LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   ...I třetí družstvo zabloudilo a udělalo prvovýstup!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230819 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Sportareál Klíny venkovní stěna - Klíny 210
DDM DUHA - Ústi nad Orlicí
Gutovka - Lezecké centrum ve Strašnicích - Praha 10

Prodejny
Green sport - Brno
HUDYsport - Praha 1
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Adam denicek02.08.2015
Adam uz nema denicek na lezci?
 Re: Adam denicek02.08.2015
má jen si aktualně nezapisuje přelezený cesty . tím pádem se propadl na 95 místo ale pořád je 1.
  Re: Adam denicek03.08.2015
Asi jsi chtěl napsat, že kdyby si zapisoval, byl by první. Takto stačí letmý pohled aby jeden věděl,
   Re: Adam denicek03.08.2015
Oooo, tady někdo spouští něco na co nepřipravil ani ten svůj startovací opravný příspěvek. Takhle pů
    Re: Adam denicek03.08.2015
Nechaj si to zoradiť za všetky roky - stále je prvý a s dosť výrazným náskokom.
  Re: Adam denicek03.08.2015
Zapisuje od 8c vejš, co jsem koukal, a tak těžký cesty teď neleze.
   Re: Adam denicek03.08.2015
jojo...3 degrees je prochajda parčíkem :D
   Re: Adam denicek03.08.2015
Dost by mě zajímalo, proč teď tak těžký cesty neleze. Nějaký útlum? Hledá co dál? Tajně pokusuje 9c?
    Re: Adam denicek03.08.2015
řekl bych, že to je kvůli intenzivnímu tréninku na svěťáky, které tenhle rok objíždí (lano i boulder
     Re: Adam denicek03.08.2015
Kdyby si sem zapsal všechny letošní cesty od 8c výš, tak by opět dominoval, ale asi na to nemá čas,
      Re: Adam denicek03.08.2015
Tak to má letos jen o jedno 9a+ víc než já, asi má fakt útlum :D
      Re: Adam denicek03.08.2015
Na 8a.nu toho má AO hodně. Proč, je otázka na něj. Hodně lidí má prázdné deníčky, a obrovské množstv
       Re: Adam denicek03.08.2015
Deníček na Lezci je jen taková lokální legrace,protože pokud se chce někdo opravdu "skalně"
        Re: Adam denicek10.08.2015
Co je na tom špatný ho, že se leze tužka? Řekl bych, že důležitější je, že nás to baví.
 Re: Adam denicek08.09.2015
Ruturn of the king...

 Kyrgyzstán02.08.2015
Ahoj, koncem září se chystám do Kyrgyzstánu a rád bych získal nejáke konkrétní info o ceně dopravních prostředku / případnejch permitech atd... Pokud tam někdo z Vás teď někdy byl a bude ochoten se podělit o zkušenosti ... budu mu vděčný ... můj email TiM

 Nabourana anketa31.07.2015
Doufam, ze tyhle nabourany ankete nebudou spravci skal prikladat vahu :).
 Re: Nabourana anketa31.07.2015
taky nechápu...
  Re: Nabourana anketa31.07.2015
Neboj nebudu protože vím kolik lidí se hlásí na brigádu,když se zpevnují svahy co jsou při sestupu p
   Re: Nabourana anketa31.07.2015
Ahoj, nemyslel jsi to náhodou obráceně Jeníku? Jak budeš sestupovat z věže?
"Na masívec
 Re: Nabourana anketa31.07.2015
Treba neni nabourana, jen neni tolika lidi linejch jako ty. Dobiraky a dolu po svejch
  Re: Nabourana anketa31.07.2015
Podle ceho si prosimte poznal, ze jsem liny???
A jo, bezne tu lidi do pomerne stary ankety vy
  Re: Nabourana anketa31.07.2015
Mimochodem, z dobiraku se da v pohode slanit ;).

 dubske skaly-pychavka31.07.2015
Ahoj, nevíte jak najít věž Pychavka?byl jsem na ni naposled před několika lety a okolní lesy/hustniky povyrostly a ja ji ted nemohl vůbec najít..
Díky!
 Re: dubske skaly-pychavka31.07.2015
Zdar, snad trochu pomůže toto
  Re: dubske skaly-pychavka31.07.2015
na samotnem vrsku Vysokeho vrchu je umělá jeskyně (Kamenikova jizba) s postelema. Jestli jsi klaustr

 Štramberk30.07.2015
Ahoj, mám otázku na Arboretum ve Štramberku. Je to olezený vápenec nebo je to lezitelné a v pohodě  bez oklouzaných míst? Byl jsem na Vaňově kamenu a lehčí cesty jsou olezlé a jako sklo. Díky za info.
 Re: Štramberk30.07.2015
Když už jsi byl na Váňáku, měl ses těch 200m zajít podívat :-).
  Re: Štramberk30.07.2015
Vaňák určitě není jako sklo. Byl jsem tam minulý týden a lezl jsem po vápně s poměrně dobrým třením.

 činky28.07.2015
Ahoj,
mám takový dotaz...
Doma jsem našel 3kg jednoruční činky, má z hlediska lezení posilování s nimi význam ?
Rozuměj, nepotřebuji takové ty svaly ala fitko na okrasu, ale rád bych aby to k něčemu bylo když už začnu :-)
 Re: činky28.07.2015
No tři kg jsou podle mě opravdu k ničemu. S nima máš ale zase jistotu, že určitě namakanej, jako sva
  Re: činky28.07.2015
Proč k ničemu? Minimálně by se s nima dalo chodit do školy nebo běhat... Pro maníky samozřejmě tréni
   Re: činky28.07.2015
No jak píšeš, tedy k ničemu...
  Re: činky29.07.2015
Nesouhlasím. :)
I s třemi kg a správnými cviky uděláš hodně parády. Sice s konkrétními cviky
   Re: činky29.07.2015
Silu s tim urcite nenazenes, ale kondici jo. Stejne jako bys ji nahnal na kruhovym treninku i bez ci
 Re: činky28.07.2015
Činku do jedné ruky, hrazdu do druhé ruky, shyb. Vyměnit strany a opakovat.
  Re: činky28.07.2015
Muj nazor je ten, ze clovek, ktery udela serii schybu na jedne ruce s cinkou v druhe, se nebude potr
   Re: činky29.07.2015
To taky nemela byt rada, ale pohlazeni ega..
 Re: činky29.07.2015
S podobnyma hmotnostma si davam kompenzacni cviceni na lokty kdyz pobolivaji.
Napr.
  Re: činky29.07.2015
Je nutne smazat mezeru v odkazu.
 Re: činky29.07.2015
Tak díky za odpovědi...
Našel jsem doma činky a tak mě to jen napadlo jestli k něčemu jsou, n
  Re: činky29.07.2015
3kg na biceps na nic, ale vzpažuj s nimi (do stran, před sebou, současně, na střídačku), nebo v před
   Re: činky30.07.2015
divam se, ze jsi zde narazil opravdu na znalce, opravdu 3kg je az nad hlavu, doda to perfektni kondi
    Re: činky30.07.2015
Jako vzdy Martas s vysoce fundovanou radou :D.
 Re: činky31.07.2015
přesně jak tu už radil někdo přede mnou, lehký činky neshazuju, smysl podle mě s takhle lehkejma má
 Re: činky09.09.2015
mám doma taky činky, ale kolem 5 kg. to už je lepší váha na ramena. rozpažování předpažování, dřepy

 Stenice v Tatrach28.07.2015
Nebyl jste nekdo v posledni dobe na Brncale, prip. dalsich tatranskych chatach? Pry se tam rozmohly stenice. Nevite, v jakem je to stavu?
 Re: Stenice v Tatrach29.07.2015
V zime jsme po obou navstevach byli slusne pokousani. Jak na pokoji tak na povale. Jedina zavada na
  Re: Stenice v Tatrach29.07.2015
Na Brnčalce štěnice? To si děláte kozy ne?
  Re: Stenice v Tatrach29.07.2015
To musí být radost si to "natáhnout" k sobě do bytu, do domu...
   Re: Stenice v Tatrach29.07.2015
Zapálit a postavit novou chatu
    Re: Stenice v Tatrach29.07.2015
už zase?
     Re: Stenice v Tatrach29.07.2015
Jo, už zase. Novou, krásnou, plechovou, plastovou, skleněnou, kulatou ... Hlavně ale bez štěnic a s
    Re: Stenice v Tatrach02.08.2015
nestacilo by to nechat pres zimu vymrznout?
     Re: Stenice v Tatrach03.08.2015
Nestačilo, vydrží i mnoho let...
 Re: Stenice v Tatrach02.08.2015
Jo, taky mám slušné zkušenosti z Brnčály ze zimy. Pokousaný jsem byl řádně. Nejdřív jsem myslel, že
 Re: Stenice v Tatrach03.08.2015
Doporučuji MJEZDIT! Natáhli jsme si je domů, nešly odstranit (3x deratizace) a stejně jsme nakonec m
 Re: Stenice v Tatrach03.08.2015
Doporučuji MJEZDIT! Natáhli jsme si je domů, nešly odstranit (3x deratizace) a stejně jsme nakonec m
  Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
ad anonym 09:35:58 03.08.2015 :
nemam s tym osobnu skusenost, ale 3 dezinsekcie ( deratizac
 Re: Stenice v Tatrach03.08.2015
No sačí napsat na slovenskou hygienu a něco s tím budou muset začít dělat..
 Re: Stenice v Tatrach04.08.2015
Hmm, no to musí být Červená Vestička radostí bez sebe..
  Re: Stenice v Tatrach08.08.2015
Cau lezci, nezapajam sa zasadne do diskusii na internete, ale na toto odpoviem. Plostice niesu znako
   Re: Stenice v Tatrach09.08.2015
Excelentní ukázka, jak nesmí vypadat krizová komunikace. Zajímalo by mě, o kolik se po tomto příspěv
    Re: Stenice v Tatrach09.08.2015
Sice mimo téma, ale docela by mě zajímalo, jak by v tomto případě měla (mohla) vypadat krizová komun
     Re: Stenice v Tatrach09.08.2015
Zatloukat, zatloukat, zatloukat.

Jsme-li přistiženi, zatloukat.

Nelze-
    Re: Stenice v Tatrach09.08.2015
Ty vole... No teda o mne zcela jistě.
Fakt soda.
    Re: Stenice v Tatrach10.08.2015
Myslím si že neubyde vůbec nikdo, protože lidi co tam jezdí by tady nikdy nepsali takový kokotiny. V
     Re: Stenice v Tatrach10.08.2015
Kokotinu typu, ze tam byly stenice, kterou tu potvrdil Tomas Petrik?
   Re: Stenice v Tatrach09.08.2015
To jsou mi zpusoby..
Za prve tu lide jen konstatovali sve zkusenosti, tak neni potreba se do
    Re: Stenice v Tatrach09.08.2015
preklep: "na nasi strane je vse v poradku"
   Re: Stenice v Tatrach09.08.2015
To je zajímavý názor. I reakce. Co mne ale zaráží, že o jiných chatách v Tatrách se podobné info neo
   Re: Stenice v Tatrach10.08.2015
Brnčála byla jedna z nejpohodovějších chat v Tatrách. Tahle reakce mne doost zklamala!
    Re: Stenice v Tatrach10.08.2015
Mají tam zakázat psy, kočky, potkany, králíky a morčata
     Re: Stenice v Tatrach10.08.2015
To zvířectvo, cos vyjmenoval je rozhodně čistotnější než většina turistů obývající chatu :-).
      Re: Stenice v Tatrach11.08.2015
(soudím podle sebe).
Navíc morče si dává sprchu dvakrát denně.
      Re: Stenice v Tatrach13.08.2015
Koukám další militantní vegan co staví zvířata na úroveň lidí (a někdy i výš...)
   Re: Stenice v Tatrach11.08.2015
a jak to teda je v současné době? Dovezl si někdo domů nadílku v posledních týdnech?
 Re: Stenice v Tatrach11.08.2015
Veškerej tenhle bordel nosí do Tater Polští "cepry". Pokud sem potkal někoho vyloženě zavš
  Re: Stenice v Tatrach11.08.2015
Sem si nějak nevšiml, že by se XX let zpět, a to sem tam jezdil dost často, tohle svinstvo na Brnčal
   Re: Stenice v Tatrach11.08.2015
Aká je teda situácia? Mám pocit že keby tam niečo také bolo tak už to rieši hygiena. Alebo že by hyg
   Re: Stenice v Tatrach11.08.2015
Je to jednoznacne nejcistsi a nejporadnejsi chata v tatrach. At si kazdej rika co chce, kdo tam jezd
    Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
Ale jo o tom žádná. Já tam taky jezdím nejraději a mám to tam hrozně rád, ale když tam budou štěnice
     Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
Asi jako na Zbojandě v únoru chytli tři kluci nějakej humáč z hajzlů...a z další party taky. Prostě
      Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
Jak mohli chytit humáč z hajzlů v únoru na Zbojandě? V tu dobu jsou tam přece záchody vymrzlé po cel
       Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
Chytli to jen ti kteří si na ten hajzl odvážně sedli. Můžeš to tam jít někdy vyzkoušet, možná budeš
        Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
Už jsem to mnohokrát zkoušel v zimě i v létě. A furt nic... proto je mi to divné. Že by plíseň na pl
         Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
Týden mastičkama, pak to zmizelo. Co přesně to bylo, nevím... Je pravda že byli slunné dny a odpoled
          Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
:-)
          Re: Stenice v Tatrach12.08.2015
přenos chorob a parazitů via hazlové prkýnko je mýtus. víc toho chytíš od kliky u dveří, od papírove
           Re: Stenice v Tatrach13.08.2015
byl sem v indii a musím zaklepat, že sem si z tama "zatím" nic nedotáhl. a to jsme spali v
            Re: Stenice v Tatrach13.08.2015
Jasně, 7 chlapů...3 z jednoho oddílu, čtyři z jinýho který přišli nezávisle na sobě uplně v jinej de

 technické lezení/hákování28.07.2015
hákování technické lezení a nebo moderní název aid climbing
navzdory že tento styl je již záležitostí minulosti stále jsou lidé kteří tímto způsobem lezou tedy alspon v zahraničí
mně se tento styl lezení velmi zalíbil a proto se ptám jestl
 Re: technické lezení/hákování28.07.2015
AHoj, odkud jsi? Pokud nekde z okoli Brna, tak pomerne dost lidi z Brna jezdi v zimnim obdobi hákova
  Re: technické lezení/hákování28.07.2015
Ahoj jsem ze severu to je dost daleko ale diky za radu pokud budu nekdy v brne tak se poptam :)
 Re: technické lezení/hákování28.07.2015
Jsou na to knížky, hlavně americké, třeba BigWalls od Johna Longa. Největší kumšt je se nezamotat do
 Re: technické lezení/hákování28.07.2015
Hele, nejlepsi hakovacky jsou v zimne ve Skalaku, da se tam i drajtulovat.
  Re: technické lezení/hákování28.07.2015
Ze severu to jako MSK? Idealne pak Slovensko a zacit v Kostolecke uzine. Pada se do luftu :-)
  Re: technické lezení/hákování29.07.2015
..zatim bohuzel jen v zime..ale uz je v jednani i leto..tak si tam snad pristi sezonu poradne zahak
   Re: technické lezení/hákování29.07.2015
...ve skalaku pochopitelne
    Re: technické lezení/hákování29.07.2015
Hele, s ohledem na to, kdo všechno to tady čte, mysli na fakt, že se můžou najít debilové, kteří to
 Re: technické lezení/hákování02.08.2015
Jen bych rád vyvrátil názor, že je technické lezení na ústupu. Dají se tím překonat nelezitelné věci

 Mont Dolent28.07.2015
Ahoj,
neznáte někdo aktuální stav a vybavení bivaku Fiorio na Mont Dolent ? Deky, vaření, voda, WC ?
 Re: Mont Dolent28.07.2015
Deky jsou, voda teče všude kolem, stejně jako wc. Uvařit si musíš sám a na svym. Občas někdo nechá n
  Re: Mont Dolent28.07.2015
Dík za info, je tam opravdu těch 20 míst ? Bude nás 7 a nevím jak moc tam bývá (spíše v týdnu) plno.
   Re: Mont Dolent28.07.2015
při troše štěstí tam budete sami. Dvacet lidí se vejde v pohodě

 Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
      Petr Jandík na svých stránkách zveřejnil zajímavou úvahu.Při níž se snaží hodnotit efektivitu kouče.
      Ještě  zapomněl na Rakušany. Ti mají 4 kouče na 16 závodníků . Vyložené mrhání penězi.
 Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
Jandika neni dobre brat v posledni dobe az tak vazne. Jeho prispevky jsou velmi tendencni a uz vubec
  Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
LRH efektivní! Kdo by to kdy tušil? A nejen v případě LHj a LH.
   Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
A ještě by se mělo dopočítat, že LHj je zároveň kouč docela dobrých závodníků v Kanadě.
  Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
Když nevíš co psal, tak si to přečti
   Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
Me uz se nejak ty Jandikovi tendencni kecy cist nechce. Informacni hodnota v tom je nulova.
    Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
Když někdo chce něco kritizovat, tak si to musí nejdřív přečíst, jinak má nulovou hodnotu on.
     Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
Kde tu vidis kritiku? Psal jsem, ze souhlasim s pisatelem prvniho prispevku, ze schopnosti kouce by
      Re: Efektivita kouče podle Jandíka28.07.2015
Bylo tu něco o tendenčních kecech a nulové informační hodnotě o tři řádky výš.
       Re: Efektivita kouče podle Jandíka28.07.2015
To se vztahovalo ke vetsine (vsem) prispevku Jandika za posledni rok.
    Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
Sem si to teda přečet. O efektivitě koučů se tam nic nepíše, jen o vytíženosti - jakej kus kouče při
     Re: Efektivita kouče podle Jandíka27.07.2015
Jandík píše. " Největší luxus - jeden kouč na jednoho závodníka mají Ekvador a Velká Británie&q
      Re: Efektivita kouče podle Jandíka28.07.2015
O tom se samozřejmě diskutovat může, ale to už je jiná tématika. O tom by se měli vyjádřit sami závo
       Re: Efektivita kouče podle Jandíka28.07.2015
Kouč = trenér.
        Re: Efektivita kouče podle Jandíka28.07.2015
Ve tvém zjednodušeném pohledu na svět možná. Ale není tomu tak.
         Re: Efektivita kouče podle Jandíka28.07.2015
V české repre kouč = vedoucí. K trenérovi to má sakra daleko.
          Re: Efektivita kouče podle Jandíka28.07.2015
Aha, české pojetí :-( Takže manažer reprezentace.

1   ...   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 činky
Ahoj,
mám takový dotaz...
Doma jsem našel 3kg jednoruční činky, má z hlediska lezení posilování s nimi význam ?
Rozuměj, nepotřebuji takové ty svaly ala fitko na okrasu, ale rád bych aby to k něčemu bylo když už začnu :-)
Jirka21:22:16 28.07.2015
odpovědět 
 Re: činky
No tři kg jsou podle mě opravdu k ničemu. S nima máš ale zase jistotu, že určitě namakanej, jako svalovec z fitka opravdu nebudeš :-)
22:01:09 28.07.2015
odpovědět 
  Re: činky
Proč k ničemu? Minimálně by se s nima dalo chodit do školy nebo běhat... Pro maníky samozřejmě trénink na nic, ale pro lidí, kteří nemají čas trénovat, je to nová dimenze jak běhání, tak chození do školy.
V.22:27:36 28.07.2015
odpovědět 
   Re: činky
No jak píšeš, tedy k ničemu...
23:05:48 28.07.2015
odpovědět 
  Re: činky
Nesouhlasím. :)
I s třemi kg a správnými cviky uděláš hodně parády. Sice s konkrétními cviky pořádně neporadím. Ale chodil jsem na kruháč, kde většinu lidí 3 kg totálně oddělala a to základní kruhové tréninky byli o šesti cvicích. A každý z nich zvládneš doma.
Určo stačí prohledat internet. :)
 BikerM15:20:19 29.07.2015
odpovědět 
   Re: činky
Silu s tim urcite nenazenes, ale kondici jo. Stejne jako bys ji nahnal na kruhovym treninku i bez cinek.
22:05:17 29.07.2015
odpovědět 
 Re: činky
Činku do jedné ruky, hrazdu do druhé ruky, shyb. Vyměnit strany a opakovat.
pbla402422:50:16 28.07.2015
odpovědět 
  Re: činky
Muj nazor je ten, ze clovek, ktery udela serii schybu na jedne ruce s cinkou v druhe, se nebude potrebovat ptat, jestli je k necemu 3kg cinka :)
Tom23:27:22 28.07.2015
odpovědět 
   Re: činky
To taky nemela byt rada, ale pohlazeni ega..
10:21:19 29.07.2015
odpovědět 
 Re: činky
S podobnyma hmotnostma si davam kompenzacni cviceni na lokty kdyz pobolivaji.
Napr.
http://www.drjuliansaunders.com /resources/feature_articles/dodgy_elbows/
11:21:03 29.07.2015
odpovědět 
  Re: činky
Je nutne smazat mezeru v odkazu.
11:21:45 29.07.2015
odpovědět 
 Re: činky
Tak díky za odpovědi...
Našel jsem doma činky a tak mě to jen napadlo jestli k něčemu jsou, nebo je mám nechat kde ležely. Každopádně plánuji aspoň hrazdu, tu snad v co nejbližší době zprovozním :-)
Ps: když už jsem nakousl ty činky... Má obecně smysl posilování s jednoručkama pro lezení a pokud ano, s jakou váhou by se mělo začínat ?
Jirka12:54:08 29.07.2015
odpovědět 
  Re: činky
3kg na biceps na nic, ale vzpažuj s nimi (do stran, před sebou, současně, na střídačku), nebo v předpažení pomalu rotuj v zápěstí. Obě najednou vzpírat z ohnutých rukou za hlavou atd. Určitě najdeš něco, co pro tebe bude namáhavé.
13:15:36 29.07.2015
odpovědět 
   Re: činky
divam se, ze jsi zde narazil opravdu na znalce, opravdu 3kg je az nad hlavu, doda to perfektni kondici a je to jedno z nejucinnejsich cviceni, na vytrvalost jsou vyssi vahy vlastne jiz nemozne. Ale ptej se dal.
Martas.20:35:02 30.07.2015
odpovědět 
    Re: činky
Jako vzdy Martas s vysoce fundovanou radou :D.
20:45:34 30.07.2015
odpovědět 
 Re: činky
přesně jak tu už radil někdo přede mnou, lehký činky neshazuju, smysl podle mě s takhle lehkejma má cvičit:
- ramena (předpažování, upažování)
- rotátory ramen - specifický lezecký kompenzační cviky, možná ses s nima už setkal, kdyžtak na googlu "rotator cuff climbing exercise")
- předloktí

maníky co všechno jen shazujou, neposlouchej. Rozhodující je si vymyslet systém, u kterýho vydržíš dost dlouho na to, aby přinášel výsledky. A to je dost individuální jak z hlediska toho, na čem kdo potřebuje makat, tak z hlediska jestli u něčeho dokáže vydržet.
T.11:33:48 31.07.2015
odpovědět 
 Re: činky
mám doma taky činky, ale kolem 5 kg. to už je lepší váha na ramena. rozpažování předpažování, dřepy s činkama. nebo vis za jednu ruku na hrazdě s činkou v ruce, třeba jen na dvou prstech.
3kg je pro mě taková váha na triceps:
http://files.mojrecept.webnode.sk/ 200000202 -020aa0303f/kickbacks jednoru%C4%8Dkou.JPG

http://media2.prozeny.cz/ images/articles/1/6/9/37961/in- content/content/0d31e4d343e094598c5efb7a8382690a /cviky_paze8.jpg
12:41:21 09.09.2015
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1262 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi