Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 Bouldry: 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 19.Nespoutaný 10006 Hory: 31.Čermák 2232 32.Kupec 2216 33. 2172
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English jake koupit macky? 28.09.2015 Zdravim. Pouzivam celorocne boty Scarpa Kailash (bez zarezu na macky) a chtel bych si poridit nejake macky a zkusit zimci vyslapy. Jake macky na takove boty doporucujete, zda se vubec daji na takove boty pouzit? Predpokladam, ze reminkove bez klipsu. Diva
  Re: jake koupit macky? 28.09.2015 z tech nejlevnejsich jsou tedy:
Singing Rock Fakir nebo Rock Empire Machki
U t
    Re: jake koupit macky? 28.09.2015 Ty Rock Empire moc odolný materiál nemají, už bych si je znovu nekoupil. Singing Rock nevím, nemám j
      Re: jake koupit macky? 28.09.2015 Jde o to s cim srovnavas. Pokud porovnam zelezo Grivel, Charlet - PETZL, BD a RE, tak je to plne sro
        Re: jake koupit macky? 29.09.2015 Tak mně zrovna antiboot od BD ne úplně vždycky fungoval spolehlivě. U PETZLU jsem problém nikdy nemě
        Re: jake koupit macky? 29.09.2015 A s tím nemohu souhlasit a to ani s materiálem, ani s mačkami CT.
Já zase mám problémy s výr
  Re: jake koupit macky? 29.09.2015 Podle toho co pises a na jaky boty ty macky chces, si myslim, ze to nemusis buh vi jak resit. I za p
Lehci lezeni v Jiure 25.09.2015 Ahoj, muzete mi nekdo doporucit nejakou oblast v Jure kde jsou i lehci cesty obstojne delky? cca 4,5,6 ale i do 9. Jedeme ve smisene skupine, tak aby si vsichni uzili a nehoblovali tam jen nejake zarostle kvaky. Diky za pomoc. Dan
  Re: Lehci lezeni v Jiure 25.09.2015 Lehčí i těžší jsou třeba na Castelwandu. Na Schlarafech hned vedle a taky dobrá oblast jsou Krottens
    Re: Lehci lezeni v Jure 26.09.2015 Castelwand je celekm oldschool oblast. Krottensee turm je super, ale Maxíky bych zrovna nedoporučil.
      Re: Lehci lezeni v Jure 26.09.2015 zas neprehanej od 8- :-) v jure je kvanta super 7-... tazateli bych doporucil treba Treunitzer klett
        Re: Lehci lezeni v Jure 01.10.2015 Ale v Treunitzer je jen jedna 9-, která končí cvaknutím prvního nýtu, to jeho nesplňuje požadavky. J
  Re: Lehci lezeni v Jiure 01.10.2015 Schlossbergy - pravá část a pak nižší patra - Schlosszvergwand, nebo jak se to píše..
  Re: Lehci lezeni v Jiure 01.10.2015 Leupoldstein wand,
Turkenfels-ale max 8 a kratší,
Schda schdum-ale lehčích je málo, n
Výkonostní třídy v horolezectví 25.09.2015 Ahoj,
nevzpomenul by si někdo jaké byly za dob ČSSR podmínky pro získání bronzového, stříbrného a zlatého odznaku "Horolezec ČSSR"? Moc by mě to zajímalo a nikde to nemohu dohledat.
Kampermauer 24.09.2015 Ahoj, víte prosím někdo zda vůbec, popř. kde se dá na Kampermaueru spát? Prý to tam šlo pod mostem. Jak to vypadá dnes. Díky. Jirka
  Re: Kampermauer 25.09.2015 My spali pod mostem, ale to je už cca 6 let. V sedle mezi Windichsgarstenem a Kampermauerem byla hos
    Re: Kampermauer 29.09.2015 V okolí se něco na bivak najít dá, z kopce po silnici od parkoviště je studánka. Jinak ubytovat (za
      Re: Kampermauer 29.09.2015 Jo. Jednou jsme tam spali. Je to velká ratejna s postelema. Špunty do uší se můžou dost hodit. Měli
nafukovačka 24.09.2015 ahoj, doporučíte nějakou nafukovačku s následujícími požadavky?
- dostupná cena (cca max 20tis)
- spíše silnější, na váze nezáleží, primární je pohodlí - bude se vozit v autě.
- životnost/neporuchovost
díky
  Re: nafukovačka 24.09.2015 tady si určitě vybereš
  Re: nafukovačka 24.09.2015 Do dvaceti tisíc jí budeš mít i s vodotryskem.
  Re: nafukovačka 24.09.2015 Rozhodně Therm-A-Rest. Z toho vyber co uznáš za vhodné.
    Re: nafukovačka 25.09.2015 Therm-A-Rest už taky dělá v tomhle odvětví, jo? Já vždycky myslel, že je to výrobce karimatek.
Poloha věže v adru 23.09.2015 Zdarec panove,poradil by mi nekdo kde najdu vez srab v Adru? Pomohla by mi gps souradnice popr. Vlastni bod treba v mapy.cz diky moc zajda
    Re: Poloha věže v adru 23.09.2015 Tady:
      Re: Poloha věže v adru 23.09.2015 Od Krakonošova piána podél pravé hradby skal (cca naJih) a těsně před prahem napravo je Srab. Před n
    Re: Poloha věže v adru 24.09.2015 Vždyť ze Sraba a z Pohybů vycpané sojky máš na lezci fotku, nebo se tu snad objevil nějaký nový Zajd
      Re: Poloha věže v adru 24.09.2015 Nene furt ten samý.. jj maš pravdu kdysi sem tam byl ale vubec si nepamatuju ,kde to bylo.. chtěl by
        Re: Poloha věže v adru 24.09.2015 ale sportovní minuty na sraba navedou
          Re: Poloha věže v adru 24.09.2015 Sportovní minuty jsou hned vpravo od Pohybů vycpané sojky, je to hrana u komína, první se cvaká z př
            Re: Poloha věže v adru 24.09.2015 no myslím, že to byla kniha výstupů u tošováka, kde jsem si opsal: pravou náhorní (SZ) hranou (5 Q)
Lezečky 23.09.2015 Ahoj. Přemýšlím o koupi lezeček. Na stěně jsem si vždy půjčoval 5.10 a borci mi říkali, že jsou prý fajn. Nevíte prosím náhodou, kde by se dali sehnat? Máte někdo nějakou zkušenost? Chystám se začít lézt i venku takže cca 50% stěna/50% venek. Díky za vaše
  Re: Lezečky 25.09.2015 Určitě mají dobrý výběr v Red Pointu Teplice nad Metují. Pokud si dobře pamatuji leze v nich i Alber
  Re: Lezečky 25.09.2015 předpokládám, že na stěně, kde je půjčujou, je i prodávají, ne? Jinak jsem 5.10ky viděl i na Ruzyni
    Re: Lezečky 26.09.2015 Právě že neprodávají. Máte s něma zkušenosti?
Studlhute vložka do spacáku 23.09.2015 Chtěl bych se zeptat, jestli je na StudlHutte potřeba vložka do spacáku? Někde jsem četl, že ji tam vyžadují a jinak že prodávají erární za docela dardu. Bohužel neumím německy, tak si to nemůžu ověřit přímo u zdroje a tak se ptám zkušených zde ;-)
    Re: Studlhute vložka do spacáku 23.09.2015 obecně vložka do spacáku je povinná na úplně každé alpské chatě německo-rakouského kulturního okruhu
      Re: Studlhute vložka do spacáku 23.09.2015 Anebo si vlezu do kapny, kterou jsem už dávno doma zabavil pro tyto účely.
  Re: Studlhute vložka do spacáku 23.09.2015 z hlediska hygieny bych ti to i doporučoval
  Re: spolulezec Hranice, Olomouc 20.09.2015 od tohodle je inzerce, rubrika spolulezení nebo seznámení. zapiš si to za uši a nezapleveluj diskuzi
    Re: spolulezec Hranice, Olomouc 22.09.2015 Zapisuju! Příště budu postupovat přesně dle příručky, slibuju.
Hlavně sem už někdo napište ně
  Re: spolulezec Hranice, Olomouc 20.09.2015 ještě velikost penisu: 2 cm v klidu, 3.7 cm v pozoru proto su vcelku nenarocny
    Re: spolulezec Hranice, Olomouc 22.09.2015 Tak to jdu to tebe, penis mě nezajímá ... hlavně že máš šest dírek :-D
1
...
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
...
2263
Poloha věže v adru Zdarec panove,poradil by mi nekdo kde najdu vez srab v Adru? Pomohla by mi gps souradnice popr. Vlastni bod treba v mapy.cz diky moc zajda Zajsa 20:57:50 23.09.2015odpovědět
  Re: Poloha věže v adru Zajda Zajda 20:59:38 23.09.2015odpovědět
      Re: Poloha věže v adru Od Krakonošova piána podél pravé hradby skal (cca naJih) a těsně před prahem napravo je Srab. Před ním je věž Karlík, ta je v průvodci zakreslená. Staník 21:41:28 23.09.2015odpovědět
    Re: Poloha věže v adru Vždyť ze Sraba a z Pohybů vycpané sojky máš na lezci fotku, nebo se tu snad objevil nějaký nový Zajda? Míra 06:35:43 24.09.2015odpovědět
      Re: Poloha věže v adru Nene furt ten samý.. jj maš pravdu kdysi sem tam byl ale vubec si nepamatuju ,kde to bylo.. chtěl bych zkusit ty sportovní minuty tak pátrám kudy k nim :) Zajda 11:49:52 24.09.2015odpovědět
        Re: Poloha věže v adru ale sportovní minuty na sraba navedou 12:34:46 24.09.2015odpovědět
          Re: Poloha věže v adru Sportovní minuty jsou hned vpravo od Pohybů vycpané sojky, je to hrana u komína, první se cvaká z předskalí. Nesplést s Problémem na Karlíka. I když by jsi na to asi rychle přišel. Ale už i to se někomu stalo:) Míra 13:00:58 24.09.2015odpovědět
            Re: Poloha věže v adru no myslím, že to byla kniha výstupů u tošováka, kde jsem si opsal: pravou náhorní (SZ) hranou (5 Q) na balkon a cestou „Ze soutěsky“ n.v. - takže s "problémem" si to nepletu šamony16:13:25 24.09.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: