Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
14.Novák 10787
15.Lebloch 10647
16.Pail 10603
Bouldry:
14.Vaňous 10103
15.Jungling 10075
16.Košťál 10050
Hory:
22.Bernard 2632
23.X. 2532
24.Opice 2510

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231392 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Hoher Riffle11.08.2015
Zdar,
znáte někdo hřebenovou zkratku z Hoher Riffleru k jezeru Blankaseen? Tedy že se nejde kolem Graf Hutte, ale přes Blankahorn. Je to na lano? Nikde nic nemůžu najít, jen na bergfexu ji vidim značenou.
Díky

 žula v září10.08.2015
V září se chystáme s kámošem na měsíční dovolenou a protože kvůli práci nebyl poslední měsíce čas na lezení, tak jsme sportovky zavrhli a chceme do hor. Představa je taková, že chceme na žulu a protože máme dost času, tak se nám nechce do Tater, ale rádi
 Re: žula v září10.08.2015
Bergel jih (z Italie, zejmena chalupa Gianetti). Piansecco (Ticino). Dalmazzi (kdyz bude vylozene he
  Re: žula v září10.08.2015
tak nějak. letos počasí tak ňák blbne, a protože dlouhodobě je počasí v rovnováze, tak šamani předpo
  Re: žula v září12.08.2015
Ten Bergel z jihu jsou taky plotny jak ve Švajcu nebo je tam jiný charakter? Moc se nám nechce do pl
   Re: žula v září14.08.2015
Bergel jih ma hodne jiny charakter nez sever, zejmena kopce kolem chaty Gianetti. Skala je mnohem st
    Re: žula v září18.08.2015
ta Dalmazzie vypadá velice pěkně, jen se chci ještě zeptat, jak se tam řeší spaní. Musí se do refugi
     Re: žula v září19.08.2015
No, se stanovanim nevim, je to tam samy sutr a ledovec je DOST daleko.

Ale odkazuji j
      Re: žula v září22.08.2015
Jsem se chtěl taky podívat a docela jsem ten článek hledal, byl by bodl aspoň název... Myslelas člán
 Re: žula v září11.08.2015
Orco (Itálie). V září paráda.
  Re: žula v září11.08.2015
To neni zula, a i charakterem to az tak vylozene zulu nepripomina. Ale podobnost tam je, to ano.
   Re: žula v září11.08.2015
No ale v Orcu se do 6a nechytas...
    Re: žula v září13.08.2015
Neni pravda. Např. v levé části Sergentu je několik variant zcela jistě do 6a.
    Re: žula v září13.08.2015
do 6a mraky věcí, ale zase plotny. Ono na žule jsou kolmé stěnové šestky dost nadstandard
     Re: žula v září14.08.2015
Tak v levy casti Sargentu je neco pod 6a (to neco ale prelezes za den). V celym Orcu budes muset ces
      Re: žula v září14.08.2015
nepsal jsem, jestli do orca ano, či ne, jen že letmý pohled do průvodce ukázal cesty i pod 6a s tím,
 Re: žula v září11.08.2015
Doporucuju nahlednout do pruvodce od Pioly na okoli Mt. Blancu.

 DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?10.08.2015
Ahoj,
Jedeme na 5 dní do Ramsau am Dachstein a objevil jsem ferratu Sky walk. Všude v průvodcích i na netu píšou, že je extrémně těžká nebo ,,životu nebezpečná atd...,,
Je mi 15 let, chodím 4 roky na kroužek lezení. Zvládám tak obtížnost 6 a
 Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?11.08.2015
1. Přestaň hulákat.
2. Vykašli se na lezení po železe a lez raději po skále.
 Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?11.08.2015
Vylézt ji určitě vylezeš, ale spíš je otázka proč by jsi to měl dělat. Feraty mám rád, ale zrovna sk
  Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?11.08.2015
Já teda nevím ale mám dojem že feraty se chodí zdola nahoru, miluju když nejaká cestovka vezme někol
   Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?11.08.2015
Teda jestli se pletu, tak se omlouvám, ale řekl bych, že jsi zmíněnou feratu a její umístění nikdy n
    Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?11.08.2015
feratu sem šel a potkal 4 lidi co ji šli z kopce dolů- prostě regulárně naopak...na vyhnutí moc míst
     Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?12.08.2015
jej tak to se tedy omlouvám. Opravdu by mě ani při mé hodně bujné fantazii nenapadlo, že někdo polez
      Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?12.08.2015
V pohodě. V odstupu času se tomu už jen směju ale tehdy sem nadšený nebyl :) Lidi holt vymyslí všeli
     Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?13.08.2015
Třeba na Höhe Wandu lezou obtížné ferraty (D-E) dolů i Rakušáci. Je to fakt "super"...
   Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?11.08.2015
Skywalk je takový kolečko, jdeš kolem něj při sestupu, můžeš na něj naběhnout, jít ho obvyklym směre
 Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?11.08.2015
Nešel jsem to. Nemám rád ferráty :) Na mě to má moc velký "pádový faktor" to radši skočim
 Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?11.08.2015
Skywalk bych taky nedoporučoval. Přelezeš to, v tom bych neviděl problém, ale umístění je fakt nic m
  Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?11.08.2015
Jasně - famózní Könisgsjodler, na strance Matrashausu je k nalezení pěkný povídání o jedný večerní a
   Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?12.08.2015
Já nepsal lehká! Je to fyzicky velice náročná ferrata a fakt dlouhá, to se ale nijak nevylučuje s tí
    Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?12.08.2015
hoj, nebudu kvůli tomu zakládat další vlákno, ale můžu se zeptat jak jste z Jodlera sestupovali? Je
     Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?12.08.2015
inu, birgkar... popravdě, nebyl jsem konkrétně tam, takže možná mlžím a zobecňuji a ukrutně se mýlím
      Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?14.09.2015
tak jsem měl to mimořádné potěšení birgkarem sestupovat, a je to poměrně solidní vopruz. chce to jít
     Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?12.08.2015
Sestupoval jsem tudy, je to trochu, jak píše Lukáš. Navíc ale na to, že tudy vede "obyčejná&quo
     Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...?17.08.2015
Šel jsem tam dvakrát a jednoznačně doporučuju helmu. Jednou to nebylo tak strašný ale šutry stejně l

 Stanování na Bishornu10.08.2015
Zdravím, nemáte někdo zkušenosti se současnou situaci ohledně stanování (jednorázového) při normální cestě na Bishorn? Projíždím na netu nějaké diskuze, dostal jsem se i do nějakých vyhlášek či co ale o téhle oblasti nic a hlavně nic aktuálního. Jedná se
 Re: Stanování na Bishornu10.08.2015
Ahoj,
byli jsme tam loni, stany se staví na kamenech asi 100metrů od chaty, jsou tam na ně u

 DryEdge 2L08.08.2015
Ahoj, máte někdo zkušenosti s bundou, která má membránu DryEdge 2,5L? Je dostačující z hlediska nepromokavosti? Nechci bundu do extrémních podmínek, spíš to beru jako pláštěnku, kterou budu nosit v batohu pro případ, že mě zastihne déšť. Myslíte, že je to

 lezení v horách05.08.2015
Ahoj, nechci rozpoutat diskuzi o hloupých začátečnících, ani nechci být napomínám za demenci a nerozvážnost. Chci regulérní odpověď, snad se jí zde dočkám. Jak moc se prosím liší otížnost lezení IV UIIA na skále a v horách? Třeba takový Studlgrat? Je mi j
 Re: lezení v horách05.08.2015
Nevim, jak Studlgrat, ale spis to byva naopak, na preklizce by to spis bylo oznaceno nizsim cislem.
  Re: lezení v horách05.08.2015
No jak kde a jak co...treba kdyz obcas lezu nejakou 6-7 v tatrach, tak si rikam, ze bych nerad byl l
   Re: lezení v horách06.08.2015
Všeobecně ve Vápencových Alpách (v Rakousku) je to všechno přibližně o stupeň těžší než třeba v Srbs
 Re: lezení v horách05.08.2015
Poměrně složitá otázka.
Je rozdílem tůra (jako např zmíněný Studegratt), která je spíše náro
 Re: lezení v horách06.08.2015
Děkuji za velmi příjemné odpovědi, co dávaly hlavu a patu a pomohly mi. Fajn den a ať vám to leze!
 Re: lezení v horách07.08.2015
Je to těžká otázka a je to +/- subjektivní.
Osobně mám takový přístup. Na skále lézt cestu z
  Re: lezení v horách07.08.2015
Děkuju:)
  Re: lezení v horách07.08.2015
S tou délkou/obtížnosti to byl kdysi přístup v Tatrách, ale nakonec se to neujalo. Dnes je cesta všu
 Re: lezení v horách07.08.2015
Především, klasifikace lítá. Skoro všude. Takže můžeš narazit na opravdu ostrou cestu na dané číslo,
 Re: lezení v horách10.08.2015
ještě to má jeden aspekt. záleží, jestli se jedná o cestu klasickou nebo moderní a plezýrovou. klasi
 Re: lezení v horách11.08.2015
Pokud se ptas konkretne na Stuedelgrat, tak to se skutecnym lezenim v horach nema zas tak moc spolec

 Sušky nova cesta05.08.2015
Už jste někdo lezl novou cestu na Suškách vedle Minolty? Jaka to je klasifikace? Dík
 Re: Sušky nova cesta10.08.2015
1. Ne
2. Nevim
3. Nemas zac

 Foto dne05.08.2015
Kde to je, píše se tam Ostrov, to je ten u Varů? Koukal jsem do průvodce, ale náhorní cestu nikdy nevidím? Můžete mi prosím dát bližší info..
Díky
 Re: Foto dne05.08.2015
ne, je to o 100km severovýchodně dál
 Re: Foto dne05.08.2015
Podívej se, co je napsané pod fotkou. Jinak Ostrov je velmi známá pískovcová oblast v Čechách s něko
  Re: Foto dne05.08.2015
Ostrov u Varů? Děláš si srandu?...

 Lano Tendon LOWE 8.405.08.2015
Může někdo poradit kde lze aktuálně koupit 60m v modré barvě? Lanex je skladem nemá a nestihne vyrobit. Procházel jsem obchodníky a nic...

 delka lana04.08.2015
muze se mi v cechach stat ze mi nebude stacit na slaneni 50m lano? trebas v Adru? jsou slanaky pod sebou a v jakejch vzdalenostech? da se ridit nejakym pravidlem, nebo si mam poridit delsi snuru? diky za diskuzi
 Re: delka lana04.08.2015
To se ti může klidně stát a budeš muset slaňovat na dvakrát.
  Re: delka lana04.08.2015
a je nejaka jistota ze tam druhej slanak bude? a ze bude do 25m? :) jako ze se bavime o casto lezene
 Re: delka lana05.08.2015
vem 60 a moc to neřeš :)
 Re: delka lana05.08.2015
Nevím jak v Čechách, ale na Moravě je spousta skal vyšších než 25m.
 Re: delka lana05.08.2015
60tka je standard.
 Re: delka lana05.08.2015
Kup si radši delší. Přibude trocha hmotnosti v batohu, ale nebudeš muset řešit...
 Re: delka lana05.08.2015
asi se může stát, že by v Adru pade nevyslo, ale po těch letech, co tam jezdím, jsem to ještě nepotk
  Re: delka lana05.08.2015
Ok diky... no neni velkej ale lano mam dobry.. tak holt budu mit druhy asi no...
   Re: delka lana05.08.2015
Na písku většinou nějaký kroužek asi bude. Na nepískovcových skalách, kde jsou jenom nýty, ale bude
   Re: delka lana05.08.2015
když budeš mít dvě a volit si který použiješ podle oblasti, tak ti taky o dost dýl vydrží.
No
   Re: delka lana05.08.2015
jestli už máš padesátku, tak ti v tom adru stačí, to byla rada, pokud bys snad kupovala svoje první
 Re: delka lana05.08.2015
Na písku mi všude stačila 50, delší lano je jen zbytečný odírání skály při přetahování lana kvůli do
  Re: delka lana05.08.2015
V Labaku ti 50 urcite nestaci, pokud chces lezt cesty na jeden zatah.
   Re: delka lana05.08.2015
Tak kdybych chtel kupovat delsi tak s cim vyjdu aby to melo smysl mit dve lana? 70m? Jinak lizt na d
    Re: delka lana05.08.2015
Nevím, jak jsme mohli přežít se čtyřiceti metry. A to prosím byl jen bolatický drát pr.11. Do batohu
     Re: delka lana05.08.2015
dřív se lezlo se 40 metrovejma lanama. ve starým šedivým průvodci po ádru a okolí (1975) bylo u každ
      Re: delka lana09.08.2015
parada diky za odpovedi! na zadny velky zdi moc zatim nespecham, takze v klidu zas skladat furt do b

1   ...   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 žula v září
V září se chystáme s kámošem na měsíční dovolenou a protože kvůli práci nebyl poslední měsíce čas na lezení, tak jsme sportovky zavrhli a chceme do hor. Představa je taková, že chceme na žulu a protože máme dost času, tak se nám nechce do Tater, ale rádi bychom vyjeli někam dál. Lezení max do 6a, spíše v kolmém než nějaké plotny jako třeba v Bergelu, vrtaný štand by se hodil, ale není podmínkou. Takže se chci zeptat, jestli mi můžete doporučit nějaké lezecké oblasti, či konkrétně nějaké cesty, které by se daly stíhat v zářijových kratších dnech. Moc díky za tipy.
D.21:02:22 10.08.2015
odpovědět 
 Re: žula v září
Bergel jih (z Italie, zejmena chalupa Gianetti). Piansecco (Ticino). Dalmazzi (kdyz bude vylozene hezke pocasi). La Berarde (Ecrins/strana Isere). Ailefroide (Ecrins/Briançon). Korsika Korsika Korsika!

Info u konkurence HI :).

Hore zdar,

Lenka K.
Lenka K.23:25:46 10.08.2015
odpovědět 
  Re: žula v září
tak nějak. letos počasí tak ňák blbne, a protože dlouhodobě je počasí v rovnováze, tak šamani předpokládají velmi hnusné září. ale zase září je fajn měsíc, (ještě) nebejvá sníh, bývá stabilní suché počasí, nejsou bouřky z tepla a chce to holt zapracovat na logistice a využít kratší den od rána a nevychrápávat, a horské skalkaření je nejlepší z celého roku.
Lukas B.23:38:17 10.08.2015
odpovědět 
  Re: žula v září
Ten Bergel z jihu jsou taky plotny jak ve Švajcu nebo je tam jiný charakter? Moc se nám nechce do ploten a co si pamatuji Bergel (byl jsem teda jen na švýcarské straně) tak to byly jen plotny. Dík za tip
D.21:47:50 12.08.2015
odpovědět 
   Re: žula v září
Bergel jih ma hodne jiny charakter nez sever, zejmena kopce kolem chaty Gianetti. Skala je mnohem strukturovanejsi a chytovatejsi, plotny sice obcas take, ale minimum. Akorat jsem prehledla tu hranici 6a, pod 6a tam cest az tak moc neni. Na druhou stranu jsou to sportovky, takze lze vetsinou lezt celkem nadoraz (osobne lezeme na skalkach do 6b+ a v horskych sportovkach take ...).

Ale do tech 6a bych doporucovala jednak Dalmazzi (italska strana Blanku), ale blize k domovu hlavne Piansecco v Bedrettu (Ticino). Tam jsou 3-4 dlouhe a velmi pekne cesty prave kolem tech 6a, taktez sportovky, ktere rozhodne stoji za vylezeni.

No a kdyz jedete na mesic, tak to koneckoncu muzete objet vsechno, ne?

Hore zdar,

Lenka K.
Lenka K.15:09:59 14.08.2015
odpovědět 
    Re: žula v září
ta Dalmazzie vypadá velice pěkně, jen se chci ještě zeptat, jak se tam řeší spaní. Musí se do refugia nebo se tam toleruje kempování někde na ledovci? Ono to refugio zavírají stejně 13.9. tak nevím, jestli to stihneme využít. Ale moc díky za parádní tip
D.21:59:29 18.08.2015
odpovědět 
     Re: žula v září
No, se stanovanim nevim, je to tam samy sutr a ledovec je DOST daleko.

Ale odkazuji jeste jednou na nas clanek u konkurence HI, tam se dozvis vic ohledne chalupy :).

Hore zdar,

Lenka K.
Lenka K.21:47:39 19.08.2015
odpovědět 
      Re: žula v září
Jsem se chtěl taky podívat a docela jsem ten článek hledal, byl by bodl aspoň název... Myslelas článek „Žula - Triolet“, autor Jiří Vodsloň?
D.11:24:41 22.08.2015
odpovědět 
 Re: žula v září
Orco (Itálie). V září paráda.
09:52:17 11.08.2015
odpovědět 
  Re: žula v září
To neni zula, a i charakterem to az tak vylozene zulu nepripomina. Ale podobnost tam je, to ano.
11:40:40 11.08.2015
odpovědět 
   Re: žula v září
No ale v Orcu se do 6a nechytas...
Michal M.20:27:08 11.08.2015
odpovědět 
    Re: žula v září
Neni pravda. Např. v levé části Sergentu je několik variant zcela jistě do 6a.
11:22:43 13.08.2015
odpovědět 
    Re: žula v září
do 6a mraky věcí, ale zase plotny. Ono na žule jsou kolmé stěnové šestky dost nadstandard
12:33:47 13.08.2015
odpovědět 
     Re: žula v září
Tak v levy casti Sargentu je neco pod 6a (to neco ale prelezes za den). V celym Orcu budes muset cesty na kterych si zalezes do 6a hledat...6b/c a vys je jich nepomerne vic.

A hlavne si precti ten prvni komentar...chtej jet na mesic, oblasti na ktery se ptali jsou vice mene centralni alpy a Bergel (sever/jih). Orco je 500km dal na zapad (12 hodin a vic cesty z Cech) a to si myslim kvuli tem par cestam nema smysl...aby si me nepochopil spatne...ja mam Orco rad, ale tohle proste nezni jako oblast keterou hledaj...taky chtej jet v zari...coz neni spatny ale precijen orco je 1700 mnm (v zari muze byt krasne ale taky nemusi a pokud nebude tak v ty vejsce bude solidni klada...a zatim to vypada po krasnem lete na hnusnej podzim).


Jo pokud by chteli lezt spary, tak at jedou do Orca, ale na zulovy lezeni do 6a at jedou jinam (Kanton Uri, Furka, Bergsee, Salbit, Val Bedretto, a potom Val Melanco).

Cus Michal M.
08:06:40 14.08.2015
odpovědět 
      Re: žula v září
nepsal jsem, jestli do orca ano, či ne, jen že letmý pohled do průvodce ukázal cesty i pod 6a s tím, že to jsou plotny. takže jsem vlastně psal, že orco spíš ne. tys jen rozvedl další důvody s nadmořskou výškou a dojezdem. nicméně může to být dál a může to být výš a přesto to může být v danou chvíli optimální cíl výletu. je dobré, že o tom ví, rozhodnou se podle předpovědi.
08:39:56 14.08.2015
odpovědět 
 Re: žula v září
Doporucuju nahlednout do pruvodce od Pioly na okoli Mt. Blancu.
jikos23:30:54 11.08.2015
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192434)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Úžeh 5A Zvůle
Výcviková 5 Choustník
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1168 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1285 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1137 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi