Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Master 9,2 - cena 04.08.2015 Pokukuji po novém tenkém dlouhém... A zarazila mě cena Tendon Mastru 9,2, který je na stejné metráži znatelně dražší, než jeho bráchové. To máme: 80m, complete shield: 8,9: 4916Kč, 9,1: 4357Kč, 9,2: 5076Kč, 9,4: 4343Kč. Nevíte někdo, co je na té 9,2 lepší
  Re: Master 9,2 - cena 04.08.2015 Tenké s komplet shieldem dej do ruky své dívce, která tě bude brát osmou a zhurta ji do toho začni s
    Re: Master 9,2 - cena 04.08.2015 Mno, přestože cítím, že již mám jakési zkušenosti s lany této tloušťky, včetně CS, a přestože vím co
      Re: Master 9,2 - cena 04.08.2015 Odkud jsou ty ceny? Master 9.2 se už pokud vím nevyrábí. A v E-shopu Lanexu ceny monotónně klesají o
        Re: Master 9,2 - cena 04.08.2015 Vyjel jsem je na Heurece... Aha, takže žeby 9,2 byla již nedostatkové zboží a proto je dražší? :-D T
      Re: Master 9,2 - cena 04.08.2015 Já vždycky rád poradím :) Na Heuréce kupovat lano??? Tendon/lanex má poštovné zdarma, když se zaregi
        Re: Master 9,2 - cena 04.08.2015 A nechces uz mu konecne odpovedet na jeho otazku? :)
          Re: Master 9,2 - cena 04.08.2015 Odpověď byla, že se už 9.2 nevyrábí, pročež se na odpověď z Heureky nedá spolehnout.
        Re: Master 9,2 - cena 04.08.2015 Tvoji sebeduveru bych chtel mit :-) Heureku lze pouzivat jako docela dobry nastroj pro orientacni sr
  Re: Master 9,2 - cena 04.08.2015 jen laickej názor kterej nedosahuje tvých kvalit ó pane: je dražší protože ho lanex nevyrábí v takov
    Re: Master 9,2 - cena 04.08.2015 Do tehle teorie nezapada cena 8.9 :).
      Re: Master 9,2 - cena 04.08.2015 no třeba jo, 8,9 je i přes názory některých super lano, lehké, tenké atd... a taky se hodně kupuje :
      Re: Master 9,2 - cena 04.08.2015 no třeba jo, 8,9 je i přes názory některých super lano, lehké, tenké atd... a taky se hodně kupuje :
        Re: Master 9,2 - cena 04.08.2015 Tohle co pises plati hlavne o 9.2.
        Re: Master 9,2 - cena 04.08.2015 Panové, pánové, jádro všech lan je stejné, tenkost lan je dána pouze opletem. Tedy čím tenčí lano, t
          Re: Master 9,2 - cena 05.08.2015 ? :)
          Re: Master 9,2 - cena 05.08.2015 LOL tento komentář :D ... Nicméně, nenapsal jsem, že to chci do českých podmínek a ani jsem nikde ne
          Re: Master 9,2 - cena 05.08.2015 Pěkná blbost :)
    Re: Master 9,2 - cena 04.08.2015 Diky za tu trochu sarkasmu hned ze startu… Nicmene koukni se dobre na tu ciselnou radu, kterou jsem
      Re: Master 9,2 - cena 05.08.2015 Cenu neumim poresit, ale co uz vim, ze prave uprava omplet Shield je to nejlepší, co muzes udelat př
        Re: Master 9,2 - cena 06.08.2015 Diskusí mezi kamarády jsme dospěli k tomu, že teflonová povrchovka je to, co oplet lana zlikviduje,
          Re: Master 9,2 - cena 06.08.2015 Pokut :D hotentot...
            Re: Master 9,2 - cena 06.08.2015 Tak a ja vždy jen zaklad a odeslo/oplet tedy/ vždy cca za 3 mesice, diskusi mezi kamarady jsme dospe
              Re: Master 9,2 - cena 06.08.2015 Na tenká lana jedině TEFLON jinak jdou velmi rychle do do háje. Nicméně kdo chce kam pomozme mu tam.
                Re: Master 9,2 - cena 06.08.2015 Též hlasuji pro Teflon ;-) A vůbec bych nebral v potaz názory odsuzující tenčí lana. Je to pohodlněj
                Re: Master 9,2 - cena 07.08.2015 jak říkám, zatím jsem měl všechno s teflonem a stačil jeden blbý odsed (krátký, do tvrda) a lano byl
Grand Combin 04.08.2015 Ahoj,
nemáte někdo info-odkaz na výstup na Grand Combin z Cabana Valsorey ? Co jsem našel tak není nic moc.
  Re: Grand Combin 04.08.2015 Jako Normálka se v současnosti chodí na vrchol hřebenem Meitin. Od chaty nejprve podél mužíků (odraz
    Re: Grand Combin 05.08.2015 Díky za info, uvažovali jsme spíš o jižním žebru, hodně lidí to tak dřív chodilo, co ty na to ?
      Re: Grand Combin 05.08.2015 Pokud myslíš výstup přes Plateau du Couloir (kolem bivaku Musso), je to jistě také možné, pár lidí z
        Re: Grand Combin 05.08.2015 Ano, to jsem myslel, asi je to tam lepší když je to vysněžené na mačky. Asi se rozhodneme na místě p
          Re: Grand Combin 16.08.2015 Ahoj,
tak jsme se právě vrátili, obecně proti loňsku skoro žádný sníh, několik málo lidí šlo
Severky? 03.08.2015 Ahoj, dají se někde lézt ještě severky? Rakousko, Švajc, Itálie? Prosím o nějaké doporučení? Co tak Wildspitze, Brochkogel, Ortler, Grossgockner? Nějaké zkušenosti z poslední doby? Dík
  Re: Severky? 03.08.2015 Nedaji. Uz jsou zasnezene... Propasl jsi idealni sezonu. Ted uz snih jen tak neroztaje :(.
  Re: Severky? 04.08.2015 A nějaká jiná odpověď by nebyla? Děkuji
    Re: Severky? 04.08.2015 Byla... dá se všechno jenom chtít
průvodce Demänovská dolina 03.08.2015 Existuje nějaký nový průvodce Demänovské doliny? Mám akorát starý Slovenské skály. Slyšel jsem, že je tam dost zakázaných sektorů, tak bych nerad dělal místňákům problémy, že polezu někde, kde je to zakázané. Určitě tam od doby vydání prehistorického průb
  Re: průvodce Demänovská dolina 03.08.2015 admin pls zmazat!
    Re: průvodce Demänovská dolina 03.08.2015 Proč by se měl můj příspěvek mazat?
          Re: průvodce Demänovská dolina 03.08.2015 ahoj, vidím, že to tam asi znáš... stojí za to tam jezdit nebo je lepší dolina bielo, tupá skála, zu
        Re: průvodce Demänovská dolina 03.08.2015 to jsem taky udělal, ptal jsem se jestli někde není třeba nový online průvodce, tam, kde můžeš lízt
Ostaš cesta 02.08.2015 Nevíte prosím někdo co je za novou krátkou cestu přes 1Q na masívek (10m výška) vlevo od Skleněného Zámku. Tipuju tak za 6 asi. Díky
  Re: Adam denicek 02.08.2015 má jen si aktualně nezapisuje přelezený cesty . tím pádem se propadl na 95 místo ale pořád je 1.
    Re: Adam denicek 03.08.2015 Asi jsi chtěl napsat, že kdyby si zapisoval, byl by první. Takto stačí letmý pohled aby jeden věděl,
      Re: Adam denicek 03.08.2015 Oooo, tady někdo spouští něco na co nepřipravil ani ten svůj startovací opravný příspěvek. Takhle pů
        Re: Adam denicek 03.08.2015 Nechaj si to zoradiť za všetky roky - stále je prvý a s dosť výrazným náskokom.
    Re: Adam denicek 03.08.2015 Zapisuje od 8c vejš, co jsem koukal, a tak těžký cesty teď neleze.
      Re: Adam denicek 03.08.2015 jojo...3 degrees je prochajda parčíkem :D
      Re: Adam denicek 03.08.2015 Dost by mě zajímalo, proč teď tak těžký cesty neleze. Nějaký útlum? Hledá co dál? Tajně pokusuje 9c?
        Re: Adam denicek 03.08.2015 řekl bych, že to je kvůli intenzivnímu tréninku na svěťáky, které tenhle rok objíždí (lano i boulder
          Re: Adam denicek 03.08.2015 Kdyby si sem zapsal všechny letošní cesty od 8c výš, tak by opět dominoval, ale asi na to nemá čas,
            Re: Adam denicek 03.08.2015 Tak to má letos jen o jedno 9a+ víc než já, asi má fakt útlum :D
            Re: Adam denicek 03.08.2015 Na 8a.nu toho má AO hodně. Proč, je otázka na něj. Hodně lidí má prázdné deníčky, a obrovské množstv
              Re: Adam denicek 03.08.2015 Deníček na Lezci je jen taková lokální legrace,protože pokud se chce někdo opravdu "skalně"
                Re: Adam denicek 10.08.2015 Co je na tom špatný ho, že se leze tužka? Řekl bych, že důležitější je, že nás to baví.
  Re: Adam denicek 08.09.2015 Ruturn of the king...
Kyrgyzstán 02.08.2015 Ahoj, koncem září se chystám do Kyrgyzstánu a rád bych získal nejáke konkrétní info o ceně dopravních prostředku / případnejch permitech atd... Pokud tam někdo z Vás teď někdy byl a bude ochoten se podělit o zkušenosti ... budu mu vděčný ... můj email TiM
Nabourana anketa 31.07.2015 Doufam, ze tyhle nabourany ankete nebudou spravci skal prikladat vahu :).
  Re: Nabourana anketa 31.07.2015 taky nechápu...
    Re: Nabourana anketa 31.07.2015 Neboj nebudu protože vím kolik lidí se hlásí na brigádu,když se zpevnují svahy co jsou při sestupu p
      Re: Nabourana anketa 31.07.2015 Ahoj, nemyslel jsi to náhodou obráceně Jeníku? Jak budeš sestupovat z věže?
"Na masívec
  Re: Nabourana anketa 31.07.2015 Treba neni nabourana, jen neni tolika lidi linejch jako ty. Dobiraky a dolu po svejch
    Re: Nabourana anketa 31.07.2015 Podle ceho si prosimte poznal, ze jsem liny???
A jo, bezne tu lidi do pomerne stary ankety vy
    Re: Nabourana anketa 31.07.2015 Mimochodem, z dobiraku se da v pohode slanit ;).
dubske skaly-pychavka 31.07.2015 Ahoj, nevíte jak najít věž Pychavka?byl jsem na ni naposled před několika lety a okolní lesy/hustniky povyrostly a ja ji ted nemohl vůbec najít..
Díky!
Štramberk 30.07.2015 Ahoj, mám otázku na Arboretum ve Štramberku. Je to olezený vápenec nebo je to lezitelné a v pohodě bez oklouzaných míst? Byl jsem na Vaňově kamenu a lehčí cesty jsou olezlé a jako sklo. Díky za info.
  Re: Štramberk 30.07.2015 Když už jsi byl na Váňáku, měl ses těch 200m zajít podívat :-).
    Re: Štramberk 30.07.2015 Vaňák určitě není jako sklo. Byl jsem tam minulý týden a lezl jsem po vápně s poměrně dobrým třením.
1
...
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
...
2263
Severky? Ahoj, dají se někde lézt ještě severky? Rakousko, Švajc, Itálie? Prosím o nějaké doporučení? Co tak Wildspitze, Brochkogel, Ortler, Grossgockner? Nějaké zkušenosti z poslední doby? Dík Martin m. 13:15:56 03.08.2015odpovědět
  Re: Severky? Nedaji. Uz jsou zasnezene... Propasl jsi idealni sezonu. Ted uz snih jen tak neroztaje :(. 14:15:49 03.08.2015odpovědět
  Re: Severky? A nějaká jiná odpověď by nebyla? Děkuji Martin 07:51:29 04.08.2015odpovědět
    Re: Severky? Byla... dá se všechno jenom chtít 09:00:05 04.08.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: