.07.2015 Tak díky za odpovědi...
Našel jsem doma činky a tak mě to jen napadlo jestli k něčemu jsou, n
    Re: činky 29.07.2015 3kg na biceps na nic, ale vzpažuj s nimi (do stran, před sebou, současně, na střídačku), nebo v před
      Re: činky 30.07.2015 divam se, ze jsi zde narazil opravdu na znalce, opravdu 3kg je az nad hlavu, doda to perfektni kondi
        Re: činky 30.07.2015 Jako vzdy Martas s vysoce fundovanou radou :D.
  Re: činky 31.07.2015 přesně jak tu už radil někdo přede mnou, lehký činky neshazuju, smysl podle mě s takhle lehkejma má
  Re: činky 09.09.2015 mám doma taky činky, ale kolem 5 kg. to už je lepší váha na ramena. rozpažování předpažování, dřepy
Stenice v Tatrach 28.07.2015 Nebyl jste nekdo v posledni dobe na Brncale, prip. dalsich tatranskych chatach? Pry se tam rozmohly stenice. Nevite, v jakem je to stavu?
  Re: Stenice v Tatrach 29.07.2015 V zime jsme po obou navstevach byli slusne pokousani. Jak na pokoji tak na povale. Jedina zavada na
    Re: Stenice v Tatrach 29.07.2015 Na Brnčalce štěnice? To si děláte kozy ne?
    Re: Stenice v Tatrach 29.07.2015 To musí být radost si to "natáhnout" k sobě do bytu, do domu...
      Re: Stenice v Tatrach 29.07.2015 Zapálit a postavit novou chatu
        Re: Stenice v Tatrach 29.07.2015 už zase?
          Re: Stenice v Tatrach 29.07.2015 Jo, už zase. Novou, krásnou, plechovou, plastovou, skleněnou, kulatou ... Hlavně ale bez štěnic a s
        Re: Stenice v Tatrach 02.08.2015 nestacilo by to nechat pres zimu vymrznout?
          Re: Stenice v Tatrach 03.08.2015 Nestačilo, vydrží i mnoho let...
  Re: Stenice v Tatrach 02.08.2015 Jo, taky mám slušné zkušenosti z Brnčály ze zimy. Pokousaný jsem byl řádně. Nejdřív jsem myslel, že
  Re: Stenice v Tatrach 03.08.2015 Doporučuji MJEZDIT! Natáhli jsme si je domů, nešly odstranit (3x deratizace) a stejně jsme nakonec m
  Re: Stenice v Tatrach 03.08.2015 Doporučuji MJEZDIT! Natáhli jsme si je domů, nešly odstranit (3x deratizace) a stejně jsme nakonec m
    Re: Stenice v Tatrach 12.08.2015 ad anonym 09:35:58 03.08.2015 :
nemam s tym osobnu skusenost, ale 3 dezinsekcie ( deratizac
  Re: Stenice v Tatrach 03.08.2015 No sačí napsat na slovenskou hygienu a něco s tím budou muset začít dělat..
  Re: Stenice v Tatrach 04.08.2015 Hmm, no to musí být Červená Vestička radostí bez sebe..
    Re: Stenice v Tatrach 08.08.2015 Cau lezci, nezapajam sa zasadne do diskusii na internete, ale na toto odpoviem. Plostice niesu znako
      Re: Stenice v Tatrach 09.08.2015 Excelentní ukázka, jak nesmí vypadat krizová komunikace. Zajímalo by mě, o kolik se po tomto příspěv
        Re: Stenice v Tatrach 09.08.2015 Sice mimo téma, ale docela by mě zajímalo, jak by v tomto případě měla (mohla) vypadat krizová komun
          Re: Stenice v Tatrach 09.08.2015 Zatloukat, zatloukat, zatloukat.
Jsme-li přistiženi, zatloukat.
Nelze-
        Re: Stenice v Tatrach 09.08.2015 Ty vole... No teda o mne zcela jistě.
Fakt soda.
        Re: Stenice v Tatrach 10.08.2015 Myslím si že neubyde vůbec nikdo, protože lidi co tam jezdí by tady nikdy nepsali takový kokotiny. V
          Re: Stenice v Tatrach 10.08.2015 Kokotinu typu, ze tam byly stenice, kterou tu potvrdil Tomas Petrik?
      Re: Stenice v Tatrach 09.08.2015 To jsou mi zpusoby..
Za prve tu lide jen konstatovali sve zkusenosti, tak neni potreba se do
        Re: Stenice v Tatrach 09.08.2015 preklep: "na nasi strane je vse v poradku"
      Re: Stenice v Tatrach 09.08.2015 To je zajímavý názor. I reakce. Co mne ale zaráží, že o jiných chatách v Tatrách se podobné info neo
      Re: Stenice v Tatrach 10.08.2015 Brnčála byla jedna z nejpohodovějších chat v Tatrách. Tahle reakce mne doost zklamala!
        Re: Stenice v Tatrach 10.08.2015 Mají tam zakázat psy, kočky, potkany, králíky a morčata
          Re: Stenice v Tatrach 10.08.2015 To zvířectvo, cos vyjmenoval je rozhodně čistotnější než většina turistů obývající chatu :-).
            Re: Stenice v Tatrach 11.08.2015 (soudím podle sebe).
Navíc morče si dává sprchu dvakrát denně.
            Re: Stenice v Tatrach 13.08.2015 Koukám další militantní vegan co staví zvířata na úroveň lidí (a někdy i výš...)
      Re: Stenice v Tatrach 11.08.2015 a jak to teda je v současné době? Dovezl si někdo domů nadílku v posledních týdnech?
  Re: Stenice v Tatrach 11.08.2015 Veškerej tenhle bordel nosí do Tater Polští "cepry". Pokud sem potkal někoho vyloženě zavš
    Re: Stenice v Tatrach 11.08.2015 Sem si nějak nevšiml, že by se XX let zpět, a to sem tam jezdil dost často, tohle svinstvo na Brnčal
      Re: Stenice v Tatrach 11.08.2015 Aká je teda situácia? Mám pocit že keby tam niečo také bolo tak už to rieši hygiena. Alebo že by hyg
      Re: Stenice v Tatrach 11.08.2015 Je to jednoznacne nejcistsi a nejporadnejsi chata v tatrach. At si kazdej rika co chce, kdo tam jezd
        Re: Stenice v Tatrach 12.08.2015 Ale jo o tom žádná. Já tam taky jezdím nejraději a mám to tam hrozně rád, ale když tam budou štěnice
          Re: Stenice v Tatrach 12.08.2015 Asi jako na Zbojandě v únoru chytli tři kluci nějakej humáč z hajzlů...a z další party taky. Prostě
            Re: Stenice v Tatrach 12.08.2015 Jak mohli chytit humáč z hajzlů v únoru na Zbojandě? V tu dobu jsou tam přece záchody vymrzlé po cel
              Re: Stenice v Tatrach 12.08.2015 Chytli to jen ti kteří si na ten hajzl odvážně sedli. Můžeš to tam jít někdy vyzkoušet, možná budeš
                Re: Stenice v Tatrach 12.08.2015 Už jsem to mnohokrát zkoušel v zimě i v létě. A furt nic... proto je mi to divné. Že by plíseň na pl
                  Re: Stenice v Tatrach 12.08.2015 Týden mastičkama, pak to zmizelo. Co přesně to bylo, nevím... Je pravda že byli slunné dny a odpoled
                    Re: Stenice v Tatrach 12.08.2015 :-)
                    Re: Stenice v Tatrach 12.08.2015 přenos chorob a parazitů via hazlové prkýnko je mýtus. víc toho chytíš od kliky u dveří, od papírove
                      Re: Stenice v Tatrach 13.08.2015 byl sem v indii a musím zaklepat, že sem si z tama "zatím" nic nedotáhl. a to jsme spali v
                        Re: Stenice v Tatrach 13.08.2015 Jasně, 7 chlapů...3 z jednoho oddílu, čtyři z jinýho který přišli nezávisle na sobě uplně v jinej de
technické lezení/hákování 28.07.2015 hákování technické lezení a nebo moderní název aid climbing
navzdory že tento styl je již záležitostí minulosti stále jsou lidé kteří tímto způsobem lezou tedy alspon v zahraničí
mně se tento styl lezení velmi zalíbil a proto se ptám jestl
  Re: technické lezení/hákování 28.07.2015 AHoj, odkud jsi? Pokud nekde z okoli Brna, tak pomerne dost lidi z Brna jezdi v zimnim obdobi hákova
    Re: technické lezení/hákování 28.07.2015 Ahoj jsem ze severu to je dost daleko ale diky za radu pokud budu nekdy v brne tak se poptam :)
  Re: technické lezení/hákování 28.07.2015 Jsou na to knížky, hlavně americké, třeba BigWalls od Johna Longa. Největší kumšt je se nezamotat do
  Re: technické lezení/hákování 28.07.2015 Hele, nejlepsi hakovacky jsou v zimne ve Skalaku, da se tam i drajtulovat.
    Re: technické lezení/hákování 28.07.2015 Ze severu to jako MSK? Idealne pak Slovensko a zacit v Kostolecke uzine. Pada se do luftu :-)
    Re: technické lezení/hákování 29.07.2015 ..zatim bohuzel jen v zime..ale uz je v jednani i leto..tak si tam snad pristi sezonu poradne zahak
      Re: technické lezení/hákování 29.07.2015 ...ve skalaku pochopitelne
        Re: technické lezení/hákování 29.07.2015 Hele, s ohledem na to, kdo všechno to tady čte, mysli na fakt, že se můžou najít debilové, kteří to
  Re: technické lezení/hákování 02.08.2015 Jen bych rád vyvrátil názor, že je technické lezení na ústupu. Dají se tím překonat nelezitelné věci
Mont Dolent 28.07.2015 Ahoj,
neznáte někdo aktuální stav a vybavení bivaku Fiorio na Mont Dolent ? Deky, vaření, voda, WC ?
  Re: Mont Dolent 28.07.2015 Deky jsou, voda teče všude kolem, stejně jako wc. Uvařit si musíš sám a na svym. Občas někdo nechá n
    Re: Mont Dolent 28.07.2015 Dík za info, je tam opravdu těch 20 míst ? Bude nás 7 a nevím jak moc tam bývá (spíše v týdnu) plno.
      Re: Mont Dolent 28.07.2015 při troše štěstí tam budete sami. Dvacet lidí se vejde v pohodě
Efektivita kouče podle Jandíka 27.07.2015 Petr Jandík na svých stránkách zveřejnil zajímavou úvahu.Při níž se snaží hodnotit efektivitu kouče.
Ještě zapomněl na Rakušany. Ti mají 4 kouče na 16 závodníků . Vyložené mrhání penězi.
  Re: Efektivita kouče podle Jandíka 27.07.2015 Jandika neni dobre brat v posledni dobe az tak vazne. Jeho prispevky jsou velmi tendencni a uz vubec
    Re: Efektivita kouče podle Jandíka 27.07.2015 LRH efektivní! Kdo by to kdy tušil? A nejen v případě LHj a LH.
      Re: Efektivita kouče podle Jandíka 27.07.2015 A ještě by se mělo dopočítat, že LHj je zároveň kouč docela dobrých závodníků v Kanadě.
        Re: Efektivita kouče podle Jandíka 27.07.2015 Když někdo chce něco kritizovat, tak si to musí nejdřív přečíst, jinak má nulovou hodnotu on.
          Re: Efektivita kouče podle Jandíka 27.07.2015 Kde tu vidis kritiku? Psal jsem, ze souhlasim s pisatelem prvniho prispevku, ze schopnosti kouce by
            Re: Efektivita kouče podle Jandíka 28.07.2015 Bylo tu něco o tendenčních kecech a nulové informační hodnotě o tři řádky výš.
              Re: Efektivita kouče podle Jandíka 28.07.2015 To se vztahovalo ke vetsine (vsem) prispevku Jandika za posledni rok.
        Re: Efektivita kouče podle Jandíka 27.07.2015 Sem si to teda přečet. O efektivitě koučů se tam nic nepíše, jen o vytíženosti - jakej kus kouče při
          Re: Efektivita kouče podle Jandíka 27.07.2015 Jandík píše. " Největší luxus - jeden kouč na jednoho závodníka mají Ekvador a Velká Británie&q
            Re: Efektivita kouče podle Jandíka 28.07.2015 O tom se samozřejmě diskutovat může, ale to už je jiná tématika. O tom by se měli vyjádřit sami závo
              Re: Efektivita kouče podle Jandíka 28.07.2015 Kouč = trenér.
                Re: Efektivita kouče podle Jandíka 28.07.2015 Ve tvém zjednodušeném pohledu na svět možná. Ale není tomu tak.
                  Re: Efektivita kouče podle Jandíka 28.07.2015 V české repre kouč = vedoucí. K trenérovi to má sakra daleko.
                    Re: Efektivita kouče podle Jandíka 28.07.2015 Aha, české pojetí :-( Takže manažer reprezentace.
Nalezené vklíněnce 26.07.2015 Ahoj,
dne jsem na Kozích hřbetech našel nějaké vklíněnce. Nepostrádá je náhodou někdo?
trénink se zbraněma 25.07.2015 ahoj, dá se někde v praze a okolí na umělé stěně trénovat i se zbraněma (plus normálně lezečky)?
a jinde v republice? staví tu někdo něco pro ledolezce?
  Re: trénink se zbraněma 25.07.2015 To se musíš zeptat u prvního článku v pravém sloupci.
  Re: trénink se zbraněma 26.07.2015 V Mamutu bych řekl tutově.Ten první článek v pravém sloupci to fakt jistí :D .Pokud jsi ovšem myslel
  Re: trénink se zbraněma 27.07.2015 Za 5 mesicu se zacne zase trenovat v Gasteinu :)
    Re: trénink se zbraněma 27.07.2015 Gastein je někde v Praze ?
      Re: trénink se zbraněma 27.07.2015 Jj, jezdi tam tramvaj 22, je to v Sarce... Ne sorry, ja si nevsim ze to ma byt v Praze :D
arco vícedelka v chládku ;o) 25.07.2015 Ahoj, poradili by jste mi nějakou hezkou vícedélku v Arcu, ve které bychom se teď neupekli? =o) klasa do 5+ do 300m. může být i horského charakteru. Díky
  Re: arco vícedelka v chládku ;o) 26.07.2015 Zajímá mě stejný dotaz. Kdo je červ? :D
  Re: arco vícedelka v chládku ;o) 26.07.2015 Sole e Pioggia na plotně naproti Slunečním plotnám. Svítí tak tak od 14 hodin. 300 m, 5B. Nebo nasto
    Re: arco vícedelka v chládku ;o) 27.07.2015 Tohle (po 14. hodine + celovka) plati pro vicemene jakoukoliv stenu v udoli Sarca.
arco vícedelka v chládku ;o) 25.07.2015 Ahoj, poradili by jste mi nějakou hezkou vícedélku v Arcu, ve které bychom se teď neupekli? =o) klasa do 5+ do 300m. může být i horského charakteru. Díky
arco vícedelka v chládku ;o) 25.07.2015 Ahoj, poradili by jste mi nějakou hezkou vícedélku v Arcu, ve které bychom se teď neupekli? =o) klasa do 5+ do 300m. může být i horského charakteru. Díky
1
...
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
...
2263
Mont Dolent Ahoj,
neznáte někdo aktuální stav a vybavení bivaku Fiorio na Mont Dolent ? Deky, vaření, voda, WC ? Zdenek 06:49:36 28.07.2015odpovědět
  Re: Mont Dolent Deky jsou, voda teče všude kolem, stejně jako wc. Uvařit si musíš sám a na svym. Občas někdo nechá nějaký těstoviny a různě plnou bombu, ale nespoléhal bych na to d. 09:35:30 28.07.2015odpovědět
    Re: Mont Dolent Dík za info, je tam opravdu těch 20 míst ? Bude nás 7 a nevím jak moc tam bývá (spíše v týdnu) plno. Zdenek zdenek 13:36:17 28.07.2015odpovědět
      Re: Mont Dolent při troše štěstí tam budete sami. Dvacet lidí se vejde v pohodě d. 13:43:31 28.07.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: