Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 34.Kubíček 10215 35.Chejn 10208 36.Jeřábek 10200 Bouldry: 34.Stribrny 9534 35.Kollár 9503 36.Zímová 9428 Hory: 5.Bloudek 6420 6.Hlahulek 6350 7.Švihálek 6092
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ostrov 20.08.2015 Ahoj, nemáte někdo náhodou oskenovaného průvodce na Ostrov? Půjčil sem ho, a asi už je nenávratně pryč. A jinak je všude nejspíš vyprodanej.
  Re: Ostrov 20.08.2015 Minulý týden ho kluci koupili v Refýčku v Tisé, takže vyprodanej ještě není.
  Re: Ostrov 20.08.2015 Hoj Petře, zazvoň si ve Starý Pekárně, nebo tam mají otevřeno o víkendu, Dáša má taky ještě nějakou
    Re: Ostrov 20.08.2015 v refuge v tisy meli pred tejdnem jeste tak 6 kousku
  Re: Ostrov 20.08.2015 Super, diky panove. Budou to zrejme posledni dostupne kousky :)
  Re: Ostrov - vstup 21.08.2015 Podle úřední desky v Tisé odvolal Krajský úřad Ústeckého kraje dnem vyvěšení 18.8. preventivní zákaz
    Re: Ostrov - vstup 21.08.2015 To je fajn, ale většiny Ostrova se to stejně netýkalo anžto patří pod děčín, který nic takového nevy
      Re: Ostrov - vstup 21.08.2015 Ostrov je okres ÚL, Kraj Ústecký.
        Re: Ostrov - vstup 21.08.2015 Pokud myslíš Ostrov, jako ves, tak ano. Domy tam skutečně patří, ale skály jsou nad silnicí, která t
          Re: Ostrov - vstup 21.08.2015 Ale furt je to Ústecký kraj, takže zákaz tam platil. Na okresy se už nehraje, takže jestli kus patři
        Re: Ostrov - vstup 22.08.2015 Každopádně tam žádné cedule se zákazem nikde nebyly a nikdo to nehlídal, takže jsme bez problému pro
          Re: Ostrov - vstup 23.08.2015 No bodnul jsem ho primo do bricha. Nikde tam nebylo napsano, ze bych nemohl a ani tam nebyl kdokoliv
            Re: Ostrov - vstup 23.08.2015 Pokud jsi mu přitom nic neudělal, jako my neudělali nic Ostrovu, pak je vše v pořádku.
              Re: Ostrov - vstup 23.08.2015 He he :). Nemyslis to vazne, ne? Kdyz pojedu vozralej jak prase 200 km/hod po pesi zone a shodou nah
                Re: Ostrov - vstup 23.08.2015 Na okresy se sice možná nehraje, ale hraje se na obce s rozšířenou působností. Územní působnost onoh
                  Re: Ostrov - vstup 24.08.2015 Tohle beru a nerozporuju. Jen me pobavilo Jandikovo zduvodneni poruseni domneleho zakazu..
                Re: Ostrov - vstup 24.08.2015 To že nikoho nezraníš, ještě neznamená, že nikomu nic neuděláš. Možná někoho vyděsíš, možná někoho b
                  Re: Ostrov - vstup 24.08.2015 Takze chces porusovani zakazu nechavat na osobnim usudku kazdeho jedince? No tak to potes koste... V
                    Re: Ostrov - vstup 24.08.2015 Jak už znovu vysvětlil Sysel o žádný zákaz v této oblasti nebyl. Nevím, jak se s tímhle přístupem ch
                      Re: Ostrov - vstup 24.08.2015 Zakaz nezakaz, proste vysvetleni "žádné cedule se zákazem nikde nebyly a nikdo to nehlídal"
                        Re: Ostrov - vstup 24.08.2015 meleš ho*na, opakovaně ti bylo vysvetleno, ze nikdo nic neporusil. ale klidne mel dal, jestli potřeb
                    Re: Ostrov - vstup 24.08.2015 Porušování zákazů (ve smyslu rozhodnutí poruším - neporuším) vyjádřených libovolným způsobem a s tím
                      Re: Ostrov - vstup 25.08.2015 O víkendu tam byly plný lesy... hlavně sasíci, jediný na co se upozorňovalo byl zákaz rozdělávání oh
                        Re: Ostrov - vstup 25.08.2015 Nevím o jakém víkendu myslíš, ale teď tam nebyl skoro nikdo, protože byl zavřenej kemp. V ostrově na
                          Re: Ostrov - vstup 25.08.2015 Jo myslim tenhle víkend, svatbu v kempu jsem buhužel zažil taky. Na mě je i těch "pár dvojek&qu
                            Re: Ostrov - vstup 25.08.2015 čuměly..... mluvil jsem o Tisí, ne o Ostrově
z čeho vyrobit venkovní boulder ? 19.08.2015 Ahoj,
poradíte mi z jakého materiálu vyrobit dětem venkovní boulder ? Jde mi o tu desku příp. povrchovou úpravu aby to venku nějaký rok vydrželo.
Čím jsou potaženy desky na vnitřních bouldrech ?
Díky
  Re: z čeho vyrobit venkovní boulder ? 19.08.2015 záleží na rozpočtu a požadované životnosti. a taky záleží, jestli to má bejt hračka nebo tréninková
  Re: Foto dne - vrchol 19.08.2015 Mně to po lehké lajnerské erotice docela pobavilo :-)
  Re: Foto dne - vrchol 19.08.2015 Pridavam se, fotka je nechutna a podle me by mela byt sundana. Netusim vsak, zda neni reprezentativn
    Re: Foto dne - vrchol 19.08.2015 Tak to teda ten vrchol byl o moc lepší než teď ta struktura.
      Re: Foto dne - vrchol 19.08.2015 Mě to přišlo vtipný a teď ta struktura mi přijde zase taková vtipně navazující. :) Achjo, já jsem ta
        Re: Foto dne - vrchol 19.08.2015 yup :)) prense tak :)))
  Re: Foto dne - vrchol 19.08.2015 Kam jsme to vlezli? Nemáme smysl pro humor?
    Re: Foto dne - vrchol 19.08.2015 ...spíš máme rozdílnou představu o tom, CO je humor.
    Re: Foto dne - vrchol 20.08.2015 Puritánům a sucharům se nikdy nezavděčíš...
    Re: Foto dne - vrchol 20.08.2015 dobra byla :) i kolegove z prace se pobavili :) .. a vubec treba je to jen spatna perspektiva :D
  Re: Foto dne - vrchol 19.08.2015 Kokoti :) ty si snad buzna ze te tohle pohorsuje. Je prece jasny ze ji vyndava z vlasu kliste :-D
    Re: Foto dne - vrchol 19.08.2015 já bych řek spíš že vši.
      Re: Foto dne - vrchol 19.08.2015 Rozvazuje mu uzel zubama
  Re: Foto dne - vrchol 19.08.2015 spíš jestli by nebyl kontakt na tu holku, taky bych jí pár cest vytáh
  Re: Foto dne - vrchol 20.08.2015 spatna fotka? jakoze ze spatnyho uhlu?
    Re: Foto dne - vrchol 26.08.2015 Jo, úhel je špatný, fotograf si měl přeskočit na vedlejší věž :-).
Software na průvodce 19.08.2015 Zdravím, v jakém programu je nejlepsi dělat pruvodce a predevsim jeho nákresy cest (napr: jako v pruvodci na Vltavskou Zulu ci Kozelku). Nejaky jednoduchy, intuitivní a pokud mozno free program. Díky
  Re: Software na průvodce 19.08.2015 Celého průvodce Vltava (i druhý zmíněný) jsem dělal Corelu. Podle mého je to dobrý program na kresle
    Re: Software na průvodce 19.08.2015 Corel je pro děcka. Adobe Ilustrator a pro tisk Adobe InDesign. Kreslí se většinou ručně + úprava v
      Re: Software na průvodce 20.08.2015 Na zlom a sazbu třeba taky Quark. Mapky a obrázky lze i v programu OCAD (vyšší verze s užitečnějšíma
        Re: Software na průvodce 20.08.2015 Bejvávalo. Quark je už víceméně mimo mísu. InDesign-Photoshop-Illustrator je standard.
      Re: Software na průvodce 20.08.2015 Tak to, ze si neco zvykla pouzivat urcita skupina lidi, nemusi nutne znamenat, ze je to jedine profi
      Re: Software na průvodce 20.08.2015 InDesign je mozna skutecne standard, ale intuitivni a snadny teda neni, natozpak zdarma. Kdybych del
        Re: Software na průvodce 20.08.2015 To není že si něco zvykae používat určitá skupina lidí, ale že to prosadilo v profesionální sféře. P
          Re: Software na průvodce 20.08.2015 Když to bude mít oplet, beru ;)
          Re: Software na průvodce 20.08.2015 OP chtel snadny a intuitivni zdarma program, tak jsem jen poukazal ze InDesign neni ani jedno. Neni
            Re: Software na průvodce 20.08.2015 Samozřejmě máš pravdu - vzhledem k dotazu... Akorát PJ potřeboval ukázat, že je profesionál.
            Re: Software na průvodce 20.08.2015 Přijde mi, že fotka stěny s vmalovanejma lajnama (jako třeba na tatry.nfo.sk) je jeden zdroj informa
              Re: Software na průvodce 20.08.2015 On i ten Jpeg s lajnama se nejlíp dělá v InDesignu ale jde to pochopitelně i v jinech programech.
                Re: Software na průvodce 20.08.2015 "Nejlip" je dost subjektivni. V takovejhle diskuzich radi casto opakujou jmena proflaklych
                  Re: Software na průvodce 20.08.2015 Ovšem, že to je subjektivní. Na ID se mi v tomto případě líbí možnost udělat čárkovanou čáru ve dvou
                    Re: Software na průvodce 21.08.2015 To je dobra funkce. Na druhou stranu pro hodne lidi neni problem si tuhle funkci udelat za 10 minut
                      Re: Software na průvodce 21.08.2015 Dost pochybuju, že by šlo za 10 minut naprogramovat vektorovou grafiku jako XML modul do nějakého pr
              Re: Software na průvodce 21.08.2015 Mozna jsem se spatne vyjadril. Nejde o to ze fotka plus lajny je spatne, to je samozrejme ok (hlavne
                Re: Software na průvodce 21.08.2015 Jasně, že možností je víc a každej použije to, co má po ruce a s čím umí zacházet a podle toho to ta
  Re: Software na průvodce 20.08.2015 na vektory a trochu textu inkscape, nebo libreoffice jak psal někdo nahoře. Inkscape víc kreslení, l
    Re: Software na průvodce 20.08.2015 A jednoduche brozurky jde vcelku dobre a rychle delat ve Scribusu.
  Re: Software na průvodce 20.08.2015 Ja to zkousel tvorit v LaTeXu a muzu to hrube nedoporucit. Nakresy jsem neresil. Ty jsem mel jen his
    Re: Software na průvodce 20.08.2015 na to je lepší (když už máš zdroj) výše zmíněný scribus - rozmístíš si rámce a pak jen vkládáš co a
      Re: Software na průvodce 20.08.2015 zdrojem jsem myslel různý skeny a poznámky - ne peníza (jen aby nedošlo k mejlce :))
  Re: Software na průvodce 27.08.2015 Ahoj
reaguju trochu pozdě, nevím jesli se k tomu někdo ještě bude mít náladu vracet, ale mám
    Re: Software na průvodce 27.08.2015 PDFko může zobrazovat každej chytrej foun, ale standard online průvodců je dneska už jinde. Kromě Ve
Přístup k Velké 19.08.2015 Ahoj,
nevíte, jak je to s přístupem ke skalám u Velké? Dle průvodce jsme zaparkovali u Heroldů a šli podél řeky, když už skoro u lesa je cesta přerušena plotem proti autům a na pozemku je umístěn karavan, na druhym konci cesta dál pokračuje ke skal
  Re: Přístup k Velké 19.08.2015 lezec.cz/diskuse.php?ckat=&lim=60&key=117676
Mont Blanc z Itálie 18.08.2015 Ahoj, nešel teď v poslední době někdo normálku na Blanc z Itálie? Nevíte jak vypadá ledovec nad Gonello a dolez na hřeben?
Díky K.
  Re: Mont Blanc z Itálie 18.08.2015 ledovec rozbitej jak sviňa, místy až neprostupný, čerstvě nasněžíno asi 40 cm, pak chcanec, dost mok
    Re: Mont Blanc z Itálie 19.08.2015 Díky Martine.
No trošku jsem se toho bál. Ale stejně to asi zkusíme, budem tam příští tejden
      Re: Mont Blanc z Itálie 19.08.2015 Na Blanc se letos už od července nechodí, situace je dost nebezpečná na všech výstupových cestách. Z
        Re: Mont Blanc z Itálie 19.08.2015 Neboj nedoctes se o ceskych pitomcich, informace si hledame, ze normalku zavirali a ted je zase otev
        Re: Mont Blanc z Itálie 19.08.2015 Dle HD od 18. je normalka zase otevřená. Něco nasnezilo.
  Re: Mont Blanc z Itálie 19.08.2015 16.8. měla Gonella zavírat z důvodu špatných podmínek = na ledovci to nebude pro začátečníky... Lepš
    Re: Mont Blanc z Itálie 19.08.2015 Jj diky, pres to midi to zatim vypada nejrealneji tak asi pujdem tudy. Gonella letos byla spis zavre
      Re: Mont Blanc z Itálie 19.08.2015 Pěkný je nahoru přes Bionnassay a sestup Midi Helbronner. Traversée royale. Zas tak těžký to neni...
        Re: Mont Blanc z Itálie 19.08.2015 Jo nad tim jsem taky přemýšlel a je to dokonce schůdné, ale ostatním se to moc nepozdává :) ale že t
Frankenjura 18.08.2015 Ahoj lidi, můžete mi někdo doporučit hezkou oblast k lezení ve Frankenjuře? Obtížnost 5 - 8 a čím vyšší tím lepší. Plánujeme to na zítra, tak díky za rychlou reakci ;-) T.
  Re: Frankenjura 19.08.2015 Mě se líbil Rothelfels. Rozsáhlý masiv 100+ cest více na západě Frankenjury. Mohu doporučit.
SJCAM SJ4000 17.08.2015 Zdravím, máte někdo zkušenosti s touto kamerou při lezení apod. aktivitách. Svoje postřehy prosím pište sem. Děkuji
Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 Chtěl bych si přidělat posilovací desku nad dveře, ale příčka je z Ytongu, což je dost měkký materiál. Mám se toho obávat nebo je to s použitím hmoždínek do Ytongu v pohodě?
  Re: Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 Hodně záleží na tom, čemu říkáš posilovací deska, kolik vážíš, co na tom chceš dělat a jak je zeď si
    Re: Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 Můžu doporučit všechno, co píše anon nademnou; já kdysi udělal přesný opak- překližka s maticema a c
      Re: Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 vhodné kutilské řešení jsou také závitovky skrz zeď, oboustranně použít "tesařské" podložk
        Re: Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 No, zainvestoval jsem do hmoždinek 15 Kč/kus :)
Ale rozmluvili jste mi to. Do ytongu
          Re: Posilovací deska do Ytongu 07.09.2015 Ytong 10 je v pohode za predpokladu ze jsou tvarnice dobre lepene v plose. Muzes take lehce postrika
      Re: Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 Ja mel kdysi celou desku boulderovky pridelanou sesti sroubama prumer snad 10mm, hmozdiny do ytongu,
        Re: Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 balkna má jen 3 šrouby a je to navíc nad futra, ytong 10tka.
Dal jsem jim za pravdu a riskova
          Re: Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 Ytong 10 pohoda, mám doma dva chyty v ocelových hmoždinách a drží. Jeden jsem ale projel vrtačkou na
  Re: Posilovací deska do Ytongu 17.08.2015 Musím trochu oponovat předchozímu strašení ohledně praskání zdi. Posilovací desku (byť relativně mal
Campus 17.08.2015 Jaké doporučujete lišty na campus? Aix, makak, a muerte? nebo je lepší udělat svoje?
  Re: Campus 17.08.2015 Zdar, v bytě mám fingerboard od Muerte, jde to, ale kam se hrabe na velký campus, co mám ve stodole.
  Re: Campus 17.08.2015 Za mě A Muerte. Dlouhodobá zkušenost, jsou pěkně zpracované, nežerou kůži, spousta variant + se dá d
  Re: Campus 18.08.2015 Pokud seš schopnej, tak si udělej svoje. Jinak to nech na někom, kdo to umí.
    Re: Campus 18.08.2015 Viléme, zabudol si pripísať telefónne číslo... :)
    Re: Campus 18.08.2015 tak nejak. lista vyjde na par korun, srazis hrany podle libosti pilnikem a smirglem udelas grip podl
      Re: Campus 18.08.2015 Mate zkusenost jak nizko nad zem ma smysl davat u campusu prvni listu? - v navodech pro montaz na a-
        Re: Campus 18.08.2015 Asi takhle, do toho 1,4m se poskládáš, když jako chceš - tedy, smysl to má. Ale proč ji cpát tak níz
          Re: Campus 18.08.2015 1,4m má samozřejmě smysl při limitované výšce stropu, např. v bytě cca 2,5 - 2,6m. Pokud je výška st
            Re: Campus 18.08.2015 Tož já si hezky sednu na zem na matraci, popadnu první lištu a jedu :-) Pohodlná výška první lišty.
  Re: Campus 18.08.2015 Kampus je super lokťák, vřele "doporučuju":-D
    Re: Campus 18.08.2015 Na kempusu se samozřejmě dojeb*š jak pes, když se budeš snažit... Je třeba poslouchat svoje tělo a d
1
...
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
...
2263
Ostrov Ahoj, nemáte někdo náhodou oskenovaného průvodce na Ostrov? Půjčil sem ho, a asi už je nenávratně pryč. A jinak je všude nejspíš vyprodanej. Petr 13:44:03 20.08.2015odpovědět
  Re: Ostrov Minulý týden ho kluci koupili v Refýčku v Tisé, takže vyprodanej ještě není. Petr Jandík 13:54:29 20.08.2015odpovědět
  Re: Ostrov Hoj Petře, zazvoň si ve Starý Pekárně, nebo tam mají otevřeno o víkendu, Dáša má taky ještě nějakou zásobu ;) martan 14:01:32 20.08.2015odpovědět
    Re: Ostrov v refuge v tisy meli pred tejdnem jeste tak 6 kousku 14:10:28 20.08.2015odpovědět
  Re: Ostrov Super, diky panove. Budou to zrejme posledni dostupne kousky :) Petr 15:16:18 20.08.2015odpovědět
  Re: Ostrov - vstup Podle úřední desky v Tisé odvolal Krajský úřad Ústeckého kraje dnem vyvěšení 18.8. preventivní zákaz vstupu do lesa... martan 09:11:54 21.08.2015odpovědět
    Re: Ostrov - vstup To je fajn, ale většiny Ostrova se to stejně netýkalo anžto patří pod děčín, který nic takového nevyhlásil. Petr Jandík 18:14:45 21.08.2015odpovědět
      Re: Ostrov - vstup Ostrov je okres ÚL, Kraj Ústecký. Myk 18:43:05 21.08.2015odpovědět
        Re: Ostrov - vstup Pokud myslíš Ostrov, jako ves, tak ano. Domy tam skutečně patří, ale skály jsou nad silnicí, která tvoří hranici mezi ÚL a Děčínem. Sysel 21:32:29 21.08.2015odpovědět
          Re: Ostrov - vstup Ale furt je to Ústecký kraj, takže zákaz tam platil. Na okresy se už nehraje, takže jestli kus patřil DŘÍVE do okresu Děčín nebo UnL je dnes úplně jedno, vše leží na území Ústeckého kraje.
Tohle ale není zrovna moc novinka:-). MM 22:59:41 21.08.2015odpovědět
        Re: Ostrov - vstup Každopádně tam žádné cedule se zákazem nikde nebyly a nikdo to nehlídal, takže jsme bez problému prošli lesem od Hastrmana k Obrovi petr Jandík 10:34:37 22.08.2015odpovědět
          Re: Ostrov - vstup No bodnul jsem ho primo do bricha. Nikde tam nebylo napsano, ze bych nemohl a ani tam nebyl kdokoliv by mi to zakazal. 18:53:34 23.08.2015odpovědět
            Re: Ostrov - vstup Pokud jsi mu přitom nic neudělal, jako my neudělali nic Ostrovu, pak je vše v pořádku. Petr Jandík 19:07:34 23.08.2015odpovědět
              Re: Ostrov - vstup He he :). Nemyslis to vazne, ne? Kdyz pojedu vozralej jak prase 200 km/hod po pesi zone a shodou nahod nikomu nic neudelam, tak je dle tebe vse v poradku? 21:00:58 23.08.2015odpovědět
                Re: Ostrov - vstup Na okresy se sice možná nehraje, ale hraje se na obce s rozšířenou působností. Územní působnost onoho zákazu byla vymezena takto: pro území obce s rozšířenou působností Ústí nad Labem (tj. pro území těchto obcí a
měst: Dolní Zálezly, Habrovany, Homole u Panny, Chabařovice, Chlumec, Chuderov,
Libouchec, Malé Březno, Malečov, Petrovice, Povrly, Přestanov, Ryjice, Řehlovice, Stebno,
Tašov, Telnice, Tisá, Trmice, Ústí nad Labem, Velké Březno, Velké Chvojno, Zubrnice). Tudíž lezení v Ostrově nad silnicí bylo zcela v pořádku a zákaz tím nebyl porušen. Sysel 21:36:41 23.08.2015odpovědět
                  Re: Ostrov - vstup Tohle beru a nerozporuju. Jen me pobavilo Jandikovo zduvodneni poruseni domneleho zakazu.. 09:20:29 24.08.2015odpovědět
                Re: Ostrov - vstup To že nikoho nezraníš, ještě neznamená, že nikomu nic neuděláš. Možná někoho vyděsíš, možná někoho budeš obtěžovat hlukem. Z toho důvodu - nikoliv protože je tam zákaz vjezdu - tvoje jednání v pořádku nebude.
Pokud pojedeš 200 km/h po pěší zóně ve městě duchů, kde vůbec nikdo nikde není, pak tvé jednání dle mého soudu v pořádku bude.
Nevím, zda Jandík udělal svojí návštěvou v Ostrově něco srovnatelně nepěkného jako ty svou jízdou 200 km/h po pěší zóně. Nechápu, proč takové srovnání - vždyť se zcela míjí se svým předobrazem. honza 19:43:58 24.08.2015odpovědět
                  Re: Ostrov - vstup Takze chces porusovani zakazu nechavat na osobnim usudku kazdeho jedince? No tak to potes koste... Vicemene na kazdy zakaz, kazdy zakon, na vse, najdes jedince, kteri si budou myslet, ze se jedna jen o jizdu 200 km/hod ve meste duchu. 20:29:14 24.08.2015odpovědět
                    Re: Ostrov - vstup Jak už znovu vysvětlil Sysel o žádný zákaz v této oblasti nebyl. Nevím, jak se s tímhle přístupem chceš srovnat třeba s hromadným používám mága na pravém břehu Labe, kde i na přístupu jsou cedule, že je zakázané, přesto však jej tam drtivá většina lezců používá. 22:33:13 24.08.2015odpovědět
                      Re: Ostrov - vstup Zakaz nezakaz, proste vysvetleni "žádné cedule se zákazem nikde nebyly a nikdo to nehlídal" neni uplne v poradku. Neznalost zakona neomlouva a chlubit se tim verejne take neni uplne normalni. Rekl bych, ze o nic jineho nejde a pravidla stejne porusuji vsichni. 22:44:11 24.08.2015odpovědět
                        Re: Ostrov - vstup meleš ho*na, opakovaně ti bylo vysvetleno, ze nikdo nic neporusil. ale klidne mel dal, jestli potřebujes.. 23:26:19 24.08.2015odpovědět
                    Re: Ostrov - vstup Porušování zákazů (ve smyslu rozhodnutí poruším - neporuším) vyjádřených libovolným způsobem a s tím spojené riziko různých sankcí pochopitelně je již nyní na každém jednotlivci. To není žádná novinka ani věc toho co já chci nebo nechci. honza 23:24:23 24.08.2015odpovědět
                      Re: Ostrov - vstup O víkendu tam byly plný lesy... hlavně sasíci, jediný na co se upozorňovalo byl zákaz rozdělávání ohňů, vč. kouření cigár, o jointech nikdo nic neříkal.... A ty davy nad Tisou, ještě že jsme byli na LIboucheckém masivu radim 10:43:18 25.08.2015odpovědět
                        Re: Ostrov - vstup Nevím o jakém víkendu myslíš, ale teď tam nebyl skoro nikdo, protože byl zavřenej kemp. V ostrově nad cestou s bídou 8 dvojek, včetně dvou našich. Narvanej byl Bielatal...v Tisé milion turistů na vyhlídce, ve stěnách skoro nikdo. Petr 10:49:07 25.08.2015odpovědět
                          Re: Ostrov - vstup Jo myslim tenhle víkend, svatbu v kempu jsem buhužel zažil taky. Na mě je i těch "pár dvojek", jak říkáš skoro moc, nad Libouchcem jsme potkali jenom stádo koz:-) Mluvim právě o turistech, nebaví mě se někam škrábat, aby na mě čuměli davy turistů s dětma, ač jich sám také pár mám... teda víc než pár:-) Radim 10:55:40 25.08.2015odpovědět
                            Re: Ostrov - vstup čuměly..... mluvil jsem o Tisí, ne o Ostrově Radim 10:57:32 25.08.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: