Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
14.Novák 10787
15.Lebloch 10697
16.Pail 10603
Bouldry:
14.Vaňous 10103
15.Jungling 10075
16.Šípek 10075
Hory:
14.Chomová 3836
15.Dörfl 3442
16. 3376

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230831 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 vlastnoruční úprava sedáku?14.10.2015
Ahoj, mám 2 přezkový sedák od Singáče. Vyhovuje mi velikostí, vlastně vším, kromě délky dotahovacích smyček u pasu sedáku. Tím, že je 2 přezkový mi ty smyčky na dotáhnutí a uzpůsobení velikosti příjdou zbytečně dlouhé a i když je tam na ně na obou stranác
 Re: vlastnoruční úprava sedáku?14.10.2015
Samozřejmě, že to udělej, ale nechej si trošku rezervu na lezení s oblečením za chladného počasí či
  Re: vlastnoruční úprava sedáku?14.10.2015
Ještě - oni to dělají s delšíma popruhama, aby byl komfort při lezení do sedáku. Když jsou moc krátk
 Re: vlastnoruční úprava sedáku?14.10.2015
Stačí dodržet minimální délku konce popruhu od přezky a pohoda. Bejvala vyznačená stehem, prostě si
 Re: vlastnoruční úprava sedáku?14.10.2015
myslel jsem si to a děkuji za příspěvky, lepší je se zeptat než prvně konat :) Fajn den všem!
  Re: vlastnoruční úprava sedáku?14.10.2015
Pokud by sis ho ale pak nechal zkontolovat"Osobou způsobilou..." neprošel by revizí a poku
   Re: vlastnoruční úprava sedáku?14.10.2015
no, záleží. pokud to bude používat sám a zcela nekomerčně, tak o tom pravděpodobně neštěkne pes (ad

 Brýle na jištění14.10.2015
Ahoj, chtěl bych si pořídit brýle na jištění. Mám ale problém - jedny brýle už na nose mám. S nimi dělám téměř vše, tzn. i lezbu a jištění. Nevíte někdo o specifickém druhu brýlí, který by mi seděl? Například nějaké nasazovací hranoly na dioptrické brýle.
 Re: Brýle na jištění14.10.2015
Kamarád si dioptrické brýle sundavá.
  Re: Brýle na jištění14.10.2015
no, bude dost záležet, jestli je slepej na blízko, nebo na dálku a jak moc. Někteří bez brýlí nevidí
 Re: Brýle na jištění14.10.2015
CU jdou jak přes dioptrické tak i sluneční brýle

 chyty dětsko ministěnu :-)13.10.2015
Poradí mi někdo, jaké (případně kde) koupit lezecké chyty (a kolik) do pokoje pro 10ti letého kluka začátečníka (má 146cm). Aby to bylo pestřejší.. Stěnu udělám překližkovou o šíři 130cm a výšce 3metry.
Děkuju, Michal
 Re: chyty dětsko ministěnu :-)13.10.2015
Ahoj, rada je jednoduchá - podívej se na chyty na stránkách Aix, Makak, TR-Wals...

Al
  Re: chyty dětsko ministěnu :-)13.10.2015
A co třeba se zeptat na Tééé stene na použité chyty, tzn. nepotřebné(klucí, holky poradí)no a pak k
   Re: chyty dětsko ministěnu :-)14.10.2015
Pochybuju, že existujou chyty, které již nejsou dobré na komerční stěnu (kde lze předpokládat spíš š
    Re: chyty dětsko ministěnu :-)14.10.2015
Tak ono ani IMO nemá cenu kupovat klasická velká madla - děti s jejich malinkýma ručičkama je stejně
    Re: chyty dětsko ministěnu :-)14.10.2015
díky všem, představu už tedy mám.... :-)

 Znalec Zaječí rokle13.10.2015
Zdar, nevíte co je to za cestu na fotce v odkazu http://www.milan-skoda.cz/ fotogalerie/05661.jpg vede z koutu pravou železitou stěnkou přes K n

 mačky a cepíny13.10.2015
Zdar,
ze skalkaření, VHT a max. 2/3 UIAA horskejch cest, který se ženou chodíme bez lan se tak nějak chceme posunout dál, a to na ledovcové tůry na trošku vyšší kopce (4000+). Nechci si kupovat nové boty s patkama a tak. Mám svoje milovaný Tibetky
 Re: mačky a cepíny13.10.2015
Koukni na camp stalker a podobne typy macek.
Plastová paticka a spicka doprava velmi slusnou
 Re: mačky a cepíny13.10.2015
zapměl j dát odkaz na ty švýcary starý
Rychlý ruce:-)
http://
  Re: mačky a cepíny13.10.2015
Tak jestli polezes v pumpkach a v saku s klouboukem, tak si kup ty macky za 600 kc.

J
   Re: mačky a cepíny14.10.2015
A mají tam i krásný cepín do páru! Sakra, já si snad koupím klobouk, flanelku, konopné lano...
    Re: mačky a cepíny14.10.2015
Ale je krásný. Mít krb, nad který bych ho mohl pověsit, tak neváhám.
     Re: mačky a cepíny14.10.2015
Už podle toho cepínu Stubai z roku 1944 za 2500 mi spíš ty věci přijdou historický než na zážitkovou
      Re: mačky a cepíny15.10.2015
No právě... Vyzkoušet takhle cokoliv nad 3-4 000, to musí být zážitek, který nezapomeneš.
I k
  Re: mačky a cepíny13.10.2015
Lepší jak nic, ale je to tak na retro výstupy..
Nemaj antiboot a složitě se nasazujou, často
  Re: mačky a cepíny13.10.2015
pokud se chceš zbavit manželky, tak je to jasná volba
  Re: mačky a cepíny13.10.2015
Ne, ne ... toto fakt nebrat :)
  Re: mačky a cepíny13.10.2015
Tak ty jsou krasny. Ale na hory bych si je asi nevzal. Krome toho, co tu zaznelo, nevidim, jak se u
  Re: mačky a cepíny13.10.2015
Tibet jsou strašně měkký boty. Kup něco tvrdšího, a bude se ti chodit nejen líp, ale i bezpečněji. T
 Re: mačky a cepíny13.10.2015
těžko mě lze obviňovat ze vzhlížení k lesklým cingrlátkům a novému matroši, ale tohle jednoznačně ne
  Re: mačky a cepíny13.10.2015
Jo jedny Kunovické doma ještě mám a stále slouží a zažily toho habakuk :)
   Re: mačky a cepíny13.10.2015
Děcka děcka, a co takhle mrknout sem:
    Re: mačky a cepíny13.10.2015
jednoznačně dobrá volba pro horského turistu (a na nějaké ty klasické tatranské pětky nepochybně rov
    Re: mačky a cepíny14.10.2015
Ty mám dvanáctihrotý s hrazdou a když byly nový, tak byly dobrý i na kolmý ledy. Na ledovcový túry i
    Re: mačky a cepíny14.10.2015
kromě toho, že tam docela často uletěl tý nýty, tak docela dobré mačky. rozhodn lepší než ty výše za
     Re: mačky a cepíny15.10.2015
Nýty uletěj, když se s nima kope do skály a do ledu. Při chození po ledovci neuletěj.
      Re: mačky a cepíny15.10.2015
No právě ;)
Ona to je dost zásadní moucha...
       Re: mačky a cepíny15.10.2015
To je, ale když chceš mačky na měkký boty, tak to podle mě nemá řešení - plastová špička je nejtovan
        Re: mačky a cepíny16.10.2015
Jednou jsem měl půjčený cosi od Konga a ty seděly perfektně i se rychle obouvaly. Klasika kroužek a
    Re: mačky a cepíny14.10.2015
díky všem za tipy. Už ke mně letěj tydle i s páskama na 47 nohu a obalem. Sakumprdum za necelejch 13
     Re: mačky a cepíny15.10.2015
dobrá volba na začátek.
vyzkousis a od dalsich uz budes vedet co chces :-)

p.
 Re: mačky a cepíny14.10.2015
Rozhodně ti doporučuju mačky Grivel

 znalci třešňové rokle12.10.2015
Poradí někdo jak se jmenuje věž / souvěží asi 25m JZ od Trepifaixla (nebo 60 m JZ od Kotlíku)? Na vrchu je slaňák bez knížky. Souřadnice (50°32'2.818"N, 16°17'56.404"E ; N 50°32.04697', E 16°17.94007').
 Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
Jsem si dneska koupil nového průvodce do Třešňové rokle a už znám odpověď.
 Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
Když už se tu načala ta třešňová rokle, tak mám na ní taky jeden dotaz. Nad bivakem u Lucifera jsou
  Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
projekt... pokud se s tim nepohlo tak je to dolezeny kousek nad balkon snu starych(mladych) panu.
   Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
Hm. Moc tomu nerozumím. Dyť Sen starých pánů i Sen mladých pánů vedou přímo po Luciferovi. Todle je
    Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
jo tohle... ja spal totiz akorat tady dole :) nebude to mozna tohle, ruku do ohne za to nedam?
     Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
Jo, popis sedí. To bude ona. Díky.

 Kde koupit Český kras a okolí?11.10.2015
Ahoj, tušíte, jestli se dá ještě někde koupit průvodce Český kras a okolí? Díky, mikin
 Re: Kde koupit Český kras a okolí?12.10.2015
Vím, že neodpovídám na tvoji otázku, ale průvodce moravské skály, je na kras úplně v pohodě. Jenom s
  Re: Kde koupit Český kras a okolí?12.10.2015
ČESKÝ kras :)
   Re: Kde koupit Český kras a okolí?12.10.2015
Pravda sorry :)
 Re: Kde koupit Český kras a okolí?12.10.2015
Já jsem sehnal v antikvariátech postupně všechny díly
  Re: Kde koupit Český kras a okolí?13.10.2015
sorry spletl jsem si s průvodcema po nepískov. skalách

 Příhrazy - Miláček11.10.2015
ahoj, nevíte někdo co je ten kruhu vpravo od cesty "létající talíře"? tak 3m nad zemí 1m vpravo od hrany směrem k platinové stěně? - nějaká varianta talířů?
 Re: Příhrazy - Miláček15.10.2015
hola-nikdo neví?

 Vzkaz jedne svini11.10.2015
V utery jsem si na Smichove zapomnel sedak. Dneska jsem se tam dostal a sedak tam byl. Jen byl ocesany o vsechno zelezo, co na nem bylo. Zlodej nebyl piskar, protoze dobre a proverene smyce (i fungl nove) tam zustaly. Ty svine zlodejska, co nemas par pene
 Podřadíme na jedničku11.10.2015
Bud´ rád, že tam máš ten sedák.....
  Re: Podřadíme na jedničku11.10.2015
Ty jsi teda přející osoba..
   Re: A dáme za dvě.11.10.2015
Ve všeobecné známosti je osmička jako"slanítko", tak s tím prosím Tě milý zloději nikoho n
 Re: Vzkaz jedne svini11.10.2015
Je mi tě upřímně líto. My ostatní si z toho musíme vzít ponaučení - osmou se nejistí :-)
  Re: Vzkaz jedne svini11.10.2015
Když nejsi Makak :)
  Re: Vzkaz jedne svini11.10.2015
Osmou se jistilo jeste nez ses narodil. Neni to v materialu ale v rukach, detatka.
   Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Na konopnych lanech se jistilo jeste nez ses narodil ty tatinku. A vypovida nam to o cem?
    Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Osma je nejlepší jistítko, a poznávací znamení zkušenýho jističe pískaře:-) Přiznávám, že s grigri n
    Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Vypovida to o tom, ze i bez osmy to jde. Pri VHT nekdy staci sednout si za sutr a hodit lano pres ra
   Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Ideální je kombinace velká osma a nové lano průměru 8.9mm, to je to chytání pádů opravdu pouze v ruk
    Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Pro mě je ideál průměr lana tak 9,4min. I tak je to na novým cvrkot. Prostě závěr je, že dokonce i v
  Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Jak vidis, tak s osmou se stale jisti. Nejde mi o to, kdo s cim jisti, beztak je to v hlave a v ruka
 Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Taky jsem na smichově zapomněl jednou sedák a další den ho tam našel očesanej. Asi to tam takhle děl
 Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Na co mas na umelce na sedaku smyce a tunu zeleza? Aby bylo poznat ze jsi fakt mistr horolezec?
  Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Proste jsem vzal z auta v utery v 7 rano sedak po vikendu na Hrubici. Tunu zeleza jsem tam nemel, 3x
   Re: Vzkaz jedne svini14.10.2015
lidi jako ty delaji medvedi sluzbu vsem piskarum. chovas se jako pitomec, urazis ostatni a myslis ze
    Re: Vzkaz jedne svini15.10.2015
to bylo pro Honzu ...
   Re: Vzkaz jedne svini15.10.2015
klid - je to prostě tak - ve skupině pískařů existuje (hlasitá) podskupina PÍSKAŘŮ co si připadají j
   Re: Vzkaz jedne svini15.10.2015
Tak já do půl těla na ofu lezu, vyhovuje mi to..a ty si chudák a těm se nesměju..
   Re: Vzkaz jedne svini15.10.2015
Ty si blbec..
 Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
bohužel je třeba na to myslet a hned tam volat, ať chybějící věci obsluha schová. Při odchodu ze stě
  Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Při odchodu odkudkoliv musí být nejenom kontrola věcí ale i kontrola kontroly jinak je to v p...
   Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Pořád se to omílá do kola, Partner Check!
    Re: Vzkaz jedne svini13.10.2015
Konečně vtipný příspěvek! Palec hore! :D
 na, tumáš neurol...14.10.2015
...protože kvůli třem HMSkám a jedný osmě dělat takovej kravál...
  Re: na, tumáš neurol...14.10.2015
Ano, pravo okradeneho je drzet hubu a libovat si ze nedopadl hur. Mozna by este zaslouzil zmlatit za
   Re: na, tumáš neurol...14.10.2015
...ne, klidně ať si tu něco vznese, jen ta přemíra hysterie mi přijde na lezce co leze už 15 let pon
    Re: na, tumáš neurol...14.10.2015
Taktak.
    Re: na, tumáš neurol...23.10.2015
To prvotní naštvání celkem chápu. Před dvěma týdny jsem si na Smíchově odložil na zem obal na sedák,
     Kokoti15.11.2015
Tak jsem původně pejskařil a zjistil, že je to tam samej idiot co šišlá na psa nebo je na něj naopak
      Re: Kokoti15.11.2015
To je fakt. Proc bysme si nenakradli, kdyz nas nikdo nechyti.
       Re: Kokoti16.11.2015
No já nevím jak ty, ale já nikdy nic neukradl. Jo dobře jednou kus síry z kabinetu přírodovědy na zá
        Re: Kokoti16.11.2015
Cepiny a macky se hodi tak mozna na Hrubici, uz se tesim, pomalu zacina drajtulova sezona. Letos to

 Boty Scarpa Phantom Guide09.10.2015
Ahoj, prosím vlastníky těhle bot, jak jste s něma spokojení? Jsou teplé? Nebo v nich mrznete? A jaké jsou při lezení v ledu a na skále? Díky moc za rady
 Re: Boty Scarpa Phantom Guide14.10.2015
Ahoj,
tyhle boty jsem si koupil v červnu, takže v zimě je ještě odzkoušené nemám, ale už něja
  Re: Boty Scarpa Phantom Guide14.10.2015
Naprosta spokojenost. Zimní lezení v severkách nad Šamonicemi a při tom jeden hodně dlouhý asi 40 ti

1   ...   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Vzkaz jedne svini
V utery jsem si na Smichove zapomnel sedak. Dneska jsem se tam dostal a sedak tam byl. Jen byl ocesany o vsechno zelezo, co na nem bylo. Zlodej nebyl piskar, protoze dobre a proverene smyce (i fungl nove) tam zustaly. Ty svine zlodejska, co nemas par penez na vlastni... ta osma, co jsem s ni jistil pres 15 let at ti rupne pod rukama. Howgh
19:21:53 11.10.2015
odpovědět 
 Podřadíme na jedničku
Bud´ rád, že tam máš ten sedák.....
Václav19:46:16 11.10.2015
odpovědět 
  Re: Podřadíme na jedničku
Ty jsi teda přející osoba..
Zloděj19:52:55 11.10.2015
odpovědět 
   Re: A dáme za dvě.
Ve všeobecné známosti je osmička jako"slanítko", tak s tím prosím Tě milý zloději nikoho nejisti.....ať to nerupne:)



20:03:20 11.10.2015
odpovědět 
 Re: Vzkaz jedne svini
Je mi tě upřímně líto. My ostatní si z toho musíme vzít ponaučení - osmou se nejistí :-)
patapufa20:01:44 11.10.2015
odpovědět 
  Re: Vzkaz jedne svini
Když nejsi Makak :)
20:41:11 11.10.2015
odpovědět 
  Re: Vzkaz jedne svini
Osmou se jistilo jeste nez ses narodil. Neni to v materialu ale v rukach, detatka.
20:53:23 11.10.2015
odpovědět 
   Re: Vzkaz jedne svini
Na konopnych lanech se jistilo jeste nez ses narodil ty tatinku. A vypovida nam to o cem?
Martin07:01:36 12.10.2015
odpovědět 
    Re: Vzkaz jedne svini
Osma je nejlepší jistítko, a poznávací znamení zkušenýho jističe pískaře:-) Přiznávám, že s grigri neumím, je to těžká svině, jde s tím blbě slaňovat a víc se ti vyprázdní peněženka když ti ji čórnou:-)
M.08:28:18 12.10.2015
odpovědět 
    Re: Vzkaz jedne svini
Vypovida to o tom, ze i bez osmy to jde. Pri VHT nekdy staci sednout si za sutr a hodit lano pres rameno a verim, ze bych kamarada udrzel.
jx zero08:33:27 12.10.2015
odpovědět 
   Re: Vzkaz jedne svini
Ideální je kombinace velká osma a nové lano průměru 8.9mm, to je to chytání pádů opravdu pouze v rukách... :-)
patapufa09:08:33 12.10.2015
odpovědět 
    Re: Vzkaz jedne svini
Pro mě je ideál průměr lana tak 9,4min. I tak je to na novým cvrkot. Prostě závěr je, že dokonce i v Praze se najdou svině:-D
M.10:22:05 12.10.2015
odpovědět 
  Re: Vzkaz jedne svini
Jak vidis, tak s osmou se stale jisti. Nejde mi o to, kdo s cim jisti, beztak je to v hlave a v rukach, ale to, ze jsem s ni jistil tak dlouho a ma pro me vic hodnotu vzpominky nez nejakou cenu v penezich. Vzdyt to neni nic draheho a kdo na stenu chodi, tak preci uz nejake sve jistitko ma.
15:13:14 12.10.2015
odpovědět 
 Re: Vzkaz jedne svini
Taky jsem na smichově zapomněl jednou sedák a další den ho tam našel očesanej. Asi to tam takhle dělaj..
Tokio08:34:18 12.10.2015
odpovědět 
 Re: Vzkaz jedne svini
Na co mas na umelce na sedaku smyce a tunu zeleza? Aby bylo poznat ze jsi fakt mistr horolezec?
08:36:12 12.10.2015
odpovědět 
  Re: Vzkaz jedne svini
Proste jsem vzal z auta v utery v 7 rano sedak po vikendu na Hrubici. Tunu zeleza jsem tam nemel, 3x HMS a osmu (a ty smyce). O to vic me sere, ze si to nekdo takhle ocese. Na koho bych asi po ranu tak frajeril? Delat hombre na holky uz davno nemusim a smeju se tem, co tam v ty kose lezou do pul tela, aby predvedli svoje spoceny bedary.
15:06:14 12.10.2015
odpovědět 
   Re: Vzkaz jedne svini
lidi jako ty delaji medvedi sluzbu vsem piskarum. chovas se jako pitomec, urazis ostatni a myslis ze ses frajer? prober se kamo!
honza23:40:17 14.10.2015
odpovědět 
    Re: Vzkaz jedne svini
to bylo pro Honzu ...
10:44:02 15.10.2015
odpovědět 
   Re: Vzkaz jedne svini
klid - je to prostě tak - ve skupině pískařů existuje (hlasitá) podskupina PÍSKAŘŮ co si připadají jako nadlidi...
10:43:24 15.10.2015
odpovědět 
   Re: Vzkaz jedne svini
Tak já do půl těla na ofu lezu, vyhovuje mi to..a ty si chudák a těm se nesměju..
glum14:46:08 15.10.2015
odpovědět 
   Re: Vzkaz jedne svini
Ty si blbec..
kiš23:39:33 15.10.2015
odpovědět 
 Re: Vzkaz jedne svini
bohužel je třeba na to myslet a hned tam volat, ať chybějící věci obsluha schová. Při odchodu ze stěny (jakýkoli) jsem se naučil věci si zčekovat, zda nic nechybí. A to jsem přišel jen o pár tub mága, flašku s pitím..krade se cokoliv.
10:20:23 12.10.2015
odpovědět 
  Re: Vzkaz jedne svini
Při odchodu odkudkoliv musí být nejenom kontrola věcí ale i kontrola kontroly jinak je to v p...
Aldo13:19:06 12.10.2015
odpovědět 
   Re: Vzkaz jedne svini
Pořád se to omílá do kola, Partner Check!
d.15:04:58 12.10.2015
odpovědět 
    Re: Vzkaz jedne svini
Konečně vtipný příspěvek! Palec hore! :D
Milan23:40:10 13.10.2015
odpovědět 
 na, tumáš neurol...
...protože kvůli třem HMSkám a jedný osmě dělat takovej kravál...
T.00:36:59 14.10.2015
odpovědět 
  Re: na, tumáš neurol...
Ano, pravo okradeneho je drzet hubu a libovat si ze nedopadl hur. Mozna by este zaslouzil zmlatit za to ze tam vubec lez (mel na to povoleni? ma vubec clenskou legitimaci CHS..?).. no a pokuta za ten zapomenutej sedak je samozrejmosti.
04:06:00 14.10.2015
odpovědět 
   Re: na, tumáš neurol...
...ne, klidně ať si tu něco vznese, jen ta přemíra hysterie mi přijde na lezce co leze už 15 let poněkud nedůstojná...
T.22:20:20 14.10.2015
odpovědět 
    Re: na, tumáš neurol...
Taktak.
23:49:45 14.10.2015
odpovědět 
    Re: na, tumáš neurol...
To prvotní naštvání celkem chápu. Před dvěma týdny jsem si na Smíchově odložil na zem obal na sedák, vylezl, slezl, otočím se a byl pryč.
20:03:26 23.10.2015
odpovědět 
     Kokoti
Tak jsem původně pejskařil a zjistil, že je to tam samej idiot co šišlá na psa nebo je na něj naopak nehorázně hnusnej, stal jsem se rybářem a taková banda podivínů to se prostě nedalo, Geocachink byl snead jen o zmrdech začal jsem sportovně střílet a musel jsem toho nechat, protože mi ruka cukala do vedlejších střeleckých stavů a teď koukám že i mezi lezci je to pěkná pakáž. To je radost. Snad budu mít štěstí a najdu mezi nimi i pár pohodářů, kteří se nechovají jako gumy. Máš být rád, že ti nešlohl i ten sedák. Když si neumíš dávat pozor na věci tak tady pak nebreč. Já také nikdy nenechal psa v odkládacím kotci nebo naládovanou devítku na střelnici... gumo.
Morty21:59:50 15.11.2015
odpovědět 
      Re: Kokoti
To je fakt. Proc bysme si nenakradli, kdyz nas nikdo nechyti.
23:33:13 15.11.2015
odpovědět 
       Re: Kokoti
No já nevím jak ty, ale já nikdy nic neukradl. Jo dobře jednou kus síry z kabinetu přírodovědy na základce, ale jinak mám svědomí čisté. Já tu nepsal, že je správné krást a okrádání kolegů je ještě více zavrženíhodné, ale psal jsem, že procento idiotů je na skalách větší než se na první pohled zdá a že si máme každý hlídat své věci, protože za ně máme odpovědnost. To si vezmi kdyby potkal ještě větší svině tak mu třeba kousek sedáku na skrytém místě poladili žiletkou nebo vypárali nějaký ten pevnostní steh. Nebo to polili něčím co žere ty umělá vlákna. Třeba i nechtíc. Vylije se mu tam alkohol nebo kolínská a kdo ví co to po čase udělá. Prostě svoji výbavu má mít pod neustálou kontrolou. Buď na sobě nebo ve vaku. Jinak nosit na stěnu něco co tam nepatří jako smyce, vklíněče nebo friendy je na pováženou. Měl si s sebou vzít i mačky a cepíny zloděj by při útěku víc zvonil. :-)
Morty10:54:29 16.11.2015
odpovědět 
        Re: Kokoti
Cepiny a macky se hodi tak mozna na Hrubici, uz se tesim, pomalu zacina drajtulova sezona. Letos to asi pujdeme hoblovat i do Adru a kdyz bude hnusne tak asi na Srbac, hlavne v Alkazaru jsou paradni hnizda od vrtu na cepiny. Drajtulu a kradenemu matrosi zdar!
Kokot16:22:57 16.11.2015
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi