Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Poloha věže v adru 23.09.2015 Zdarec panove,poradil by mi nekdo kde najdu vez srab v Adru? Pomohla by mi gps souradnice popr. Vlastni bod treba v mapy.cz diky moc zajda
    Re: Poloha věže v adru 23.09.2015 Tady:
      Re: Poloha věže v adru 23.09.2015 Od Krakonošova piána podél pravé hradby skal (cca naJih) a těsně před prahem napravo je Srab. Před n
    Re: Poloha věže v adru 24.09.2015 Vždyť ze Sraba a z Pohybů vycpané sojky máš na lezci fotku, nebo se tu snad objevil nějaký nový Zajd
      Re: Poloha věže v adru 24.09.2015 Nene furt ten samý.. jj maš pravdu kdysi sem tam byl ale vubec si nepamatuju ,kde to bylo.. chtěl by
        Re: Poloha věže v adru 24.09.2015 ale sportovní minuty na sraba navedou
          Re: Poloha věže v adru 24.09.2015 Sportovní minuty jsou hned vpravo od Pohybů vycpané sojky, je to hrana u komína, první se cvaká z př
            Re: Poloha věže v adru 24.09.2015 no myslím, že to byla kniha výstupů u tošováka, kde jsem si opsal: pravou náhorní (SZ) hranou (5 Q)
Lezečky 23.09.2015 Ahoj. Přemýšlím o koupi lezeček. Na stěně jsem si vždy půjčoval 5.10 a borci mi říkali, že jsou prý fajn. Nevíte prosím náhodou, kde by se dali sehnat? Máte někdo nějakou zkušenost? Chystám se začít lézt i venku takže cca 50% stěna/50% venek. Díky za vaše
  Re: Lezečky 25.09.2015 Určitě mají dobrý výběr v Red Pointu Teplice nad Metují. Pokud si dobře pamatuji leze v nich i Alber
  Re: Lezečky 25.09.2015 předpokládám, že na stěně, kde je půjčujou, je i prodávají, ne? Jinak jsem 5.10ky viděl i na Ruzyni
    Re: Lezečky 26.09.2015 Právě že neprodávají. Máte s něma zkušenosti?
Studlhute vložka do spacáku 23.09.2015 Chtěl bych se zeptat, jestli je na StudlHutte potřeba vložka do spacáku? Někde jsem četl, že ji tam vyžadují a jinak že prodávají erární za docela dardu. Bohužel neumím německy, tak si to nemůžu ověřit přímo u zdroje a tak se ptám zkušených zde ;-)
    Re: Studlhute vložka do spacáku 23.09.2015 obecně vložka do spacáku je povinná na úplně každé alpské chatě německo-rakouského kulturního okruhu
      Re: Studlhute vložka do spacáku 23.09.2015 Anebo si vlezu do kapny, kterou jsem už dávno doma zabavil pro tyto účely.
  Re: Studlhute vložka do spacáku 23.09.2015 z hlediska hygieny bych ti to i doporučoval
  Re: spolulezec Hranice, Olomouc 20.09.2015 od tohodle je inzerce, rubrika spolulezení nebo seznámení. zapiš si to za uši a nezapleveluj diskuzi
    Re: spolulezec Hranice, Olomouc 22.09.2015 Zapisuju! Příště budu postupovat přesně dle příručky, slibuju.
Hlavně sem už někdo napište ně
  Re: spolulezec Hranice, Olomouc 20.09.2015 ještě velikost penisu: 2 cm v klidu, 3.7 cm v pozoru proto su vcelku nenarocny
    Re: spolulezec Hranice, Olomouc 22.09.2015 Tak to jdu to tebe, penis mě nezajímá ... hlavně že máš šest dírek :-D
spolulezec Hranice, Olomouc 20.09.2015 Čau! Su do konce září pracovně přes týden (po-pá) v Hranicích na Moravě a chybí mně odpolední čištění hlavy na laně. Nechodíte někdo v okolí nebo na umělky v Olomouci? Na skále vytáhnu 4,5 na stěně 5,6 s odsedem aji nějakou 7. Končím každej den o půl čtvr
seriozni ledovec/pad za polarniho dne 20.09.2015 hoj!
stara dobra poucka, bezte brzo rano, idealne za tmy, at jste dole/na dalsim dobrym miste driv nez roztajou seraky a spadnou vam na hlavu.
jak se to resi v kraji kde je 24h slunicko a teplicko?
  Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 22.09.2015 Nic? To sici za tim polarnim kruhem jen skalkarite?
Tudle tu byl clanek o lyzich. Ale to byla
    Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 22.09.2015 no, říkáš si o to, měl jsem to už rozepsaný a smázl jsem to abych se nevyjadřoval úplně ke všemu. ta
      Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 23.09.2015 nee to je v poho :) Ja mam rad tyvoje komenty ... Vlastnekdo ne :)
  Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 22.09.2015 kdyz jsi za polarnim kruhem, tak nelez na ledovec.. a kdyz uz ruchnes do trhliny -- jedina spravna
    Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 23.09.2015 Já bych to řešil tak, že bych lezl jenom na severním pólu, páč tam je furt zima (a na břehu tam míst
      Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 23.09.2015 ooo boze :DDD aspon v te trhlne budu mit na co vzpominat :)
      Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 23.09.2015 Tučňáci se na severním pólu vůbec nevyskytuju, vždyť jsme to probírali sakra!
        Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 23.09.2015 a dyť je to jasný, že to myslel celý jako vtip. A uvidíš-li tučňáka na severním polu, tak do něj neb
          Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 23.09.2015 Uvidis-li tucnaka na severnim polu, mel by sis znovu prostudovat prirucku ke kompasu (nebo navigacni
            Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 24.09.2015 Vidis? Ani tady ucitelka to nepobral, natoz takovej primitiv jako tady Fristensky....
              Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 24.09.2015 Dik ze ses me zastal nacelniku.
        Re: seriozni ledovec/pad za polarniho dne 24.09.2015 To jsem zrovna hulil s Pažoutem fotrovu partyzánku na holčičím záchodku.
Arco 20.09.2015 Ahojte, chtěl bych poradit nějaké pěkné pětkové vícedélky kolem arca. A nějaký příjemný kemp v okolí? dík za tipy
  Re: Arco 20.09.2015 Daino Camp v Pietramurata
  Re: Arco 20.09.2015 Oblast San Paolo, tam je takových dost.
Marmoláda 19.09.2015 Ahoj, nevíte jaké jsou momentální podmínky pro výstup na Marmoládu? Díky
  Re: Marmoláda 20.09.2015 Na arpa.veneto.it se dá najít slušná předpověd.
Marmoláda 19.09.2015 Ahoj, nevíte jaké jsou momentální podmínky pro výstup na Marmoládu? Díky
1
...
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
...
2263
Poloha věže v adru Zdarec panove,poradil by mi nekdo kde najdu vez srab v Adru? Pomohla by mi gps souradnice popr. Vlastni bod treba v mapy.cz diky moc zajda Zajsa 20:57:50 23.09.2015odpovědět
  Re: Poloha věže v adru Zajda Zajda 20:59:38 23.09.2015odpovědět
      Re: Poloha věže v adru Od Krakonošova piána podél pravé hradby skal (cca naJih) a těsně před prahem napravo je Srab. Před ním je věž Karlík, ta je v průvodci zakreslená. Staník 21:41:28 23.09.2015odpovědět
    Re: Poloha věže v adru Vždyť ze Sraba a z Pohybů vycpané sojky máš na lezci fotku, nebo se tu snad objevil nějaký nový Zajda? Míra 06:35:43 24.09.2015odpovědět
      Re: Poloha věže v adru Nene furt ten samý.. jj maš pravdu kdysi sem tam byl ale vubec si nepamatuju ,kde to bylo.. chtěl bych zkusit ty sportovní minuty tak pátrám kudy k nim :) Zajda 11:49:52 24.09.2015odpovědět
        Re: Poloha věže v adru ale sportovní minuty na sraba navedou 12:34:46 24.09.2015odpovědět
          Re: Poloha věže v adru Sportovní minuty jsou hned vpravo od Pohybů vycpané sojky, je to hrana u komína, první se cvaká z předskalí. Nesplést s Problémem na Karlíka. I když by jsi na to asi rychle přišel. Ale už i to se někomu stalo:) Míra 13:00:58 24.09.2015odpovědět
            Re: Poloha věže v adru no myslím, že to byla kniha výstupů u tošováka, kde jsem si opsal: pravou náhorní (SZ) hranou (5 Q) na balkon a cestou „Ze soutěsky“ n.v. - takže s "problémem" si to nepletu šamony16:13:25 24.09.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: