Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English znalci třešňové rokle 12.10.2015 Poradí někdo jak se jmenuje věž / souvěží asi 25m JZ od Trepifaixla (nebo 60 m JZ od Kotlíku)? Na vrchu je slaňák bez knížky. Souřadnice (50°32'2.818"N, 16°17'56.404"E ; N 50°32.04697', E 16°17.94007').
  Re: znalci třešňové rokle 12.10.2015 Jsem si dneska koupil nového průvodce do Třešňové rokle a už znám odpověď.
  Re: znalci třešňové rokle 12.10.2015 Když už se tu načala ta třešňová rokle, tak mám na ní taky jeden dotaz. Nad bivakem u Lucifera jsou
    Re: znalci třešňové rokle 12.10.2015 projekt... pokud se s tim nepohlo tak je to dolezeny kousek nad balkon snu starych(mladych) panu.
      Re: znalci třešňové rokle 12.10.2015 Hm. Moc tomu nerozumím. Dyť Sen starých pánů i Sen mladých pánů vedou přímo po Luciferovi. Todle je
        Re: znalci třešňové rokle 12.10.2015 jo tohle... ja spal totiz akorat tady dole :) nebude to mozna tohle, ruku do ohne za to nedam?
          Re: znalci třešňové rokle 12.10.2015 Jo, popis sedí. To bude ona. Díky.
  Re: Kde koupit Český kras a okolí? 12.10.2015 Vím, že neodpovídám na tvoji otázku, ale průvodce moravské skály, je na kras úplně v pohodě. Jenom s
      Re: Kde koupit Český kras a okolí? 12.10.2015 Pravda sorry :)
  Re: Kde koupit Český kras a okolí? 12.10.2015 Já jsem sehnal v antikvariátech postupně všechny díly
    Re: Kde koupit Český kras a okolí? 13.10.2015 sorry spletl jsem si s průvodcema po nepískov. skalách
Příhrazy - Miláček 11.10.2015 ahoj, nevíte někdo co je ten kruhu vpravo od cesty "létající talíře"? tak 3m nad zemí 1m vpravo od hrany směrem k platinové stěně? - nějaká varianta talířů?
  Re: Příhrazy - Miláček 15.10.2015 hola-nikdo neví?
Vzkaz jedne svini 11.10.2015 V utery jsem si na Smichove zapomnel sedak. Dneska jsem se tam dostal a sedak tam byl. Jen byl ocesany o vsechno zelezo, co na nem bylo. Zlodej nebyl piskar, protoze dobre a proverene smyce (i fungl nove) tam zustaly. Ty svine zlodejska, co nemas par pene
  Podřadíme na jedničku 11.10.2015 Bud´ rád, že tam máš ten sedák.....
    Re: Podřadíme na jedničku 11.10.2015 Ty jsi teda přející osoba..
      Re: A dáme za dvě. 11.10.2015 Ve všeobecné známosti je osmička jako"slanítko", tak s tím prosím Tě milý zloději nikoho n
  Re: Vzkaz jedne svini 11.10.2015 Je mi tě upřímně líto. My ostatní si z toho musíme vzít ponaučení - osmou se nejistí :-)
    Re: Vzkaz jedne svini 11.10.2015 Když nejsi Makak :)
    Re: Vzkaz jedne svini 11.10.2015 Osmou se jistilo jeste nez ses narodil. Neni to v materialu ale v rukach, detatka.
      Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Na konopnych lanech se jistilo jeste nez ses narodil ty tatinku. A vypovida nam to o cem?
        Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Osma je nejlepší jistítko, a poznávací znamení zkušenýho jističe pískaře:-) Přiznávám, že s grigri n
        Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Vypovida to o tom, ze i bez osmy to jde. Pri VHT nekdy staci sednout si za sutr a hodit lano pres ra
      Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Ideální je kombinace velká osma a nové lano průměru 8.9mm, to je to chytání pádů opravdu pouze v ruk
        Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Pro mě je ideál průměr lana tak 9,4min. I tak je to na novým cvrkot. Prostě závěr je, že dokonce i v
    Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Jak vidis, tak s osmou se stale jisti. Nejde mi o to, kdo s cim jisti, beztak je to v hlave a v ruka
  Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Taky jsem na smichově zapomněl jednou sedák a další den ho tam našel očesanej. Asi to tam takhle děl
  Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Na co mas na umelce na sedaku smyce a tunu zeleza? Aby bylo poznat ze jsi fakt mistr horolezec?
    Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Proste jsem vzal z auta v utery v 7 rano sedak po vikendu na Hrubici. Tunu zeleza jsem tam nemel, 3x
      Re: Vzkaz jedne svini 14.10.2015 lidi jako ty delaji medvedi sluzbu vsem piskarum. chovas se jako pitomec, urazis ostatni a myslis ze
        Re: Vzkaz jedne svini 15.10.2015 to bylo pro Honzu ...
      Re: Vzkaz jedne svini 15.10.2015 klid - je to prostě tak - ve skupině pískařů existuje (hlasitá) podskupina PÍSKAŘŮ co si připadají j
      Re: Vzkaz jedne svini 15.10.2015 Tak já do půl těla na ofu lezu, vyhovuje mi to..a ty si chudák a těm se nesměju..
      Re: Vzkaz jedne svini 15.10.2015 Ty si blbec..
  Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 bohužel je třeba na to myslet a hned tam volat, ať chybějící věci obsluha schová. Při odchodu ze stě
    Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Při odchodu odkudkoliv musí být nejenom kontrola věcí ale i kontrola kontroly jinak je to v p...
      Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Pořád se to omílá do kola, Partner Check!
        Re: Vzkaz jedne svini 13.10.2015 Konečně vtipný příspěvek! Palec hore! :D
  na, tumáš neurol... 14.10.2015 ...protože kvůli třem HMSkám a jedný osmě dělat takovej kravál...
    Re: na, tumáš neurol... 14.10.2015 Ano, pravo okradeneho je drzet hubu a libovat si ze nedopadl hur. Mozna by este zaslouzil zmlatit za
      Re: na, tumáš neurol... 14.10.2015 ...ne, klidně ať si tu něco vznese, jen ta přemíra hysterie mi přijde na lezce co leze už 15 let pon
        Re: na, tumáš neurol... 14.10.2015 Taktak.
        Re: na, tumáš neurol... 23.10.2015 To prvotní naštvání celkem chápu. Před dvěma týdny jsem si na Smíchově odložil na zem obal na sedák,
          Kokoti 15.11.2015 Tak jsem původně pejskařil a zjistil, že je to tam samej idiot co šišlá na psa nebo je na něj naopak
            Re: Kokoti 15.11.2015 To je fakt. Proc bysme si nenakradli, kdyz nas nikdo nechyti.
              Re: Kokoti 16.11.2015 No já nevím jak ty, ale já nikdy nic neukradl. Jo dobře jednou kus síry z kabinetu přírodovědy na zá
                Re: Kokoti 16.11.2015 Cepiny a macky se hodi tak mozna na Hrubici, uz se tesim, pomalu zacina drajtulova sezona. Letos to
Boty Scarpa Phantom Guide 09.10.2015 Ahoj, prosím vlastníky těhle bot, jak jste s něma spokojení? Jsou teplé? Nebo v nich mrznete? A jaké jsou při lezení v ledu a na skále? Díky moc za rady
  Re: Boty Scarpa Phantom Guide 14.10.2015 Ahoj,
tyhle boty jsem si koupil v červnu, takže v zimě je ještě odzkoušené nemám, ale už něja
    Re: Boty Scarpa Phantom Guide 14.10.2015 Naprosta spokojenost. Zimní lezení v severkách nad Šamonicemi a při tom jeden hodně dlouhý asi 40 ti
Foto dne 08.10.2015 Zdá se mi to, nebo si Petr Bláha holí podpaží?
  Re: Foto dne 08.10.2015 nezdá, já si ho holím taky.
    Re: Foto dne 08.10.2015 spíš kdo si ho dneska neholí?
      Re: Foto dne 08.10.2015 Dnes, dnes už je to poněkud nemoderní. Navíc je to nezdravé. Raději se umyji.
  Re: Foto dne 08.10.2015 Ty vole, to jsou starosti! :D:D:D
    Re: Foto dne 08.10.2015 nepoznas trola?
  Re: Foto dne 09.10.2015 Kdyby jenom podpaží...
  Re: Foto dne 09.10.2015 Ve francii by ho jinak vyhodili z práce!
  Re: Foto dne 09.10.2015 Měl by si ho holit každý kdo se chystá lézt v nátělníku bez rukávů!
    Re: Foto dne 09.10.2015 A to jako proč, prosím? Uráží Tě to? Nebo máš radši malý chlapečky?
      Re: Foto dne 09.10.2015 Taky mam radši zarostlí, neni nad pořádně prorostlího bobra, aspoň je co objevovat
        Re: Foto dne 11.10.2015 Eli asi nebude Bobrův typ co .... :)
  Re: oklouzanej kras 07.10.2015 omg zase trapnej pokus o flame. jdi raši něco dělat ...
  Re: oklouzanej kras 07.10.2015 Kdo je Matty? Někdo z koho bych si měl sednout na prdel?
    Re: oklouzanej kras 08.10.2015 Matty je borec, škoda že už nepíše tak často články na svůj blog. Chtěl bych lézt bez tréninku taky
      Re: oklouzanej kras 08.10.2015 Tenhle příspěvek si nejspíš psal Maty sám...
  Re: oklouzanej kras 07.10.2015 Už teď vím, jak se zlepšit. Perfektní rozhovor, dám si to ještě jednou.
    Re: oklouzanej kras 07.10.2015 Jak se zlepšit hledám cestu už několik let. Má to video smysl? Má to hlavu a patu? Jak to hodnotíte?
      Re: oklouzanej kras 07.10.2015 kydy o ničem.
        Re: oklouzanej kras 07.10.2015 Nevím proč tu Eržik2 pořád hejtuje kras. Když se ti tam nelíbí, tak tam nejezdi a nekecej o tom. Máš
          Re: oklouzanej kras 08.10.2015 Jo, to se stává tady nejen tobě, naštěstí každý máme svůj styl vyjadřování a tak lze s určitou mírou
            Re: oklouzanej kras 08.10.2015 protože nebetyčně chčije
            Re: oklouzanej kras 11.10.2015 Nemám rád lidi, co nemají rádi lidi. Nemám rád Vlka.
          Re: oklouzanej kras 11.10.2015 Erža2 je borec jak sviňa, parádí počteníčko. Díky za příspěvek kámo... :)
      Re: oklouzanej kras 08.10.2015 Dozvíš se tam, jak si prodloužit vlasy a řasy.
        Re: oklouzanej kras 08.10.2015 :D :D
      Re: oklouzanej kras 08.10.2015 nic konkrétního jak se zlepšit tam není, na webu toho najdeš víc. lézt, lézt lézt...nechlastat, nepř
  Re: oklouzanej kras 08.10.2015 V krase to klouže jen tomu kdo neumí stát na nohách.
    Re: oklouzanej kras 08.10.2015 musiš drtit hlavně rukama, né? Na max!
  Re: oklouzanej kras 08.10.2015 hlavně konečně na zimu zas ubydou překližkáři a bude se dát v klidu drytoolovat. A na jaře zas budou
    Re: oklouzanej kras 08.10.2015 Drytoolová potvora
vkročila nám do dvora.
Už k nám znova nevkročí,
má motyku v
      Re: oklouzanej kras 08.10.2015 :D dobré dobré :)
        Re: oklouzanej kras 08.10.2015 Kras je oklouzany krasne a presne akorattak , aby tam suchari moc nejezdili. Ale ted jsem párkrát le
          Re: oklouzanej kras 09.10.2015 Serte na kas, jezděte do hor!
            Re: oklouzanej kras 09.10.2015 Kámoš mi říkal, že kras je pro děcka. Nejlepší jsou prý chřiby. Už tam byl a jsou tam prý pěkné cest
              Re: oklouzanej kras 10.10.2015 na chřiby leda na hřiby!
          Re: oklouzanej kras 10.10.2015 Takze tim si chtel rict, ze ty sam si super cool nesuchar? Co kdyz plati - kras je oklouzany prave t
            Re: oklouzanej kras 18.10.2015 Tak jak to dneska vypadalo v krase? Má smysl tam ještě zajet? Poradí někdo? Maty, Eržik nebo Vlk?
              Re: oklouzanej kras 18.10.2015 V pátek to byl docela opruz, ale dvě cesty šly, v sobotu už to bylo dobré a dnes ještě lepší, takže
                Re: oklouzanej kras 19.10.2015 Vaňousy byli v sobotu celkem dost prochcané.
                  Re: oklouzanej kras 19.10.2015 Objeli jsme to včera všechno a všude už je totálně mokro. Nikdo nikam nejezděte.
Aspoň bude v
                    Re: oklouzanej kras 19.10.2015 Já to tušil. I kámoš mi to včera říkal. Prý je to teď ale dobrý na Lidomorně. Prý tření dobrý, takže
                      Re: oklouzanej kras 19.10.2015 Stačí se podívat, Filip tu psal názor k Okrajové a ta je na Lidomorně a když šla včera lézt ta, tak
Vltavská žula pro děti 07.10.2015 Zdar, tušíte které oblasti vltavské žuly jsou vhodné pro lezení s menšími dětmi cca 2-6 let? Zatím jediné co nám přišlo s opatrností použitelné byl nějaký ten Borový, nebo Bukový lom.
  Re: Vltavská žula pro děti 07.10.2015 To záleží na tom, co si představuješ pod pojmem vhodnost. Například na Rovišti pod sektorem Krutý Ří
  Re: Vltavská žula pro děti 07.10.2015 V Lomech: Třešňový, Borový a Stěna u kruhu. Bohostice. Nečín - pokud zvládnete popř. s dojištěním se
    Re: Vltavská žula pro děti 07.10.2015 NO, myslel jsme hlavně aby byl pod skalama plácek. Lezení klidně těžší. Ty Bohostice jsou předci jen
  Re: Vltavská žula pro děti 09.10.2015 A jde ti o to aby si děti zalezly nebo aby mohly být pod skálou?
    Re: Vltavská žula pro děti 09.10.2015 Nechci rýpat, ale o co si myslíš, že mu jde, když má děti okolo dvou let?
      Re: Vltavská žula pro děti 09.10.2015 tak třeba moje v tomhle věku vesele lezou ;)
Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 07.10.2015 Čau, nemá tu někdo zkušenost s ledolezeckýma botama Mammut Nordwand? Jak jsou nebo nejsou kvalitní? Vím, že platí obecné pravidlo mamutí boty nebrat, ale na tyhle jsem zvědavý. Má přijít nový model Nordwand 2.1 high s vyjímatelnou botičkou, srovnávají je
  Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 07.10.2015 Ahoj. Hele kámoš je měl a dost nadával. Prý velmi špatná izolace. Za sebe bych doporučil batury.
    Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 09.10.2015 Používam je,přesný opak,lepší botu sem neměl.
      Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 09.10.2015 Lama s Arnoldem v tom lezou prvače na Ajjašce.
            Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 11.10.2015 jsou to LS Spantiky
              Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 11.10.2015 No jo na Aljašce jsou nutný duplexy,každopádne v tom leze zimni sólo na Balands.
              Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 11.10.2015 Každopádne v nich leze,stači projet jeho stránku,
                Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 11.10.2015 projížděl jsem a nenašel, i fb i fotky co vyblil google
                  Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 12.10.2015 Foto,zimni sólo na Badlands.
                    Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 12.10.2015 Nelezl bych v tom ani za nic, Mammut boty jsou shit. Reklamací na ně je jako blázen.
šrouby do ledu 06.10.2015 Ahoj. Nemá někdo z vás náhodou nějaký fígl proti zamrzání ledovcových šroubů. Mám na mysli zamrznutí vevnitř v trubce. Po vyndání šroubů z ledu je někdy velmi obtížné jej pročistit. Jak to děláte? Co ho prostříknou nějakým rozmrazování a nebo
  Re: šrouby do ledu 06.10.2015 do huby, foukat
  Re: šrouby do ledu 06.10.2015 Profouknout =)
    Re: šrouby do ledu 06.10.2015 hned profouknput, nebo prostouchnout. na ledy se prodava staradlo na abalak. hodiny, ktere je rovne
      Re: šrouby do ledu 06.10.2015 Někdy to ale nejde profouknutý a ani proštouchnout. A v dlouhém ledu je to fakt problém
        Re: šrouby do ledu 06.10.2015 Staci trochu pary z termosky a je to venku. Pochcani funguje taky, ale to uz musi jit do tuheho.
      Re: šrouby do ledu 06.10.2015 Někdy to ale nejde profouknutý a ani proštouchnout. A v dlouhém ledu je to fakt problém
        Re: šrouby do ledu 06.10.2015 Musíš to strčit do rukavice ať se prohřeje a jde to vždycky.
  Re: šrouby do ledu 06.10.2015 slyšel jsem pochcat ...
    Re: šrouby do ledu 06.10.2015 prostrikni Vdckem, lukana taky dobra.
1
...
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
...
2263
Vzkaz jedne svini V utery jsem si na Smichove zapomnel sedak. Dneska jsem se tam dostal a sedak tam byl. Jen byl ocesany o vsechno zelezo, co na nem bylo. Zlodej nebyl piskar, protoze dobre a proverene smyce (i fungl nove) tam zustaly. Ty svine zlodejska, co nemas par penez na vlastni... ta osma, co jsem s ni jistil pres 15 let at ti rupne pod rukama. Howgh 19:21:53 11.10.2015odpovědět
  Podřadíme na jedničku Bud´ rád, že tam máš ten sedák..... Václav 19:46:16 11.10.2015odpovědět
    Re: Podřadíme na jedničku Ty jsi teda přející osoba.. Zloděj 19:52:55 11.10.2015odpovědět
      Re: A dáme za dvě. Ve všeobecné známosti je osmička jako"slanítko", tak s tím prosím Tě milý zloději nikoho nejisti.....ať to nerupne:)
20:03:20 11.10.2015odpovědět
  Re: Vzkaz jedne svini Je mi tě upřímně líto. My ostatní si z toho musíme vzít ponaučení - osmou se nejistí :-) patapufa 20:01:44 11.10.2015odpovědět
    Re: Vzkaz jedne svini Když nejsi Makak :) 20:41:11 11.10.2015odpovědět
    Re: Vzkaz jedne svini Osmou se jistilo jeste nez ses narodil. Neni to v materialu ale v rukach, detatka. 20:53:23 11.10.2015odpovědět
      Re: Vzkaz jedne svini Na konopnych lanech se jistilo jeste nez ses narodil ty tatinku. A vypovida nam to o cem? Martin 07:01:36 12.10.2015odpovědět
        Re: Vzkaz jedne svini Osma je nejlepší jistítko, a poznávací znamení zkušenýho jističe pískaře:-) Přiznávám, že s grigri neumím, je to těžká svině, jde s tím blbě slaňovat a víc se ti vyprázdní peněženka když ti ji čórnou:-) M. 08:28:18 12.10.2015odpovědět
        Re: Vzkaz jedne svini Vypovida to o tom, ze i bez osmy to jde. Pri VHT nekdy staci sednout si za sutr a hodit lano pres rameno a verim, ze bych kamarada udrzel.
jx zero 08:33:27 12.10.2015odpovědět
      Re: Vzkaz jedne svini Ideální je kombinace velká osma a nové lano průměru 8.9mm, to je to chytání pádů opravdu pouze v rukách... :-) patapufa 09:08:33 12.10.2015odpovědět
        Re: Vzkaz jedne svini Pro mě je ideál průměr lana tak 9,4min. I tak je to na novým cvrkot. Prostě závěr je, že dokonce i v Praze se najdou svině:-D M. 10:22:05 12.10.2015odpovědět
    Re: Vzkaz jedne svini Jak vidis, tak s osmou se stale jisti. Nejde mi o to, kdo s cim jisti, beztak je to v hlave a v rukach, ale to, ze jsem s ni jistil tak dlouho a ma pro me vic hodnotu vzpominky nez nejakou cenu v penezich. Vzdyt to neni nic draheho a kdo na stenu chodi, tak preci uz nejake sve jistitko ma. 15:13:14 12.10.2015odpovědět
  Re: Vzkaz jedne svini Taky jsem na smichově zapomněl jednou sedák a další den ho tam našel očesanej. Asi to tam takhle dělaj.. Tokio 08:34:18 12.10.2015odpovědět
  Re: Vzkaz jedne svini Na co mas na umelce na sedaku smyce a tunu zeleza? Aby bylo poznat ze jsi fakt mistr horolezec? 08:36:12 12.10.2015odpovědět
    Re: Vzkaz jedne svini Proste jsem vzal z auta v utery v 7 rano sedak po vikendu na Hrubici. Tunu zeleza jsem tam nemel, 3x HMS a osmu (a ty smyce). O to vic me sere, ze si to nekdo takhle ocese. Na koho bych asi po ranu tak frajeril? Delat hombre na holky uz davno nemusim a smeju se tem, co tam v ty kose lezou do pul tela, aby predvedli svoje spoceny bedary. 15:06:14 12.10.2015odpovědět
      Re: Vzkaz jedne svini lidi jako ty delaji medvedi sluzbu vsem piskarum. chovas se jako pitomec, urazis ostatni a myslis ze ses frajer? prober se kamo! honza 23:40:17 14.10.2015odpovědět
        Re: Vzkaz jedne svini to bylo pro Honzu ... 10:44:02 15.10.2015odpovědět
      Re: Vzkaz jedne svini klid - je to prostě tak - ve skupině pískařů existuje (hlasitá) podskupina PÍSKAŘŮ co si připadají jako nadlidi... 10:43:24 15.10.2015odpovědět
      Re: Vzkaz jedne svini Tak já do půl těla na ofu lezu, vyhovuje mi to..a ty si chudák a těm se nesměju.. glum 14:46:08 15.10.2015odpovědět
      Re: Vzkaz jedne svini Ty si blbec.. kiš 23:39:33 15.10.2015odpovědět
  Re: Vzkaz jedne svini bohužel je třeba na to myslet a hned tam volat, ať chybějící věci obsluha schová. Při odchodu ze stěny (jakýkoli) jsem se naučil věci si zčekovat, zda nic nechybí. A to jsem přišel jen o pár tub mága, flašku s pitím..krade se cokoliv. 10:20:23 12.10.2015odpovědět
    Re: Vzkaz jedne svini Při odchodu odkudkoliv musí být nejenom kontrola věcí ale i kontrola kontroly jinak je to v p... Aldo 13:19:06 12.10.2015odpovědět
      Re: Vzkaz jedne svini Pořád se to omílá do kola, Partner Check! d. 15:04:58 12.10.2015odpovědět
        Re: Vzkaz jedne svini Konečně vtipný příspěvek! Palec hore! :D Milan 23:40:10 13.10.2015odpovědět
  na, tumáš neurol... ...protože kvůli třem HMSkám a jedný osmě dělat takovej kravál... T. 00:36:59 14.10.2015odpovědět
    Re: na, tumáš neurol... Ano, pravo okradeneho je drzet hubu a libovat si ze nedopadl hur. Mozna by este zaslouzil zmlatit za to ze tam vubec lez (mel na to povoleni? ma vubec clenskou legitimaci CHS..?).. no a pokuta za ten zapomenutej sedak je samozrejmosti.
04:06:00 14.10.2015odpovědět
      Re: na, tumáš neurol... ...ne, klidně ať si tu něco vznese, jen ta přemíra hysterie mi přijde na lezce co leze už 15 let poněkud nedůstojná... T. 22:20:20 14.10.2015odpovědět
        Re: na, tumáš neurol... Taktak. 23:49:45 14.10.2015odpovědět
        Re: na, tumáš neurol... To prvotní naštvání celkem chápu. Před dvěma týdny jsem si na Smíchově odložil na zem obal na sedák, vylezl, slezl, otočím se a byl pryč. 20:03:26 23.10.2015odpovědět
          Kokoti Tak jsem původně pejskařil a zjistil, že je to tam samej idiot co šišlá na psa nebo je na něj naopak nehorázně hnusnej, stal jsem se rybářem a taková banda podivínů to se prostě nedalo, Geocachink byl snead jen o zmrdech začal jsem sportovně střílet a musel jsem toho nechat, protože mi ruka cukala do vedlejších střeleckých stavů a teď koukám že i mezi lezci je to pěkná pakáž. To je radost. Snad budu mít štěstí a najdu mezi nimi i pár pohodářů, kteří se nechovají jako gumy. Máš být rád, že ti nešlohl i ten sedák. Když si neumíš dávat pozor na věci tak tady pak nebreč. Já také nikdy nenechal psa v odkládacím kotci nebo naládovanou devítku na střelnici... gumo. Morty 21:59:50 15.11.2015odpovědět
            Re: Kokoti To je fakt. Proc bysme si nenakradli, kdyz nas nikdo nechyti. 23:33:13 15.11.2015odpovědět
              Re: Kokoti No já nevím jak ty, ale já nikdy nic neukradl. Jo dobře jednou kus síry z kabinetu přírodovědy na základce, ale jinak mám svědomí čisté. Já tu nepsal, že je správné krást a okrádání kolegů je ještě více zavrženíhodné, ale psal jsem, že procento idiotů je na skalách větší než se na první pohled zdá a že si máme každý hlídat své věci, protože za ně máme odpovědnost. To si vezmi kdyby potkal ještě větší svině tak mu třeba kousek sedáku na skrytém místě poladili žiletkou nebo vypárali nějaký ten pevnostní steh. Nebo to polili něčím co žere ty umělá vlákna. Třeba i nechtíc. Vylije se mu tam alkohol nebo kolínská a kdo ví co to po čase udělá. Prostě svoji výbavu má mít pod neustálou kontrolou. Buď na sobě nebo ve vaku. Jinak nosit na stěnu něco co tam nepatří jako smyce, vklíněče nebo friendy je na pováženou. Měl si s sebou vzít i mačky a cepíny zloděj by při útěku víc zvonil. :-) Morty 10:54:29 16.11.2015odpovědět
                Re: Kokoti Cepiny a macky se hodi tak mozna na Hrubici, uz se tesim, pomalu zacina drajtulova sezona. Letos to asi pujdeme hoblovat i do Adru a kdyz bude hnusne tak asi na Srbac, hlavne v Alkazaru jsou paradni hnizda od vrtu na cepiny. Drajtulu a kradenemu matrosi zdar! Kokot 16:22:57 16.11.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: