Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English znalci třešňové rokle 12.10.2015 Poradí někdo jak se jmenuje věž / souvěží asi 25m JZ od Trepifaixla (nebo 60 m JZ od Kotlíku)? Na vrchu je slaňák bez knížky. Souřadnice (50°32'2.818"N, 16°17'56.404"E ; N 50°32.04697', E 16°17.94007').
  Re: znalci třešňové rokle 12.10.2015 Jsem si dneska koupil nového průvodce do Třešňové rokle a už znám odpověď.
  Re: znalci třešňové rokle 12.10.2015 Když už se tu načala ta třešňová rokle, tak mám na ní taky jeden dotaz. Nad bivakem u Lucifera jsou
    Re: znalci třešňové rokle 12.10.2015 projekt... pokud se s tim nepohlo tak je to dolezeny kousek nad balkon snu starych(mladych) panu.
      Re: znalci třešňové rokle 12.10.2015 Hm. Moc tomu nerozumím. Dyť Sen starých pánů i Sen mladých pánů vedou přímo po Luciferovi. Todle je
        Re: znalci třešňové rokle 12.10.2015 jo tohle... ja spal totiz akorat tady dole :) nebude to mozna tohle, ruku do ohne za to nedam?
          Re: znalci třešňové rokle 12.10.2015 Jo, popis sedí. To bude ona. Díky.
  Re: Kde koupit Český kras a okolí? 12.10.2015 Vím, že neodpovídám na tvoji otázku, ale průvodce moravské skály, je na kras úplně v pohodě. Jenom s
      Re: Kde koupit Český kras a okolí? 12.10.2015 Pravda sorry :)
  Re: Kde koupit Český kras a okolí? 12.10.2015 Já jsem sehnal v antikvariátech postupně všechny díly
    Re: Kde koupit Český kras a okolí? 13.10.2015 sorry spletl jsem si s průvodcema po nepískov. skalách
Příhrazy - Miláček 11.10.2015 ahoj, nevíte někdo co je ten kruhu vpravo od cesty "létající talíře"? tak 3m nad zemí 1m vpravo od hrany směrem k platinové stěně? - nějaká varianta talířů?
  Re: Příhrazy - Miláček 15.10.2015 hola-nikdo neví?
Vzkaz jedne svini 11.10.2015 V utery jsem si na Smichove zapomnel sedak. Dneska jsem se tam dostal a sedak tam byl. Jen byl ocesany o vsechno zelezo, co na nem bylo. Zlodej nebyl piskar, protoze dobre a proverene smyce (i fungl nove) tam zustaly. Ty svine zlodejska, co nemas par pene
  Podřadíme na jedničku 11.10.2015 Bud´ rád, že tam máš ten sedák.....
    Re: Podřadíme na jedničku 11.10.2015 Ty jsi teda přející osoba..
      Re: A dáme za dvě. 11.10.2015 Ve všeobecné známosti je osmička jako"slanítko", tak s tím prosím Tě milý zloději nikoho n
  Re: Vzkaz jedne svini 11.10.2015 Je mi tě upřímně líto. My ostatní si z toho musíme vzít ponaučení - osmou se nejistí :-)
    Re: Vzkaz jedne svini 11.10.2015 Když nejsi Makak :)
    Re: Vzkaz jedne svini 11.10.2015 Osmou se jistilo jeste nez ses narodil. Neni to v materialu ale v rukach, detatka.
      Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Na konopnych lanech se jistilo jeste nez ses narodil ty tatinku. A vypovida nam to o cem?
        Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Osma je nejlepší jistítko, a poznávací znamení zkušenýho jističe pískaře:-) Přiznávám, že s grigri n
        Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Vypovida to o tom, ze i bez osmy to jde. Pri VHT nekdy staci sednout si za sutr a hodit lano pres ra
      Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Ideální je kombinace velká osma a nové lano průměru 8.9mm, to je to chytání pádů opravdu pouze v ruk
        Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Pro mě je ideál průměr lana tak 9,4min. I tak je to na novým cvrkot. Prostě závěr je, že dokonce i v
    Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Jak vidis, tak s osmou se stale jisti. Nejde mi o to, kdo s cim jisti, beztak je to v hlave a v ruka
  Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Taky jsem na smichově zapomněl jednou sedák a další den ho tam našel očesanej. Asi to tam takhle děl
  Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Na co mas na umelce na sedaku smyce a tunu zeleza? Aby bylo poznat ze jsi fakt mistr horolezec?
    Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Proste jsem vzal z auta v utery v 7 rano sedak po vikendu na Hrubici. Tunu zeleza jsem tam nemel, 3x
      Re: Vzkaz jedne svini 14.10.2015 lidi jako ty delaji medvedi sluzbu vsem piskarum. chovas se jako pitomec, urazis ostatni a myslis ze
        Re: Vzkaz jedne svini 15.10.2015 to bylo pro Honzu ...
      Re: Vzkaz jedne svini 15.10.2015 klid - je to prostě tak - ve skupině pískařů existuje (hlasitá) podskupina PÍSKAŘŮ co si připadají j
      Re: Vzkaz jedne svini 15.10.2015 Tak já do půl těla na ofu lezu, vyhovuje mi to..a ty si chudák a těm se nesměju..
      Re: Vzkaz jedne svini 15.10.2015 Ty si blbec..
  Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 bohužel je třeba na to myslet a hned tam volat, ať chybějící věci obsluha schová. Při odchodu ze stě
    Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Při odchodu odkudkoliv musí být nejenom kontrola věcí ale i kontrola kontroly jinak je to v p...
      Re: Vzkaz jedne svini 12.10.2015 Pořád se to omílá do kola, Partner Check!
        Re: Vzkaz jedne svini 13.10.2015 Konečně vtipný příspěvek! Palec hore! :D
  na, tumáš neurol... 14.10.2015 ...protože kvůli třem HMSkám a jedný osmě dělat takovej kravál...
    Re: na, tumáš neurol... 14.10.2015 Ano, pravo okradeneho je drzet hubu a libovat si ze nedopadl hur. Mozna by este zaslouzil zmlatit za
      Re: na, tumáš neurol... 14.10.2015 ...ne, klidně ať si tu něco vznese, jen ta přemíra hysterie mi přijde na lezce co leze už 15 let pon
        Re: na, tumáš neurol... 14.10.2015 Taktak.
        Re: na, tumáš neurol... 23.10.2015 To prvotní naštvání celkem chápu. Před dvěma týdny jsem si na Smíchově odložil na zem obal na sedák,
          Kokoti 15.11.2015 Tak jsem původně pejskařil a zjistil, že je to tam samej idiot co šišlá na psa nebo je na něj naopak
            Re: Kokoti 15.11.2015 To je fakt. Proc bysme si nenakradli, kdyz nas nikdo nechyti.
              Re: Kokoti 16.11.2015 No já nevím jak ty, ale já nikdy nic neukradl. Jo dobře jednou kus síry z kabinetu přírodovědy na zá
                Re: Kokoti 16.11.2015 Cepiny a macky se hodi tak mozna na Hrubici, uz se tesim, pomalu zacina drajtulova sezona. Letos to
Boty Scarpa Phantom Guide 09.10.2015 Ahoj, prosím vlastníky těhle bot, jak jste s něma spokojení? Jsou teplé? Nebo v nich mrznete? A jaké jsou při lezení v ledu a na skále? Díky moc za rady
  Re: Boty Scarpa Phantom Guide 14.10.2015 Ahoj,
tyhle boty jsem si koupil v červnu, takže v zimě je ještě odzkoušené nemám, ale už něja
    Re: Boty Scarpa Phantom Guide 14.10.2015 Naprosta spokojenost. Zimní lezení v severkách nad Šamonicemi a při tom jeden hodně dlouhý asi 40 ti
Foto dne 08.10.2015 Zdá se mi to, nebo si Petr Bláha holí podpaží?
  Re: Foto dne 08.10.2015 nezdá, já si ho holím taky.
    Re: Foto dne 08.10.2015 spíš kdo si ho dneska neholí?
      Re: Foto dne 08.10.2015 Dnes, dnes už je to poněkud nemoderní. Navíc je to nezdravé. Raději se umyji.
  Re: Foto dne 08.10.2015 Ty vole, to jsou starosti! :D:D:D
    Re: Foto dne 08.10.2015 nepoznas trola?
  Re: Foto dne 09.10.2015 Kdyby jenom podpaží...
  Re: Foto dne 09.10.2015 Ve francii by ho jinak vyhodili z práce!
  Re: Foto dne 09.10.2015 Měl by si ho holit každý kdo se chystá lézt v nátělníku bez rukávů!
    Re: Foto dne 09.10.2015 A to jako proč, prosím? Uráží Tě to? Nebo máš radši malý chlapečky?
      Re: Foto dne 09.10.2015 Taky mam radši zarostlí, neni nad pořádně prorostlího bobra, aspoň je co objevovat
        Re: Foto dne 11.10.2015 Eli asi nebude Bobrův typ co .... :)
  Re: oklouzanej kras 07.10.2015 omg zase trapnej pokus o flame. jdi raši něco dělat ...
  Re: oklouzanej kras 07.10.2015 Kdo je Matty? Někdo z koho bych si měl sednout na prdel?
    Re: oklouzanej kras 08.10.2015 Matty je borec, škoda že už nepíše tak často články na svůj blog. Chtěl bych lézt bez tréninku taky
      Re: oklouzanej kras 08.10.2015 Tenhle příspěvek si nejspíš psal Maty sám...
  Re: oklouzanej kras 07.10.2015 Už teď vím, jak se zlepšit. Perfektní rozhovor, dám si to ještě jednou.
    Re: oklouzanej kras 07.10.2015 Jak se zlepšit hledám cestu už několik let. Má to video smysl? Má to hlavu a patu? Jak to hodnotíte?
      Re: oklouzanej kras 07.10.2015 kydy o ničem.
        Re: oklouzanej kras 07.10.2015 Nevím proč tu Eržik2 pořád hejtuje kras. Když se ti tam nelíbí, tak tam nejezdi a nekecej o tom. Máš
          Re: oklouzanej kras 08.10.2015 Jo, to se stává tady nejen tobě, naštěstí každý máme svůj styl vyjadřování a tak lze s určitou mírou
            Re: oklouzanej kras 08.10.2015 protože nebetyčně chčije
            Re: oklouzanej kras 11.10.2015 Nemám rád lidi, co nemají rádi lidi. Nemám rád Vlka.
          Re: oklouzanej kras 11.10.2015 Erža2 je borec jak sviňa, parádí počteníčko. Díky za příspěvek kámo... :)
      Re: oklouzanej kras 08.10.2015 Dozvíš se tam, jak si prodloužit vlasy a řasy.
        Re: oklouzanej kras 08.10.2015 :D :D
      Re: oklouzanej kras 08.10.2015 nic konkrétního jak se zlepšit tam není, na webu toho najdeš víc. lézt, lézt lézt...nechlastat, nepř
  Re: oklouzanej kras 08.10.2015 V krase to klouže jen tomu kdo neumí stát na nohách.
    Re: oklouzanej kras 08.10.2015 musiš drtit hlavně rukama, né? Na max!
  Re: oklouzanej kras 08.10.2015 hlavně konečně na zimu zas ubydou překližkáři a bude se dát v klidu drytoolovat. A na jaře zas budou
    Re: oklouzanej kras 08.10.2015 Drytoolová potvora
vkročila nám do dvora.
Už k nám znova nevkročí,
má motyku v
      Re: oklouzanej kras 08.10.2015 :D dobré dobré :)
        Re: oklouzanej kras 08.10.2015 Kras je oklouzany krasne a presne akorattak , aby tam suchari moc nejezdili. Ale ted jsem párkrát le
          Re: oklouzanej kras 09.10.2015 Serte na kas, jezděte do hor!
            Re: oklouzanej kras 09.10.2015 Kámoš mi říkal, že kras je pro děcka. Nejlepší jsou prý chřiby. Už tam byl a jsou tam prý pěkné cest
              Re: oklouzanej kras 10.10.2015 na chřiby leda na hřiby!
          Re: oklouzanej kras 10.10.2015 Takze tim si chtel rict, ze ty sam si super cool nesuchar? Co kdyz plati - kras je oklouzany prave t
            Re: oklouzanej kras 18.10.2015 Tak jak to dneska vypadalo v krase? Má smysl tam ještě zajet? Poradí někdo? Maty, Eržik nebo Vlk?
              Re: oklouzanej kras 18.10.2015 V pátek to byl docela opruz, ale dvě cesty šly, v sobotu už to bylo dobré a dnes ještě lepší, takže
                Re: oklouzanej kras 19.10.2015 Vaňousy byli v sobotu celkem dost prochcané.
                  Re: oklouzanej kras 19.10.2015 Objeli jsme to včera všechno a všude už je totálně mokro. Nikdo nikam nejezděte.
Aspoň bude v
                    Re: oklouzanej kras 19.10.2015 Já to tušil. I kámoš mi to včera říkal. Prý je to teď ale dobrý na Lidomorně. Prý tření dobrý, takže
                      Re: oklouzanej kras 19.10.2015 Stačí se podívat, Filip tu psal názor k Okrajové a ta je na Lidomorně a když šla včera lézt ta, tak
Vltavská žula pro děti 07.10.2015 Zdar, tušíte které oblasti vltavské žuly jsou vhodné pro lezení s menšími dětmi cca 2-6 let? Zatím jediné co nám přišlo s opatrností použitelné byl nějaký ten Borový, nebo Bukový lom.
  Re: Vltavská žula pro děti 07.10.2015 To záleží na tom, co si představuješ pod pojmem vhodnost. Například na Rovišti pod sektorem Krutý Ří
  Re: Vltavská žula pro děti 07.10.2015 V Lomech: Třešňový, Borový a Stěna u kruhu. Bohostice. Nečín - pokud zvládnete popř. s dojištěním se
    Re: Vltavská žula pro děti 07.10.2015 NO, myslel jsme hlavně aby byl pod skalama plácek. Lezení klidně těžší. Ty Bohostice jsou předci jen
  Re: Vltavská žula pro děti 09.10.2015 A jde ti o to aby si děti zalezly nebo aby mohly být pod skálou?
    Re: Vltavská žula pro děti 09.10.2015 Nechci rýpat, ale o co si myslíš, že mu jde, když má děti okolo dvou let?
      Re: Vltavská žula pro děti 09.10.2015 tak třeba moje v tomhle věku vesele lezou ;)
Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 07.10.2015 Čau, nemá tu někdo zkušenost s ledolezeckýma botama Mammut Nordwand? Jak jsou nebo nejsou kvalitní? Vím, že platí obecné pravidlo mamutí boty nebrat, ale na tyhle jsem zvědavý. Má přijít nový model Nordwand 2.1 high s vyjímatelnou botičkou, srovnávají je
  Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 07.10.2015 Ahoj. Hele kámoš je měl a dost nadával. Prý velmi špatná izolace. Za sebe bych doporučil batury.
    Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 09.10.2015 Používam je,přesný opak,lepší botu sem neměl.
      Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 09.10.2015 Lama s Arnoldem v tom lezou prvače na Ajjašce.
            Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 11.10.2015 jsou to LS Spantiky
              Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 11.10.2015 No jo na Aljašce jsou nutný duplexy,každopádne v tom leze zimni sólo na Balands.
              Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 11.10.2015 Každopádne v nich leze,stači projet jeho stránku,
                Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 11.10.2015 projížděl jsem a nenašel, i fb i fotky co vyblil google
                  Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 12.10.2015 Foto,zimni sólo na Badlands.
                    Re: Zkušenosti s botama Mammut Nordwand? 12.10.2015 Nelezl bych v tom ani za nic, Mammut boty jsou shit. Reklamací na ně je jako blázen.
šrouby do ledu 06.10.2015 Ahoj. Nemá někdo z vás náhodou nějaký fígl proti zamrzání ledovcových šroubů. Mám na mysli zamrznutí vevnitř v trubce. Po vyndání šroubů z ledu je někdy velmi obtížné jej pročistit. Jak to děláte? Co ho prostříknou nějakým rozmrazování a nebo
  Re: šrouby do ledu 06.10.2015 do huby, foukat
  Re: šrouby do ledu 06.10.2015 Profouknout =)
    Re: šrouby do ledu 06.10.2015 hned profouknput, nebo prostouchnout. na ledy se prodava staradlo na abalak. hodiny, ktere je rovne
      Re: šrouby do ledu 06.10.2015 Někdy to ale nejde profouknutý a ani proštouchnout. A v dlouhém ledu je to fakt problém
        Re: šrouby do ledu 06.10.2015 Staci trochu pary z termosky a je to venku. Pochcani funguje taky, ale to uz musi jit do tuheho.
      Re: šrouby do ledu 06.10.2015 Někdy to ale nejde profouknutý a ani proštouchnout. A v dlouhém ledu je to fakt problém
        Re: šrouby do ledu 06.10.2015 Musíš to strčit do rukavice ať se prohřeje a jde to vždycky.
  Re: šrouby do ledu 06.10.2015 slyšel jsem pochcat ...
    Re: šrouby do ledu 06.10.2015 prostrikni Vdckem, lukana taky dobra.
1
...
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: