Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Routes: 26.Janošová 10352 27.M 10350 28.Čech 10331 Boulders: 26.Jurečka 9775 27.Pail 9750 28.Ďurech 9706 Mountains: 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232 32.Kupec 2216
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Marmoláda 19.09.2015 Ahoj, nevíte jaké jsou momentální podmínky pro výstup na Marmoládu? Díky
  Re: Marmoláda 22.09.2015 Podle předpovědi to vypadá že ve středu něco málo nasněží, ve čtvrtek roztaje, v pátek oschne a od s
New Zealand 19.09.2015 Hoooj, za měsíc vyjíždím. Pomožte prosím se zabalením batohu (co se hodí a co ne)...A kam se mám podívat, co stojí za to??? Taky hledám parťáka ... Fb : Michal Kuba
  Re: New Zealand 20.09.2015 Hlavně nezapomeň lezečky a mágo! Castle hill jako perfektní boulderování v úžasný scenerii (jde i be
  Re: New Zealand 20.09.2015 Nezapomeň pas! ;-)
  Re: New Zealand 21.09.2015 Vyser se na Lonely Planet a cestuj jen na divoko, spi kam dojedes bo kde se ti to libi, z NZ automap
Finale - kemp 17.09.2015 Z neoficiálních zdrojů jsem slyšel, že lezeckej kemp ve Finale pod Monte Cucco je přeplněnej uprchlíkama a nedá se používat, byl jste tam někdo v poslední době? Je to pravda?
  Re: Finale - kemp 17.09.2015 a safra. dodnes jsem zil v blahove nadeji, ze se uprchlicka krize s lezenim nesouvisi.
    Re: Finale - kemp 17.09.2015 Neeeeee, uz jsem jich par videl i na Smichoffce!
      Re: Finale - kemp 17.09.2015 No vždy tu bylo plno uprchlíků kteří prchají za pohodou včetně mě. Ale POZOR!!!, tihle už jedí i lid
        Re: Finale - kemp 18.09.2015 jaky vtip? kdyz tam bude 500 arabu, tak se tam proste nezaparkuje. tak shani info, jestli nejet jina
          Re: Finale - kemp 18.09.2015 Je to tak, díky za podporu. Jde mi zcela o věcné info, jestli je kemp použitelnej, pokud ne, budu to
  Re: Finale - kemp 18.09.2015 Já už je viděl i Arcu...
    Re: Finale - kemp 18.09.2015 Teda nechápu o čem byla moje odpověď nevěcná . Nevím ,jestli bych chtel byti v tvé situaci a rozhodo
      Re: Finale - kemp 18.09.2015 Asi nejde o to, jestli tam jet nebo nejet, ale jestli spát nebo nespát v tom kempu, resp. jestli spá
      Re: Finale - kemp 18.09.2015 Tak na rovinu:
Nejsem hrdina jako Václav, kterej je fakt asi frajer.
Pokud jsou uprchl
        Re: Finale - kemp 18.09.2015 Tak Já teda opravdu nevím. Hrdinou nechci byt od malička, většinou umírají . Na cuccu se sem tam kra
        Re: Finale - kemp 19.09.2015 Kdo se bojí nesmí do lesa, musí do města
  Re: Finale - kemp 20.11.2015 Někdo prosím aktuální info, jak to tam vypadá?
    Re: Finale - kemp 20.11.2015 zeptej se Václava
      Re: Finale - kemp 20.11.2015 Jakýho Václava? BTW taky by ě to zajímalo...
        Re: Finale - kemp 21.11.2015 kamarad tam byl pred nec měs.bez problémů..
Les Calanques 16.09.2015 Ahoj, jak je to dnes s bivakováním poblíž Les Calanques? Konkrétně někde kolem Cap Canaille a mimo sezonu (říjen)? Dá se? Nedá se? Rady, doporučení, zkušenosti?? Dík
  Re: Severní Eiger, Mt Blanc - podmínka 17.09.2015 Cca před týdnem jsem byl v těsné bízkosti Eigeru :-)
A ve stěně byl čerstvě napadaný sníh :
Ubytování s miminem Český ráj 16.09.2015 Ahoj, můžete někdo doporučit nějaké ubytování v Českém ráji pro rodinu s miminkem, tak aby se tam odtud dalo jezdit dobře do skal? Míněno na podzim, takže ideálně asi nějaká chata nebo penzion. Díky, Roman
  Re: Ubytování s miminem Český ráj 19.09.2015 Jestli jste jen dva + mimino, na písek snad vyjma Panťáku zapomeň.
kolení spára v olomouci 15.09.2015 Ahoj,
Nevíte někdo o nějaké spáře v Olomouci velikosti koleno/dvojžába/rameno. Chtěl bych přes zimu trénovat turnovskou nohu a při studiich není kde. (jen tak mimochodem: pár hezkých žab a jedna fingerlocková spára jsou u nemocnice v panelovém plot
Vilémov 15.09.2015 Ahoj, kousek od vesničky Vilémov (na pomezí Jizerek a Krkonoš) je malá skalka cca. 10m ,,vysoká,, ale nějáký cesty tam jsou. Po novejch nejtech. Tak mě zajmá jestli někdo (autor?) nemáte k dispozici schéma s názvy cest a obtížností. Na lezci v mapě to nen
  Re: Vilémov 15.09.2015 Na pomezí Krkonoš a Jizerek je třeba Šulíkova skála u Tanvaldu. Břidlicové terény v údolí Kamenice..
    Re: Vilémov 20.11.2015 Máte někdo info ke skalkám na Kynastu a u Jindřichovic u Jablonce nad Nisou?
      Re: Vilémov 15.09.2015 Ale né... zase ten Lukáš B., který do všeho kecá a všechno ví. Že by závislost?
        Re: Vilémov 15.09.2015 hm, a věcná hodnota tvého příspěvku? já jsem trochu odpověděl (pro ty co umí gůglovat je to myslím d
          Re: Vilémov 15.09.2015 Ze zrovna ty budes sermovat vecnou hodnotou prispevku :D. Na co ze si to odpovedel?
            Re: Vilémov 15.09.2015 na otázku kde hledat informace o nějaké vynýtované skalce u Vilémova (ty jeden ošklivý hloupý anonym
              Re: Vilémov 15.09.2015 No tak to za vecnou informaci, ktera dotycnemu rekne neco, co predtim netusil, povazujeme oba uplne
                Re: Vilémov 15.09.2015 to, že ty neumíš vygůglit schémátko je opravdu jen tvůj problém. pic!
                  Re: Vilémov 15.09.2015 Krasny myslenkovy konstrukt.. :)
    Re: Vilémov 15.09.2015 Tohle je spatne propagovani databaze. Mozna by si pred tim mel autor overit, zda tam zadane informac
  Re: Vilémov 15.09.2015 Cau, u Vilémova jsou skály dve.Jedna je za bývalou samoobsluhou(naproti hospode u zapadlejch vlasten
  Re: Vilémov 15.09.2015 Pokud už budeš lézt v Pasekách, tak je ještě pěkná skála nad Rokytnicí, blízko rozvody a přes údolí
    Re: Vilémov 20.11.2015 Wow, koukám že tu je nějaký znalec! Poradil bys prosím ještě další skalky (klidně i pidi) na pomezí
parkování Brnčálka 15.09.2015 Ahojte,
potřebuji poradit. Jedeme na 4 noci na chatu Brnčálka (alias Chata při Zelenom plese) a jelikož se nedá parkovat přímo u chaty, tak se chci optat vás co s tím máte zkušenost, kde je nejlepší parkovat auto, tak aby se mu nic nestalo.
  Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 Zdar, parkovat se dá na placeném parkovišti v Bielej Vodě. Nevím kolik to přesně na den stojí... Něc
    Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 Když na to přijde, tak ti to očešou i na tom placeném v Bielej, jako se to už mnohokrát stalo. Platí
      Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 Očesat ti to můžou asi všude, proto parkuju u kámoše v Lomnici. Nebo jezdím vlakem :) Ale kdo nemá t
      Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 presne tak, hlidac nam sam rikal ze pres den to pohlida ale v noci tam nikdo neni a vicemene nam roz
    Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 U lanovky na Skalnaty je to v lete zadarmo, zatim mi tam nikdo nic neukradl.
  Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 Na Biele vode se parkuje za 6 Eur/den. Bez dokladu 3 dny za 15Eur. Pokud chceš ušetřit trochu peněz
    Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 U hotelu Hutník je parkoviště realitvně bezpečné páč je to u frekventovaného hotelu a lze tam zapark
      Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 a bývala tam kamera .. je to ale taky placené.
        Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 Není.
          Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 Zatim neni, ale za chvili s tim zacnou, kdyz jim to budeme plnit. Taky to tam nechavam .-) Zatim bez
          Re: parkování Brnčálka 16.09.2015 Tak to se bavime o necem jinem. Ja jsem dostal vzdycky klic a auto jsem nechaval za takovym retezem.
            Re: parkování Brnčálka 16.09.2015 Tak to není Hutník ale středisko až za Hutníkem po cestě. Kdysi myslím nějaká vojenská ozdravovna. U
1
...
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
...
2263
Les Calanques Ahoj, jak je to dnes s bivakováním poblíž Les Calanques? Konkrétně někde kolem Cap Canaille a mimo sezonu (říjen)? Dá se? Nedá se? Rady, doporučení, zkušenosti?? Dík pomalík 22:32:26 16.09.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: