Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 50. 9986 51.Šenkýř 9969 52.S 9953 Bouldry: 50.Tran 9078 51.Šolc 9053 52.Čech 9050 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Cisar 16.08.2015 Ahoj, doslechl sem se ze pristi tyden je zavreno v Ostrove Pod Cisarem. Nevite o tom nekdo neco? Mam jen info jedna pani povidala...
  Re: Cisar 16.08.2015 Doufám že už na pořád!
    Re: Cisar 16.08.2015 Jasně, typický malý český človíček. "Ať sousedovi chcípne koza, pak budu šťastný." Takovým
    Re: Cisar 17.08.2015 Nevím no, už to není co to bylo...ale pivo teče a spát se dá i mimo kemp...
  Re: Cisar 16.08.2015 jak moc je těžký si otevřít jejich stránky a podívat se jestli tam něco nepíšou?
Jinak dík za
    Re: Cisar 17.08.2015 Aha :) Aćkoliv tam jezdím 10 let, na stránky sem se nikdy nedíval...příště už budu vědět :) Díky ;)
  Re: lezecky pruvodce Malesov 16.08.2015 neexistuje. resp. existuje 30 let starý průvodce, kapitolka z knížky Nepískovsové skály v čechách I,
Lezení Ostrov 15.08.2015 Ahoj. Chceme jet zítra lézt do Ostrova u Tísé. Smí se lézt, když je teď v Ústeckém kraji zákaz vstupu do lesů? Díky. H
  Re: Lezení Ostrov 15.08.2015 Podivej se hory info
Průvodce Mallorca 14.08.2015 Neměl by prosím někdo průvodce na Mallorcu? Ideálně n DWS.
Nová cesta na Mileneckou 14.08.2015 Nevíte někdo něco o cestě na Mileneckou na křižáku hned vedle západní hrany v severozápadní stěně? Jsou tam natlučený dva nový kruhy. Od prvního je hodně dlouhý odlez (možná 15m?) celý to asi vede v koutový spáře a tuším že by to mohlo být celkem hezký a
  Re: Nová cesta na Mileneckou 14.08.2015 Aha, tak to asi nebude žádná nová cesta, ale cesta ze 76 roku Aprílový žert od Mocana a Cikána. Po p
Beal Unicore, 2 roky poté 12.08.2015 ahoj, vybírám nový lano, volba padne asi na beal TIGER, ale našel jsem si 2 roky starou diskuzi s dost odstrašujícíma zkušenostma s lany Beal Unicore - konkr. Diablem. dostalo docela na prdel.
Jak je to teď, vyniká některý Beal s unicorem n
  Re: Beal Unicore, 2 roky poté 12.08.2015 ahoj ja mam Tiger a jsem spokojenej po roce pouzivani. nekrouti se je krasne poddajny, pekne se s ni
  Re: Beal Unicore, 2 roky poté 12.08.2015 Po 3.5 letech pouzivani Booster III jsem si koupil stejne lano znovu.
  Re: Beal Unicore, 2 roky poté 13.08.2015 Ahoj.
U toho Diabla to nebylo ani tak tim Unicorem jako spíš lanem samotným. Měli problém s o
  Re: Beal Unicore, 2 roky poté 13.08.2015 Booster mam uz druhy, pomalu prichazi cas generacni obmeny a koupim ho zase.
  Re: Beal Unicore, 2 roky poté 13.08.2015 Mám super zkušenost se Stingerem, na ten malý průměr je to neskutečnej držák.
  Re: Beal Unicore, 2 roky poté 14.08.2015 ahoj,
ja už mám podruhé Booster a jsem spokojená.
Hoher Riffle 11.08.2015 Zdar,
znáte někdo hřebenovou zkratku z Hoher Riffleru k jezeru Blankaseen? Tedy že se nejde kolem Graf Hutte, ale přes Blankahorn. Je to na lano? Nikde nic nemůžu najít, jen na bergfexu ji vidim značenou.
Díky
žula v září 10.08.2015 V září se chystáme s kámošem na měsíční dovolenou a protože kvůli práci nebyl poslední měsíce čas na lezení, tak jsme sportovky zavrhli a chceme do hor. Představa je taková, že chceme na žulu a protože máme dost času, tak se nám nechce do Tater, ale rádi
  Re: žula v září 10.08.2015 Bergel jih (z Italie, zejmena chalupa Gianetti). Piansecco (Ticino). Dalmazzi (kdyz bude vylozene he
    Re: žula v září 10.08.2015 tak nějak. letos počasí tak ňák blbne, a protože dlouhodobě je počasí v rovnováze, tak šamani předpo
    Re: žula v září 12.08.2015 Ten Bergel z jihu jsou taky plotny jak ve Švajcu nebo je tam jiný charakter? Moc se nám nechce do pl
      Re: žula v září 14.08.2015 Bergel jih ma hodne jiny charakter nez sever, zejmena kopce kolem chaty Gianetti. Skala je mnohem st
        Re: žula v září 18.08.2015 ta Dalmazzie vypadá velice pěkně, jen se chci ještě zeptat, jak se tam řeší spaní. Musí se do refugi
          Re: žula v září 19.08.2015 No, se stanovanim nevim, je to tam samy sutr a ledovec je DOST daleko.
Ale odkazuji j
            Re: žula v září 22.08.2015 Jsem se chtěl taky podívat a docela jsem ten článek hledal, byl by bodl aspoň název... Myslelas člán
  Re: žula v září 11.08.2015 Orco (Itálie). V září paráda.
    Re: žula v září 11.08.2015 To neni zula, a i charakterem to az tak vylozene zulu nepripomina. Ale podobnost tam je, to ano.
      Re: žula v září 11.08.2015 No ale v Orcu se do 6a nechytas...
        Re: žula v září 13.08.2015 Neni pravda. Např. v levé části Sergentu je několik variant zcela jistě do 6a.
        Re: žula v září 13.08.2015 do 6a mraky věcí, ale zase plotny. Ono na žule jsou kolmé stěnové šestky dost nadstandard
          Re: žula v září 14.08.2015 Tak v levy casti Sargentu je neco pod 6a (to neco ale prelezes za den). V celym Orcu budes muset ces
            Re: žula v září 14.08.2015 nepsal jsem, jestli do orca ano, či ne, jen že letmý pohled do průvodce ukázal cesty i pod 6a s tím,
  Re: žula v září 11.08.2015 Doporucuju nahlednout do pruvodce od Pioly na okoli Mt. Blancu.
DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 10.08.2015 Ahoj,
Jedeme na 5 dní do Ramsau am Dachstein a objevil jsem ferratu Sky walk. Všude v průvodcích i na netu píšou, že je extrémně těžká nebo ,,životu nebezpečná atd...,,
Je mi 15 let, chodím 4 roky na kroužek lezení. Zvládám tak obtížnost 6 a
  Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 11.08.2015 1. Přestaň hulákat.
2. Vykašli se na lezení po železe a lez raději po skále.
  Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 11.08.2015 Vylézt ji určitě vylezeš, ale spíš je otázka proč by jsi to měl dělat. Feraty mám rád, ale zrovna sk
    Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 11.08.2015 Já teda nevím ale mám dojem že feraty se chodí zdola nahoru, miluju když nejaká cestovka vezme někol
      Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 11.08.2015 Teda jestli se pletu, tak se omlouvám, ale řekl bych, že jsi zmíněnou feratu a její umístění nikdy n
        Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 11.08.2015 feratu sem šel a potkal 4 lidi co ji šli z kopce dolů- prostě regulárně naopak...na vyhnutí moc míst
          Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 12.08.2015 jej tak to se tedy omlouvám. Opravdu by mě ani při mé hodně bujné fantazii nenapadlo, že někdo polez
            Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 12.08.2015 V pohodě. V odstupu času se tomu už jen směju ale tehdy sem nadšený nebyl :) Lidi holt vymyslí všeli
          Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 13.08.2015 Třeba na Höhe Wandu lezou obtížné ferraty (D-E) dolů i Rakušáci. Je to fakt "super"...
      Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 11.08.2015 Skywalk je takový kolečko, jdeš kolem něj při sestupu, můžeš na něj naběhnout, jít ho obvyklym směre
  Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 11.08.2015 Nešel jsem to. Nemám rád ferráty :) Na mě to má moc velký "pádový faktor" to radši skočim
  Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 11.08.2015 Skywalk bych taky nedoporučoval. Přelezeš to, v tom bych neviděl problém, ale umístění je fakt nic m
    Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 11.08.2015 Jasně - famózní Könisgsjodler, na strance Matrashausu je k nalezení pěkný povídání o jedný večerní a
      Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 12.08.2015 Já nepsal lehká! Je to fyzicky velice náročná ferrata a fakt dlouhá, to se ale nijak nevylučuje s tí
        Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 12.08.2015 hoj, nebudu kvůli tomu zakládat další vlákno, ale můžu se zeptat jak jste z Jodlera sestupovali? Je
          Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 12.08.2015 inu, birgkar... popravdě, nebyl jsem konkrétně tam, takže možná mlžím a zobecňuji a ukrutně se mýlím
            Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 14.09.2015 tak jsem měl to mimořádné potěšení birgkarem sestupovat, a je to poměrně solidní vopruz. chce to jít
          Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 12.08.2015 Sestupoval jsem tudy, je to trochu, jak píše Lukáš. Navíc ale na to, že tudy vede "obyčejná&quo
          Re: DACHSTEINSKÁ FERRATA SKY WALK...? 17.08.2015 Šel jsem tam dvakrát a jednoznačně doporučuju helmu. Jednou to nebylo tak strašný ale šutry stejně l
1
...
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
...
2263
Cisar Ahoj, doslechl sem se ze pristi tyden je zavreno v Ostrove Pod Cisarem. Nevite o tom nekdo neco? Mam jen info jedna pani povidala... petr.vht 20:26:42 16.08.2015odpovědět
  Re: Cisar Doufám že už na pořád! kekulle 21:38:58 16.08.2015odpovědět
    Re: Cisar Jasně, typický malý český človíček. "Ať sousedovi chcípne koza, pak budu šťastný." Takovými lidmi nelze jinak než pohrdat ... Petr 22:28:34 16.08.2015odpovědět
    Re: Cisar Nevím no, už to není co to bylo...ale pivo teče a spát se dá i mimo kemp... petr.vht 13:35:47 17.08.2015odpovědět
  Re: Cisar jak moc je těžký si otevřít jejich stránky a podívat se jestli tam něco nepíšou?
Jinak dík za info d. 21:51:09 16.08.2015odpovědět
    Re: Cisar Aha :) Aćkoliv tam jezdím 10 let, na stránky sem se nikdy nedíval...příště už budu vědět :) Díky ;) Pokrok zkrátka nezastavíš :)) petr.vht 06:21:44 17.08.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: