Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
34.Kubíček 10215
35.Chejn 10208
36.Jeřábek 10200
Bouldry:
34.Stribrny 9534
35.Kollár 9503
36.Zímová 9428
Hory:
5.Bloudek 6420
6.Hlahulek 6350
7.Švihálek 6092

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230977 cest
Nové přelezy:
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Ostrov20.08.2015
Ahoj, nemáte někdo náhodou oskenovaného průvodce na Ostrov? Půjčil sem ho, a asi už je nenávratně pryč. A jinak je všude nejspíš vyprodanej.
 Re: Ostrov20.08.2015
Minulý týden ho kluci koupili v Refýčku v Tisé, takže vyprodanej ještě není.
 Re: Ostrov20.08.2015
Hoj Petře, zazvoň si ve Starý Pekárně, nebo tam mají otevřeno o víkendu, Dáša má taky ještě nějakou
  Re: Ostrov20.08.2015
v refuge v tisy meli pred tejdnem jeste tak 6 kousku
 Re: Ostrov20.08.2015
Super, diky panove. Budou to zrejme posledni dostupne kousky :)
 Re: Ostrov - vstup21.08.2015
Podle úřední desky v Tisé odvolal Krajský úřad Ústeckého kraje dnem vyvěšení 18.8. preventivní zákaz
  Re: Ostrov - vstup21.08.2015
To je fajn, ale většiny Ostrova se to stejně netýkalo anžto patří pod děčín, který nic takového nevy
   Re: Ostrov - vstup21.08.2015
Ostrov je okres ÚL, Kraj Ústecký.
    Re: Ostrov - vstup21.08.2015
Pokud myslíš Ostrov, jako ves, tak ano. Domy tam skutečně patří, ale skály jsou nad silnicí, která t
     Re: Ostrov - vstup21.08.2015
Ale furt je to Ústecký kraj, takže zákaz tam platil. Na okresy se už nehraje, takže jestli kus patři
    Re: Ostrov - vstup22.08.2015
Každopádně tam žádné cedule se zákazem nikde nebyly a nikdo to nehlídal, takže jsme bez problému pro
     Re: Ostrov - vstup23.08.2015
No bodnul jsem ho primo do bricha. Nikde tam nebylo napsano, ze bych nemohl a ani tam nebyl kdokoliv
      Re: Ostrov - vstup23.08.2015
Pokud jsi mu přitom nic neudělal, jako my neudělali nic Ostrovu, pak je vše v pořádku.
       Re: Ostrov - vstup23.08.2015
He he :). Nemyslis to vazne, ne? Kdyz pojedu vozralej jak prase 200 km/hod po pesi zone a shodou nah
        Re: Ostrov - vstup23.08.2015
Na okresy se sice možná nehraje, ale hraje se na obce s rozšířenou působností. Územní působnost onoh
         Re: Ostrov - vstup24.08.2015
Tohle beru a nerozporuju. Jen me pobavilo Jandikovo zduvodneni poruseni domneleho zakazu..
        Re: Ostrov - vstup24.08.2015
To že nikoho nezraníš, ještě neznamená, že nikomu nic neuděláš. Možná někoho vyděsíš, možná někoho b
         Re: Ostrov - vstup24.08.2015
Takze chces porusovani zakazu nechavat na osobnim usudku kazdeho jedince? No tak to potes koste... V
          Re: Ostrov - vstup24.08.2015
Jak už znovu vysvětlil Sysel o žádný zákaz v této oblasti nebyl. Nevím, jak se s tímhle přístupem ch
           Re: Ostrov - vstup24.08.2015
Zakaz nezakaz, proste vysvetleni "žádné cedule se zákazem nikde nebyly a nikdo to nehlídal"
            Re: Ostrov - vstup24.08.2015
meleš ho*na, opakovaně ti bylo vysvetleno, ze nikdo nic neporusil. ale klidne mel dal, jestli potřeb
          Re: Ostrov - vstup24.08.2015
Porušování zákazů (ve smyslu rozhodnutí poruším - neporuším) vyjádřených libovolným způsobem a s tím
           Re: Ostrov - vstup25.08.2015
O víkendu tam byly plný lesy... hlavně sasíci, jediný na co se upozorňovalo byl zákaz rozdělávání oh
            Re: Ostrov - vstup25.08.2015
Nevím o jakém víkendu myslíš, ale teď tam nebyl skoro nikdo, protože byl zavřenej kemp. V ostrově na
             Re: Ostrov - vstup25.08.2015
Jo myslim tenhle víkend, svatbu v kempu jsem buhužel zažil taky. Na mě je i těch "pár dvojek&qu
              Re: Ostrov - vstup25.08.2015
čuměly..... mluvil jsem o Tisí, ne o Ostrově

 z čeho vyrobit venkovní boulder ?19.08.2015
Ahoj,
  poradíte mi z jakého materiálu vyrobit dětem venkovní boulder ? Jde mi o tu desku příp. povrchovou úpravu aby to venku nějaký rok vydrželo.
Čím jsou potaženy desky na vnitřních bouldrech ?

Díky
 Re: z čeho vyrobit venkovní boulder ?19.08.2015
záleží na rozpočtu a požadované životnosti. a taky záleží, jestli to má bejt hračka nebo tréninková
 Re: z čeho vyrobit venkovní boulder ?21.08.2015
například:

 Foto dne - vrchol19.08.2015
Marťane, to fakt nemáte hezčí fotky? Vrchol je to, že máš privilegium umísťovat své špatné fotky sem na Lezce.
Zde by mělo být skoro uvedeno: +18
 Re: Foto dne - vrchol19.08.2015
Mně to po lehké lajnerské erotice docela pobavilo :-)
 Re: Foto dne - vrchol19.08.2015
Pridavam se, fotka je nechutna a podle me by mela byt sundana. Netusim vsak, zda neni reprezentativn
  Re: Foto dne - vrchol19.08.2015
Tak to teda ten vrchol byl o moc lepší než teď ta struktura.
   Re: Foto dne - vrchol19.08.2015
Mě to přišlo vtipný a teď ta struktura mi přijde zase taková vtipně navazující. :) Achjo, já jsem ta
    Re: Foto dne - vrchol19.08.2015
yup :)) prense tak :)))
 Re: Foto dne - vrchol19.08.2015
Kam jsme to vlezli? Nemáme smysl pro humor?
  Re: Foto dne - vrchol19.08.2015
...spíš máme rozdílnou představu o tom, CO je humor.
  Re: Foto dne - vrchol20.08.2015
Puritánům a sucharům se nikdy nezavděčíš...
  Re: Foto dne - vrchol20.08.2015
dobra byla :) i kolegove z prace se pobavili :) .. a vubec treba je to jen spatna perspektiva :D
 Re: Foto dne - vrchol19.08.2015
Kokoti :) ty si snad buzna ze te tohle pohorsuje. Je prece jasny ze ji vyndava z vlasu kliste :-D
  Re: Foto dne - vrchol19.08.2015
já bych řek spíš že vši.
   Re: Foto dne - vrchol19.08.2015
Rozvazuje mu uzel zubama
 Re: Foto dne - vrchol19.08.2015
spíš jestli by nebyl kontakt na tu holku, taky bych jí pár cest vytáh
 Re: Foto dne - vrchol20.08.2015
spatna fotka? jakoze ze spatnyho uhlu?
  Re: Foto dne - vrchol26.08.2015
Jo, úhel je špatný, fotograf si měl přeskočit na vedlejší věž :-).

 Software na průvodce19.08.2015
Zdravím, v jakém programu je nejlepsi dělat pruvodce a predevsim jeho nákresy cest (napr: jako v pruvodci na Vltavskou Zulu ci Kozelku). Nejaky jednoduchy, intuitivní a pokud mozno free program. Díky
 Re: Software na průvodce19.08.2015
Celého průvodce Vltava (i druhý zmíněný) jsem dělal Corelu. Podle mého je to dobrý program na kresle
  Re: Software na průvodce19.08.2015
Corel je pro děcka. Adobe Ilustrator a pro tisk Adobe InDesign. Kreslí se většinou ručně + úprava v
   Re: Software na průvodce20.08.2015
Na zlom a sazbu třeba taky Quark. Mapky a obrázky lze i v programu OCAD (vyšší verze s užitečnějšíma
    Re: Software na průvodce20.08.2015
Bejvávalo. Quark je už víceméně mimo mísu. InDesign-Photoshop-Illustrator je standard.
   Re: Software na průvodce20.08.2015
Tak to, ze si neco zvykla pouzivat urcita skupina lidi, nemusi nutne znamenat, ze je to jedine profi
   Re: Software na průvodce20.08.2015
InDesign je mozna skutecne standard, ale intuitivni a snadny teda neni, natozpak zdarma. Kdybych del
    Re: Software na průvodce20.08.2015
To není že si něco zvykae používat určitá skupina lidí, ale že to prosadilo v profesionální sféře. P
     Re: Software na průvodce20.08.2015
Když to bude mít oplet, beru ;)
     Re: Software na průvodce20.08.2015
OP chtel snadny a intuitivni zdarma program, tak jsem jen poukazal ze InDesign neni ani jedno. Neni
      Re: Software na průvodce20.08.2015
Samozřejmě máš pravdu - vzhledem k dotazu... Akorát PJ potřeboval ukázat, že je profesionál.
      Re: Software na průvodce20.08.2015
Přijde mi, že fotka stěny s vmalovanejma lajnama (jako třeba na tatry.nfo.sk) je jeden zdroj informa
       Re: Software na průvodce20.08.2015
On i ten Jpeg s lajnama se nejlíp dělá v InDesignu ale jde to pochopitelně i v jinech programech.
        Re: Software na průvodce20.08.2015
"Nejlip" je dost subjektivni. V takovejhle diskuzich radi casto opakujou jmena proflaklych
         Re: Software na průvodce20.08.2015
Ovšem, že to je subjektivní. Na ID se mi v tomto případě líbí možnost udělat čárkovanou čáru ve dvou
          Re: Software na průvodce21.08.2015
To je dobra funkce. Na druhou stranu pro hodne lidi neni problem si tuhle funkci udelat za 10 minut
           Re: Software na průvodce21.08.2015
Dost pochybuju, že by šlo za 10 minut naprogramovat vektorovou grafiku jako XML modul do nějakého pr
       Re: Software na průvodce21.08.2015
Mozna jsem se spatne vyjadril. Nejde o to ze fotka plus lajny je spatne, to je samozrejme ok (hlavne
        Re: Software na průvodce21.08.2015
Jasně, že možností je víc a každej použije to, co má po ruce a s čím umí zacházet a podle toho to ta
 Re: Software na průvodce20.08.2015
na vektory a trochu textu inkscape, nebo libreoffice jak psal někdo nahoře. Inkscape víc kreslení, l
  Re: Software na průvodce20.08.2015
A jednoduche brozurky jde vcelku dobre a rychle delat ve Scribusu.
 Re: Software na průvodce20.08.2015
Ja to zkousel tvorit v LaTeXu a muzu to hrube nedoporucit. Nakresy jsem neresil. Ty jsem mel jen his
  Re: Software na průvodce20.08.2015
na to je lepší (když už máš zdroj) výše zmíněný scribus - rozmístíš si rámce a pak jen vkládáš co a
   Re: Software na průvodce20.08.2015
zdrojem jsem myslel různý skeny a poznámky - ne peníza (jen aby nedošlo k mejlce :))
 Re: Software na průvodce27.08.2015
Ahoj
reaguju trochu pozdě, nevím jesli se k tomu někdo ještě bude mít náladu vracet, ale mám
  Re: Software na průvodce27.08.2015
PDFko může zobrazovat každej chytrej foun, ale standard online průvodců je dneska už jinde. Kromě Ve

 Přístup k Velké19.08.2015
Ahoj,
nevíte, jak je to s přístupem ke skalám u Velké? Dle průvodce jsme zaparkovali u Heroldů a šli podél řeky, když už skoro u lesa je cesta přerušena plotem proti autům a na pozemku je umístěn karavan, na druhym konci cesta dál pokračuje ke skal
 Re: Přístup k Velké19.08.2015
lezec.cz/diskuse.php?ckat=&lim=60&key=117676

 Mont Blanc z Itálie18.08.2015
Ahoj, nešel teď v poslední době někdo normálku na Blanc z Itálie? Nevíte jak vypadá ledovec nad Gonello a dolez na hřeben?

Díky K.
 Re: Mont Blanc z Itálie18.08.2015
ledovec rozbitej jak sviňa, místy až neprostupný, čerstvě nasněžíno asi 40 cm, pak chcanec, dost mok
  Re: Mont Blanc z Itálie19.08.2015
Díky Martine.
No trošku jsem se toho bál. Ale stejně to asi zkusíme, budem tam příští tejden
   Re: Mont Blanc z Itálie19.08.2015
Na Blanc se letos už od července nechodí, situace je dost nebezpečná na všech výstupových cestách. Z
    Re: Mont Blanc z Itálie19.08.2015
Neboj nedoctes se o ceskych pitomcich, informace si hledame, ze normalku zavirali a ted je zase otev
    Re: Mont Blanc z Itálie19.08.2015
Dle HD od 18. je normalka zase otevřená. Něco nasnezilo.
 Re: Mont Blanc z Itálie19.08.2015
16.8. měla Gonella zavírat z důvodu špatných podmínek = na ledovci to nebude pro začátečníky... Lepš
  Re: Mont Blanc z Itálie19.08.2015
Jj diky, pres to midi to zatim vypada nejrealneji tak asi pujdem tudy. Gonella letos byla spis zavre
   Re: Mont Blanc z Itálie19.08.2015
Pěkný je nahoru přes Bionnassay a sestup Midi Helbronner. Traversée royale. Zas tak těžký to neni...
    Re: Mont Blanc z Itálie19.08.2015
Jo nad tim jsem taky přemýšlel a je to dokonce schůdné, ale ostatním se to moc nepozdává :) ale že t

 Frankenjura18.08.2015
Ahoj lidi, můžete mi někdo doporučit hezkou oblast k lezení ve Frankenjuře? Obtížnost 5 - 8 a čím vyšší tím lepší. Plánujeme to na zítra, tak díky za rychlou reakci ;-) T.
 Re: Frankenjura19.08.2015
Mě se líbil Rothelfels. Rozsáhlý masiv 100+ cest více na západě Frankenjury. Mohu doporučit.

 SJCAM SJ400017.08.2015
Zdravím, máte někdo zkušenosti s touto kamerou při lezení apod. aktivitách. Svoje postřehy prosím pište sem. Děkuji

 Posilovací deska do Ytongu17.08.2015
Chtěl bych si přidělat posilovací desku nad dveře, ale příčka je z Ytongu, což je dost měkký materiál. Mám se toho obávat nebo je to s použitím hmoždínek do Ytongu v pohodě?
 Re: Posilovací deska do Ytongu17.08.2015
Hodně záleží na tom, čemu říkáš posilovací deska, kolik vážíš, co na tom chceš dělat a jak je zeď si
  Re: Posilovací deska do Ytongu17.08.2015
Můžu doporučit všechno, co píše anon nademnou; já kdysi udělal přesný opak- překližka s maticema a c
   Re: Posilovací deska do Ytongu17.08.2015
vhodné kutilské řešení jsou také závitovky skrz zeď, oboustranně použít "tesařské" podložk
    Re: Posilovací deska do Ytongu17.08.2015
No, zainvestoval jsem do hmoždinek 15 Kč/kus :)

Ale rozmluvili jste mi to. Do ytongu
     Re: Posilovací deska do Ytongu07.09.2015
Ytong 10 je v pohode za predpokladu ze jsou tvarnice dobre lepene v plose. Muzes take lehce postrika
   Re: Posilovací deska do Ytongu17.08.2015
Ja mel kdysi celou desku boulderovky pridelanou sesti sroubama prumer snad 10mm, hmozdiny do ytongu,
    Re: Posilovací deska do Ytongu17.08.2015
balkna má jen 3 šrouby a je to navíc nad futra, ytong 10tka.
Dal jsem jim za pravdu a riskova
     Re: Posilovací deska do Ytongu17.08.2015
Ytong 10 pohoda, mám doma dva chyty v ocelových hmoždinách a drží. Jeden jsem ale projel vrtačkou na
 Re: Posilovací deska do Ytongu17.08.2015
Musím trochu oponovat předchozímu strašení ohledně praskání zdi. Posilovací desku (byť relativně mal

 Campus17.08.2015
Jaké doporučujete lišty na campus? Aix, makak, a muerte? nebo je lepší udělat svoje?
 Re: Campus17.08.2015
Zdar, v bytě mám fingerboard od Muerte, jde to, ale kam se hrabe na velký campus, co mám ve stodole.
 Re: Campus17.08.2015
Za mě A Muerte. Dlouhodobá zkušenost, jsou pěkně zpracované, nežerou kůži, spousta variant + se dá d
 Re: Campus18.08.2015
Pokud seš schopnej, tak si udělej svoje. Jinak to nech na někom, kdo to umí.
  Re: Campus18.08.2015
Viléme, zabudol si pripísať telefónne číslo... :)
  Re: Campus18.08.2015
tak nejak. lista vyjde na par korun, srazis hrany podle libosti pilnikem a smirglem udelas grip podl
   Re: Campus18.08.2015
Mate zkusenost jak nizko nad zem ma smysl davat u campusu prvni listu? - v navodech pro montaz na a-
    Re: Campus18.08.2015
Asi takhle, do toho 1,4m se poskládáš, když jako chceš - tedy, smysl to má. Ale proč ji cpát tak níz
     Re: Campus18.08.2015
1,4m má samozřejmě smysl při limitované výšce stropu, např. v bytě cca 2,5 - 2,6m. Pokud je výška st
      Re: Campus18.08.2015
Tož já si hezky sednu na zem na matraci, popadnu první lištu a jedu :-) Pohodlná výška první lišty.
 Re: Campus18.08.2015
Kampus je super lokťák, vřele "doporučuju":-D
  Re: Campus18.08.2015
Na kempusu se samozřejmě dojeb*š jak pes, když se budeš snažit... Je třeba poslouchat svoje tělo a d

1   ...   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Ostrov
Ahoj, nemáte někdo náhodou oskenovaného průvodce na Ostrov? Půjčil sem ho, a asi už je nenávratně pryč. A jinak je všude nejspíš vyprodanej.
Petr13:44:03 20.08.2015
odpovědět 
 Re: Ostrov
Minulý týden ho kluci koupili v Refýčku v Tisé, takže vyprodanej ještě není.
Petr Jandík13:54:29 20.08.2015
odpovědět 
 Re: Ostrov
Hoj Petře, zazvoň si ve Starý Pekárně, nebo tam mají otevřeno o víkendu, Dáša má taky ještě nějakou zásobu ;)
 martan14:01:32 20.08.2015
odpovědět 
  Re: Ostrov
v refuge v tisy meli pred tejdnem jeste tak 6 kousku
14:10:28 20.08.2015
odpovědět 
 Re: Ostrov
Super, diky panove. Budou to zrejme posledni dostupne kousky :)
Petr15:16:18 20.08.2015
odpovědět 
 Re: Ostrov - vstup
Podle úřední desky v Tisé odvolal Krajský úřad Ústeckého kraje dnem vyvěšení 18.8. preventivní zákaz vstupu do lesa...
 martan09:11:54 21.08.2015
odpovědět 
  Re: Ostrov - vstup
To je fajn, ale většiny Ostrova se to stejně netýkalo anžto patří pod děčín, který nic takového nevyhlásil.
Petr Jandík18:14:45 21.08.2015
odpovědět 
   Re: Ostrov - vstup
Ostrov je okres ÚL, Kraj Ústecký.
Myk18:43:05 21.08.2015
odpovědět 
    Re: Ostrov - vstup
Pokud myslíš Ostrov, jako ves, tak ano. Domy tam skutečně patří, ale skály jsou nad silnicí, která tvoří hranici mezi ÚL a Děčínem.
Sysel21:32:29 21.08.2015
odpovědět 
     Re: Ostrov - vstup
Ale furt je to Ústecký kraj, takže zákaz tam platil. Na okresy se už nehraje, takže jestli kus patřil DŘÍVE do okresu Děčín nebo UnL je dnes úplně jedno, vše leží na území Ústeckého kraje.

Tohle ale není zrovna moc novinka:-).
MM22:59:41 21.08.2015
odpovědět 
    Re: Ostrov - vstup
Každopádně tam žádné cedule se zákazem nikde nebyly a nikdo to nehlídal, takže jsme bez problému prošli lesem od Hastrmana k Obrovi
petr Jandík10:34:37 22.08.2015
odpovědět 
     Re: Ostrov - vstup
No bodnul jsem ho primo do bricha. Nikde tam nebylo napsano, ze bych nemohl a ani tam nebyl kdokoliv by mi to zakazal.
18:53:34 23.08.2015
odpovědět 
      Re: Ostrov - vstup
Pokud jsi mu přitom nic neudělal, jako my neudělali nic Ostrovu, pak je vše v pořádku.
Petr Jandík19:07:34 23.08.2015
odpovědět 
       Re: Ostrov - vstup
He he :). Nemyslis to vazne, ne? Kdyz pojedu vozralej jak prase 200 km/hod po pesi zone a shodou nahod nikomu nic neudelam, tak je dle tebe vse v poradku?
21:00:58 23.08.2015
odpovědět 
        Re: Ostrov - vstup
Na okresy se sice možná nehraje, ale hraje se na obce s rozšířenou působností. Územní působnost onoho zákazu byla vymezena takto: pro území obce s rozšířenou působností Ústí nad Labem (tj. pro území těchto obcí a
měst: Dolní Zálezly, Habrovany, Homole u Panny, Chabařovice, Chlumec, Chuderov,
Libouchec, Malé Březno, Malečov, Petrovice, Povrly, Přestanov, Ryjice, Řehlovice, Stebno,
Tašov, Telnice, Tisá, Trmice, Ústí nad Labem, Velké Březno, Velké Chvojno, Zubrnice). Tudíž lezení v Ostrově nad silnicí bylo zcela v pořádku a zákaz tím nebyl porušen.
Sysel21:36:41 23.08.2015
odpovědět 
         Re: Ostrov - vstup
Tohle beru a nerozporuju. Jen me pobavilo Jandikovo zduvodneni poruseni domneleho zakazu..
09:20:29 24.08.2015
odpovědět 
        Re: Ostrov - vstup
To že nikoho nezraníš, ještě neznamená, že nikomu nic neuděláš. Možná někoho vyděsíš, možná někoho budeš obtěžovat hlukem. Z toho důvodu - nikoliv protože je tam zákaz vjezdu - tvoje jednání v pořádku nebude.

Pokud pojedeš 200 km/h po pěší zóně ve městě duchů, kde vůbec nikdo nikde není, pak tvé jednání dle mého soudu v pořádku bude.

Nevím, zda Jandík udělal svojí návštěvou v Ostrově něco srovnatelně nepěkného jako ty svou jízdou 200 km/h po pěší zóně. Nechápu, proč takové srovnání - vždyť se zcela míjí se svým předobrazem.
honza19:43:58 24.08.2015
odpovědět 
         Re: Ostrov - vstup
Takze chces porusovani zakazu nechavat na osobnim usudku kazdeho jedince? No tak to potes koste... Vicemene na kazdy zakaz, kazdy zakon, na vse, najdes jedince, kteri si budou myslet, ze se jedna jen o jizdu 200 km/hod ve meste duchu.
20:29:14 24.08.2015
odpovědět 
          Re: Ostrov - vstup
Jak už znovu vysvětlil Sysel o žádný zákaz v této oblasti nebyl. Nevím, jak se s tímhle přístupem chceš srovnat třeba s hromadným používám mága na pravém břehu Labe, kde i na přístupu jsou cedule, že je zakázané, přesto však jej tam drtivá většina lezců používá.
22:33:13 24.08.2015
odpovědět 
           Re: Ostrov - vstup
Zakaz nezakaz, proste vysvetleni "žádné cedule se zákazem nikde nebyly a nikdo to nehlídal" neni uplne v poradku. Neznalost zakona neomlouva a chlubit se tim verejne take neni uplne normalni. Rekl bych, ze o nic jineho nejde a pravidla stejne porusuji vsichni.
22:44:11 24.08.2015
odpovědět 
            Re: Ostrov - vstup
meleš ho*na, opakovaně ti bylo vysvetleno, ze nikdo nic neporusil. ale klidne mel dal, jestli potřebujes..
23:26:19 24.08.2015
odpovědět 
          Re: Ostrov - vstup
Porušování zákazů (ve smyslu rozhodnutí poruším - neporuším) vyjádřených libovolným způsobem a s tím spojené riziko různých sankcí pochopitelně je již nyní na každém jednotlivci. To není žádná novinka ani věc toho co já chci nebo nechci.
honza23:24:23 24.08.2015
odpovědět 
           Re: Ostrov - vstup
O víkendu tam byly plný lesy... hlavně sasíci, jediný na co se upozorňovalo byl zákaz rozdělávání ohňů, vč. kouření cigár, o jointech nikdo nic neříkal.... A ty davy nad Tisou, ještě že jsme byli na LIboucheckém masivu
radim10:43:18 25.08.2015
odpovědět 
            Re: Ostrov - vstup
Nevím o jakém víkendu myslíš, ale teď tam nebyl skoro nikdo, protože byl zavřenej kemp. V ostrově nad cestou s bídou 8 dvojek, včetně dvou našich. Narvanej byl Bielatal...v Tisé milion turistů na vyhlídce, ve stěnách skoro nikdo.
Petr10:49:07 25.08.2015
odpovědět 
             Re: Ostrov - vstup
Jo myslim tenhle víkend, svatbu v kempu jsem buhužel zažil taky. Na mě je i těch "pár dvojek", jak říkáš skoro moc, nad Libouchcem jsme potkali jenom stádo koz:-) Mluvim právě o turistech, nebaví mě se někam škrábat, aby na mě čuměli davy turistů s dětma, ač jich sám také pár mám... teda víc než pár:-)
Radim10:55:40 25.08.2015
odpovědět 
              Re: Ostrov - vstup
čuměly..... mluvil jsem o Tisí, ne o Ostrově
Radim10:57:32 25.08.2015
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1152 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1268 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1420 
 Neřeším to – lezu vše 
 1118 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi