LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230732 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Boulder club Kotelna Brno - Brno
Horolezecká stěna SOŠ, Šumperk, Zemědělská 3 - Šumperk
BalvanBoulder - Horažďovice

Prodejny
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov
Green sport - Brno
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 rada od znalcu Skalaku28.08.2015
Ahoj, prosim znalce Skalaku o radu. Zajima me, jak se jmenuje cesta, ktera se nachazi mezi Durangem a Unorovou (v proluce mezi nima vedouci na predskali)a je hned vlevo od standardniho nastupu na predskali Duranga. Je to krasna sparka v plotne s novym kru

 Konigsjodler - Flying fox27.08.2015
Netušíte jestli mi na Flying fox na feratě Konigsjodler stačí obyčejná pevná kladka na lana do 13mm(třeba Camp small pulley asi za 400 peněz), nebo potřebuji něco speciálního? Prý tam kdysi dokonce byla nějaká erární, ale poslední roky je pryč
 Re: Konigsjodler - Flying fox27.08.2015
Něco podobného jsem v pohodě používal (+ pro jistotu karabinu jako pojistku), ale mám ji vyhrazenou
 Re: Konigsjodler - Flying fox27.08.2015
Zkušenost 14 dní stará - klasickou pevnou kladku na to lano nenacpeš. Buď je třeba otevírací bočnice
  Re: Konigsjodler - Flying fox28.08.2015
Jak hodně se opotřebuje karabina tažená 50 metrů po ocelovém laně?
   Re: Konigsjodler - Flying fox28.08.2015
Já to šel vloni. Nedošlo mi, že tam cvakám hliníkovou karabinu na expresce a udělalo to do ní cc 1mm
 Re: Konigsjodler - Flying fox28.08.2015
Já jsem to přeručkoval, neni to tak dlouhý.
  Re: Konigsjodler - Flying fox28.08.2015
taky sem to ruckoval. Navic s plonou polni. Neni to potiz....
   Re: Konigsjodler - Flying fox28.08.2015
i zena to preruckovala... a to je to takovy nezny stvorenni...
  Re: Konigsjodler - Flying fox30.08.2015
Ja jsem tam radeji ani nebyl

 Foto dne26.08.2015
Kde se tento šutr přesně nachází ?
 Re: Foto dne27.08.2015
V oblasti Čertovo Kopyto dle průvodce na Vltavskou žulu. Je to trošku vyšší, někdo tam tenkrát odřez
  Re: Foto dne27.08.2015
Ten vylez asi bude pekny psycho..
   Re: Foto dne28.08.2015
ale kdeze, solidni vrstva mechu pohnojena davkou strachu udrzi secko....

 Janebova věž-Prachov25.08.2015
Ahoj,ve neděli jsme lezli na Janebovu věž a při sestupu ke slaňáku se dal do pohybu celý vrcholový masiv.Zřícení je asi jen otázka času.R
 Re: Janebova věž-Prachov25.08.2015
To asi není zpráva, která by měla zůstat nepovšimnuta někde v hloubi diskuse...
 Re: Janebova věž-Prachov26.08.2015
Hlásit ihned správci
 Bishorn23.08.2015
Zdravím, sháním info kolem chystaného výletu na Bishorn- kdo jste tam v poslední době byl, jak to tam vypadá se sněhem, trhlinama, a tak, ale i třeba s parkováním v Zinalu? Dík
 Re: Bishorn23.08.2015
Ahoj, ledovec prvních 400 výškových od chaty dost potrhaný, mosty jakž takž, ale jeden sme prošlápli
  Re: Bishorn24.08.2015
ladovec bez lana ? robis si prcu, Hilti ever and forever

 Lezky 5.1023.08.2015
Ahoj,
nevíte jestli se dají nejlépe v Praze sehnat k vyzkoušení lezky Five Ten Hiangle - Turquoise / Grey

Díky za info Jarda

 KLIDNÁ PLÁŽ U BARCELONY22.08.2015
Zdravím!!!:)
Prosím kohokoliv o info ohledně poklidné pláže v okolí Barcelony cca do 20-30 km. Něco jako je v Rumunsku Vama Veche:
 Re: KLIDNÁ PLÁŽ U BARCELONY22.08.2015
úplně v klidu byla městská pláž kousek od lanovky na Montjuic, ale je fakt, že byl prosinec a koupal
  Re: KLIDNÁ PLÁŽ U BARCELONY23.08.2015
Jo a v lednu taky bylo v pohode namesti s kasnou. Taky jsem se koupal sam a skoro nikdo tam nebyl.
 Re: KLIDNÁ PLÁŽ U BARCELONY23.08.2015
V Badalone (predmesti Barcelony -- z centra vlakem asi 20min) to celkem jde.
  Re: KLIDNÁ PLÁŽ U BARCELONY25.08.2015
Klidná pláž u Barcelony, to je jako Zborcený harfy tón :-) Toto pobřeží mám procestováno stopem vlak
   Re: KLIDNÁ PLÁŽ U BARCELONY25.08.2015
Jo a dá se tam jet vlakem. Cestou Je Torredenbarra a v okolí se dá taky něco najít, jinak obecně, po

 Matterhorn20.08.2015
Zdravím, nemá někdo další informace o chatě Hornli? Letošní "úprava" ceny a zákaz stanování je radost. Jak se situace bude vyvíjet?
Díky.
 Re: Matterhorn20.08.2015
Hornli je úplne nedostupná,jenom s horskím prúvodcem.
  Re: Matterhorn20.08.2015
Chata je velmi pekne zrekonstruovana, komplet novce loznice, jidelna. Volna WIFI a dostatek dobijeci
   Re: Matterhorn23.08.2015
140CHF je už slušná palba :( ... winterraum je/není?
    Re: Matterhorn24.08.2015
Aha, takze za noc da každý jeden 3.800 Kc. To uz chápu, ze zakazali bivakovani a tak podobne.....no
     Re: Matterhorn25.08.2015
No jo,jedine z vudcem.Je to pak levnějši.
Radek,Zob.
     Re: Matterhorn25.08.2015
Jestli někdy půjdu na Matterhorn, určité ne Hörnigratem. Chápu, ze každý chce na svém podnikání vydě
   Re: Matterhorn25.08.2015
Neni to už výpalný?? Tipnul bych že chatař kromě zákazu bivakování taky odpálil šutry na Lvím hřeben
   Re: Matterhorn25.08.2015
myslim ze pro 99% cechu je tim padem Mat KO
    Re: Matterhorn25.08.2015
Češi a placení, celkem směšné téma. Češi nic jiného neřeší jen peníze dle mého názoru, kolik stojí t
     Re: Matterhorn25.08.2015
a jak to udělat když tam chci a nemám tolik peněz?
      Re: Matterhorn25.08.2015
Pokud nekdo nechce spat na Hornli, celkem chapu, pak ma moznost spat na Schwarzsee a holt slapat o 6
       Re: Matterhorn25.08.2015
No a někde nad Hornlihutte se spát nedá? Vím, že solvay je pouze nouzová, ale nějaká police kde by s
     Re: Matterhorn25.08.2015
No a když to pohodlně nechci??? Princip nabídky a poptávky chápu, ale tydle restrikce (zákaz stahová
      Re: Matterhorn26.08.2015
Prebivakovani na vystupove trase nikdo nemuze branit, osobne to ale za rozumne nepovazuji.
Co
       Re: Matterhorn26.08.2015
Nevidel bych to tak cerne. Stejne si myslim ze driv nebo pozdeji se budou na kopce typu Blanc, Matra
       Re: Matterhorn26.08.2015
holt kdo si chce užít romantiku a stanování, ten má k dispozici asi tisícovku dalších velmi pěkných
        Re: Matterhorn26.08.2015
Oukej, nejlepší řešení by bylo zbourat Hornlihutte a dát tam místo toho kadibudku a stánek s vodou.
         Re: Matterhorn26.08.2015
A jako bonus zbourat silnici a zeleznici z Vispu do Zermattu. To by mohlo stacit i Messnerovi :)
          Re: Matterhorn27.08.2015
mě by se to líbilo. ale obávám se, že by tam táhly davy stejně, bohužel matráč je tak populární všud
        Re: Matterhorn27.08.2015
Regulace prachama je spíš na škodu - budou tam hlavně ceprové pracháči. Regulace zbouráním chaty a p
         Re: Matterhorn27.08.2015
tak samozřejmě by se mi to líbilo nejvíc, prostě vyjdeš ráno z bernu a provází tě zvon, v očích rozh
       Re: Matterhorn26.08.2015
A co na kótě 3818? Měla by tam být ňáká stará chata či co:
        Re: Matterhorn26.08.2015
:-)))))
Alte huette :-) je velmi mala policky, pod velmi malym previsem a cele co muze pripom

 Ostrov20.08.2015
Ahoj, nemáte někdo náhodou oskenovaného průvodce na Ostrov? Půjčil sem ho, a asi už je nenávratně pryč. A jinak je všude nejspíš vyprodanej.
 Re: Ostrov20.08.2015
Minulý týden ho kluci koupili v Refýčku v Tisé, takže vyprodanej ještě není.
 Re: Ostrov20.08.2015
Hoj Petře, zazvoň si ve Starý Pekárně, nebo tam mají otevřeno o víkendu, Dáša má taky ještě nějakou
  Re: Ostrov20.08.2015
v refuge v tisy meli pred tejdnem jeste tak 6 kousku
 Re: Ostrov20.08.2015
Super, diky panove. Budou to zrejme posledni dostupne kousky :)
 Re: Ostrov - vstup21.08.2015
Podle úřední desky v Tisé odvolal Krajský úřad Ústeckého kraje dnem vyvěšení 18.8. preventivní zákaz
  Re: Ostrov - vstup21.08.2015
To je fajn, ale většiny Ostrova se to stejně netýkalo anžto patří pod děčín, který nic takového nevy
   Re: Ostrov - vstup21.08.2015
Ostrov je okres ÚL, Kraj Ústecký.
    Re: Ostrov - vstup21.08.2015
Pokud myslíš Ostrov, jako ves, tak ano. Domy tam skutečně patří, ale skály jsou nad silnicí, která t
     Re: Ostrov - vstup21.08.2015
Ale furt je to Ústecký kraj, takže zákaz tam platil. Na okresy se už nehraje, takže jestli kus patři
    Re: Ostrov - vstup22.08.2015
Každopádně tam žádné cedule se zákazem nikde nebyly a nikdo to nehlídal, takže jsme bez problému pro
     Re: Ostrov - vstup23.08.2015
No bodnul jsem ho primo do bricha. Nikde tam nebylo napsano, ze bych nemohl a ani tam nebyl kdokoliv
      Re: Ostrov - vstup23.08.2015
Pokud jsi mu přitom nic neudělal, jako my neudělali nic Ostrovu, pak je vše v pořádku.
       Re: Ostrov - vstup23.08.2015
He he :). Nemyslis to vazne, ne? Kdyz pojedu vozralej jak prase 200 km/hod po pesi zone a shodou nah
        Re: Ostrov - vstup23.08.2015
Na okresy se sice možná nehraje, ale hraje se na obce s rozšířenou působností. Územní působnost onoh
         Re: Ostrov - vstup24.08.2015
Tohle beru a nerozporuju. Jen me pobavilo Jandikovo zduvodneni poruseni domneleho zakazu..
        Re: Ostrov - vstup24.08.2015
To že nikoho nezraníš, ještě neznamená, že nikomu nic neuděláš. Možná někoho vyděsíš, možná někoho b
         Re: Ostrov - vstup24.08.2015
Takze chces porusovani zakazu nechavat na osobnim usudku kazdeho jedince? No tak to potes koste... V
          Re: Ostrov - vstup24.08.2015
Jak už znovu vysvětlil Sysel o žádný zákaz v této oblasti nebyl. Nevím, jak se s tímhle přístupem ch
           Re: Ostrov - vstup24.08.2015
Zakaz nezakaz, proste vysvetleni "žádné cedule se zákazem nikde nebyly a nikdo to nehlídal"
            Re: Ostrov - vstup24.08.2015
meleš ho*na, opakovaně ti bylo vysvetleno, ze nikdo nic neporusil. ale klidne mel dal, jestli potřeb
          Re: Ostrov - vstup24.08.2015
Porušování zákazů (ve smyslu rozhodnutí poruším - neporuším) vyjádřených libovolným způsobem a s tím
           Re: Ostrov - vstup25.08.2015
O víkendu tam byly plný lesy... hlavně sasíci, jediný na co se upozorňovalo byl zákaz rozdělávání oh
            Re: Ostrov - vstup25.08.2015
Nevím o jakém víkendu myslíš, ale teď tam nebyl skoro nikdo, protože byl zavřenej kemp. V ostrově na
             Re: Ostrov - vstup25.08.2015
Jo myslim tenhle víkend, svatbu v kempu jsem buhužel zažil taky. Na mě je i těch "pár dvojek&qu
              Re: Ostrov - vstup25.08.2015
čuměly..... mluvil jsem o Tisí, ne o Ostrově

 z čeho vyrobit venkovní boulder ?19.08.2015
Ahoj,
  poradíte mi z jakého materiálu vyrobit dětem venkovní boulder ? Jde mi o tu desku příp. povrchovou úpravu aby to venku nějaký rok vydrželo.
Čím jsou potaženy desky na vnitřních bouldrech ?

Díky
 Re: z čeho vyrobit venkovní boulder ?19.08.2015
záleží na rozpočtu a požadované životnosti. a taky záleží, jestli to má bejt hračka nebo tréninková
 Re: z čeho vyrobit venkovní boulder ?21.08.2015
například:

1   ...   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Matterhorn
Zdravím, nemá někdo další informace o chatě Hornli? Letošní "úprava" ceny a zákaz stanování je radost. Jak se situace bude vyvíjet?
Díky.
čado18:23:08 20.08.2015
odpovědět 
 Re: Matterhorn
Hornli je úplne nedostupná,jenom s horskím prúvodcem.
Radek21:47:14 20.08.2015
odpovědět 
  Re: Matterhorn
Chata je velmi pekne zrekonstruovana, komplet novce loznice, jidelna. Volna WIFI a dostatek dobijecich zasuvek v hlavni mistnosti (neni zcela obvykle).
Jidlo se vyrazne zlepsilo, vecere super, snidane svycarsky standart. Pitna voda bohuzel velky problem, nutno kupovat balenou.
Cena ubytovani s OeAV vcetne polopenze 140CHF. Lze se domluvit i bez jidla, ale cenu nevim.
Rezervaci je nutne delat elektronicky, ale plati se zaloha. Jelikoz je na chate dostatek mist staci zavolat tri dny pred planovanym prichodem a udelat rezervaci telefonicky, neplati se zaloha.
Radek
zoban23:27:05 20.08.2015
odpovědět 
   Re: Matterhorn
140CHF je už slušná palba :( ... winterraum je/není?
18:36:05 23.08.2015
odpovědět 
    Re: Matterhorn
Aha, takze za noc da každý jeden 3.800 Kc. To uz chápu, ze zakazali bivakovani a tak podobne.....no stejne do hor vlastne ani nemate chodit, je to nebezpecne...
Martas.08:05:21 24.08.2015
odpovědět 
     Re: Matterhorn
No jo,jedine z vudcem.Je to pak levnějši.
Radek,Zob.
07:42:06 25.08.2015
odpovědět 
     Re: Matterhorn
Jestli někdy půjdu na Matterhorn, určité ne Hörnigratem. Chápu, ze každý chce na svém podnikání vydělat, ale taková cena je proti dobrým mravům IMO. Ale chápu, ze zazobanych pozeru, kteří se pak budou chlubit, jak pokorili Mat se najde dost. Silně mi to připomíná komerční expedice v Himálajích.
13:40:39 25.08.2015
odpovědět 
   Re: Matterhorn
Neni to už výpalný?? Tipnul bych že chatař kromě zákazu bivakování taky odpálil šutry na Lvím hřebenu aby se nemohlo jít tamtudy a všichni nechali love na Hornli. Už chybí jen obehnat ostnatým drátem a u vstupu vybírat daň za kopec...
08:18:44 25.08.2015
odpovědět 
   Re: Matterhorn
myslim ze pro 99% cechu je tim padem Mat KO
16:51:03 25.08.2015
odpovědět 
    Re: Matterhorn
Češi a placení, celkem směšné téma. Češi nic jiného neřeší jen peníze dle mého názoru, kolik stojí to a to a jak to udělat abych nemusel platit tam a tam. Ach jo. Chceš nahoru ? Kolikrát tam půjdeš za rok, že brečíte nad tou cenou. Chci tam, chci to pohodlně, tak zaplať.
Michal19:57:16 25.08.2015
odpovědět 
     Re: Matterhorn
a jak to udělat když tam chci a nemám tolik peněz?
aleš21:41:18 25.08.2015
odpovědět 
      Re: Matterhorn
Pokud nekdo nechce spat na Hornli, celkem chapu, pak ma moznost spat na Schwarzsee a holt slapat o 600 vyskovych metru vic.
Da se to, ale je potreba byt perfekne pripraveny. Navic pri dobrem casovem planu se tak da i predbehnout "startovni vystrel" na Hornli a mit tak spodni cast vystupu v klidu.
zoban22:18:40 25.08.2015
odpovědět 
       Re: Matterhorn
No a někde nad Hornlihutte se spát nedá? Vím, že solvay je pouze nouzová, ale nějaká police kde by se člověk natáhnul a roztavil trochu sněhu se tam určitě najde ne?
V.22:40:19 25.08.2015
odpovědět 
     Re: Matterhorn
No a když to pohodlně nechci??? Princip nabídky a poptávky chápu, ale tydle restrikce (zákaz stahování) je umělá regulace trhu.
V.22:36:05 25.08.2015
odpovědět 
      Re: Matterhorn
Prebivakovani na vystupove trase nikdo nemuze branit, osobne to ale za rozumne nepovazuji.
Co se stanovani tyce tak je zakazane od vysky tusim 2800, presne se je ale potreba informovat v Zermattu, kde je nejvyse mozne zastanovat, ale kazdopadne je potreba pocitat od Schwarzsee az k vrcholu s problémem s vodou pakliže není sníh.
Osobne si myslim, ze za nasazenim ceny je snaha majitele chaty, Alpinzentra Zermatt, redukovat pocet lidi bez guida, ale take pocet lidi s guidem jinym nez z Zermattu :-) Takovy je zivot.
Proste svycari si dali pravidla, muzeme o nich diskutovat, muzou se nam nelibit, ale to je asi tak vsechno.
Osobni pohled? Nesouhlasim s tim, ale na druhou stranu je i tak trochu chapu.
Radek
zoban06:58:12 26.08.2015
odpovědět 
       Re: Matterhorn
Nevidel bych to tak cerne. Stejne si myslim ze driv nebo pozdeji se budou na kopce typu Blanc, Matras atd. platit permity. Takle je v cene permitu nocleh a jidlo. Myslim si ze drahy vstupny dalo vetsina z nas za vetsi hovadinu.
A treba bude diky tomu kopec min narvanej a vystup bude prijemnejsi.
Gula09:20:08 26.08.2015
odpovědět 
       Re: Matterhorn
holt kdo si chce užít romantiku a stanování, ten má k dispozici asi tisícovku dalších velmi pěkných kopců, které ovšem nejsou tak vyhlášené a kde se lidé co se náhodou potkají i pozdraví a pohovoří. matráč sice patří do deníčku, ale tak holt když nemám rád davy a nechci platit majlant tak holt deníček zapláče, no bóže.

nutno říci, že nestačí-li zregulování davů na rozumnou míru nepohodlím (tj. nebudování chat a lanovek), potom dalším fér způsobem regulace jsou prachy. bohužel, ale fakt nic férovějšího nelze.
Lukas B.13:34:54 26.08.2015
odpovědět 
        Re: Matterhorn
Oukej, nejlepší řešení by bylo zbourat Hornlihutte a dát tam místo toho kadibudku a stánek s vodou. Pro regulaci nepohodlím by to úplně stačilo...
V.15:11:19 26.08.2015
odpovědět 
         Re: Matterhorn
A jako bonus zbourat silnici a zeleznici z Vispu do Zermattu. To by mohlo stacit i Messnerovi :)
Geo16:06:27 26.08.2015
odpovědět 
          Re: Matterhorn
mě by se to líbilo. ale obávám se, že by tam táhly davy stejně, bohužel matráč je tak populární všude ve světě že by se tam akorát vršily zahnívající mrtvoly od japonců po argentince. bohužel je to zároveň neprosaditelné a další na řadě omezení jsou holt prachy. nebo by se dalo omezovat vstup dejmetomu podle občanství, etnicity, kvot pro pohlaví, věku, sexuální orientace... prachy jsou proti tomu fšemu zatraceně fér.
Lukas B.10:44:35 27.08.2015
odpovědět 
        Re: Matterhorn
Regulace prachama je spíš na škodu - budou tam hlavně ceprové pracháči. Regulace zbouráním chaty a postavením kadibudky by byla lepší + ideálně to pěšky z Vispu. A zbylo by pár nadšenců a prachatý ceprové s nosičem by byli v menšině...
10:45:52 27.08.2015
odpovědět 
         Re: Matterhorn
tak samozřejmě by se mi to líbilo nejvíc, prostě vyjdeš ráno z bernu a provází tě zvon, v očích rozhodnutí... všechno včetně jídla si neseš v batohu a nabíráš jenom vodu. pěkná pohádka, ale fakt jen pohádka. tak holt budeme muset trošku víc makat a vatařit abychom nefňukali že je tam draho, ale naopak si libovali že tam neopruzujou socky. nebo vybrat jinej méně provařenej kopec.
Lukas B.16:04:39 27.08.2015
odpovědět 
       Re: Matterhorn
A co na kótě 3818? Měla by tam být ňáká stará chata či co:http://climber.cz/index.php?id=27 dalo by se tam spát? Člověk by se pak vyhnul davům a na vrcholu byl daleko před nimi.
Zdeněk20:27:56 26.08.2015
odpovědět 
        Re: Matterhorn
:-)))))
Alte huette :-) je velmi mala policky, pod velmi malym previsem a cele co muze pripominat chatu je jedno drevene brevno. Tam bych rozhodne bivak nedoporucoval.
Radek
zoban21:50:39 26.08.2015
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz