LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   ...I třetí družstvo zabloudilo a udělalo prvovýstup!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230832 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Sella wildside - doprava z Alicante28.08.2015
Pěkně prosím o radu, zda se dá z Alicante nějak rozumně docestovat do oblastí Sella a případně do sportovních oblastí v okolí Gandie bez použití auta? Veškeré tipy na dopravu - autobusy, vlaky, stop... a ostatní logistiku (voda a potraviny na místě) vítán
 Re: Sella wildside - doprava z Alicante01.09.2015
Ahoj pár oblastí jsem tam obrazil, ale upřímně si to bez auta nedovedu představit. Snad jen Gandía b
  Re: Sella wildside - doprava z Alicante02.09.2015
Děkuji za info! Pátrám na google mapách a mám z toho podobný pocit. Ty oblasti jsou vždycky dost dal

 rada od znalcu Skalaku28.08.2015
Ahoj, prosim znalce Skalaku o radu. Zajima me, jak se jmenuje cesta, ktera se nachazi mezi Durangem a Unorovou (v proluce mezi nima vedouci na predskali)a je hned vlevo od standardniho nastupu na predskali Duranga. Je to krasna sparka v plotne s novym kru

 Konigsjodler - Flying fox27.08.2015
Netušíte jestli mi na Flying fox na feratě Konigsjodler stačí obyčejná pevná kladka na lana do 13mm(třeba Camp small pulley asi za 400 peněz), nebo potřebuji něco speciálního? Prý tam kdysi dokonce byla nějaká erární, ale poslední roky je pryč
 Re: Konigsjodler - Flying fox27.08.2015
Něco podobného jsem v pohodě používal (+ pro jistotu karabinu jako pojistku), ale mám ji vyhrazenou
 Re: Konigsjodler - Flying fox27.08.2015
Zkušenost 14 dní stará - klasickou pevnou kladku na to lano nenacpeš. Buď je třeba otevírací bočnice
  Re: Konigsjodler - Flying fox28.08.2015
Jak hodně se opotřebuje karabina tažená 50 metrů po ocelovém laně?
   Re: Konigsjodler - Flying fox28.08.2015
Já to šel vloni. Nedošlo mi, že tam cvakám hliníkovou karabinu na expresce a udělalo to do ní cc 1mm
 Re: Konigsjodler - Flying fox28.08.2015
Já jsem to přeručkoval, neni to tak dlouhý.
  Re: Konigsjodler - Flying fox28.08.2015
taky sem to ruckoval. Navic s plonou polni. Neni to potiz....
   Re: Konigsjodler - Flying fox28.08.2015
i zena to preruckovala... a to je to takovy nezny stvorenni...
  Re: Konigsjodler - Flying fox30.08.2015
Ja jsem tam radeji ani nebyl

 Foto dne26.08.2015
Kde se tento šutr přesně nachází ?
 Re: Foto dne27.08.2015
V oblasti Čertovo Kopyto dle průvodce na Vltavskou žulu. Je to trošku vyšší, někdo tam tenkrát odřez
  Re: Foto dne27.08.2015
Ten vylez asi bude pekny psycho..
   Re: Foto dne28.08.2015
ale kdeze, solidni vrstva mechu pohnojena davkou strachu udrzi secko....

 Janebova věž-Prachov25.08.2015
Ahoj,ve neděli jsme lezli na Janebovu věž a při sestupu ke slaňáku se dal do pohybu celý vrcholový masiv.Zřícení je asi jen otázka času.R
 Re: Janebova věž-Prachov25.08.2015
To asi není zpráva, která by měla zůstat nepovšimnuta někde v hloubi diskuse...
 Re: Janebova věž-Prachov26.08.2015
Hlásit ihned správci
 Bishorn23.08.2015
Zdravím, sháním info kolem chystaného výletu na Bishorn- kdo jste tam v poslední době byl, jak to tam vypadá se sněhem, trhlinama, a tak, ale i třeba s parkováním v Zinalu? Dík
 Re: Bishorn23.08.2015
Ahoj, ledovec prvních 400 výškových od chaty dost potrhaný, mosty jakž takž, ale jeden sme prošlápli
  Re: Bishorn24.08.2015
ladovec bez lana ? robis si prcu, Hilti ever and forever

 Lezky 5.1023.08.2015
Ahoj,
nevíte jestli se dají nejlépe v Praze sehnat k vyzkoušení lezky Five Ten Hiangle - Turquoise / Grey

Díky za info Jarda

 KLIDNÁ PLÁŽ U BARCELONY22.08.2015
Zdravím!!!:)
Prosím kohokoliv o info ohledně poklidné pláže v okolí Barcelony cca do 20-30 km. Něco jako je v Rumunsku Vama Veche:
 Re: KLIDNÁ PLÁŽ U BARCELONY22.08.2015
úplně v klidu byla městská pláž kousek od lanovky na Montjuic, ale je fakt, že byl prosinec a koupal
  Re: KLIDNÁ PLÁŽ U BARCELONY23.08.2015
Jo a v lednu taky bylo v pohode namesti s kasnou. Taky jsem se koupal sam a skoro nikdo tam nebyl.
 Re: KLIDNÁ PLÁŽ U BARCELONY23.08.2015
V Badalone (predmesti Barcelony -- z centra vlakem asi 20min) to celkem jde.
  Re: KLIDNÁ PLÁŽ U BARCELONY25.08.2015
Klidná pláž u Barcelony, to je jako Zborcený harfy tón :-) Toto pobřeží mám procestováno stopem vlak
   Re: KLIDNÁ PLÁŽ U BARCELONY25.08.2015
Jo a dá se tam jet vlakem. Cestou Je Torredenbarra a v okolí se dá taky něco najít, jinak obecně, po

 Matterhorn20.08.2015
Zdravím, nemá někdo další informace o chatě Hornli? Letošní "úprava" ceny a zákaz stanování je radost. Jak se situace bude vyvíjet?
Díky.
 Re: Matterhorn20.08.2015
Hornli je úplne nedostupná,jenom s horskím prúvodcem.
  Re: Matterhorn20.08.2015
Chata je velmi pekne zrekonstruovana, komplet novce loznice, jidelna. Volna WIFI a dostatek dobijeci
   Re: Matterhorn23.08.2015
140CHF je už slušná palba :( ... winterraum je/není?
    Re: Matterhorn24.08.2015
Aha, takze za noc da každý jeden 3.800 Kc. To uz chápu, ze zakazali bivakovani a tak podobne.....no
     Re: Matterhorn25.08.2015
No jo,jedine z vudcem.Je to pak levnějši.
Radek,Zob.
     Re: Matterhorn25.08.2015
Jestli někdy půjdu na Matterhorn, určité ne Hörnigratem. Chápu, ze každý chce na svém podnikání vydě
   Re: Matterhorn25.08.2015
Neni to už výpalný?? Tipnul bych že chatař kromě zákazu bivakování taky odpálil šutry na Lvím hřeben
   Re: Matterhorn25.08.2015
myslim ze pro 99% cechu je tim padem Mat KO
    Re: Matterhorn25.08.2015
Češi a placení, celkem směšné téma. Češi nic jiného neřeší jen peníze dle mého názoru, kolik stojí t
     Re: Matterhorn25.08.2015
a jak to udělat když tam chci a nemám tolik peněz?
      Re: Matterhorn25.08.2015
Pokud nekdo nechce spat na Hornli, celkem chapu, pak ma moznost spat na Schwarzsee a holt slapat o 6
       Re: Matterhorn25.08.2015
No a někde nad Hornlihutte se spát nedá? Vím, že solvay je pouze nouzová, ale nějaká police kde by s
     Re: Matterhorn25.08.2015
No a když to pohodlně nechci??? Princip nabídky a poptávky chápu, ale tydle restrikce (zákaz stahová
      Re: Matterhorn26.08.2015
Prebivakovani na vystupove trase nikdo nemuze branit, osobne to ale za rozumne nepovazuji.
Co
       Re: Matterhorn26.08.2015
Nevidel bych to tak cerne. Stejne si myslim ze driv nebo pozdeji se budou na kopce typu Blanc, Matra
       Re: Matterhorn26.08.2015
holt kdo si chce užít romantiku a stanování, ten má k dispozici asi tisícovku dalších velmi pěkných
        Re: Matterhorn26.08.2015
Oukej, nejlepší řešení by bylo zbourat Hornlihutte a dát tam místo toho kadibudku a stánek s vodou.
         Re: Matterhorn26.08.2015
A jako bonus zbourat silnici a zeleznici z Vispu do Zermattu. To by mohlo stacit i Messnerovi :)
          Re: Matterhorn27.08.2015
mě by se to líbilo. ale obávám se, že by tam táhly davy stejně, bohužel matráč je tak populární všud
        Re: Matterhorn27.08.2015
Regulace prachama je spíš na škodu - budou tam hlavně ceprové pracháči. Regulace zbouráním chaty a p
         Re: Matterhorn27.08.2015
tak samozřejmě by se mi to líbilo nejvíc, prostě vyjdeš ráno z bernu a provází tě zvon, v očích rozh
       Re: Matterhorn26.08.2015
A co na kótě 3818? Měla by tam být ňáká stará chata či co:
        Re: Matterhorn26.08.2015
:-)))))
Alte huette :-) je velmi mala policky, pod velmi malym previsem a cele co muze pripom

 Ostrov20.08.2015
Ahoj, nemáte někdo náhodou oskenovaného průvodce na Ostrov? Půjčil sem ho, a asi už je nenávratně pryč. A jinak je všude nejspíš vyprodanej.
 Re: Ostrov20.08.2015
Minulý týden ho kluci koupili v Refýčku v Tisé, takže vyprodanej ještě není.
 Re: Ostrov20.08.2015
Hoj Petře, zazvoň si ve Starý Pekárně, nebo tam mají otevřeno o víkendu, Dáša má taky ještě nějakou
  Re: Ostrov20.08.2015
v refuge v tisy meli pred tejdnem jeste tak 6 kousku
 Re: Ostrov20.08.2015
Super, diky panove. Budou to zrejme posledni dostupne kousky :)
 Re: Ostrov - vstup21.08.2015
Podle úřední desky v Tisé odvolal Krajský úřad Ústeckého kraje dnem vyvěšení 18.8. preventivní zákaz
  Re: Ostrov - vstup21.08.2015
To je fajn, ale většiny Ostrova se to stejně netýkalo anžto patří pod děčín, který nic takového nevy
   Re: Ostrov - vstup21.08.2015
Ostrov je okres ÚL, Kraj Ústecký.
    Re: Ostrov - vstup21.08.2015
Pokud myslíš Ostrov, jako ves, tak ano. Domy tam skutečně patří, ale skály jsou nad silnicí, která t
     Re: Ostrov - vstup21.08.2015
Ale furt je to Ústecký kraj, takže zákaz tam platil. Na okresy se už nehraje, takže jestli kus patři
    Re: Ostrov - vstup22.08.2015
Každopádně tam žádné cedule se zákazem nikde nebyly a nikdo to nehlídal, takže jsme bez problému pro
     Re: Ostrov - vstup23.08.2015
No bodnul jsem ho primo do bricha. Nikde tam nebylo napsano, ze bych nemohl a ani tam nebyl kdokoliv
      Re: Ostrov - vstup23.08.2015
Pokud jsi mu přitom nic neudělal, jako my neudělali nic Ostrovu, pak je vše v pořádku.
       Re: Ostrov - vstup23.08.2015
He he :). Nemyslis to vazne, ne? Kdyz pojedu vozralej jak prase 200 km/hod po pesi zone a shodou nah
        Re: Ostrov - vstup23.08.2015
Na okresy se sice možná nehraje, ale hraje se na obce s rozšířenou působností. Územní působnost onoh
         Re: Ostrov - vstup24.08.2015
Tohle beru a nerozporuju. Jen me pobavilo Jandikovo zduvodneni poruseni domneleho zakazu..
        Re: Ostrov - vstup24.08.2015
To že nikoho nezraníš, ještě neznamená, že nikomu nic neuděláš. Možná někoho vyděsíš, možná někoho b
         Re: Ostrov - vstup24.08.2015
Takze chces porusovani zakazu nechavat na osobnim usudku kazdeho jedince? No tak to potes koste... V
          Re: Ostrov - vstup24.08.2015
Jak už znovu vysvětlil Sysel o žádný zákaz v této oblasti nebyl. Nevím, jak se s tímhle přístupem ch
           Re: Ostrov - vstup24.08.2015
Zakaz nezakaz, proste vysvetleni "žádné cedule se zákazem nikde nebyly a nikdo to nehlídal"
            Re: Ostrov - vstup24.08.2015
meleš ho*na, opakovaně ti bylo vysvetleno, ze nikdo nic neporusil. ale klidne mel dal, jestli potřeb
          Re: Ostrov - vstup24.08.2015
Porušování zákazů (ve smyslu rozhodnutí poruším - neporuším) vyjádřených libovolným způsobem a s tím
           Re: Ostrov - vstup25.08.2015
O víkendu tam byly plný lesy... hlavně sasíci, jediný na co se upozorňovalo byl zákaz rozdělávání oh
            Re: Ostrov - vstup25.08.2015
Nevím o jakém víkendu myslíš, ale teď tam nebyl skoro nikdo, protože byl zavřenej kemp. V ostrově na
             Re: Ostrov - vstup25.08.2015
Jo myslim tenhle víkend, svatbu v kempu jsem buhužel zažil taky. Na mě je i těch "pár dvojek&qu
              Re: Ostrov - vstup25.08.2015
čuměly..... mluvil jsem o Tisí, ne o Ostrově

1   ...   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Ostrov
Ahoj, nemáte někdo náhodou oskenovaného průvodce na Ostrov? Půjčil sem ho, a asi už je nenávratně pryč. A jinak je všude nejspíš vyprodanej.
Petr13:44:03 20.08.2015
odpovědět 
 Re: Ostrov
Minulý týden ho kluci koupili v Refýčku v Tisé, takže vyprodanej ještě není.
Petr Jandík13:54:29 20.08.2015
odpovědět 
 Re: Ostrov
Hoj Petře, zazvoň si ve Starý Pekárně, nebo tam mají otevřeno o víkendu, Dáša má taky ještě nějakou zásobu ;)
 martan14:01:32 20.08.2015
odpovědět 
  Re: Ostrov
v refuge v tisy meli pred tejdnem jeste tak 6 kousku
14:10:28 20.08.2015
odpovědět 
 Re: Ostrov
Super, diky panove. Budou to zrejme posledni dostupne kousky :)
Petr15:16:18 20.08.2015
odpovědět 
 Re: Ostrov - vstup
Podle úřední desky v Tisé odvolal Krajský úřad Ústeckého kraje dnem vyvěšení 18.8. preventivní zákaz vstupu do lesa...
 martan09:11:54 21.08.2015
odpovědět 
  Re: Ostrov - vstup
To je fajn, ale většiny Ostrova se to stejně netýkalo anžto patří pod děčín, který nic takového nevyhlásil.
Petr Jandík18:14:45 21.08.2015
odpovědět 
   Re: Ostrov - vstup
Ostrov je okres ÚL, Kraj Ústecký.
Myk18:43:05 21.08.2015
odpovědět 
    Re: Ostrov - vstup
Pokud myslíš Ostrov, jako ves, tak ano. Domy tam skutečně patří, ale skály jsou nad silnicí, která tvoří hranici mezi ÚL a Děčínem.
Sysel21:32:29 21.08.2015
odpovědět 
     Re: Ostrov - vstup
Ale furt je to Ústecký kraj, takže zákaz tam platil. Na okresy se už nehraje, takže jestli kus patřil DŘÍVE do okresu Děčín nebo UnL je dnes úplně jedno, vše leží na území Ústeckého kraje.

Tohle ale není zrovna moc novinka:-).
MM22:59:41 21.08.2015
odpovědět 
    Re: Ostrov - vstup
Každopádně tam žádné cedule se zákazem nikde nebyly a nikdo to nehlídal, takže jsme bez problému prošli lesem od Hastrmana k Obrovi
petr Jandík10:34:37 22.08.2015
odpovědět 
     Re: Ostrov - vstup
No bodnul jsem ho primo do bricha. Nikde tam nebylo napsano, ze bych nemohl a ani tam nebyl kdokoliv by mi to zakazal.
18:53:34 23.08.2015
odpovědět 
      Re: Ostrov - vstup
Pokud jsi mu přitom nic neudělal, jako my neudělali nic Ostrovu, pak je vše v pořádku.
Petr Jandík19:07:34 23.08.2015
odpovědět 
       Re: Ostrov - vstup
He he :). Nemyslis to vazne, ne? Kdyz pojedu vozralej jak prase 200 km/hod po pesi zone a shodou nahod nikomu nic neudelam, tak je dle tebe vse v poradku?
21:00:58 23.08.2015
odpovědět 
        Re: Ostrov - vstup
Na okresy se sice možná nehraje, ale hraje se na obce s rozšířenou působností. Územní působnost onoho zákazu byla vymezena takto: pro území obce s rozšířenou působností Ústí nad Labem (tj. pro území těchto obcí a
měst: Dolní Zálezly, Habrovany, Homole u Panny, Chabařovice, Chlumec, Chuderov,
Libouchec, Malé Březno, Malečov, Petrovice, Povrly, Přestanov, Ryjice, Řehlovice, Stebno,
Tašov, Telnice, Tisá, Trmice, Ústí nad Labem, Velké Březno, Velké Chvojno, Zubrnice). Tudíž lezení v Ostrově nad silnicí bylo zcela v pořádku a zákaz tím nebyl porušen.
Sysel21:36:41 23.08.2015
odpovědět 
         Re: Ostrov - vstup
Tohle beru a nerozporuju. Jen me pobavilo Jandikovo zduvodneni poruseni domneleho zakazu..
09:20:29 24.08.2015
odpovědět 
        Re: Ostrov - vstup
To že nikoho nezraníš, ještě neznamená, že nikomu nic neuděláš. Možná někoho vyděsíš, možná někoho budeš obtěžovat hlukem. Z toho důvodu - nikoliv protože je tam zákaz vjezdu - tvoje jednání v pořádku nebude.

Pokud pojedeš 200 km/h po pěší zóně ve městě duchů, kde vůbec nikdo nikde není, pak tvé jednání dle mého soudu v pořádku bude.

Nevím, zda Jandík udělal svojí návštěvou v Ostrově něco srovnatelně nepěkného jako ty svou jízdou 200 km/h po pěší zóně. Nechápu, proč takové srovnání - vždyť se zcela míjí se svým předobrazem.
honza19:43:58 24.08.2015
odpovědět 
         Re: Ostrov - vstup
Takze chces porusovani zakazu nechavat na osobnim usudku kazdeho jedince? No tak to potes koste... Vicemene na kazdy zakaz, kazdy zakon, na vse, najdes jedince, kteri si budou myslet, ze se jedna jen o jizdu 200 km/hod ve meste duchu.
20:29:14 24.08.2015
odpovědět 
          Re: Ostrov - vstup
Jak už znovu vysvětlil Sysel o žádný zákaz v této oblasti nebyl. Nevím, jak se s tímhle přístupem chceš srovnat třeba s hromadným používám mága na pravém břehu Labe, kde i na přístupu jsou cedule, že je zakázané, přesto však jej tam drtivá většina lezců používá.
22:33:13 24.08.2015
odpovědět 
           Re: Ostrov - vstup
Zakaz nezakaz, proste vysvetleni "žádné cedule se zákazem nikde nebyly a nikdo to nehlídal" neni uplne v poradku. Neznalost zakona neomlouva a chlubit se tim verejne take neni uplne normalni. Rekl bych, ze o nic jineho nejde a pravidla stejne porusuji vsichni.
22:44:11 24.08.2015
odpovědět 
            Re: Ostrov - vstup
meleš ho*na, opakovaně ti bylo vysvetleno, ze nikdo nic neporusil. ale klidne mel dal, jestli potřebujes..
23:26:19 24.08.2015
odpovědět 
          Re: Ostrov - vstup
Porušování zákazů (ve smyslu rozhodnutí poruším - neporuším) vyjádřených libovolným způsobem a s tím spojené riziko různých sankcí pochopitelně je již nyní na každém jednotlivci. To není žádná novinka ani věc toho co já chci nebo nechci.
honza23:24:23 24.08.2015
odpovědět 
           Re: Ostrov - vstup
O víkendu tam byly plný lesy... hlavně sasíci, jediný na co se upozorňovalo byl zákaz rozdělávání ohňů, vč. kouření cigár, o jointech nikdo nic neříkal.... A ty davy nad Tisou, ještě že jsme byli na LIboucheckém masivu
radim10:43:18 25.08.2015
odpovědět 
            Re: Ostrov - vstup
Nevím o jakém víkendu myslíš, ale teď tam nebyl skoro nikdo, protože byl zavřenej kemp. V ostrově nad cestou s bídou 8 dvojek, včetně dvou našich. Narvanej byl Bielatal...v Tisé milion turistů na vyhlídce, ve stěnách skoro nikdo.
Petr10:49:07 25.08.2015
odpovědět 
             Re: Ostrov - vstup
Jo myslim tenhle víkend, svatbu v kempu jsem buhužel zažil taky. Na mě je i těch "pár dvojek", jak říkáš skoro moc, nad Libouchcem jsme potkali jenom stádo koz:-) Mluvim právě o turistech, nebaví mě se někam škrábat, aby na mě čuměli davy turistů s dětma, ač jich sám také pár mám... teda víc než pár:-)
Radim10:55:40 25.08.2015
odpovědět 
              Re: Ostrov - vstup
čuměly..... mluvil jsem o Tisí, ne o Ostrově
Radim10:57:32 25.08.2015
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi