Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231399 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 činky28.07.2015
Ahoj,
mám takový dotaz...
Doma jsem našel 3kg jednoruční činky, má z hlediska lezení posilování s nimi význam ?
Rozuměj, nepotřebuji takové ty svaly ala fitko na okrasu, ale rád bych aby to k něčemu bylo když už začnu :-)
 Re: činky28.07.2015
No tři kg jsou podle mě opravdu k ničemu. S nima máš ale zase jistotu, že určitě namakanej, jako sva
  Re: činky28.07.2015
Proč k ničemu? Minimálně by se s nima dalo chodit do školy nebo běhat... Pro maníky samozřejmě tréni
   Re: činky28.07.2015
No jak píšeš, tedy k ničemu...
  Re: činky29.07.2015
Nesouhlasím. :)
I s třemi kg a správnými cviky uděláš hodně parády. Sice s konkrétními cviky
   Re: činky29.07.2015
Silu s tim urcite nenazenes, ale kondici jo. Stejne jako bys ji nahnal na kruhovym treninku i bez ci
 Re: činky28.07.2015
Činku do jedné ruky, hrazdu do druhé ruky, shyb. Vyměnit strany a opakovat.
  Re: činky28.07.2015
Muj nazor je ten, ze clovek, ktery udela serii schybu na jedne ruce s cinkou v druhe, se nebude potr
   Re: činky29.07.2015
To taky nemela byt rada, ale pohlazeni ega..
 Re: činky29.07.2015
S podobnyma hmotnostma si davam kompenzacni cviceni na lokty kdyz pobolivaji.
Napr.
  Re: činky29.07.2015
Je nutne smazat mezeru v odkazu.
 Re: činky29.07.2015
Tak díky za odpovědi...
Našel jsem doma činky a tak mě to jen napadlo jestli k něčemu jsou, n
  Re: činky29.07.2015
3kg na biceps na nic, ale vzpažuj s nimi (do stran, před sebou, současně, na střídačku), nebo v před
   Re: činky30.07.2015
divam se, ze jsi zde narazil opravdu na znalce, opravdu 3kg je az nad hlavu, doda to perfektni kondi
    Re: činky30.07.2015
Jako vzdy Martas s vysoce fundovanou radou :D.
 Re: činky31.07.2015
přesně jak tu už radil někdo přede mnou, lehký činky neshazuju, smysl podle mě s takhle lehkejma má
 Re: činky09.09.2015
mám doma taky činky, ale kolem 5 kg. to už je lepší váha na ramena. rozpažování předpažování, dřepy

 Stenice v Tatrach28.07.2015
Nebyl jste nekdo v posledni dobe na Brncale, prip. dalsich tatranskych chatach? Pry se tam rozmohly stenice. Nevite, v jakem je to stavu?
 Re: Stenice v Tatrach29.07.2015
V zime jsme po obou navstevach byli slusne pokousani. Jak na pokoji tak na povale. Jedina zavada na
  Re: Stenice v Tatrach29.07.2015
Na Brnčalce štěnice? To si děláte kozy ne?
  Re: Stenice v Tatrach29.07.2015
To musí být radost si to "natáhnout" k sobě do bytu, do domu...
   Re: Stenice v Tatrach29.07.2015
Zapálit a postavit novou chatu
    Re: Stenice v Tatrach29.07.2015
už zase?
     Re: Stenice v Tatrach29.07.2015
Jo, už zase. Novou, krásnou, plechovou, plastovou, skleněnou, kulatou ... Hlavně ale bez štěnic a s
    Re: Stenice v Tatrach02.08.2015
nestacilo by to nechat pres zimu vymrznout?
     Re: Stenice v Tatrach03.08.2015
Nestačilo, vydrží i mnoho let...
 Re: Stenice v Tatrach02.08.2015
Jo, taky mám slušné zkušenosti z Brnčály ze zimy. Pokousaný jsem byl řádně. Nejdřív jsem myslel, že
 Re: Stenice v Tatrach03.08.2015
Doporučuji MJEZDIT! Natáhli jsme si je domů, nešly odstranit (3x deratizace) a stejně jsme nakonec m
 Re: Stenice v Tatrach03.08.2015
Doporučuji MJEZDIT! Natáhli jsme si je domů, nešly odstranit (3x deratizace) a stejně jsme nakonec m
  Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
ad anonym 09:35:58 03.08.2015 :
nemam s tym osobnu skusenost, ale 3 dezinsekcie ( deratizac
 Re: Stenice v Tatrach03.08.2015
No sačí napsat na slovenskou hygienu a něco s tím budou muset začít dělat..
 Re: Stenice v Tatrach04.08.2015
Hmm, no to musí být Červená Vestička radostí bez sebe..
  Re: Stenice v Tatrach08.08.2015
Cau lezci, nezapajam sa zasadne do diskusii na internete, ale na toto odpoviem. Plostice niesu znako
   Re: Stenice v Tatrach09.08.2015
Excelentní ukázka, jak nesmí vypadat krizová komunikace. Zajímalo by mě, o kolik se po tomto příspěv
    Re: Stenice v Tatrach09.08.2015
Sice mimo téma, ale docela by mě zajímalo, jak by v tomto případě měla (mohla) vypadat krizová komun
     Re: Stenice v Tatrach09.08.2015
Zatloukat, zatloukat, zatloukat.

Jsme-li přistiženi, zatloukat.

Nelze-
    Re: Stenice v Tatrach09.08.2015
Ty vole... No teda o mne zcela jistě.
Fakt soda.
    Re: Stenice v Tatrach10.08.2015
Myslím si že neubyde vůbec nikdo, protože lidi co tam jezdí by tady nikdy nepsali takový kokotiny. V
     Re: Stenice v Tatrach10.08.2015
Kokotinu typu, ze tam byly stenice, kterou tu potvrdil Tomas Petrik?
   Re: Stenice v Tatrach09.08.2015
To jsou mi zpusoby..
Za prve tu lide jen konstatovali sve zkusenosti, tak neni potreba se do
    Re: Stenice v Tatrach09.08.2015
preklep: "na nasi strane je vse v poradku"
   Re: Stenice v Tatrach09.08.2015
To je zajímavý názor. I reakce. Co mne ale zaráží, že o jiných chatách v Tatrách se podobné info neo
   Re: Stenice v Tatrach10.08.2015
Brnčála byla jedna z nejpohodovějších chat v Tatrách. Tahle reakce mne doost zklamala!
    Re: Stenice v Tatrach10.08.2015
Mají tam zakázat psy, kočky, potkany, králíky a morčata
     Re: Stenice v Tatrach10.08.2015
To zvířectvo, cos vyjmenoval je rozhodně čistotnější než většina turistů obývající chatu :-).
      Re: Stenice v Tatrach11.08.2015
(soudím podle sebe).
Navíc morče si dává sprchu dvakrát denně.
      Re: Stenice v Tatrach13.08.2015
Koukám další militantní vegan co staví zvířata na úroveň lidí (a někdy i výš...)
   Re: Stenice v Tatrach11.08.2015
a jak to teda je v současné době? Dovezl si někdo domů nadílku v posledních týdnech?
 Re: Stenice v Tatrach11.08.2015
Veškerej tenhle bordel nosí do Tater Polští "cepry". Pokud sem potkal někoho vyloženě zavš
  Re: Stenice v Tatrach11.08.2015
Sem si nějak nevšiml, že by se XX let zpět, a to sem tam jezdil dost často, tohle svinstvo na Brnčal
   Re: Stenice v Tatrach11.08.2015
Aká je teda situácia? Mám pocit že keby tam niečo také bolo tak už to rieši hygiena. Alebo že by hyg
   Re: Stenice v Tatrach11.08.2015
Je to jednoznacne nejcistsi a nejporadnejsi chata v tatrach. At si kazdej rika co chce, kdo tam jezd
    Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
Ale jo o tom žádná. Já tam taky jezdím nejraději a mám to tam hrozně rád, ale když tam budou štěnice
     Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
Asi jako na Zbojandě v únoru chytli tři kluci nějakej humáč z hajzlů...a z další party taky. Prostě
      Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
Jak mohli chytit humáč z hajzlů v únoru na Zbojandě? V tu dobu jsou tam přece záchody vymrzlé po cel
       Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
Chytli to jen ti kteří si na ten hajzl odvážně sedli. Můžeš to tam jít někdy vyzkoušet, možná budeš
        Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
Už jsem to mnohokrát zkoušel v zimě i v létě. A furt nic... proto je mi to divné. Že by plíseň na pl
         Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
Týden mastičkama, pak to zmizelo. Co přesně to bylo, nevím... Je pravda že byli slunné dny a odpoled
          Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
:-)
          Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
přenos chorob a parazitů via hazlové prkýnko je mýtus. víc toho chytíš od kliky u dveří, od papírove
           Re: Stenice v Tatrach13.08.2015
byl sem v indii a musím zaklepat, že sem si z tama "zatím" nic nedotáhl. a to jsme spali v
            Re: Stenice v Tatrach13.08.2015
Jasně, 7 chlapů...3 z jednoho oddílu, čtyři z jinýho který přišli nezávisle na sobě uplně v jinej de

 technické lezení/hákování28.07.2015
hákování technické lezení a nebo moderní název aid climbing
navzdory že tento styl je již záležitostí minulosti stále jsou lidé kteří tímto způsobem lezou tedy alspon v zahraničí
mně se tento styl lezení velmi zalíbil a proto se ptám jestl
 Re: technické lezení/hákování28.07.2015
AHoj, odkud jsi? Pokud nekde z okoli Brna, tak pomerne dost lidi z Brna jezdi v zimnim obdobi hákova
  Re: technické lezení/hákování28.07.2015
Ahoj jsem ze severu to je dost daleko ale diky za radu pokud budu nekdy v brne tak se poptam :)
 Re: technické lezení/hákování28.07.2015
Jsou na to knížky, hlavně americké, třeba BigWalls od Johna Longa. Největší kumšt je se nezamotat do
 Re: technické lezení/hákování28.07.2015
Hele, nejlepsi hakovacky jsou v zimne ve Skalaku, da se tam i drajtulovat.
  Re: technické lezení/hákování28.07.2015
Ze severu to jako MSK? Idealne pak Slovensko a zacit v Kostolecke uzine. Pada se do luftu :-)
  Re: technické lezení/hákování29.07.2015
..zatim bohuzel jen v zime..ale uz je v jednani i leto..tak si tam snad pristi sezonu poradne zahak
   Re: technické lezení/hákování29.07.2015
...ve skalaku pochopitelne
    Re: technické lezení/hákování29.07.2015
Hele, s ohledem na to, kdo všechno to tady čte, mysli na fakt, že se můžou najít debilové, kteří to
 Re: technické lezení/hákování02.08.2015
Jen bych rád vyvrátil názor, že je technické lezení na ústupu. Dají se tím překonat nelezitelné věci

 Mont Dolent28.07.2015
Ahoj,
neznáte někdo aktuální stav a vybavení bivaku Fiorio na Mont Dolent ? Deky, vaření, voda, WC ?
 Re: Mont Dolent28.07.2015
Deky jsou, voda teče všude kolem, stejně jako wc. Uvařit si musíš sám a na svym. Občas někdo nechá n
  Re: Mont Dolent28.07.2015
Dík za info, je tam opravdu těch 20 míst ? Bude nás 7 a nevím jak moc tam bývá (spíše v týdnu) plno.
   Re: Mont Dolent28.07.2015
při troše štěstí tam budete sami. Dvacet lidí se vejde v pohodě

 Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
      Petr Jandík na svých stránkách zveřejnil zajímavou úvahu.Při níž se snaží hodnotit efektivitu kouče.
      Ještě  zapomněl na Rakušany. Ti mají 4 kouče na 16 závodníků . Vyložené mrhání penězi.
 Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
Jandika neni dobre brat v posledni dobe az tak vazne. Jeho prispevky jsou velmi tendencni a uz vubec
  Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
LRH efektivní! Kdo by to kdy tušil? A nejen v případě LHj a LH.
   Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
A ještě by se mělo dopočítat, že LHj je zároveň kouč docela dobrých závodníků v Kanadě.
  Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
Když nevíš co psal, tak si to přečti
   Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
Me uz se nejak ty Jandikovi tendencni kecy cist nechce. Informacni hodnota v tom je nulova.
    Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
Když někdo chce něco kritizovat, tak si to musí nejdřív přečíst, jinak má nulovou hodnotu on.
     Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
Kde tu vidis kritiku? Psal jsem, ze souhlasim s pisatelem prvniho prispevku, ze schopnosti kouce by
      Re: Efektivita kouče podle Jandíka28.07.2015
Bylo tu něco o tendenčních kecech a nulové informační hodnotě o tři řádky výš.
       Re: Efektivita kouče podle Jandíka28.07.2015
To se vztahovalo ke vetsine (vsem) prispevku Jandika za posledni rok.
    Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
Sem si to teda přečet. O efektivitě koučů se tam nic nepíše, jen o vytíženosti - jakej kus kouče při
     Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
Jandík píše. " Největší luxus - jeden kouč na jednoho závodníka mají Ekvador a Velká Británie&q
      Re: Efektivita kouče podle Jandíka28.07.2015
O tom se samozřejmě diskutovat může, ale to už je jiná tématika. O tom by se měli vyjádřit sami závo
       Re: Efektivita kouče podle Jandíka28.07.2015
Kouč = trenér.
        Re: Efektivita kouče podle Jandíka28.07.2015
Ve tvém zjednodušeném pohledu na svět možná. Ale není tomu tak.
         Re: Efektivita kouče podle Jandíka28.07.2015
V české repre kouč = vedoucí. K trenérovi to má sakra daleko.
          Re: Efektivita kouče podle Jandíka28.07.2015
Aha, české pojetí :-( Takže manažer reprezentace.

 Nalezené vklíněnce26.07.2015
Ahoj,
dne jsem na Kozích hřbetech našel nějaké vklíněnce. Nepostrádá je náhodou někdo?

 trénink se zbraněma25.07.2015
ahoj, dá se někde v praze a okolí na umělé stěně trénovat i se zbraněma (plus normálně lezečky)?

a jinde v republice? staví tu někdo něco pro ledolezce?
 Re: trénink se zbraněma25.07.2015
To se musíš zeptat u prvního článku v pravém sloupci.
 Re: trénink se zbraněma26.07.2015
V Mamutu bych řekl tutově.Ten první článek v pravém sloupci to fakt jistí :D .Pokud jsi ovšem myslel
 Re: trénink se zbraněma27.07.2015
Za 5 mesicu se zacne zase trenovat v Gasteinu :)
  Re: trénink se zbraněma27.07.2015
Gastein je někde v Praze ?
   Re: trénink se zbraněma27.07.2015
Jj, jezdi tam tramvaj 22, je to v Sarce... Ne sorry, ja si nevsim ze to ma byt v Praze :D

 arco vícedelka v chládku ;o)25.07.2015
Ahoj, poradili by jste mi nějakou hezkou vícedélku v Arcu, ve které bychom se teď neupekli? =o) klasa do 5+ do 300m. může být i horského charakteru. Díky
 Re: arco vícedelka v chládku ;o)26.07.2015
Zajímá mě stejný dotaz. Kdo je červ? :D
 Re: arco vícedelka v chládku ;o)26.07.2015
Sole e Pioggia na plotně naproti Slunečním plotnám. Svítí tak tak od 14 hodin. 300 m, 5B. Nebo nasto
  Re: arco vícedelka v chládku ;o)27.07.2015
Tohle (po 14. hodine + celovka) plati pro vicemene jakoukoliv stenu v udoli Sarca.

 arco vícedelka v chládku ;o)25.07.2015
Ahoj, poradili by jste mi nějakou hezkou vícedélku v Arcu, ve které bychom se teď neupekli? =o) klasa do 5+ do 300m. může být i horského charakteru. Díky

 arco vícedelka v chládku ;o)25.07.2015
Ahoj, poradili by jste mi nějakou hezkou vícedélku v Arcu, ve které bychom se teď neupekli? =o) klasa do 5+ do 300m. může být i horského charakteru. Díky

1   ...   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 technické lezení/hákování
hákování technické lezení a nebo moderní název aid climbing
navzdory že tento styl je již záležitostí minulosti stále jsou lidé kteří tímto způsobem lezou tedy alspon v zahraničí
mně se tento styl lezení velmi zalíbil a proto se ptám jestli z tím má někdo zkušenost a nebo tímto stylem leze
no každopádně bych se rad dozvěděl více o technice a vybavení a místech a případně si s někým zalez
pokud se o to někdo zajímá budu rád když mě kontaktuje na email: waxcpm@gmail.com
nebo napíše jen radu pod příspěvek
wax16:29:53 28.07.2015
odpovědět 
 Re: technické lezení/hákování
AHoj, odkud jsi? Pokud nekde z okoli Brna, tak pomerne dost lidi z Brna jezdi v zimnim obdobi hákovat do Krasu.
Tom Vidlak16:42:56 28.07.2015
odpovědět 
  Re: technické lezení/hákování
Ahoj jsem ze severu to je dost daleko ale diky za radu pokud budu nekdy v brne tak se poptam :)
18:39:56 28.07.2015
odpovědět 
 Re: technické lezení/hákování
Jsou na to knížky, hlavně americké, třeba BigWalls od Johna Longa. Největší kumšt je se nezamotat do provázků.
17:42:34 28.07.2015
odpovědět 
 Re: technické lezení/hákování
Hele, nejlepsi hakovacky jsou v zimne ve Skalaku, da se tam i drajtulovat.
17:52:46 28.07.2015
odpovědět 
  Re: technické lezení/hákování
Ze severu to jako MSK? Idealne pak Slovensko a zacit v Kostolecke uzine. Pada se do luftu :-)
20:21:06 28.07.2015
odpovědět 
  Re: technické lezení/hákování
..zatim bohuzel jen v zime..ale uz je v jednani i leto..tak si tam snad pristi sezonu poradne zahakujeme..Americke priruckz bz pak meli bzt k dispoyici tusim na Koupaku!
hanz09:15:01 29.07.2015
odpovědět 
   Re: technické lezení/hákování
...ve skalaku pochopitelne
Hanz09:15:36 29.07.2015
odpovědět 
    Re: technické lezení/hákování
Hele, s ohledem na to, kdo všechno to tady čte, mysli na fakt, že se můžou najít debilové, kteří to vezmou vážně...
11:19:56 29.07.2015
odpovědět 
 Re: technické lezení/hákování
Jen bych rád vyvrátil názor, že je technické lezení na ústupu. Dají se tím překonat nelezitelné věci, viz. zmiňovaná Kostolecká na Slovensku. Bohužel málokdo na to má koule a je potřeba i perfektně zvládat jištění a veškeré lanové techniky. Řekl bych, že je to taková vyšší dívčí v horolezectví. I v Tatrách pořád vznikají nové cesty s obtížnosti A(x). To písmeno "A" právě značí technické lezení. To, že se to pak neleze ale neznamená, že je to na ústupu, ale pouze to, že na to nikdo nemá morál.
Belial10:17:16 02.08.2015
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192434)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Úžeh 5A Zvůle
Výcviková 5 Choustník
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1168 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1285 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1137 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi