LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když má horolezec kam založit, tak jištění nedá a když založit potřebuje, tak nemá kam.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231332 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 znalci třešňové rokle12.10.2015
Poradí někdo jak se jmenuje věž / souvěží asi 25m JZ od Trepifaixla (nebo 60 m JZ od Kotlíku)? Na vrchu je slaňák bez knížky. Souřadnice (50°32'2.818"N, 16°17'56.404"E ; N 50°32.04697', E 16°17.94007').
 Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
Jsem si dneska koupil nového průvodce do Třešňové rokle a už znám odpověď.
 Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
Když už se tu načala ta třešňová rokle, tak mám na ní taky jeden dotaz. Nad bivakem u Lucifera jsou
  Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
projekt... pokud se s tim nepohlo tak je to dolezeny kousek nad balkon snu starych(mladych) panu.
   Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
Hm. Moc tomu nerozumím. Dyť Sen starých pánů i Sen mladých pánů vedou přímo po Luciferovi. Todle je
    Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
jo tohle... ja spal totiz akorat tady dole :) nebude to mozna tohle, ruku do ohne za to nedam?
     Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
Jo, popis sedí. To bude ona. Díky.

 Kde koupit Český kras a okolí?11.10.2015
Ahoj, tušíte, jestli se dá ještě někde koupit průvodce Český kras a okolí? Díky, mikin
 Re: Kde koupit Český kras a okolí?12.10.2015
Vím, že neodpovídám na tvoji otázku, ale průvodce moravské skály, je na kras úplně v pohodě. Jenom s
  Re: Kde koupit Český kras a okolí?12.10.2015
ČESKÝ kras :)
   Re: Kde koupit Český kras a okolí?12.10.2015
Pravda sorry :)
 Re: Kde koupit Český kras a okolí?12.10.2015
Já jsem sehnal v antikvariátech postupně všechny díly
  Re: Kde koupit Český kras a okolí?13.10.2015
sorry spletl jsem si s průvodcema po nepískov. skalách

 Příhrazy - Miláček11.10.2015
ahoj, nevíte někdo co je ten kruhu vpravo od cesty "létající talíře"? tak 3m nad zemí 1m vpravo od hrany směrem k platinové stěně? - nějaká varianta talířů?
 Re: Příhrazy - Miláček15.10.2015
hola-nikdo neví?

 Vzkaz jedne svini11.10.2015
V utery jsem si na Smichove zapomnel sedak. Dneska jsem se tam dostal a sedak tam byl. Jen byl ocesany o vsechno zelezo, co na nem bylo. Zlodej nebyl piskar, protoze dobre a proverene smyce (i fungl nove) tam zustaly. Ty svine zlodejska, co nemas par pene
 Podřadíme na jedničku11.10.2015
Bud´ rád, že tam máš ten sedák.....
  Re: Podřadíme na jedničku11.10.2015
Ty jsi teda přející osoba..
   Re: A dáme za dvě.11.10.2015
Ve všeobecné známosti je osmička jako"slanítko", tak s tím prosím Tě milý zloději nikoho n
 Re: Vzkaz jedne svini11.10.2015
Je mi tě upřímně líto. My ostatní si z toho musíme vzít ponaučení - osmou se nejistí :-)
  Re: Vzkaz jedne svini11.10.2015
Když nejsi Makak :)
  Re: Vzkaz jedne svini11.10.2015
Osmou se jistilo jeste nez ses narodil. Neni to v materialu ale v rukach, detatka.
   Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Na konopnych lanech se jistilo jeste nez ses narodil ty tatinku. A vypovida nam to o cem?
    Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Osma je nejlepší jistítko, a poznávací znamení zkušenýho jističe pískaře:-) Přiznávám, že s grigri n
    Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Vypovida to o tom, ze i bez osmy to jde. Pri VHT nekdy staci sednout si za sutr a hodit lano pres ra
   Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Ideální je kombinace velká osma a nové lano průměru 8.9mm, to je to chytání pádů opravdu pouze v ruk
    Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Pro mě je ideál průměr lana tak 9,4min. I tak je to na novým cvrkot. Prostě závěr je, že dokonce i v
  Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Jak vidis, tak s osmou se stale jisti. Nejde mi o to, kdo s cim jisti, beztak je to v hlave a v ruka
 Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Taky jsem na smichově zapomněl jednou sedák a další den ho tam našel očesanej. Asi to tam takhle děl
 Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Na co mas na umelce na sedaku smyce a tunu zeleza? Aby bylo poznat ze jsi fakt mistr horolezec?
  Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Proste jsem vzal z auta v utery v 7 rano sedak po vikendu na Hrubici. Tunu zeleza jsem tam nemel, 3x
   Re: Vzkaz jedne svini14.10.2015
lidi jako ty delaji medvedi sluzbu vsem piskarum. chovas se jako pitomec, urazis ostatni a myslis ze
    Re: Vzkaz jedne svini15.10.2015
to bylo pro Honzu ...
   Re: Vzkaz jedne svini15.10.2015
klid - je to prostě tak - ve skupině pískařů existuje (hlasitá) podskupina PÍSKAŘŮ co si připadají j
   Re: Vzkaz jedne svini15.10.2015
Tak já do půl těla na ofu lezu, vyhovuje mi to..a ty si chudák a těm se nesměju..
   Re: Vzkaz jedne svini15.10.2015
Ty si blbec..
 Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
bohužel je třeba na to myslet a hned tam volat, ať chybějící věci obsluha schová. Při odchodu ze stě
  Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Při odchodu odkudkoliv musí být nejenom kontrola věcí ale i kontrola kontroly jinak je to v p...
   Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Pořád se to omílá do kola, Partner Check!
    Re: Vzkaz jedne svini13.10.2015
Konečně vtipný příspěvek! Palec hore! :D
 na, tumáš neurol...14.10.2015
...protože kvůli třem HMSkám a jedný osmě dělat takovej kravál...
  Re: na, tumáš neurol...14.10.2015
Ano, pravo okradeneho je drzet hubu a libovat si ze nedopadl hur. Mozna by este zaslouzil zmlatit za
   Re: na, tumáš neurol...14.10.2015
...ne, klidně ať si tu něco vznese, jen ta přemíra hysterie mi přijde na lezce co leze už 15 let pon
    Re: na, tumáš neurol...14.10.2015
Taktak.
    Re: na, tumáš neurol...23.10.2015
To prvotní naštvání celkem chápu. Před dvěma týdny jsem si na Smíchově odložil na zem obal na sedák,
     Kokoti15.11.2015
Tak jsem původně pejskařil a zjistil, že je to tam samej idiot co šišlá na psa nebo je na něj naopak
      Re: Kokoti15.11.2015
To je fakt. Proc bysme si nenakradli, kdyz nas nikdo nechyti.
       Re: Kokoti16.11.2015
No já nevím jak ty, ale já nikdy nic neukradl. Jo dobře jednou kus síry z kabinetu přírodovědy na zá
        Re: Kokoti16.11.2015
Cepiny a macky se hodi tak mozna na Hrubici, uz se tesim, pomalu zacina drajtulova sezona. Letos to

 Boty Scarpa Phantom Guide09.10.2015
Ahoj, prosím vlastníky těhle bot, jak jste s něma spokojení? Jsou teplé? Nebo v nich mrznete? A jaké jsou při lezení v ledu a na skále? Díky moc za rady
 Re: Boty Scarpa Phantom Guide14.10.2015
Ahoj,
tyhle boty jsem si koupil v červnu, takže v zimě je ještě odzkoušené nemám, ale už něja
  Re: Boty Scarpa Phantom Guide14.10.2015
Naprosta spokojenost. Zimní lezení v severkách nad Šamonicemi a při tom jeden hodně dlouhý asi 40 ti

 Foto dne08.10.2015
Zdá se mi to, nebo si Petr Bláha holí podpaží?
 Re: Foto dne08.10.2015
nezdá, já si ho holím taky.
  Re: Foto dne08.10.2015
spíš kdo si ho dneska neholí?
   Re: Foto dne08.10.2015
Dnes, dnes už je to poněkud nemoderní. Navíc je to nezdravé. Raději se umyji.
 Re: Foto dne08.10.2015
Ty vole, to jsou starosti! :D:D:D
  Re: Foto dne08.10.2015
nepoznas trola?
 Re: Foto dne09.10.2015
Kdyby jenom podpaží...
 Re: Foto dne09.10.2015
Ve francii by ho jinak vyhodili z práce!
 Re: Foto dne09.10.2015
Měl by si ho holit každý kdo se chystá lézt v nátělníku bez rukávů!
  Re: Foto dne09.10.2015
A to jako proč, prosím? Uráží Tě to? Nebo máš radši malý chlapečky?
   Re: Foto dne09.10.2015
Taky mam radši zarostlí, neni nad pořádně prorostlího bobra, aspoň je co objevovat
    Re: Foto dne11.10.2015
Eli asi nebude Bobrův typ co .... :)

 oklouzanej kras07.10.2015
Děcka,
tady ten pán Matty říká, že Kras není oklouzanej a že leze i Výlov na rozlez?

https://www.youtube.co
 Re: oklouzanej kras07.10.2015
omg zase trapnej pokus o flame. jdi raši něco dělat ...
 Re: oklouzanej kras07.10.2015
Kdo je Matty? Někdo z koho bych si měl sednout na prdel?
  Re: oklouzanej kras08.10.2015
Matty je borec, škoda že už nepíše tak často články na svůj blog. Chtěl bych lézt bez tréninku taky
   Re: oklouzanej kras08.10.2015
Tenhle příspěvek si nejspíš psal Maty sám...
 Re: oklouzanej kras07.10.2015
Už teď vím, jak se zlepšit. Perfektní rozhovor, dám si to ještě jednou.
  Re: oklouzanej kras07.10.2015
Jak se zlepšit hledám cestu už několik let. Má to video smysl? Má to hlavu a patu? Jak to hodnotíte?
   Re: oklouzanej kras07.10.2015
kydy o ničem.
    Re: oklouzanej kras07.10.2015
Nevím proč tu Eržik2 pořád hejtuje kras. Když se ti tam nelíbí, tak tam nejezdi a nekecej o tom. Máš
     Re: oklouzanej kras08.10.2015
Jo, to se stává tady nejen tobě, naštěstí každý máme svůj styl vyjadřování a tak lze s určitou mírou
      Re: oklouzanej kras08.10.2015
protože nebetyčně chčije
      Re: oklouzanej kras11.10.2015
Nemám rád lidi, co nemají rádi lidi. Nemám rád Vlka.
     Re: oklouzanej kras11.10.2015
Erža2 je borec jak sviňa, parádí počteníčko. Díky za příspěvek kámo... :)
   Re: oklouzanej kras08.10.2015
Dozvíš se tam, jak si prodloužit vlasy a řasy.
    Re: oklouzanej kras08.10.2015
:D :D
   Re: oklouzanej kras08.10.2015
nic konkrétního jak se zlepšit tam není, na webu toho najdeš víc. lézt, lézt lézt...nechlastat, nepř
 Re: oklouzanej kras08.10.2015
V krase to klouže jen tomu kdo neumí stát na nohách.
  Re: oklouzanej kras08.10.2015
musiš drtit hlavně rukama, né? Na max!
 Re: oklouzanej kras08.10.2015
hlavně konečně na zimu zas ubydou překližkáři a bude se dát v klidu drytoolovat. A na jaře zas budou
  Re: oklouzanej kras08.10.2015
Drytoolová potvora
vkročila nám do dvora.
Už k nám znova nevkročí,
má motyku v
   Re: oklouzanej kras08.10.2015
:D dobré dobré :)
    Re: oklouzanej kras08.10.2015
Kras je oklouzany krasne a presne akorattak , aby tam suchari moc nejezdili. Ale ted jsem párkrát le
     Re: oklouzanej kras09.10.2015
Serte na kas, jezděte do hor!
      Re: oklouzanej kras09.10.2015
Kámoš mi říkal, že kras je pro děcka. Nejlepší jsou prý chřiby. Už tam byl a jsou tam prý pěkné cest
       Re: oklouzanej kras10.10.2015
na chřiby leda na hřiby!
     Re: oklouzanej kras10.10.2015
Takze tim si chtel rict, ze ty sam si super cool nesuchar? Co kdyz plati - kras je oklouzany prave t
      Re: oklouzanej kras18.10.2015
Tak jak to dneska vypadalo v krase? Má smysl tam ještě zajet? Poradí někdo? Maty, Eržik nebo Vlk?
       Re: oklouzanej kras18.10.2015
V pátek to byl docela opruz, ale dvě cesty šly, v sobotu už to bylo dobré a dnes ještě lepší, takže
        Re: oklouzanej kras19.10.2015
Vaňousy byli v sobotu celkem dost prochcané.
         Re: oklouzanej kras19.10.2015
Objeli jsme to včera všechno a všude už je totálně mokro. Nikdo nikam nejezděte.
Aspoň bude v
          Re: oklouzanej kras19.10.2015
Já to tušil. I kámoš mi to včera říkal. Prý je to teď ale dobrý na Lidomorně. Prý tření dobrý, takže
           Re: oklouzanej kras19.10.2015
Stačí se podívat, Filip tu psal názor k Okrajové a ta je na Lidomorně a když šla včera lézt ta, tak

 Vltavská žula pro děti07.10.2015
Zdar, tušíte které oblasti vltavské žuly jsou vhodné pro lezení s menšími dětmi cca 2-6 let? Zatím jediné co nám přišlo s opatrností použitelné byl nějaký ten Borový, nebo Bukový lom.
 Re: Vltavská žula pro děti07.10.2015
To záleží na tom, co si představuješ pod pojmem vhodnost. Například na Rovišti pod sektorem Krutý Ří
 Re: Vltavská žula pro děti07.10.2015
V Lomech: Třešňový, Borový a Stěna u kruhu. Bohostice. Nečín - pokud zvládnete popř. s dojištěním se
  Re: Vltavská žula pro děti07.10.2015
NO, myslel jsme hlavně aby byl pod skalama plácek. Lezení klidně těžší. Ty Bohostice jsou předci jen
 Re: Vltavská žula pro děti09.10.2015
A jde ti o to aby si děti zalezly nebo aby mohly být pod skálou?
  Re: Vltavská žula pro děti09.10.2015
Nechci rýpat, ale o co si myslíš, že mu jde, když má děti okolo dvou let?
   Re: Vltavská žula pro děti09.10.2015
tak třeba moje v tomhle věku vesele lezou ;)

 Zkušenosti s botama Mammut Nordwand?07.10.2015
Čau, nemá tu někdo zkušenost s ledolezeckýma botama Mammut Nordwand? Jak jsou nebo nejsou kvalitní? Vím, že platí obecné pravidlo mamutí boty nebrat, ale na tyhle jsem zvědavý. Má přijít nový model Nordwand 2.1 high s vyjímatelnou botičkou, srovnávají je
 Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand?07.10.2015
Ahoj. Hele kámoš je měl a dost nadával. Prý velmi špatná izolace. Za sebe bych doporučil batury.
  Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand?09.10.2015
Používam je,přesný opak,lepší botu sem neměl.
   Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand?09.10.2015
Lama s Arnoldem v tom lezou prvače na Ajjašce.
    Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand?10.10.2015
Tohle je Lama na Aljašce a určitě nemá Nordwandy
     Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand?10.10.2015
... ale Batury nebo jiné LaS :)
      Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand?11.10.2015
jsou to LS Spantiky
       Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand?11.10.2015
No jo na Aljašce jsou nutný duplexy,každopádne v tom leze zimni sólo na Balands.
       Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand?11.10.2015
Každopádne v nich leze,stači projet jeho stránku,
        Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand?11.10.2015
projížděl jsem a nenašel, i fb i fotky co vyblil google
         Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand?12.10.2015
Foto,zimni sólo na Badlands.
          Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand?12.10.2015
Nelezl bych v tom ani za nic, Mammut boty jsou shit. Reklamací na ně je jako blázen.

 šrouby do ledu06.10.2015
Ahoj. Nemá někdo z vás náhodou nějaký fígl proti zamrzání ledovcových šroubů. Mám na mysli zamrznutí  vevnitř v trubce. Po vyndání šroubů z ledu je někdy  velmi obtížné jej pročistit. Jak to děláte? Co ho prostříknou nějakým rozmrazování a nebo
 Re: šrouby do ledu06.10.2015
do huby, foukat
 Re: šrouby do ledu06.10.2015
Profouknout =)
  Re: šrouby do ledu06.10.2015
hned profouknput, nebo prostouchnout. na ledy se prodava staradlo na abalak. hodiny, ktere je rovne
   Re: šrouby do ledu06.10.2015
Někdy to ale nejde profouknutý a ani proštouchnout. A v dlouhém ledu je to fakt problém
    Re: šrouby do ledu06.10.2015
Staci trochu pary z termosky a je to venku. Pochcani funguje taky, ale to uz musi jit do tuheho.
   Re: šrouby do ledu06.10.2015
Někdy to ale nejde profouknutý a ani proštouchnout. A v dlouhém ledu je to fakt problém
    Re: šrouby do ledu06.10.2015
Musíš to strčit do rukavice ať se prohřeje a jde to vždycky.
 Re: šrouby do ledu06.10.2015
slyšel jsem pochcat ...
  Re: šrouby do ledu06.10.2015
prostrikni Vdckem, lukana taky dobra.

1   ...   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Vzkaz jedne svini
V utery jsem si na Smichove zapomnel sedak. Dneska jsem se tam dostal a sedak tam byl. Jen byl ocesany o vsechno zelezo, co na nem bylo. Zlodej nebyl piskar, protoze dobre a proverene smyce (i fungl nove) tam zustaly. Ty svine zlodejska, co nemas par penez na vlastni... ta osma, co jsem s ni jistil pres 15 let at ti rupne pod rukama. Howgh
19:21:53 11.10.2015
odpovědět 
 Podřadíme na jedničku
Bud´ rád, že tam máš ten sedák.....
Václav19:46:16 11.10.2015
odpovědět 
  Re: Podřadíme na jedničku
Ty jsi teda přející osoba..
Zloděj19:52:55 11.10.2015
odpovědět 
   Re: A dáme za dvě.
Ve všeobecné známosti je osmička jako"slanítko", tak s tím prosím Tě milý zloději nikoho nejisti.....ať to nerupne:)



20:03:20 11.10.2015
odpovědět 
 Re: Vzkaz jedne svini
Je mi tě upřímně líto. My ostatní si z toho musíme vzít ponaučení - osmou se nejistí :-)
patapufa20:01:44 11.10.2015
odpovědět 
  Re: Vzkaz jedne svini
Když nejsi Makak :)
20:41:11 11.10.2015
odpovědět 
  Re: Vzkaz jedne svini
Osmou se jistilo jeste nez ses narodil. Neni to v materialu ale v rukach, detatka.
20:53:23 11.10.2015
odpovědět 
   Re: Vzkaz jedne svini
Na konopnych lanech se jistilo jeste nez ses narodil ty tatinku. A vypovida nam to o cem?
Martin07:01:36 12.10.2015
odpovědět 
    Re: Vzkaz jedne svini
Osma je nejlepší jistítko, a poznávací znamení zkušenýho jističe pískaře:-) Přiznávám, že s grigri neumím, je to těžká svině, jde s tím blbě slaňovat a víc se ti vyprázdní peněženka když ti ji čórnou:-)
M.08:28:18 12.10.2015
odpovědět 
    Re: Vzkaz jedne svini
Vypovida to o tom, ze i bez osmy to jde. Pri VHT nekdy staci sednout si za sutr a hodit lano pres rameno a verim, ze bych kamarada udrzel.
jx zero08:33:27 12.10.2015
odpovědět 
   Re: Vzkaz jedne svini
Ideální je kombinace velká osma a nové lano průměru 8.9mm, to je to chytání pádů opravdu pouze v rukách... :-)
patapufa09:08:33 12.10.2015
odpovědět 
    Re: Vzkaz jedne svini
Pro mě je ideál průměr lana tak 9,4min. I tak je to na novým cvrkot. Prostě závěr je, že dokonce i v Praze se najdou svině:-D
M.10:22:05 12.10.2015
odpovědět 
  Re: Vzkaz jedne svini
Jak vidis, tak s osmou se stale jisti. Nejde mi o to, kdo s cim jisti, beztak je to v hlave a v rukach, ale to, ze jsem s ni jistil tak dlouho a ma pro me vic hodnotu vzpominky nez nejakou cenu v penezich. Vzdyt to neni nic draheho a kdo na stenu chodi, tak preci uz nejake sve jistitko ma.
15:13:14 12.10.2015
odpovědět 
 Re: Vzkaz jedne svini
Taky jsem na smichově zapomněl jednou sedák a další den ho tam našel očesanej. Asi to tam takhle dělaj..
Tokio08:34:18 12.10.2015
odpovědět 
 Re: Vzkaz jedne svini
Na co mas na umelce na sedaku smyce a tunu zeleza? Aby bylo poznat ze jsi fakt mistr horolezec?
08:36:12 12.10.2015
odpovědět 
  Re: Vzkaz jedne svini
Proste jsem vzal z auta v utery v 7 rano sedak po vikendu na Hrubici. Tunu zeleza jsem tam nemel, 3x HMS a osmu (a ty smyce). O to vic me sere, ze si to nekdo takhle ocese. Na koho bych asi po ranu tak frajeril? Delat hombre na holky uz davno nemusim a smeju se tem, co tam v ty kose lezou do pul tela, aby predvedli svoje spoceny bedary.
15:06:14 12.10.2015
odpovědět 
   Re: Vzkaz jedne svini
lidi jako ty delaji medvedi sluzbu vsem piskarum. chovas se jako pitomec, urazis ostatni a myslis ze ses frajer? prober se kamo!
honza23:40:17 14.10.2015
odpovědět 
    Re: Vzkaz jedne svini
to bylo pro Honzu ...
10:44:02 15.10.2015
odpovědět 
   Re: Vzkaz jedne svini
klid - je to prostě tak - ve skupině pískařů existuje (hlasitá) podskupina PÍSKAŘŮ co si připadají jako nadlidi...
10:43:24 15.10.2015
odpovědět 
   Re: Vzkaz jedne svini
Tak já do půl těla na ofu lezu, vyhovuje mi to..a ty si chudák a těm se nesměju..
glum14:46:08 15.10.2015
odpovědět 
   Re: Vzkaz jedne svini
Ty si blbec..
kiš23:39:33 15.10.2015
odpovědět 
 Re: Vzkaz jedne svini
bohužel je třeba na to myslet a hned tam volat, ať chybějící věci obsluha schová. Při odchodu ze stěny (jakýkoli) jsem se naučil věci si zčekovat, zda nic nechybí. A to jsem přišel jen o pár tub mága, flašku s pitím..krade se cokoliv.
10:20:23 12.10.2015
odpovědět 
  Re: Vzkaz jedne svini
Při odchodu odkudkoliv musí být nejenom kontrola věcí ale i kontrola kontroly jinak je to v p...
Aldo13:19:06 12.10.2015
odpovědět 
   Re: Vzkaz jedne svini
Pořád se to omílá do kola, Partner Check!
d.15:04:58 12.10.2015
odpovědět 
    Re: Vzkaz jedne svini
Konečně vtipný příspěvek! Palec hore! :D
Milan23:40:10 13.10.2015
odpovědět 
 na, tumáš neurol...
...protože kvůli třem HMSkám a jedný osmě dělat takovej kravál...
T.00:36:59 14.10.2015
odpovědět 
  Re: na, tumáš neurol...
Ano, pravo okradeneho je drzet hubu a libovat si ze nedopadl hur. Mozna by este zaslouzil zmlatit za to ze tam vubec lez (mel na to povoleni? ma vubec clenskou legitimaci CHS..?).. no a pokuta za ten zapomenutej sedak je samozrejmosti.
04:06:00 14.10.2015
odpovědět 
   Re: na, tumáš neurol...
...ne, klidně ať si tu něco vznese, jen ta přemíra hysterie mi přijde na lezce co leze už 15 let poněkud nedůstojná...
T.22:20:20 14.10.2015
odpovědět 
    Re: na, tumáš neurol...
Taktak.
23:49:45 14.10.2015
odpovědět 
    Re: na, tumáš neurol...
To prvotní naštvání celkem chápu. Před dvěma týdny jsem si na Smíchově odložil na zem obal na sedák, vylezl, slezl, otočím se a byl pryč.
20:03:26 23.10.2015
odpovědět 
     Kokoti
Tak jsem původně pejskařil a zjistil, že je to tam samej idiot co šišlá na psa nebo je na něj naopak nehorázně hnusnej, stal jsem se rybářem a taková banda podivínů to se prostě nedalo, Geocachink byl snead jen o zmrdech začal jsem sportovně střílet a musel jsem toho nechat, protože mi ruka cukala do vedlejších střeleckých stavů a teď koukám že i mezi lezci je to pěkná pakáž. To je radost. Snad budu mít štěstí a najdu mezi nimi i pár pohodářů, kteří se nechovají jako gumy. Máš být rád, že ti nešlohl i ten sedák. Když si neumíš dávat pozor na věci tak tady pak nebreč. Já také nikdy nenechal psa v odkládacím kotci nebo naládovanou devítku na střelnici... gumo.
Morty21:59:50 15.11.2015
odpovědět 
      Re: Kokoti
To je fakt. Proc bysme si nenakradli, kdyz nas nikdo nechyti.
23:33:13 15.11.2015
odpovědět 
       Re: Kokoti
No já nevím jak ty, ale já nikdy nic neukradl. Jo dobře jednou kus síry z kabinetu přírodovědy na základce, ale jinak mám svědomí čisté. Já tu nepsal, že je správné krást a okrádání kolegů je ještě více zavrženíhodné, ale psal jsem, že procento idiotů je na skalách větší než se na první pohled zdá a že si máme každý hlídat své věci, protože za ně máme odpovědnost. To si vezmi kdyby potkal ještě větší svině tak mu třeba kousek sedáku na skrytém místě poladili žiletkou nebo vypárali nějaký ten pevnostní steh. Nebo to polili něčím co žere ty umělá vlákna. Třeba i nechtíc. Vylije se mu tam alkohol nebo kolínská a kdo ví co to po čase udělá. Prostě svoji výbavu má mít pod neustálou kontrolou. Buď na sobě nebo ve vaku. Jinak nosit na stěnu něco co tam nepatří jako smyce, vklíněče nebo friendy je na pováženou. Měl si s sebou vzít i mačky a cepíny zloděj by při útěku víc zvonil. :-)
Morty10:54:29 16.11.2015
odpovědět 
        Re: Kokoti
Cepiny a macky se hodi tak mozna na Hrubici, uz se tesim, pomalu zacina drajtulova sezona. Letos to asi pujdeme hoblovat i do Adru a kdyz bude hnusne tak asi na Srbac, hlavne v Alkazaru jsou paradni hnizda od vrtu na cepiny. Drajtulu a kradenemu matrosi zdar!
Kokot16:22:57 16.11.2015
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1281 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1461 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1432 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi