Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Poloha věže v adru 23.09.2015 Zdarec panove,poradil by mi nekdo kde najdu vez srab v Adru? Pomohla by mi gps souradnice popr. Vlastni bod treba v mapy.cz diky moc zajda
    Re: Poloha věže v adru 23.09.2015 Tady:
      Re: Poloha věže v adru 23.09.2015 Od Krakonošova piána podél pravé hradby skal (cca naJih) a těsně před prahem napravo je Srab. Před n
    Re: Poloha věže v adru 24.09.2015 Vždyť ze Sraba a z Pohybů vycpané sojky máš na lezci fotku, nebo se tu snad objevil nějaký nový Zajd
      Re: Poloha věže v adru 24.09.2015 Nene furt ten samý.. jj maš pravdu kdysi sem tam byl ale vubec si nepamatuju ,kde to bylo.. chtěl by
        Re: Poloha věže v adru 24.09.2015 ale sportovní minuty na sraba navedou
          Re: Poloha věže v adru 24.09.2015 Sportovní minuty jsou hned vpravo od Pohybů vycpané sojky, je to hrana u komína, první se cvaká z př
            Re: Poloha věže v adru 24.09.2015 no myslím, že to byla kniha výstupů u tošováka, kde jsem si opsal: pravou náhorní (SZ) hranou (5 Q)
Lezečky 23.09.2015 Ahoj. Přemýšlím o koupi lezeček. Na stěně jsem si vždy půjčoval 5.10 a borci mi říkali, že jsou prý fajn. Nevíte prosím náhodou, kde by se dali sehnat? Máte někdo nějakou zkušenost? Chystám se začít lézt i venku takže cca 50% stěna/50% venek. Díky za vaše
  Re: Lezečky 25.09.2015 Určitě mají dobrý výběr v Red Pointu Teplice nad Metují. Pokud si dobře pamatuji leze v nich i Alber
  Re: Lezečky 25.09.2015 předpokládám, že na stěně, kde je půjčujou, je i prodávají, ne? Jinak jsem 5.10ky viděl i na Ruzyni
    Re: Lezečky 26.09.2015 Právě že neprodávají. Máte s něma zkušenosti?
Studlhute vložka do spacáku 23.09.2015 Chtěl bych se zeptat, jestli je na StudlHutte potřeba vložka do spacáku? Někde jsem četl, že ji tam vyžadují a jinak že prodávají erární za docela dardu. Bohužel neumím německy, tak si to nemůžu ověřit přímo u zdroje a tak se ptám zkušených zde ;-)
    Re: Studlhute vložka do spacáku 23.09.2015 obecně vložka do spacáku je povinná na úplně každé alpské chatě německo-rakouského kulturního okruhu
      Re: Studlhute vložka do spacáku 23.09.2015 Anebo si vlezu do kapny, kterou jsem už dávno doma zabavil pro tyto účely.
  Re: Studlhute vložka do spacáku 23.09.2015 z hlediska hygieny bych ti to i doporučoval
  Re: spolulezec Hranice, Olomouc 20.09.2015 od tohodle je inzerce, rubrika spolulezení nebo seznámení. zapiš si to za uši a nezapleveluj diskuzi
    Re: spolulezec Hranice, Olomouc 22.09.2015 Zapisuju! Příště budu postupovat přesně dle příručky, slibuju.
Hlavně sem už někdo napište ně
  Re: spolulezec Hranice, Olomouc 20.09.2015 ještě velikost penisu: 2 cm v klidu, 3.7 cm v pozoru proto su vcelku nenarocny
    Re: spolulezec Hranice, Olomouc 22.09.2015 Tak to jdu to tebe, penis mě nezajímá ... hlavně že máš šest dírek :-D
spolulezec Hranice, Olomouc 20.09.2015 Čau! Su do konce září pracovně přes týden (po-pá) v Hranicích na Moravě a chybí mně odpolední čištění hlavy na laně. Nechodíte někdo v okolí nebo na umělky v Olomouci? Na skále vytáhnu 4,5 na stěně 5,6 s odsedem aji nějakou 7. Končím každej den o půl čtvr
seriozni ledovec/pad za polarniho dne 20.09.2015 hoj!
stara dobra poucka, bezte brzo rano, idealne za tmy, at jste dole/na dalsim dobrym miste driv nez roztajou seraky a spadnou vam na hlavu.
jak se to resi v kraji kde je 24h slunicko a teplicko?
  Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 22.09.2015 Nic? To sici za tim polarnim kruhem jen skalkarite?
Tudle tu byl clanek o lyzich. Ale to byla
    Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 22.09.2015 no, říkáš si o to, měl jsem to už rozepsaný a smázl jsem to abych se nevyjadřoval úplně ke všemu. ta
      Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 23.09.2015 nee to je v poho :) Ja mam rad tyvoje komenty ... Vlastnekdo ne :)
  Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 22.09.2015 kdyz jsi za polarnim kruhem, tak nelez na ledovec.. a kdyz uz ruchnes do trhliny -- jedina spravna
    Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 23.09.2015 Já bych to řešil tak, že bych lezl jenom na severním pólu, páč tam je furt zima (a na břehu tam míst
      Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 23.09.2015 ooo boze :DDD aspon v te trhlne budu mit na co vzpominat :)
      Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 23.09.2015 Tučňáci se na severním pólu vůbec nevyskytuju, vždyť jsme to probírali sakra!
        Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 23.09.2015 a dyť je to jasný, že to myslel celý jako vtip. A uvidíš-li tučňáka na severním polu, tak do něj neb
          Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 23.09.2015 Uvidis-li tucnaka na severnim polu, mel by sis znovu prostudovat prirucku ke kompasu (nebo navigacni
            Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 24.09.2015 Vidis? Ani tady ucitelka to nepobral, natoz takovej primitiv jako tady Fristensky....
              Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 24.09.2015 Dik ze ses me zastal nacelniku.
        Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 24.09.2015 To jsem zrovna hulil s Pažoutem fotrovu partyzánku na holčičím záchodku.
Arco 20.09.2015 Ahojte, chtěl bych poradit nějaké pěkné pětkové vícedélky kolem arca. A nějaký příjemný kemp v okolí? dík za tipy
  Re: Arco 20.09.2015 Daino Camp v Pietramurata
  Re: Arco 20.09.2015 Oblast San Paolo, tam je takových dost.
Marmoláda 19.09.2015 Ahoj, nevíte jaké jsou momentální podmínky pro výstup na Marmoládu? Díky
  Re: Marmoláda 20.09.2015 Na arpa.veneto.it se dá najít slušná předpověd.
Marmoláda 19.09.2015 Ahoj, nevíte jaké jsou momentální podmínky pro výstup na Marmoládu? Díky
1
...
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
...
2263
Studlhute vložka do spacáku Chtěl bych se zeptat, jestli je na StudlHutte potřeba vložka do spacáku? Někde jsem četl, že ji tam vyžadují a jinak že prodávají erární za docela dardu. Bohužel neumím německy, tak si to nemůžu ověřit přímo u zdroje a tak se ptám zkušených zde ;-) JendaZBrna 14:26:05 23.09.2015odpovědět
    Re: Studlhute vložka do spacáku obecně vložka do spacáku je povinná na úplně každé alpské chatě německo-rakouského kulturního okruhu. to, že to na některé chatě výslovně uvádějí znamená pouze to, že je ta chata populární u návštěvníků z ostbloku. (a vložka do spacáku přijde na chatách okolo 15e koupení a okolo 4e zapůjčení že ji pak vyperou) Lukas B. 14:37:45 23.09.2015odpovědět
      Re: Studlhute vložka do spacáku Anebo si vlezu do kapny, kterou jsem už dávno doma zabavil pro tyto účely. Kuba Turek 15:59:15 23.09.2015odpovědět
  Re: Studlhute vložka do spacáku z hlediska hygieny bych ti to i doporučoval Belial 22:11:46 23.09.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: