Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
14.Novák 10787
15.Lebloch 10697
16.Pail 10603
Bouldry:
14.Vaňous 10103
15.Jungling 10075
16.Šípek 10075
Hory:
14.Chomová 3836
15.Dörfl 3442
16. 3376

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230831 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
HK Ostaš - Police Nad Metují
Squashová hala - Bezdružice
FreeSolo - Lezecká stěna - Praha

Prodejny
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha
NěcoNavíc.cz - České Budějovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 spolulezec Hranice, Olomouc20.09.2015
Čau! Su do konce září pracovně přes týden (po-pá) v Hranicích na Moravě a chybí mně odpolední čištění hlavy na laně. Nechodíte někdo v okolí nebo na umělky v Olomouci? Na skále vytáhnu 4,5 na stěně 5,6 s odsedem aji nějakou 7. Končím každej den o půl čtvr

 seriozni ledovec/pad za polarniho dne20.09.2015
hoj!

stara dobra poucka, bezte brzo rano, idealne za tmy, at jste dole/na dalsim dobrym miste driv nez roztajou seraky a spadnou vam na hlavu.

jak se to resi v kraji kde je 24h slunicko a teplicko?
 Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne22.09.2015
Nic? To sici za tim polarnim kruhem jen skalkarite?
Tudle tu byl clanek o lyzich. Ale to byla
  Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne22.09.2015
no, říkáš si o to, měl jsem to už rozepsaný a smázl jsem to abych se nevyjadřoval úplně ke všemu. ta
   Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne23.09.2015
nee to je v poho :) Ja mam rad tyvoje komenty ... Vlastnekdo ne :)
    Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne24.09.2015
Já ne...
 Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne22.09.2015
kdyz jsi za polarnim kruhem, tak nelez na ledovec.. a kdyz uz ruchnes do trhliny -- jedina spravna
  Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne23.09.2015
Já bych to řešil tak, že bych lezl jenom na severním pólu, páč tam je furt zima (a na břehu tam míst
   Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne23.09.2015
ooo boze :DDD aspon v te trhlne budu mit na co vzpominat :)
   Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne23.09.2015
Tučňáci se na severním pólu vůbec nevyskytuju, vždyť jsme to probírali sakra!
    Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne23.09.2015
a dyť je to jasný, že to myslel celý jako vtip. A uvidíš-li tučňáka na severním polu, tak do něj neb
     Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne23.09.2015
Uvidis-li tucnaka na severnim polu, mel by sis znovu prostudovat prirucku ke kompasu (nebo navigacni
      Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne24.09.2015
Vidis? Ani tady ucitelka to nepobral, natoz takovej primitiv jako tady Fristensky....
       Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne24.09.2015
Dik ze ses me zastal nacelniku.
    Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne24.09.2015
To jsem zrovna hulil s Pažoutem fotrovu partyzánku na holčičím záchodku.

 Arco20.09.2015
Ahojte, chtěl bych poradit nějaké pěkné pětkové vícedélky kolem arca. A nějaký příjemný kemp v okolí? dík za tipy
 Re: Arco20.09.2015
Daino Camp v Pietramurata
 Re: Arco20.09.2015
Oblast San Paolo, tam je takových dost.

 Marmoláda19.09.2015
Ahoj, nevíte jaké jsou momentální podmínky pro výstup na Marmoládu? Díky
 Re: Marmoláda20.09.2015
Na arpa.veneto.it se dá najít slušná předpověd.

 Marmoláda19.09.2015
Ahoj, nevíte jaké jsou momentální podmínky pro výstup na Marmoládu? Díky

 Marmoláda19.09.2015
Ahoj, nevíte jaké jsou momentální podmínky pro výstup na Marmoládu? Díky
 Re: Marmoláda22.09.2015
Podle předpovědi to vypadá že ve středu něco málo nasněží, ve čtvrtek roztaje, v pátek oschne a od s

 New Zealand19.09.2015
Hoooj, za měsíc vyjíždím. Pomožte prosím se zabalením batohu (co se hodí a co ne)...A kam se mám podívat, co stojí za to??? Taky hledám parťáka ...  Fb : Michal Kuba
 Re: New Zealand20.09.2015
Hlavně nezapomeň lezečky a mágo! Castle hill jako perfektní boulderování v úžasný scenerii (jde i be
 Re: New Zealand20.09.2015
Nezapomeň pas! ;-)
 Re: New Zealand21.09.2015
Vyser se na Lonely Planet a cestuj jen na divoko, spi kam dojedes bo kde se ti to libi, z NZ automap

 Jsou na Langkoflu deky?17.09.2015
Zdar, nevíte pls, jestli jsou v bivaku na Langkoflu deky?

Díky

 Finale - kemp17.09.2015
Z neoficiálních zdrojů jsem slyšel, že lezeckej kemp ve Finale pod Monte Cucco je přeplněnej uprchlíkama a nedá se používat, byl jste tam někdo v poslední době? Je to pravda?
 Re: Finale - kemp17.09.2015
a safra. dodnes jsem zil v blahove nadeji, ze se uprchlicka krize s lezenim nesouvisi.
  Re: Finale - kemp17.09.2015
Neeeeee, uz jsem jich par videl i na Smichoffce!
   Re: Finale - kemp17.09.2015
No vždy tu bylo plno uprchlíků kteří prchají za pohodou včetně mě. Ale POZOR!!!, tihle už jedí i lid
    Re: Finale - kemp18.09.2015
jaky vtip? kdyz tam bude 500 arabu, tak se tam proste nezaparkuje. tak shani info, jestli nejet jina
     Re: Finale - kemp18.09.2015
Je to tak, díky za podporu. Jde mi zcela o věcné info, jestli je kemp použitelnej, pokud ne, budu to
 Re: Finale - kemp18.09.2015
Já už je viděl i Arcu...
  Re: Finale - kemp18.09.2015
Teda nechápu o čem byla moje odpověď nevěcná . Nevím ,jestli bych chtel byti v tvé situaci a rozhodo
   Re: Finale - kemp18.09.2015
Asi nejde o to, jestli tam jet nebo nejet, ale jestli spát nebo nespát v tom kempu, resp. jestli spá
   Re: Finale - kemp18.09.2015
Tak na rovinu:
Nejsem hrdina jako Václav, kterej je fakt asi frajer.
Pokud jsou uprchl
    Re: Finale - kemp18.09.2015
Tak Já teda opravdu nevím. Hrdinou nechci byt od malička, většinou umírají . Na cuccu se sem tam kra
    Re: Finale - kemp19.09.2015
Kdo se bojí nesmí do lesa, musí do města
 Re: Finale - kemp20.11.2015
Někdo prosím aktuální info, jak to tam vypadá?
  Re: Finale - kemp20.11.2015
zeptej se Václava
   Re: Finale - kemp20.11.2015
Jakýho Václava? BTW taky by ě to zajímalo...
    Re: Finale - kemp21.11.2015
kamarad tam byl pred nec měs.bez problémů..

 Les Calanques16.09.2015
Ahoj, jak je to dnes s bivakováním poblíž Les Calanques? Konkrétně někde kolem Cap Canaille a mimo sezonu (říjen)? Dá se? Nedá se? Rady, doporučení, zkušenosti?? Dík

1   ...   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Finale - kemp
Z neoficiálních zdrojů jsem slyšel, že lezeckej kemp ve Finale pod Monte Cucco je přeplněnej uprchlíkama a nedá se používat, byl jste tam někdo v poslední době? Je to pravda?
pavelll09:52:05 17.09.2015
odpovědět 
 Re: Finale - kemp
a safra. dodnes jsem zil v blahove nadeji, ze se uprchlicka krize s lezenim nesouvisi.
16:09:33 17.09.2015
odpovědět 
  Re: Finale - kemp
Neeeeee, uz jsem jich par videl i na Smichoffce!
16:28:21 17.09.2015
odpovědět 
   Re: Finale - kemp
No vždy tu bylo plno uprchlíků kteří prchají za pohodou včetně mě. Ale POZOR!!!, tihle už jedí i lidské maso.....to je jako fakto nějakej vtip, no nééééééééééé:)
Václav16:49:42 17.09.2015
odpovědět 
    Re: Finale - kemp
jaky vtip? kdyz tam bude 500 arabu, tak se tam proste nezaparkuje. tak shani info, jestli nejet jinam. ma to tam dal nez ti imigranti a taky ho to mozna stoji vic
08:53:36 18.09.2015
odpovědět 
     Re: Finale - kemp
Je to tak, díky za podporu. Jde mi zcela o věcné info, jestli je kemp použitelnej, pokud ne, budu to v pohodě respektovat a zařídim se jinak, rád bych to ale věděl předem.

Dík za věcný odpovědi.
pavelll08:57:59 18.09.2015
odpovědět 
 Re: Finale - kemp
Já už je viděl i Arcu...
Petr13:33:23 18.09.2015
odpovědět 
  Re: Finale - kemp
Teda nechápu o čem byla moje odpověď nevěcná . Nevím ,jestli bych chtel byti v tvé situaci a rozhodovat zda pojedu-nepojedu do Čůča kvůli migrantům(doslova).už Vím, nechtěl.
tak s pozdravem Václav 13:50:12 18.09.2015
odpovědět 
   Re: Finale - kemp
Asi nejde o to, jestli tam jet nebo nejet, ale jestli spát nebo nespát v tom kempu, resp. jestli spát jinde, k čemuž je třeba si rezervovat ubytování nebo tak něco. Když se do kempu prostě nevejdeš, protože je přeplněnej, tak to neni žádná otázka (ne)snášenlivosti.
14:42:02 18.09.2015
odpovědět 
   Re: Finale - kemp
Tak na rovinu:
Nejsem hrdina jako Václav, kterej je fakt asi frajer.
Pokud jsou uprchlíci v kempu, tak bych tam já osobně nejel. Nechávat stan se spacákem a kempingovým vybavením v lesíku, kde se poflakujou lidi, který utratili poslední prachy a nemaj ani floka, to bych teda neriskoval.
A upřímně, asi bych mezi nima ni nechtěl spát, docela bych se bál, když ne o život, tak o prachy.
Prudič18:51:35 18.09.2015
odpovědět 
    Re: Finale - kemp
Tak Já teda opravdu nevím. Hrdinou nechci byt od malička, většinou umírají . Na cuccu se sem tam kradlo,krade,bude krást. Vyplácených aut každoročně hafol. Co se děje sleduju,témeř nesleduji :) je jasný, kriminalita poroste ,atd, atd....,finále navštívil jednou :) tenhle rok prostě a jednoduše nemůžu...co na tom nebylo objektivního? ?doporučuji návštěvu Janova procházku v noci,sem tam předměstí, prostě zkušenost, potom by jsi měl možná podobný komentář jako Já, i by jsi prostě jel, ale to je jenom možná. Dobře , tak co teda : S dětmi bych tam nejel ,spíše do hor, jak říká a píše Bible : bděte a jděte do Hor. Víc objektivnější teď neumím..
Václav neprudič:)20:27:37 18.09.2015
odpovědět 
    Re: Finale - kemp
Kdo se bojí nesmí do lesa, musí do města
08:31:27 19.09.2015
odpovědět 
 Re: Finale - kemp
Někdo prosím aktuální info, jak to tam vypadá?
Šárka11:07:20 20.11.2015
odpovědět 
  Re: Finale - kemp
zeptej se Václava
Už zase....16:56:12 20.11.2015
odpovědět 
   Re: Finale - kemp
Jakýho Václava? BTW taky by ě to zajímalo...
Medard II19:40:15 20.11.2015
odpovědět 
    Re: Finale - kemp
kamarad tam byl pred nec měs.bez problémů..
09:25:45 21.11.2015
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi